Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

3 ώρες πριν, Klironomos78 said:

Καλημερα... Μολις τωρα μου ηρθε μηνυμα απο Κωτσοβολο οτι το κινητό είναι στις κεντρικές αποθήκες κ δρομολογειτε προς αποστολή.. Να σημειώσω ότι η παραγγελία έγινε 01/03 με πλάνο δόσεων για το dark red 12/256gb... Εύχομαι όσοι δεν έχετε παραλάβει να παραλάβετε σύντομα 

Αντε επιτελους να παρουμε σειρα και εμεις που ακομη δεν το παραλαβαμε αν και αμβιβαλλο αν θα το παραλαβουμε αυτη την εβδομαδα η την αλλη καθως η primetel δεν ειχε καμια ενημερωση καμια ενημερωση περι του θεματος.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδες, καλησπερα! εχω ενα θεμα με το κινητο που με προβληματιζει, και θα ηθελα τη γνωμη σας ή την εμπειρια αν εχει τυχει σε αλλον. 

Μαζι με το s22 ultra εχω και galaxy watch 3 και buds pro (περσινα). Οταν τα εχω ολα συνδεδεμενα και με καλουν, βγαζει βραχνο ηχο μαλλον και απο το ακουστικο, λες και εχει χαλασει το ηχειο του κινητου, σα να το μπλοκαρει κατι, σα να εχει νερο μεσα? δεν ξερω αλλα νομιζεις οτι εχει χαλασει το ηχειο. Οταν κλεισω ΒΤ και αποσυνδεθουν οι συσκευες παιζει σωστα, οσες δοκιμες και να κανω. 

το εχει διαπιστωσει κανεις? και συμβαινει με το galaxy watch 3, οχι με το 4αρι που επισης εχω.  Και μαλιστα μεχρι στιγμης μου εχει συμβει μονο με ταυτοχρονη χρηση και των BUDS, την προηγουμενη εβδομαδα που δεν τα δουλεψα τα ακουστικα δεν ειχε τετοιο θεμα. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Παιδες, καλησπερα! εχω ενα θεμα με το κινητο που με προβληματιζει, και θα ηθελα τη γνωμη σας ή την εμπειρια αν εχει τυχει σε αλλον. 

Μαζι με το s22 ultra εχω και galaxy watch 3 και buds pro (περσινα). Οταν τα εχω ολα συνδεδεμενα και με καλουν, βγαζει βραχνο ηχο μαλλον και απο το ακουστικο, λες και εχει χαλασει το ηχειο του κινητου, σα να το μπλοκαρει κατι, σα να εχει νερο μεσα? δεν ξερω αλλα νομιζεις οτι εχει χαλασει το ηχειο. Οταν κλεισω ΒΤ και αποσυνδεθουν οι συσκευες παιζει σωστα, οσες δοκιμες και να κανω. 

το εχει διαπιστωσει κανεις? και συμβαινει με το galaxy watch 3, οχι με το 4αρι που επισης εχω.  Και μαλιστα μεχρι στιγμης μου εχει συμβει μονο με ταυτοχρονη χρηση και των BUDS, την προηγουμενη εβδομαδα που δεν τα δουλεψα τα ακουστικα δεν ειχε τετοιο θεμα. 

ιδιο θεμα ακριβως,οταν συνδεεται με buds live και mi band 4.το κανει 1 στις 3 κλησεις περιπου.αν βγαλω τα buds δεν το κανει ποτε.λογικα με update θα στρωσει.

manaros
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, manaros19 said:

ιδιο θεμα ακριβως,οταν συνδεεται με buds live και mi band 4.το κανει 1 στις 3 κλησεις περιπου.αν βγαλω τα buds δεν το κανει ποτε.λογικα με update θα στρωσει.

 

Το ιδιο θέμα καποιες φορές έχω οταν εχω συνδεσει το κινητο με το BT του αυτοκινητου με Watch 4 συνδεμενο. οταν με καλουν ακουγεται ο ήχος απο τα μεγαφωνα του αυτοκινητου και απο το μεγαφωνο του κινητου πολυ σπασμενα . Δοκιμασε να απενεργοποιησεις το Ringtone sing . Bluetooth settings->Advanced-> Ringtone sync

Edited by stefanos_79
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, costsa41 said:

Από τη στιγμή που είχες κάνει το πρώτο update και πήγες και σου είπαν ότι περιμένουν update έπρεπε να τους πεις πότε είχαν email από την εταιρεία και να σου το δείξουν. Εγώ πάντως θα τους το είχα φέρει στο κεφάλι!! Δε θα έφευγα αν δεν μου έδιναν χαρτί αντικατάστασης.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το email ήταν μεταγενεστερο του πρώτου update της 25/2. Επίσης τότε μου το έκανε 2 φορές την ημέρα κατά μέσο όρο. Δεν μπορούσα να μείνω χωρίς κινητό για κάνα 20ήμερο (και ενώ μεσολαβούσε ταξίδι στο εξωτερικο) και να περιμένω αν θα τους το κάνει. Επίσης (σημαντικο) μετά και το δεύτερο update  ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ τα glitches. Αν είχα δεύτερη ετοιμοπόλεμη συσκευή μπορεί και να πιεζα παραπάνω. Όταν όμως στο κρατάνε μια ώρα σου δίνουν βεβαίωση ότι δεν υπάρχει θέμα hardware και ότι επίκειται update, δεν είναι τόσο απολο το να τους το "φέρεις στο κεφαλι". Ειδικά όταν σου απαντάνε σε επίσημο mail "ξέρουμε ότι είναι παράλογο αλλά θα καθυστερήσει η συσκευή αντικαταστασης"

 

Αρκετά θέματα βλέπω ακόμη. Εν τω μεταξύ δεν ξέρω αν επίκειται update γι αυτά τα θέματα ή ήταν εκείνο το πρωτο που βγήκε. Να διευκρινίσω ακόμη ότι εμένα δε μου κάνει το κλασικό glitch στην οθόνη κλειδώματος, το έχω δοκιμάσει με wqhd και natural colour και ποτέ δε μου έχει κάνει. Είναι ένα άλλο φευγαλέο glitch που μου κάνει σε οποιαδήποτε εφαρμογή. Γενικά χρειάζεται καλιμπραρισμα αρκετό η οθόνη όπως φαίνεται (ή η gpu)

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2022 at 7:09 ΜΜ, eddiedimitris said:

1)Χθες μου εκανε κατι κόλπα το gps με το Google maps μια με εντόπιζε και μια οχι...Μετα απο επανεκκινηση έφτιαξε.Σας το εχει κανει?

 

2)Σημερα πρωτη φορα μου εβγαλε μονο του οτι καποιες εφαρμογες το καθυστερούν και θα πρεπει να γινει επανεκκινηση...σας το εχει κανει αυτο?

 

3)Οσον αφορα την προστασία οθονης η κορυφή απο καθε αποψη ειναι η Dome.Για μενα ομως εχει ενα μεγαλο αρνητικο.Δεν πιανει καλα το αποτυπωμα οτι και να εκανα...,Ετσι την πέταξα και εβαλα τη Neoflex της Spigen.Μου ειναι πιο ευχάριστη γιατι πιανει καλα το αποτυπωμα αν και υστερει εστω και λιγο στα υπολοιπα.

Καλημέρα Παιδιά.

Μου κάνει εντύπωση που δεν αναφέρετε κι άλλοι το πρόβλημα με το gps το οποίο υφίσταται και σε μένα και σε ένα φίλο μου. Το σήμα gps χάνεται όλη την ώρα και δεν δουλεύει ο πλοηγός του google maps. Φτιάχνει μόνο με επανεκκίνηση του κινητού και μόνο προσωρινά για λίγη ώρα. 

Υπάρχει και αντίστοιχο thread στο forum της samsung

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s22-series/s22-ultra-problems-with-gps/td-p/4893797

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, koutou said:

Καλημέρα Παιδιά.

Μου κάνει εντύπωση που δεν αναφέρετε κι άλλοι το πρόβλημα με το gps το οποίο υφίσταται και σε μένα και σε ένα φίλο μου. Το σήμα gps χάνεται όλη την ώρα και δεν δουλεύει ο πλοηγός του google maps. Φτιάχνει μόνο με επανεκκίνηση του κινητού και μόνο προσωρινά για λίγη ώρα. 

Υπάρχει και αντίστοιχο thread στο forum της samsung

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s22-series/s22-ultra-problems-with-gps/td-p/4893797

 

 

Προφανώς κάθε συσκευή έχει τα δικά της...το θέμα είναι τι στάση θα κρατήσει η αντιπροσωπεία σε θέματα "software". Δηλαδή τα bugs της οθόνης που έχουν αναφερθεί πώς θα τα λυσουν; με factory reset και μετά θα σου λένε "εμάς δε μας το έκανε"?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως έχω κ εγώ το πρόβλημα με χαμένες κλήσεις
Δείχνει απ ότι ειδα υπάρχει κ σχετικό θέμα σε φόρουμ της Samsung. Κάποια στιγμή έφτιαξε με επαναφορά αλλά μετά από 3 μέρες ξανά τα ίδια. Κρίμα γιατί η συσκευή είναι ότι καλύτερο υπάρχει

using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σήμερα ειχα χαμένες κλήσεις αλλα το s9 που εχουμε στην οικογένεια είχε χαμένες κλήσεις... Cosmote και αυτό με wifi calling...

5 ώρες πριν, stefanos_79 said:

Εχω και τα δυο XM4 και ίσως εχεις και δικιο να τα συγκρινω με τα buds pro οσον αφορα το ANC. Η μεγαλυτερη ενοχληση που εχω ειναι το form factor που ειλικρινα με κουραζει σχετικα νωρις και για να ειναι σταθερα πρεπει να τα "σφηνωσω".Τα δοκιμασα με ολα τα μεγεθη tips που ειναι διαθεσιμα μηπως βρω το sweet spot :).  Θα τους δωσω μια ευκαρια με τα foam tips της comply 

Παρολο που σε ολα μου τα ακουστικά φοράω medium,στα comply χρησιμοποιήσω τα small... αρκετά απογοητευμένος απκ τα galaxy buds pro

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, arxontas2323 said:

Ούτε σήμερα ειχα χαμένες κλήσεις αλλα το s9 που εχουμε στην οικογένεια είχε χαμένες κλήσεις... Cosmote και αυτό με wifi calling...

Παρολο που σε ολα μου τα ακουστικά φοράω medium,στα comply χρησιμοποιήσω τα small... αρκετά απογοητευμένος απκ τα galaxy buds pro

Οπότε θεωρείτε ότι εγώ που έχω τα buds live να μην ανοίξω καθόλου τα pro και να τα πουλήσω.

Τα live τα λάτρεψα εξ αρχής και με έχουν καταβολέψει. Παρόλο που είχα την αίσθηση ότι θα φύγουν απο το αυτί, δεν μου έχουν φύγει ποτέ και δεν με καταπίεσαν ποτέ. 

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ernesto1983 said:

πολλοι το εχουν αυτο το θεμα με τισ κλησεις

Γι αυτό έπρεπε όλοι να τα επιστρέψουμε.

Καμία έκπτωση. Και αν είναι και τα αντικατάστασης έτσι, θα ζητήσω τα λεφτά πίσω. 

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, petpapoy said:

Οπότε θεωρείτε ότι εγώ που έχω τα buds live να μην ανοίξω καθόλου τα pro και να τα πουλήσω.

Τα live τα λάτρεψα εξ αρχής και με έχουν καταβολέψει. Παρόλο που είχα την αίσθηση ότι θα φύγουν απο το αυτί, δεν μου έχουν φύγει ποτέ και δεν με καταπίεσαν ποτέ. 

Ο καθένας κρίνει και αν ειναι ικανοποιημένος απο κατι ή τα πουλάει ή τα ανοίγει να τα δοκιμάσει και αν δε του κάνουν τα πουλάει... εγώ είμαι ακομα σε σκέψεις!!

25 minutes ago, costsa41 said:

Αυτό με τις κλήσεις είναι το πιο σοβαρό πρόβλημα ,αν και διαβάζω ότι το έκανε και σε άλλα τηλέφωνα και κυρίως με cosmote. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να συμβαίνει και που οφείλεται. Κάποιος που είναι ειδικός σε αυτά τα θέματα και έχει σπουδάσει το αντικείμενο ίσως μπορεί να μας διαφωτίσει. Έχω αρχίσει και φοβάμαι μήπως το κάνει και σε μένα και μου ήρθε στο μυαλό κάποτε με το s10 plus που με πήρε φίλος στο σταθερό και μου είπε κάνε επανεκκίνηση στο τηλέφωνό σου γιατί σε παίρνω και είναι νεκρό. Και θυμάμαι έδειχνε όλες τις μπάρες ότι είχε φουλ σήμα. 

Ήρθε και η επιβεβαίωση για τα buds από τις 4 Μαρτίου ,για όσους έχουν κάνει τότε την αίτηση. Πραγματικά υπάρχουν παράπονα για την εφαρμογή τους στα αυτιά. Με τα περσυνά δεν είχα θέμα ιδιαίτερο , μόνο στο δεξί μου αυτί δεν ταίριαζαν τόσο καλά όσο στο αριστερό που ήταν σχεδόν τέλεια η εφαρμογή τους , μάλλον έχω....διαφορετικά αυτιά χαχαχαχαχα

Μηπως δεν φταίνε τα κινητά μας αλλα οι πάροχοι κάνουν δοκιμές και συνέπεσε με την αλλαγή;χωρις να σημαίνει οτι κάποιος δεν μπορεί να επεσε σε προβληματικό κινητό, ιδίως αν έχει και άλλα προβλήματα... όσον αφορά τα buds pro και εμενα στο δεξί κάθεται καλύτερα ενω στο αριστερό είναι λίγο πιο χαλαρό...ακομα και τα apple που ειχα δοκιμασει δεν είχα τέτοιο πρόβλημα

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις χαμένες κλήσεις μια παρατήρηση που (ίσως) μπορεί να βοηθήσει. Εχω το Note 9 από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του είναι branded cosmote με sim vodafone και μέχρι είναι σήμερα απροβλημάτιστο. Πριν ενάμισι χρόνο ενεργοποίησα το αντίστοιχο wifi calling της vodafone και τότε ξεκίνησαν να υπάρχουν χαμένες κλήσεις κυρίως στο σπίτι που το σήμα της vodafone είναι πολύ χαμηλό. Με προβλημάτισε αρκετά δεδομένου ότι υπήρχαν δύο Note 8 και ένα Note 4 (vodafone sim όλα) στο σπίτι ενεργά και χωρίς wifi calling  και δεν έχαναν καμία κλήση είτε από εμένα προς αυτά είτε από άλλους ενώ με έπαιρναν από το σπίτι και εγώ δίπλα τους και έδειχνε ότι είμαι κατειλημμένος, μετά από 20 μέρες περίπου το απενεργοποίησα στο δικό μου και έκτοτε δεν είχα απολύτως κανένα πρόβλημα. Όταν με το καλό έρθουν τα 2 s22 ultra 512 ίσως κάνω δοκιμή με  wifi calling να δω πως θα πάει και θα γράψω ανάλογα.

Edited by Anlibafojo
Link to comment
Share on other sites

Αν το πρόβλημα με τα παιδιά που χάνουν κλήσεις, έχουν  όλοι cosmote τότε  είναι ξεκάθαρο ότι είναι εκεί το πρόβλημα  κ όχι στην συσκευή. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, challenge143 said:

Αν το πρόβλημα με τα παιδιά που χάνουν κλήσεις, έχουν  όλοι cosmote τότε  είναι ξεκάθαρο ότι είναι εκεί το πρόβλημα  κ όχι στην συσκευή. 

Εγώ έχανα κλήσεις και με Wind.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, challenge143 said:

Αν το πρόβλημα με τα παιδιά που χάνουν κλήσεις, έχουν  όλοι cosmote τότε  είναι ξεκάθαρο ότι είναι εκεί το πρόβλημα  κ όχι στην συσκευή. 

 

5 minutes ago, ggazas said:

Εγώ έχανα κλήσεις και με Wind.

 

Just now, toxotis70 said:

Και με Vodafone...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Τα δικά μου όπως έγραψα είναι όλα vodafone. Και λέω μήπως γενικά η λειτουργία με wifi calling δεν είναι και τόσο λειτουργική στην εναλλαγή μεταξύ δικτύου και wi fi και αυτό δημιουργεί το πρόβλημα γιατί σε εμένα μόλις το απενεργοποίησα έπαψε να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Anlibafojo said:

 

 

Τα δικά μου όπως έγραψα είναι όλα vodafone. Και λέω μήπως γενικά η λειτουργία με wifi calling δεν είναι και τόσο λειτουργική στην εναλλαγή μεταξύ δικτύου και wi fi και αυτό δημιουργεί το πρόβλημα γιατί σε εμένα μόλις το απενεργοποίησα έπαψε να υπάρχει.

Εγώ δεν την ενεργοποίησα καθόλου και στα δύο κινητά, συνεπώς στις δικές μου περιπτώσεις δεν φταίει το WiFi calling.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Klironomos78 said:

Καλημερα... Μολις τωρα μου ηρθε μηνυμα απο Κωτσοβολο οτι το κινητό είναι στις κεντρικές αποθήκες κ δρομολογειτε προς αποστολή.. Να σημειώσω ότι η παραγγελία έγινε 01/03 με πλάνο δόσεων για το dark red 12/256gb... Εύχομαι όσοι δεν έχετε παραλάβει να παραλάβετε σύντομα 

Παρασκευή θα γίνουν οι παραλαβές στα καταστήματα μου είπαν στο κατάστημα Ηλιούπολης παρόλο που οι συσκευές είναι στα κεντρικά τους .

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, stefanos_79 said:

 

Το ιδιο θέμα καποιες φορές έχω οταν εχω συνδεσει το κινητο με το BT του αυτοκινητου με Watch 4 συνδεμενο. οταν με καλουν ακουγεται ο ήχος απο τα μεγαφωνα του αυτοκινητου και απο το μεγαφωνο του κινητου πολυ σπασμενα . Δοκιμασε να απενεργοποιησεις το Ringtone sing . Bluetooth settings->Advanced-> Ringtone sync

Μου το έκανε και με το watch 4. Από ότι κατάλαβα φταίει ο συγχρονισμός με όλες αυτές τις συσκευές, με σκέτα buds δεν μου το έκανε ακόμα ακόμα αλλά θα το δοκιμάσω αύριο αν και έκλεισα τη ρύθμιση που είπες. Στην αρχή νόμιζα πως θα σπάσει το ηχείο έτσι όπως έκανε και γενικά ξενέρωσα αλλά όντως είναι θέμα sw

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SpeedRacer said:

Παρασκευή θα γίνουν οι παραλαβές στα καταστήματα μου είπαν στο κατάστημα Ηλιούπολης παρόλο που οι συσκευές είναι στα κεντρικά τους .

Ο Κωτσόβολος το 512 στη σελίδα του το έχει διαθέσιμο με την ένδειξη λίγα κομμάτια. Πήρα το Γερμανό που περιμένω τα δύο δικά μου και τους το είπα και μου ξεφούρνισε παραξενεμένος ότι τα 512 επίσημο λανσάρισμα στα καταστήματα (όχι προπαραγγελίες) είναι στις 23/3. Βέβαια, τους έβαλα και τρέχουν με το σκεπτικό αύριο αν δε βγάλουν άκρη με την παράδοση να ακυρώσω την παραγγελία και να πάρω από Κωτσόβολο και μάλλον τους πόνεσε λιγάκι και μου είπε ότι αύριο το πρωί θα μιλήσει με αποθήκη και θα με πάρει τηλέφωνο να μου πει.

 

28 minutes ago, ggazas said:

Εγώ δεν την ενεργοποίησα καθόλου και στα δύο κινητά, συνεπώς στις δικές μου περιπτώσεις δεν φταίει το WiFi calling.

Μια πιθανή εκδοχή είπα περισσότερα συμπεράσματα δεν μπορώ να βγάλω.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους κολλάει στο ξεκλείδωμα... Μήπως έχετε μαζί με το αποτύπωμα και το πρόσωπο για ξεκλείδωμα; Εγώ απο την στιγμή που απενεργοποίησα το πρόσωπο δεν το έχει ξανακάνει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι κερδίζεις με αυτό; Έχοντας 12GB RAM δεν έχω δει να πηγαίνει πάνω από 8GB.
Ναι και σε εμένα δεν πηγαίνει πάνω από 8gb. Το να ανεβάσεις τη ρύθμιση από 4 στα 6 που προτείνει ο φίλος δεν σημαίνει ότι το κινητό σου από 8gb που λες θα πέσει στα 6gb.
Απ οτι έγραψε γίνεται πιο smooth το κινητο. Φαντάζομαι από προσωπική εμπειρία και δοκιμες. Αλλιώς δεν θα το ανέφερε.
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, SpeedRacer said:

Παρασκευή θα γίνουν οι παραλαβές στα καταστήματα μου είπαν στο κατάστημα Ηλιούπολης παρόλο που οι συσκευές είναι στα κεντρικά τους .

Εμένα πάντως στο σαιτ του κωτσοβολου είναι δρομολογημενο για αποστολή αύριο κ τους πήρα κ τηλέφωνο για να μου επιβεβαιωσουν ότι αύριο θα φύγει από αυτούς... Οπότε αναμένω παραλαβή από την κουριερ την Πέμπτη με Παρασκευή...

Screenshot_20220315-213649_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...