Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

18 minutes ago, costsa41 said:

Φυσικά εννοείται!!! Εγώ θα τους έπαιρνα τηλέφωνο σχεδόν κάθε μέρα. Καλά εκεί στην Κύπρο, αν δεν κάνω λάθος, που είσαι , το έχουν πάρα......σει. Τόση καθυστέρηση δεν είναι δυνατόν να συμβαίνει. Τουλάχιστον εμείς παραλάβαμε από τις πρώτες μέρες του Μαρτίου. 3 του Μάρτη ήταν στα χέρια μου.
Στα του τηλεφώνου. Την μπαταρία του δεν την περίμενα τόσο καλή, καλύτερη από του 21!!! Χθες με μεικτή χρήση έβγαλε 7,5 ώρες στο 20% , που φορτίζω, και είχε να μπει στην πρίζα 24 ώρες και μία ώρα έγραφε. Και είμαι από αυτούς που το σκαλιζουν και το χρησιμοποιούν.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οντως το εχουν παραχιεση με το συμπαθιο δηλαδη.
Τους τηλεφωνω καθημερινα και τους τα πριξω κυριολεκτικα τους λεω εσας θα σας αρεσε αυτη η καθηστεριση αν προκειτουν να το περνατε εσεις ; Εχετε δικαιο Κυριε τα αναμενουμε δωσαμε μεσα τις παραγγελειες μας και τα αναμενουμε. Τωρα να δουμε ποτε επιτελους επιτελους θα το παραλαβω παιδια και μολις το παραλαβω θα το περασω απο εκκλησακι για να το σταυρωσω.

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να αναφέρω και εγώ πως το glitch της οθόνης (αρκετά σπάνιο αλλά υπαρκτό στη συσκευή μου) δεν εξαλείφθηκε ούτε με αυτό το update. Άρα ή ετοιμάζεται κι άλλο update ή θα το κάνουν γαργαρα 😅

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, ccypruss000 said:

Οντως το εχουν παραχιεση με το συμπαθιο δηλαδη.
Τους τηλεφωνω καθημερινα και τους τα πριξω κυριολεκτικα τους λεω εσας θα σας αρεσε αυτη η καθηστεριση αν προκειτουν να το περνατε εσεις ; Εχετε δικαιο Κυριε τα αναμενουμε δωσαμε μεσα τις παραγγελειες μας και τα αναμενουμε. Τωρα να δουμε ποτε επιτελους επιτελους θα το παραλαβω παιδια και μολις το παραλαβω θα το περασω απο εκκλησακι για να το σταυρωσω.

Εγώ πήρα την Παρασκευή τηλέφωνο στην Samsung Hellas και η απάντηση ήταν πως δεν φταίμε εμείς αλλά τα καταστήματα. 

Όχι πως περιμένω μέρες ( την Πέμπτη το παράγγειλα το 512 )

Απλά μέχρι τώρα που παρακολουθώ το φόρουμ υπάρχει καθυστέρηση. 

Edited by SpeedRacer
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SpeedRacer said:

Εγώ πήρα την Παρασκευή τηλέφωνο στην Samsung Hellas και η απάντηση ήταν πως δεν φταίμε εμείς αλλά τα καταστήματα. 

Όχι πως περιμένω μέρες ( την Πέμπτη το παράγγειλα το 512 )

Απλά μέχρι τώρα που παρακολουθώ το φόρουμ υπάρχει καθυστέρηση. 

Αρα ποιος κοροιδευει ποιον ; Τα καταστηματα εμας ή η Samsung εμας ; Πραγματικα εχω αυτη την απορια.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έκανε το  update  και ειχε πριν θέμα με χαμένες κλήσεις να μας πει αν λύθηκε το θεμα;

 

Link to comment
Share on other sites

επειδη το S22 ULTRA μου ειναι branded στην κοσμοτε ,μηπως εχει κανεις το τελευταιο firmware eux σε κανενα drive να μου στειλει να το κατεβασω ?γιατι στο sammobile θα κανει 10 ωρες και δεν λεει να κανω συνδρομη για μια φορα 

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, paolo21r said:

επειδη το S22 ULTRA μου ειναι branded στην κοσμοτε ,μηπως εχει κανεις το τελευταιο firmware eux σε κανενα drive να μου στειλει να το κατεβασω ?γιατι στο sammobile θα κανει 10 ωρες και δεν λεει να κανω συνδρομη για μια φορα 

https://forum.xda-developers.com/t/tool-frija-samsung-firmware-downloader-checker.3910594/

Κατέβασε το από εδώ στον υπολογιστή σου. Το πιο γρήγορο και εύκολο είναι και δν χρειάζεσαι sammobile

Edited by zouk
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, paolo21r said:

επειδη το S22 ULTRA μου ειναι branded στην κοσμοτε ,μηπως εχει κανεις το τελευταιο firmware eux σε κανενα drive να μου στειλει να το κατεβασω ?γιατι στο sammobile θα κανει 10 ωρες και δεν λεει να κανω συνδρομη για μια φορα 

δν μπορεις να αλλαξεις σε multi csc καποιας αλλης χωρας(πχ eur,dbt,thl) παρα μονο με samkey!μονο σε xid (single csc)ινδονησιας ρομ μπορεις να πας με odin!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έγινε η  επίσημη παρουσίαση και δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν ούτε τις προπαραγγελιες. Ένα μήνα μετά και δεν έχουν παραγωγή; τι το παρουσίασαν χωρίς να μπορούν να προμηθευσουν την αγορά; και στο εξωτερικό κατόπιν παραγγελίας το έχουν. Απαράδεκτη η σαμσουγκ 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Strofigkas said:

Έγινε η  επίσημη παρουσίαση και δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν ούτε τις προπαραγγελιες. Ένα μήνα μετά και δεν έχουν παραγωγή; τι το παρουσίασαν χωρίς να μπορούν να προμηθευσουν την αγορά; και στο εξωτερικό κατόπιν παραγγελίας το έχουν. Απαράδεκτη η σαμσουγκ 

Έιναι όντως απαράδεκτη αυτή η κατάσταση που δυστυχώς όλο και διογκώνεται σε κινητά και αυτοκίνητα. Ακόμη παραλαμβάνουν άνθρωποι το phone 13 pro max...αντίστοιχα σκηνικά είχα διαβάσει και με το pixel

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, paolo21r said:

επειδη το S22 ULTRA μου ειναι branded στην κοσμοτε ,μηπως εχει κανεις το τελευταιο firmware eux σε κανενα drive να μου στειλει να το κατεβασω ?γιατι στο sammobile θα κανει 10 ωρες και δεν λεει να κανω συνδρομη για μια φορα 

Πάντως όποιος ενδιαφέρεται μπορούμε να μαζευτούμε 4-5 άτομα για να αγοράσουμε credits για αλλαγή csc με το samkey.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dimkit said:

Πάντως όποιος ενδιαφέρεται μπορούμε να μαζευτούμε 4-5 άτομα για να αγοράσουμε credits για αλλαγή csc με το samkey.

εγω ειμαι μεσα,για να ξεφορτωθω την κοσμοτε,επισης αν αναλαμβανει καποιος απο αθηνα να μου αλλαξει μεσω samkey δινω και μια λογικη αμοιβη για το credit που θα χαλασει και για τον κοπο του

Edited by paolo21r
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, costsa41 said:

Εσύ την επόμενη φορά να μας λες να στο παίρνουμε από Ελλάδα. Χεχεχε. Παίζει να είσαι ο μόνος από προπαραγγελία που δεν το έχει ακόμα. Και πραγματικά είναι πολύ σπαστικό όλο αυτό και μεγάλη ταλαιπωρία Που θα πάει θα φέρουν κομμάτια. Πάντως το Πλαίσιο δεν αργεί τόσο πολύ. Πέμπτη είναι νωρίς αν και θα έπρεπε πια να έχουν ετοιμοπαράδοτα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι, γιατί στην Ελλάδα όλες τις προπαραγγελίες τις έχουν παραδώσει! Δύο 512 περιμένω από Γερμανό και ακόμα τίποτα.

Επικοινωνία με το chat της Samsung στις 8/3/22

Στιγμιότυπο οθόνης α.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοια μου απάντησαν στο τηλέφωνο από την Samsung. 

Η παραγγελία μου έχει γίνει από τον Κωτσόβολο. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SpeedRacer said:

Παρόμοια μου απάντησαν στο τηλέφωνο από την Samsung. 

Η παραγγελία μου έχει γίνει από τον Κωτσόβολο. 

Τυποποιημένες απαντήσεις. Ούτε ντροπή ούτε φιλότιμο. Και αυτό που με απασχολεί είναι ότι όσο περνά ο καιρός πιθανόν να λήξει και ο χρόνος για τα buds και πλάκα θα έχει να μας πουν ότι είμαστε εκτός χρόνου.

Στιγμιότυπο οθόνης 2022-03-13 183124.jpg

Link to comment
Share on other sites

αμα περασω την eux μεσω odin θα εχω προβλημα ?τωρα εχω eux/eux/cos και θελω να την κανω eux/eux/eux Σας.ευχαριστω εκ των προτερων

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

Εσύ την επόμενη φορά να μας λες να στο παίρνουμε από Ελλάδα. Χεχεχε. Παίζει να είσαι ο μόνος από προπαραγγελία που δεν το έχει ακόμα. Και πραγματικά είναι πολύ σπαστικό όλο αυτό και μεγάλη ταλαιπωρία Που θα πάει θα φέρουν κομμάτια. Πάντως το Πλαίσιο δεν αργεί τόσο πολύ. Πέμπτη είναι νωρίς αν και θα έπρεπε πια να έχουν ετοιμοπαράδοτα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πολυ καλο το σκεφτηκο σου αλλα αν τα κανετε με δοσεις που δεν πιστευω επειδη ειναι πολλα τα χρηματα ειπα να το παρω με δοσεις 89 ευρω τον μηνα σε προγραμμα συμβολαιου primetel.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Anlibafojo said:

Τυποποιημένες απαντήσεις. Ούτε ντροπή ούτε φιλότιμο. Και αυτό που με απασχολεί είναι ότι όσο περνά ο καιρός πιθανόν να λήξει και ο χρόνος για τα buds και πλάκα θα έχει να μας πουν ότι είμαστε εκτός χρόνου.

Στιγμιότυπο οθόνης 2022-03-13 183124.jpg

Όσοι έχετε παραγγείλει δεν έχετε παραστατικό αγοράς;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, harogeo said:

Κάποιος που έκανε το  update  και ειχε πριν θέμα με χαμένες κλήσεις να μας πει αν λύθηκε το θεμα;

 

 Kανεις?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dimkit said:

Πάντως όποιος ενδιαφέρεται μπορούμε να μαζευτούμε 4-5 άτομα για να αγοράσουμε credits για αλλαγή csc με το samkey.

Και εγώ είμαι μέσα , θέλω για το

A52s

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SpeedRacer said:

Όσοι έχετε παραγγείλει δεν έχετε παραστατικό αγοράς;

Βεβαίως και υπάρχουν αποδείξεις της προπληρωμής.Εκτιμώ ότι αφού γνωρίζουν πολύ καλά το πρόβλημα δε θα προκύψουν τέτοια θέματα. Το λέω ως ακραία κατάσταση γιατί στην Ελλάδα όλα είναι πιθανά.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Anlibafojo said:

Βεβαίως και υπάρχουν αποδείξεις της προπληρωμής.Εκτιμώ ότι αφού γνωρίζουν πολύ καλά το πρόβλημα δε θα προκύψουν τέτοια θέματα. Το λέω ως ακραία κατάσταση γιατί στην Ελλάδα όλα είναι πιθανά.

Η προπαραγγελία δεν σημαίνει αγορά , τουλάχιστον στην Ελλάδα. 

Όταν όμως έχεις πληρώσει σημαίνει πως έχει γίνει η αγορά, γιαυτό μην ανησυχείτε 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, georgep said:

 Kανεις?

Παιδιά δεν είναι θέμα Samsung. Ρυθμίσεις του provider είναι. 

Για Cosmote έχουμε πει τη λύση πιο πίσω. Γύρω στην 35 σελίδα νομίζω. 

Εμένα έφτιαξε και έχω άψογες κλήσεις πλέον. 

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nik187 said:

Και εγώ είμαι μέσα , θέλω για το

A52s

Αυτό δεν ακυρώνει την εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...