Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Παιδιά εγώ βλέπω ότι η μπαταρία σας τα πάει πολύ δεν πρέπει πλέον να ανησυχείτε είσαστε στα πρότυπα του s21 ίσως κ μία τριχιά καλύτερη. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν έρθει σε κάποιους το επόμενο update ας ενημερώσει 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, iliu_n said:

Spigen Neo Flex AFL04137 Samsung Galaxy S22 ULTRA ( 2 τεμάχια )Πηρα αυτες τις μεμβρανες ειδα στο you tube πως μπαινουν καθησε αψογα και το δαχτυλικο χωρις προβλημα. Απο θηκη πηρα subcase unicorn beetle pro 360....Εξαιρετικη κ αυτη

Αυτές οι μεμβράνες φαίνεται να έχουν μία μπλε απόχρωση. Δεν επηρεάζουν τα χρώματα της οθόνης;

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έκανε να έρθει σε εσας η συσκευή ρε παιδιά? Έκανα παραγγελία απο Πλαίσιο 01/03, θα τον φάω όλο το μήνα λέτε?

Edited by minarokeftes
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έχω απογοητευτεί από την μπαταρία, δεν ξέρω τελικά τι συμβαίνει , έχω δοκιμάσει τα πάντα , μέχρι και factory reset . Και είμαι τώρα 64 % , στο S21 ultra , είχα σίγουρα διπλάσια μπαταρία.

Screenshot_20220311-111844_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έχω απογοητευτεί από την μπαταρία, δεν ξέρω τελικά τι συμβαίνει , έχω δοκιμάσει τα πάντα , μέχρι και factory reset . Και είμαι τώρα 64 % , στο S21 ultra , είχα σίγουρα διπλάσια μπαταρία.
1962217936_Screenshot_20220311-111844_Devicecare.thumb.jpg.c586a5747808e4ac2795a6e222708927.jpg
Η χρήση που έκανες ποια ήταν; Φαίνεται να έχεις χάρτες πολυ ψηλά... Ήσουν σε πλοήγηση με δεδομένα;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, geotrvs said:

Η χρήση που έκανες ποια ήταν; Φαίνεται να έχεις χάρτες πολυ ψηλά... Ήσουν σε πλοήγηση με δεδομένα;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι ήμουν αλλά δεν ήταν πάνω από 5 με 10 λεπτα

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Strofigkas said:

Παιδιά έχει κανείς εμπειρία από τέτοια θήκη; 

https://plusmobi.net/index.php?route=product/product&path=59_66_1093_1096&product_id=12394

Με ενδιαφέρει αν συνεργάζεται σωστά με τζαμάκι καινα μην δίνει πολύ όγκο πισω

 

16 ώρες πριν, ggazas said:

Γιατί φωνάζεις;🤔

 

1 ώρα πριν, fandango said:

Αυτές οι μεμβράνες φαίνεται να έχουν μία μπλε απόχρωση. Δεν επηρεάζουν τα χρώματα της οθόνης;

Οχι σε καμμια περιπτωση. Ασε που οσοι το ειδαν δεν καταλαβαν πως φορα μεμβρανη

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήμουν αλλά δεν ήταν πάνω από 5 με 10 λεπτα
Κατέβασε το nicelock και μετά το baterry tracker να βλέπεις στατιστικά απο τις εφαρμογές.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dimkit said:

Πάντως εγώ έχω απογοητευτεί από την μπαταρία, δεν ξέρω τελικά τι συμβαίνει , έχω δοκιμάσει τα πάντα , μέχρι και factory reset . Και είμαι τώρα 64 % , στο S21 ultra , είχα σίγουρα διπλάσια μπαταρία.

Screenshot_20220311-111844_Device care.jpg

με το s21 ultra εβγαζα 10-20% λιγοτερο απο ο,τι τωρα με το s22 ultra. Βεβαια αν δεν το δουλεψεις ενα μηνα να παρεις ενα καλο δειγμα, δεν μπορεις να συγκρινεις με 1 κινητο που το εχεις 1 χρονο πχ , αλλα χοντρικα με το s21 ultra οριακα εβγαζα 2η μερα ενω εδω για πλακα, με τη χρηση που κανω σε χαλαρη εκδοχη. Δεν εχει τυχει να πηξω να δω πως θα παει με 100 κλησεις τη μερα ας πουμε, αλλα σε χαλαρη χρηση 2 μερες ή 3η μερες που μου εβγαλε το s22 δεν εβγαζα με s21 ultra. 

Οποτε αν δεν φταιει κατι στο στησιμο σου, δωσε λιγο χρονο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, minarokeftes said:

Πόσο καιρό έκανε να έρθει σε εσας η συσκευή ρε παιδιά? Έκανα παραγγελία απο Πλαίσιο 01/03, θα τον φάω όλο το μήνα λέτε?

Απο 25/2,  και μάλιστα απο αντικατάσταση (έχω  και προτεραιότητα) τίποτα ακόμη (δεν έχουν πάρει απο samsung  μου λένε )

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, georgep said:

Απο 25/2,  και μάλιστα απο αντικατάσταση (έχω  και προτεραιότητα) τίποτα ακόμη (δεν έχουν πάρει απο samsung  μου λένε )

πφφφφ καλά θα πάει αυτό

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει (και πληρώσει) από 21/2 και ακόμα δεν έχω παραλάβει. Βέβαια αφορά στην έκδοση 12/512 και υποψιάζομαι πως αυτά για κάποιο λόγο καθυστερούν παραπάνω.

Edited by soch
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, soch said:

Εγώ έχω παραγγείλει (και πληρώσει) από 21/2 και ακόμα δεν έχω παραλάβει. Βέβαια αφορά στην έκδοση 12/512 και υποψιάζομαι πως αυτά για κάποιο λόγο καθυστερούν παραπάνω.

Και εγώ τα ίδια ακριβώς. Δύο 512 στις 19 και 21 Φεβ. πληρωμένα από Γερμανό και από ότι μου είπαν σήμερα ακόμα δεν έχουν φέρει στην αποθήκη και μόλις έρθουν είμαι από τους πρώτους που θα πάρω. Άγνωστο όμως το πότε θα έρθουν.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Anlibafojo said:

Και εγώ τα ίδια ακριβώς. Δύο 512 στις 19 και 21 Φεβ. πληρωμένα από Γερμανό και από ότι μου είπαν σήμερα ακόμα δεν έχουν φέρει στην αποθήκη και μόλις έρθουν είμαι από τους πρώτους που θα πάρω. Άγνωστο όμως το πότε θα έρθουν.

Τι χρώμα; Μη μου πεις πως θα τσακωθούμε για το πράσινο;

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, soch said:

Τι χρώμα; Μη μου πεις πως θα τσακωθούμε για το πράσινο;

Μαύρα! Ευτυχώς γιατί απεχθάνομαι τους καυγάδες😁

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, pank said:
3 ώρες πριν, dimkit said:
Ναι ήμουν αλλά δεν ήταν πάνω από 5 με 10 λεπτα

Μήπως έχεις ανοιχτό μόνιμα το gps?

Το gps το έχω Μόνικα ανοικτό και το ιστορικό τοποθεσίας και με αυτες τις ρυθμίσεις στο s21 ultra , έβαζα το κινητό το βράδυ για φόρτιση με την μπαταρία στο 30% , με το s22 είμαι ήδη τώρα στο 36%

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ και στο 21 και στο 22 έχω μόνιμα ανοιχτό το gps και δεν έχω θέμα με την μπαταρία

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costsa41 said:

512 έχουμε πάρει μαύρα και με παραγγελία μετά από εσάς. Αλήθεια τώρα περιμένετε 512 πράσινα; Την ξέρετε την παροιμία που λέει τον πράσινο Μάη; Τότε θα τα πάρετε. Τα 512 στο 21 έκαναν μια γκεστ εμφάνιση στην αρχή και μετά δεν υπήρχαν πουθενά. Άλλωστε και τα καταστήματα μόνο μαύρα 512 είχαν για το 22.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ δύο μαύρα περιμένω από Γερμανό. Εσύ πότε το παρήγγειλες και από που;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω από την στιγμή που κάνατε την αίτηση για τα galaxy buds της προσφοράς και ήρθε το αυτοματοποιημένο email πότε είχατε τελική απάντηση;

Στις 8/3 ηρθε η αυτοματοποιημένη απάντηση ότι καταχωρήθηκε η αίτησή μου και ακόμα τελική απάντηση δεν έχω πάρει...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω από την στιγμή που κάνατε την αίτηση για τα galaxy buds της προσφοράς και ήρθε το αυτοματοποιημένο email πότε είχατε τελική απάντηση;
Στις 8/3 ηρθε η αυτοματοποιημένη απάντηση ότι καταχωρήθηκε η αίτησή μου και ακόμα τελική απάντηση δεν έχω πάρει...
Εγω περιμένω ακόμα απο τις 2/3 και δεν έχω ακόμα απάντηση. Σε επικοινωνία που είχα με την samsung μου είπαν πως χρειάζεται 7 εργάσιμες ημέρες,τις οποίες κλείνω σήμερα...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

512 έχουμε πάρει μαύρα και με παραγγελία μετά από εσάς. Αλήθεια τώρα περιμένετε 512 πράσινα; Την ξέρετε την παροιμία που λέει τον πράσινο Μάη; Τότε θα τα πάρετε. Τα 512 στο 21 έκαναν μια γκεστ εμφάνιση στην αρχή και μετά δεν υπήρχαν πουθενά. Άλλωστε και τα καταστήματα μόνο μαύρα 512 είχαν για το 22.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μου κάνεις την καρδιά περιβόλι, να ξες...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, costsa41 said:

 Ευτυχώς που έχεις παραγγείλει τα μαύρα.


 

Γιατί; Εκτός από το χρώμα τι διαφορετικό έχουν;

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...