Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Α μάλλον ήταν πρόβλημα της wind. Γιατί μου έκανε εντύπωση όπως το διάβασα.. 

(Pank) η προσωπική μου άποψη είναι να χαρείς την συσκευή σου κ να μην πιάνουμε πάλι τις συζητήσεις όπως παλιά  στα 3310 πώς να την φορτίζεις. Σου δίνει τόσες επιλογές φόρτισης που διαλέγεις όποια σε αντιπροσωπεύει. Εγώ προσωπικά θα το φορτίσω στην αργή φόρτιση το βράδυ κλειστό. Αν μες στην μέρα θα χρειαστεί να πάω κάπου κ φοβάμαι μην μείνω από μπαταρία το βάζω στην γρήγορη φόρτιση. Άλλη το έχουν μόνιμα στην γρήγορη κ δεν τους νοιάζει τίποτα (π.χ η γυναίκα μου 😁) μην αναλωνεσαι κ κοίτα να την χαρείς την συσκευή σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

On 7/3/2022 at 8:55 ΜΜ, dikaios_ said:

Σωστα τα λες ! Ετσι εκανα κι εγω (Πλαισιο αγορα). Πριν ποσες μερες έκανες την αίτηση(προωθητική ενεργεια) και τελικα πότε έλαβες???
Για την κορουλα μου ...τα θελω ρε παιδια ...😄
Τρομερο τηλεφωνο!...μεγαλες διαφορες απο το Νote 10 που ειχα...

21/2 έκανα την αίτηση και παρέλαβα στις 2/3 αν θυμάμαι καλά. 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήρατε buds pro πως σας φαίνονται; έχετε κάποιο θέμα σταθερότητας στα αυτιά;εγω περιμένω και τα comply να έρθουν σε περίπτωση που δεν μου κάνουν τα μαξιλαράκια που εχει μεσα τα buds pro...

Θέλω να τα χρησιμοποιήσω για τρέξιμο κυρίως μιας και τα bose αρχίζουν και έχουν θεματακια

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Α μάλλον ήταν πρόβλημα της wind. Γιατί μου έκανε εντύπωση όπως το διάβασα.. 
(Pank) η προσωπική μου άποψη είναι να χαρείς την συσκευή σου κ να μην πιάνουμε πάλι τις συζητήσεις όπως παλιά  στα 3310 πώς να την φορτίζεις. Σου δίνει τόσες επιλογές φόρτισης που διαλέγεις όποια σε αντιπροσωπεύει. Εγώ προσωπικά θα το φορτίσω στην αργή φόρτιση το βράδυ κλειστό. Αν μες στην μέρα θα χρειαστεί να πάω κάπου κ φοβάμαι μην μείνω από μπαταρία το βάζω στην γρήγορη φόρτιση. Άλλη το έχουν μόνιμα στην γρήγορη κ δεν τους νοιάζει τίποτα (π.χ η γυναίκα μου ) μην αναλωνεσαι κ κοίτα να την χαρείς την συσκευή σου
Ναι και εγώ το ίδιο ακριβώς κάνω με αργή το βράδυ. Εκτός έκτακτων περιστατικών. Με όλα αυτά που είχα διαβάσει, η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να ευχαριστηθώ τόσο πολύ τη συσκευή! Είναι απίστευτη!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε παιδιά το πιο σύγχρονο νοτέλι πήρατε ουσιαστικά είναι δυνατόν να μην φυσάει η συσκευή...θα φτιαχτούν και τα μικρόbugs και είστε κομπλέ και για φέτος τουλάχιστον!

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, kostasg33 said:

Καλημέρα παιδιά, υπάρχει κάποιος που να έχει το Whitestone και να μην το θέλει;

Είναι εξαντλημένο παντού στην Αθήνα και φοβάμαι μην δεν προλάβω να το βρω πριν τύχει κάποια πτώση.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Το είδα το πρωί και σε θυμήθηκα. Αν ενδιαφέρεσαι ακόμα το έχει φέρει το plusmobi με λίγο τσουχτερή τιμή 53€ (εγώ το πήρα πριν 10 μέρες 46,80€ από σκρούτζ.

https://plusmobi.net/index.php?route=product/product&product_id=12407&skr_prm=WyI1OTdmMmQ3Ny0zOTI2LTQxYmItYmE5My00NzRlNWYzYzMwYjUiLDE2NDY4MDk1NjczNTUseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Konstantine73 said:

Τα Buds pro τα έχω πάνω από χρόνο όταν έκαναν παρέα στο s10 lite μου και ομολογώ πως αξίζουν τα λεφτά τους, πολύ καλός ήχος και πολύ καλή αυτονομία.
Όσον αφορά για τα μαξιλαράκια, κάποιο από αυτά θα ταιριάξουν στα αυτιά σου... Δεν μου έχουν φύγει ποτέ μέχρι τώρα από τα αυτιά... Βέβαια δεν τρέχω...

sent from my POCO F3 8/256
 

ισχυει, εγω τα εχω δοκιμασει σε ποδηλατο, μεχρι 60-70χλμ την ωρα και ηταν κομπλε. βεβαια μες τη μερα με τους κραδασμους, περπατημα κτλ καμια φορα αν αρχισουν να βγαινουν, πεφτουν. μου εχει τυχει να μου φυγουν αλλα τα ενιωθα οτι εβγαιναν σιγα σιγα, δεν εφυγαν αποτομα απο μεσα απο το αυτι κατευθειαν. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konstantine73 said:

Τα Buds pro τα έχω πάνω από χρόνο όταν έκαναν παρέα στο s10 lite μου και ομολογώ πως αξίζουν τα λεφτά τους, πολύ καλός ήχος και πολύ καλή αυτονομία.
Όσον αφορά για τα μαξιλαράκια, κάποιο από αυτά θα ταιριάξουν στα αυτιά σου... Δεν μου έχουν φύγει ποτέ μέχρι τώρα από τα αυτιά... Βέβαια δεν τρέχω...

sent from my POCO F3 8/256
 

 

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

ισχυει, εγω τα εχω δοκιμασει σε ποδηλατο, μεχρι 60-70χλμ την ωρα και ηταν κομπλε. βεβαια μες τη μερα με τους κραδασμους, περπατημα κτλ καμια φορα αν αρχισουν να βγαινουν, πεφτουν. μου εχει τυχει να μου φυγουν αλλα τα ενιωθα οτι εβγαιναν σιγα σιγα, δεν εφυγαν αποτομα απο μεσα απο το αυτι κατευθειαν. 

Η αλήθεια είναι οτι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με ακουστικά στα αυτιά μου και πάντα καθόταν καλά!!παρήγγειλα τα comply περισσότερο γιατί διάβασα πολλά αρνητικά σχόλια για την εφαρμογή των buds pro και οτι με τα comply λύνεται το πρόβλημα και βελτιώνει και τον ήχο!!Στο ποδήλατο δεν φοράω ποτέ ακουστικά γιατί πρέπει να είσαι σε εγρήγορση και ειδικά στην Ελλάδα που έχουμε 0 παιδεία όσον αφορά τους ποδηλάτες(βάζω και εμένα μέσα μέχρι να πιάσω ποδήλατο και να δω πόσο εύκολα αλλάζεις πορεία ακόμα και απο ενα μικρό αεράκι).Ευχαριστλω για τις απαντήσεις σας και με το καλό να τα παραλάβουμε!!

απάντηση και στους 2!!

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, nasosvasedis said:

Ακραίο! Εάν κάποιος θέλει να το χρησιμοποιεί ωστόσο, η πλήρης αδράνεια νομίζω επίσης το σώζει κάπως.

Το ίδιο πρόβλημα έχω με την εφαρμογή της Πειραιώς στο s21+. Χθες είχε 12.3% background use! Αν τη βάλω σε πλήρη αδράνεια, δεν θα χάνω τις ειδοποιήσεις; Πχ, στις πληρωμές;

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, arxontas2323 said:

 

Η αλήθεια είναι οτι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με ακουστικά στα αυτιά μου και πάντα καθόταν καλά!!παρήγγειλα τα comply περισσότερο γιατί διάβασα πολλά αρνητικά σχόλια για την εφαρμογή των buds pro και οτι με τα comply λύνεται το πρόβλημα και βελτιώνει και τον ήχο!!Στο ποδήλατο δεν φοράω ποτέ ακουστικά γιατί πρέπει να είσαι σε εγρήγορση και ειδικά στην Ελλάδα που έχουμε 0 παιδεία όσον αφορά τους ποδηλάτες(βάζω και εμένα μέσα μέχρι να πιάσω ποδήλατο και να δω πόσο εύκολα αλλάζεις πορεία ακόμα και απο ενα μικρό αεράκι).Ευχαριστλω για τις απαντήσεις σας και με το καλό να τα παραλάβουμε!!

απάντηση και στους 2!!

Ποια ακριβώς comply πήρες (που ταιριαζουν στα buds pro?

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, arxontas2323 said:

 

Η αλήθεια είναι οτι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με ακουστικά στα αυτιά μου και πάντα καθόταν καλά!!παρήγγειλα τα comply περισσότερο γιατί διάβασα πολλά αρνητικά σχόλια για την εφαρμογή των buds pro και οτι με τα comply λύνεται το πρόβλημα και βελτιώνει και τον ήχο!!Στο ποδήλατο δεν φοράω ποτέ ακουστικά γιατί πρέπει να είσαι σε εγρήγορση και ειδικά στην Ελλάδα που έχουμε 0 παιδεία όσον αφορά τους ποδηλάτες(βάζω και εμένα μέσα μέχρι να πιάσω ποδήλατο και να δω πόσο εύκολα αλλάζεις πορεία ακόμα και απο ενα μικρό αεράκι).Ευχαριστλω για τις απαντήσεις σας και με το καλό να τα παραλάβουμε!!

απάντηση και στους 2!!

Εννοειται οτι στο ποδηλατο απαγορευεται να εχεις ακουστικα ετσι οπως ειναι οι δρομοι και η παιδεια μας, προσωπικα τα δοκιμασα μια φορα για πειραμα μονο, εχοντας μονο το 1, το δεξι ωστε να ακουω απο το αλλο αυτι και μονο για κλησεις καθως δεχομαι παρα πολλες μες τη μερα και οταν εβγαινα προπονηση μιλουσα απο ρολοι, αλλα ηθελα να δω αν βολευει καλυτερα με ακουστικα. Ομως προτιμησα να εχω ρολοι μαζι και να απανταω επιλεκτικα σε καποιες κλησεις. Τα ακουστικα καθονται καλα γενικα, απλα θελει να τα βαλεις καλα μες το αυτι για να μην φυγουν

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, stsalkit said:

Ποια ακριβώς comply πήρες (που ταιριαζουν στα buds pro?

https://www.complyfoam.com/products/truegrip-for-samsung-galaxy-buds-pro

Αυτα πήρα,λογικά ή σήμερα ή αύριο παραλαμβάνω τα comply και ακόμα περιμένω τα buds pro

2 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Εννοειται οτι στο ποδηλατο απαγορευεται να εχεις ακουστικα ετσι οπως ειναι οι δρομοι και η παιδεια μας, προσωπικα τα δοκιμασα μια φορα για πειραμα μονο, εχοντας μονο το 1, το δεξι ωστε να ακουω απο το αλλο αυτι και μονο για κλησεις καθως δεχομαι παρα πολλες μες τη μερα και οταν εβγαινα προπονηση μιλουσα απο ρολοι, αλλα ηθελα να δω αν βολευει καλυτερα με ακουστικα. Ομως προτιμησα να εχω ρολοι μαζι και να απανταω επιλεκτικα σε καποιες κλησεις. Τα ακουστικα καθονται καλα γενικα, απλα θελει να τα βαλεις καλα μες το αυτι για να μην φυγουν

ενας φίλος που δέχεται και αυτός αρκετές κλήσεις στο ποδήλατο,εχεί μονό ακουστικό bluetooth το οποίο το έχει γύρω απο τον λαιμό του με λαστιχάκι και οταν χρειαστεί απαντάει(αλλά οι κλήσεις δεν σε αφήνουν να κάνεις προπόνηση ετσι όπως θες)

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, arxontas2323 said:

https://www.complyfoam.com/products/truegrip-for-samsung-galaxy-buds-pro

Αυτα πήρα,λογικά ή σήμερα ή αύριο παραλαμβάνω τα comply και ακόμα περιμένω τα buds pro

ενας φίλος που δέχεται και αυτός αρκετές κλήσεις στο ποδήλατο,εχεί μονό ακουστικό bluetooth το οποίο το έχει γύρω απο τον λαιμό του με λαστιχάκι και οταν χρειαστεί απαντάει(αλλά οι κλήσεις δεν σε αφήνουν να κάνεις προπόνηση ετσι όπως θες)

ισχυει αλλα με το ρολοι κανω δουλεια και ειπα να μην φορτωθω και αλλο gadget, ασε που πλεον δεν κανω καθολου λογω δουλειας και παιδιων. ισχυει οτι το καλυτερο ειναι αυτο που εχει ο φιλος για αθληση, αλλα ακομα καλυτερα να μην μιλας...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα comply foam,ηρθαν σε 22 μέρες απο Αμερική και πλήρωσα 5,28€ εξοδα εκτελωνισμου στον ταχυδρόμο..δεν μπορώ να τα δοκιμάσω μιας και δεν έχουν έρθει τα buds pro ακόμα...

IMG_20220309_123338_981.webp

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, arxontas2323 said:

https://www.complyfoam.com/products/truegrip-for-samsung-galaxy-buds-pro

Αυτα πήρα,λογικά ή σήμερα ή αύριο παραλαμβάνω τα comply και ακόμα περιμένω τα buds pro

Τα παρήγγειλες από την Comply ή από skroutz?

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Στα public έχουν προωθητική που συμπεριλαμβάνει τα s22 και παίρνεις δωροεπιταγή για επόμενη αγορά, πχ για το 256gb βγαίνει 180€ δωροεπιταγή

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, stsalkit said:

Τα παρήγγειλες από την Comply ή από skroutz?

Aπο την comply μιας και δεν υπήρχε στο Σκρουτζ όταν παρήγγειλα,δεν ξερω αν τα έβαλαν τώρα...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Το είδα το πρωί και σε θυμήθηκα. Αν ενδιαφέρεσαι ακόμα το έχει φέρει το plusmobi με λίγο τσουχτερή τιμή 53€ (εγώ το πήρα πριν 10 μέρες 46,80€ από σκρούτζ.

https://plusmobi.net/index.php?route=product/product&product_id=12407&skr_prm=WyI1OTdmMmQ3Ny0zOTI2LTQxYmItYmE5My00NzRlNWYzYzMwYjUiLDE2NDY4MDk1NjczNTUseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Είναι και κατόπιν παραγγελίας δυστυχώς μήπως έχετε το δεύτερο να σας δώσω τα μισά και παραπάνω; 

Αν είστε κάπου κοντά βέβαια 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, gvardal said:

Το ίδιο πρόβλημα έχω με την εφαρμογή της Πειραιώς στο s21+. Χθες είχε 12.3% background use! Αν τη βάλω σε πλήρη αδράνεια, δεν θα χάνω τις ειδοποιήσεις; Πχ, στις πληρωμές;

Πάρε τηλέφωνο και ενεργοποίησε την ειδοποίηση μέσω email. Εγώ αυτό έκανα και ξεμπερδεψα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kostasg33 said:

Είναι και κατόπιν παραγγελίας δυστυχώς μήπως έχετε το δεύτερο να σας δώσω τα μισά και παραπάνω; 

Αν είστε κάπου κοντά βέβαια 

Το πρωί που έκανα την ανάρτηση νομίζω ότι ήταν διαθέσιμα. Κρίμα! Όσο για το δεύτερο έχω παραγγείλει δύο συσκευές οπότε είναι ακριβώς. 

Edited by Anlibafojo
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kostasg33 said:

Είναι και κατόπιν παραγγελίας δυστυχώς μήπως έχετε το δεύτερο να σας δώσω τα μισά και παραπάνω; 

Αν είστε κάπου κοντά βέβαια 

Εγώ φίλε μου έχω αλλά δεν μπορώ ακόμα να σε εξυπηρετήσω διότι δεν έχω πάρει ακόμα το κινητό στα χέρια μου, να εφαρμόσω το πρώτο τζαμάκι με επιτυχία ώστε να μπορέσω να ελευθερώσω το δεύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την εφαρμογή της Πειραιώς. Έχω το Note 9 (ακόμα) και την έχω τοποθετήσει στον ασφαλή φάκελο και τη χρησιμοποιώ από εκεί όταν θέλω να πληρώσω με NFC ή οτιδήποτε άλλο μέσω τραπέζης. Στις καταναλώσεις της μπαταρίας δε φαίνεται καν στη λίστα (μόνο στις καταναλώσει των τελευταίων 7 ημερών βγάζει). Πιθανώς μόλις κλείσει ο ασφαλής φάκελλος παύει κάθε λειτουργία; Δεν ξέρω. Τις ειδοποιήσεις όμως για έγκριση ποσού που κάνω για αγορές μέσω υπολογιστή πχ Σκρουτζ έρχονται κανονικά στο τηλέφωνο.

 767943211_2022-03-0919_56_39.thumb.jpg.59727100d05a8b5770c0a39992a91142.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να κανειες πληρωμή με Πειραιώς πρέπει ν ανοίξεις την εφαρμογή κάθε φορά ή υπαρχει άλλος τρόπος?

Ακόμα κι αν ανοίξω την εφαρμογή δεν μου κάνει κατευθείαν τη πληρωμη ...πρέπει να πας σε κάποιον υπομενου?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, soch said:

Εγώ φίλε μου έχω αλλά δεν μπορώ ακόμα να σε εξυπηρετήσω διότι δεν έχω πάρει ακόμα το κινητό στα χέρια μου, να εφαρμόσω το πρώτο τζαμάκι με επιτυχία ώστε να μπορέσω να ελευθερώσω το δεύτερο.

Αν δεν σας κάνει κόπο στείλτε μου ένα μήνυμα όταν το τοποθετήσετε.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, toxotis70 said:

Για να κανειες πληρωμή με Πειραιώς πρέπει ν ανοίξεις την εφαρμογή κάθε φορά ή υπαρχει άλλος τρόπος?

Ακόμα κι αν ανοίξω την εφαρμογή δεν μου κάνει κατευθείαν τη πληρωμη ...πρέπει να πας σε κάποιον υπομενου?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Σε κάθε περίπτωση θέλει να δώσεις την έγκριση. Όταν την ανοίγεις για πληρωμή NFC στην αρχική οθόνη χωρίς να κάνεις είσοδο στην εφαρμογή πάνω δεξιά έχει ένα εικονίδιο το πατάς και σε πάει σε 2η οθόνη που λέει πληρωμή, πατάς επάνω και ζητάει ή pin ή δακτυλικό και μετά την επαλήθευση πλησιάζεις το POS. Απαραίτητη προϋπόθεσή να έχεις Data on. 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...