Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Εγώ πέρασα στο κινητό τη Neoflex της Spigen.

Πανεύκολη εφαρμογή, καταπληκτική ποιότητα, ολόιδια απόκριση του δακτυλικού.

Την προτείνω με τα 1000

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από Γερμανό.
Εγώ έχω 2 συνδέσεις. Cosmote & Wind. Η κόρη μου Cosmote.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ktar_i said:

Εγώ πέρασα στο κινητό τη Neoflex της Spigen.

Πανεύκολη εφαρμογή, καταπληκτική ποιότητα, ολόιδια απόκριση του δακτυλικού.

Την προτείνω με τα 1000

Και εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Προτεινεται!

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή !

Από την προηγούμενη εβδομάδα πήρα 2 S22 Ultra, ένα για εμένα και ένα για τον αδελφό μου, προερχόμενοι από s21 Ultra. Παρακολουθώ το θέμα και θα πω πως και εμείς είμαστε από αυτούς χωρίς bugs. Λειτουργεί απροβλημάτιστα στα πάντα. Δε θα έγραφα αλλά μάλλον πρέπει να γράφουμε και εμείς που δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα για να μη δημιουργούν κάποιοι λανθασμένες εντυπώσεις, που ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί τόση χαιρεκακία. 

Μόνο για την μπαταρία θα πω που πιστεύω πως είναι ένα κλίκ χειρότερη του 21. Με την ίδια χρήση γυρνούσα σπίτι με 30%, τώρα με 20%.

Edited by Antwny
Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αντε να πω και εγώ την εμπειρία μου.  Μετά από s21 ultra, iPhone 13 Pro και ΟΝΕ plus 9 pro τους τελευταίους 3 μήνες, μπορώ να πω ότι αν το s22 ultra ήταν λίγο πιο μικρό και ελαφρύ με ίδια specs θα το κρατούσα για πάντα. Πραγματικά άψογο σε όλα. Πήρα το 512 έριξα και το αρχείο μου μέσα, συγχρονισα όλους τους φακέλους με το cloud και είμαι κομπλέ. Με wind επαρχία απλά όλα άψογα 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση... Η κάθε εμπειρία καλή ή κακή με το τηλέφωνο να εμπεριέχει και το πως στήθηκε το τηλέφωνο, δηλαδή αν είναι με backup απο τις εφαρμογές που είχε σε προηγούμενη συσκευή ή αν είναι με καθαρή εγκατάσταση και στήσιμο εξαρχής.

Για την μπαταρία δεν έχω ασφαλή συμπέρασμα γιατί εχει τραγικό σήμα εδώ που είμαι.

Εγώ προσωπικά δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα εκτός απο αυτό με το hdr video (costa rica) και το "φλας" που κάνει στιγμιαία.

Έχω κάνει καθαρή εγκατάσταση και το update αμέσως μόλις άνοιξε για πρώτη φορά η συσκευή.



Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, geotrvs said:

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση... Η κάθε εμπειρία καλή ή κακή με το τηλέφωνο να εμπεριέχει και το πως στήθηκε το τηλέφωνο, δηλαδή αν είναι με backup απο τις εφαρμογές που είχε σε προηγούμενη συσκευή ή αν είναι με καθαρή εγκατάσταση και στήσιμο εξαρχής.

Για την μπαταρία δεν έχω ασφαλή συμπέρασμα γιατί εχει τραγικό σήμα εδώ που είμαι.

Εγώ προσωπικά δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα εκτός απο αυτό με το hdr video (costa rica) και το "φλας" που κάνει στιγμιαία.

Έχω κάνει καθαρή εγκατάσταση και το update αμέσως μόλις άνοιξε για πρώτη φορά η συσκευή.



Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πιστεύεις ότι ένα πρόβλημα όπως το glitch της οθόνης μπορεί να οφείλεται στο ότι μετέφερες sms και επαφές από το smartswitch?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε τέτοιες συσκευές μην περιμένετε να σας βγάζει 3 μέρες αυτονομία. Έχουμε πει ότι ο κάθε ένας κάνει διαφορετική χρήση άλλος πολύ τηλ.χρηση άλλος όχι κ μην ξεχνάτε μια τέτοια συσκευή με τρομερή οθόνη nits στο Θεό να λέμε πάλι καλά που βγάζει άνετα την μέρα. Κ η συσκευή είναι τόσο διαμάντι κ ελκυστική που πλέον έχει γίνει το κομπολόι μας.ενας υπολογιστής τσέπης 

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και τρεις μέρες. Είμαι με τη Snapdragon έκδοση, το τηλέφωνο είναι άψογο στα πάντα.
Σίγουρα πιο γρήγορο από το S21 Ultra Exynos που είχα, πέρασα τα δεδομένα μου μέσω Smartswitch όπως κάνω πάντα.
Η μπαταρία ακόμα είναι στο στάδιο εκμάθησης, φαίνεται όμως πως θα είναι καλύτερη από το S21 Ultra.
Πολύ ευχαριστημένος μέχρις στιγμής.

Υ.Γ.: Μπράβο στους μάγκες που ανακάλυψαν το πρόβλημα με το GOS, και επίσης σωστή αντίδραση από τη Samsung που αναγνώρισε την κουταμάρα της και θα βγάλει fix.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις ότι ένα πρόβλημα όπως το glitch της οθόνης μπορεί να οφείλεται στο ότι μετέφερες sms και επαφές από το smartswitch?
Όχι φυσικά. Προφανώς έχει να κάνει με τα codec στην κάρτα γραφικών.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, nikoleon said:

Το έχω εδώ και τρεις μέρες. Είμαι με τη Snapdragon έκδοση, το τηλέφωνο είναι άψογο στα πάντα.
Σίγουρα πιο γρήγορο από το S21 Ultra Exynos που είχα, πέρασα τα δεδομένα μου μέσω Smartswitch όπως κάνω πάντα.
Η μπαταρία ακόμα είναι στο στάδιο εκμάθησης, φαίνεται όμως πως θα είναι καλύτερη από το S21 Ultra.
Πολύ ευχαριστημένος μέχρις στιγμής.

Υ.Γ.: Μπράβο στους μάγκες που ανακάλυψαν το πρόβλημα με το GOS, και επίσης σωστή αντίδραση από τη Samsung που αναγνώρισε την κουταμάρα της και θα βγάλει fix.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
 

Μπορείς να μας πεις αν με την έκδοση Snapdragon, έχεις κανονικά 5G και με ποια εταιρεία κινητής; Επίσης ποια έκδοση Snapdragon έχεις; Ευχαριστώ

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, geotrvs said:

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση... Η κάθε εμπειρία καλή ή κακή με το τηλέφωνο να εμπεριέχει και το πως στήθηκε το τηλέφωνο, δηλαδή αν είναι με backup απο τις εφαρμογές που είχε σε προηγούμενη συσκευή ή αν είναι με καθαρή εγκατάσταση και στήσιμο εξαρχής.

Για την μπαταρία δεν έχω ασφαλή συμπέρασμα γιατί εχει τραγικό σήμα εδώ που είμαι.

Εγώ προσωπικά δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα εκτός απο αυτό με το hdr video (costa rica) και το "φλας" που κάνει στιγμιαία.

Έχω κάνει καθαρή εγκατάσταση και το update αμέσως μόλις άνοιξε για πρώτη φορά η συσκευή.



Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ έστησα σύστημα από την αρχή. Για την ακρίβεια το άνοιξα, έκανα αναβάθμιση, επαναφορά εργοστασιακων, μετέφερα μόνο επαφές, σμσ, λίστα κλήσεων, ημερολόγιο και τα wifi μου καθώς σε αφήνει να τα πάρεις ξεχωριστά, στη συνέχεια κατέβασα εφαρμογές που θέλω και τις έστησα μια μια, και έκανα ξανά μια επαναφορά από back up την αρχική οθόνη ώστε να βάλει τις εφαρμογές όπως τις έχω συνήθως ( αφού είχαν κατέβει όλες και τις είχα στήσει)  συν φόντο αρχικής κτλ.

Ρυθμίσεις δηλαδή δεν επανέφερα και εφαρμογές από back up. 

Στη συνέχεια έκανα τις επιμέρους ρυθμίσεις που ήθελα. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις αν με την έκδοση Snapdragon, έχεις κανονικά 5G και με ποια εταιρεία κινητής; Επίσης ποια έκδοση Snapdragon έχεις; Ευχαριστώ
Δε μένω στην Ελλάδα φίλε μου.
Εδώ στο Ντουμπάι μετά από πολλά χρόνια με Exynos αυτή τη φορά η Samsung διέθεσε τον Snapdragon 8 Gen 1.
Φυσικά και το 5G λειτουργεί κανονικά.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikoleon said:

Υ.Γ.: Μπράβο στους μάγκες που ανακάλυψαν το πρόβλημα με το GOS, και επίσης σωστή αντίδραση από τη Samsung που αναγνώρισε την κουταμάρα της και θα βγάλει fix.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
 

Ε δεν μπορούσε να κάνει και αλλιώς,γιατί θα είχε μετά τρεχάματα αλά Apple και κυρώσεις(που μπορεί και τώρα να φάει)

Και για την ταχυφόρτιση που τελικά η συσκευή υποστηρίζει μέχρι 25W ενώ διαφημίζει ότι υποστηρίζει 45, ίσως την πάνε δικαστικώς μερικοί στο εξωτερικό.

Κάτα τα άλλα τα έχουμε πει πόσες φορές. Οποιος έχει θέματα τα οποία δεν λύνονται με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, μιλάει με Service γιατί για αυτό υπάρχει η εγγύηση(και αν δεν θέλει παρατράγουδα με τα εδώ Service,ας αγοράσει από Amazon) και όποιος δεν θέλει Exynos υπάρχουν πάρα πολλές άλλες προτάσεις ακόμα και από Samsung μεριά(αν κοιτάζει μόνο αυτήν).

Λές και είναι η πρώτη φορά που κυκλοφορεί ναυαρχίδα εταιρείας στην αγορά με θέματα τις πρώτες ημέρες.

Τι να πούμε και εμείς που πίσω στο ''μακρινό'' 2018 με το Huawei Mate 20 pro, τα 9 στα 10 σχόλια στο θέμα του αφορούσαν τις πράσινες οθόνες που είχαν σχεδόν όλα τα κινητά με LG panel. Η φυσικά τις γνωστές περιπτώσεις των LG συσκευών με bootloop.

Και για τα περί Exynos/Snapdragon, τα έχουμε πει πόσες φορές. Τεράστια λαλακία της Samsung αυτό με τα διαφορετικά τσιπάκια, αλλά το καλό της υπόθεσης είναι ότι τα τελευταία 2 χρόνια έχει κλείσει πάρα πολύ η ψαλίδα,γιαυτό και δεν βλέπουμε και πολλούς στην Ελλάδα να αγοράζουν Galaxy S με Snapdragon όπως παλιότερα από άλλες χώρες.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έστησα σύστημα από την αρχή. Για την ακρίβεια το άνοιξα, έκανα αναβάθμιση, επαναφορά εργοστασιακων, μετέφερα μόνο επαφές, σμσ, λίστα κλήσεων, ημερολόγιο και τα wifi μου καθώς σε αφήνει να τα πάρεις ξεχωριστά, στη συνέχεια κατέβασα εφαρμογές που θέλω και τις έστησα μια μια, και έκανα ξανά μια επαναφορά από back up την αρχική οθόνη ώστε να βάλει τις εφαρμογές όπως τις έχω συνήθως ( αφού είχαν κατέβει όλες και τις είχα στήσει)  συν φόντο αρχικής κτλ.
Ρυθμίσεις δηλαδή δεν επανέφερα και εφαρμογές από back up. 
Στη συνέχεια έκανα τις επιμέρους ρυθμίσεις που ήθελα. 
Είναι επακριβώς όπως το έκανα, χωρίς να παραλείψω τίποτα απο αυτα που έγραψες.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, costsa41 said:

Λέω τώρα εγώ χωρίς να είμαι βέβαιος.... Επειδή έχω κι εγώ wind και λειτουργεί σωστά. Μήπως να έβγαζες της cosmote να άφηνες μόνο της wind και να το έβλεπες έτσι; Θυμάμαι όταν σεταριζα το τηλέφωνο έβγαλε μια επιλογή που δεν τη είχα δει ποτέ σε άλλο. Κάτι σαν να έπαιρνε πληροφορίες για τη sim με το γνωστό περιμένετε δύο λεπτά. Αν δε λειτουργήσει να τα πας πίσω. Είναι τρομερό δύο τηλέφωνα να έχουν το ίδιο πρόβλημα στον ίδιο ιδιοκτήτη. Καταλαβαίνεις πόσο απίστευτο είναι. Να δεις μήπως φταίει η μία σύνδεση ή η sim. Πραγματικά κάτι άλλο δε μπορώ να σκεφτώ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Επειδή προέρχομαι από το S21 ultra με τις ίδιες συνδέσεις που ποτέ δεν είχα πρόβλημα ...

Επίσης όταν παίρνεις την κόρη σου στο S22 με Cosmote και δείχνει ότι μιλάει και την παίρνεις στο A72 με επίσης Cosmote και μιλάς ...

Ίσως να είναι ίδια παρτίδα. 256/12.

1 hour ago, costsa41 said:

Εγώ αυτό που έχω να πω είναι η εταιρεία να δώσει ένα update για όλα όσα έχουν αναφερθεί και μάλιστα σύντομα, αν θέλει να λέγεται σοβαρή εταιρεία. Φυσικά το κυριότερο είναι οι κλήσεις που αντιμετωπίζει ο Γιώργος. Κάτι που καθιστά το τηλέφωνο άχρηστο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

🙂

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ggazas said:

Επειδή προέρχομαι από το S21 ultra με τις ίδιες συνδέσεις που ποτέ δεν είχα πρόβλημα ...

Επίσης όταν παίρνεις την κόρη σου στο S22 με Cosmote και δείχνει ότι μιλάει και την παίρνεις στο A72 με επίσης Cosmote και μιλάς ...

Ίσως να είναι ίδια παρτίδα. 256/12.

🙂

Είπα να κάνω και μια τελευταία προσπάθεια. Επανοφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και στήσιμο χωρίς επαναφορά.

Θα ενημερώσω.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Fulgore1 said:

και όποιος δεν θέλει Exynos υπάρχουν πάρα πολλές άλλες προτάσεις ακόμα και από Samsung μεριά(αν κοιτάζει μόνο αυτήν).

 

Ποιες είναι οι προτάσεις με snapdragon? 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως μονο τα fe για να χρυσωσει το χαπι. τωρα γιατι το κανει αυτο σε αυτα και οχι στα κανονικα s δεν θα σου απαντησει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

και ενα ευχαριστο νεο στο μοντελο Ηνωμενα αραβικα εμιρατα με snapdragon 8 gen 1 εβαλαν επιτελους κανονικα ελληνικη γλωσσα ειναι το μοντελο

SM-908E/DS για οποιον ενδιαφερεται!!εννοειται οτι δν καλυπτεται απο εγγυηση!!

IMG_0140.JPG

IMG_0142.JPG

Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fulgore1 said:

Ε δεν μπορούσε να κάνει και αλλιώς,γιατί θα είχε μετά τρεχάματα αλά Apple και κυρώσεις(που μπορεί και τώρα να φάει)

Και για την ταχυφόρτιση που τελικά η συσκευή υποστηρίζει μέχρι 25W ενώ διαφημίζει ότι υποστηρίζει 45, ίσως την πάνε δικαστικώς μερικοί στο εξωτερικό.

Κάτα τα άλλα τα έχουμε πει πόσες φορές. Οποιος έχει θέματα τα οποία δεν λύνονται με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, μιλάει με Service γιατί για αυτό υπάρχει η εγγύηση(και αν δεν θέλει παρατράγουδα με τα εδώ Service,ας αγοράσει από Amazon) και όποιος δεν θέλει Exynos υπάρχουν πάρα πολλές άλλες προτάσεις ακόμα και από Samsung μεριά(αν κοιτάζει μόνο αυτήν).

Λές και είναι η πρώτη φορά που κυκλοφορεί ναυαρχίδα εταιρείας στην αγορά με θέματα τις πρώτες ημέρες.

Τι να πούμε και εμείς που πίσω στο ''μακρινό'' 2018 με το Huawei Mate 20 pro, τα 9 στα 10 σχόλια στο θέμα του αφορούσαν τις πράσινες οθόνες που είχαν σχεδόν όλα τα κινητά με LG panel. Η φυσικά τις γνωστές περιπτώσεις των LG συσκευών με bootloop.

Και για τα περί Exynos/Snapdragon, τα έχουμε πει πόσες φορές. Τεράστια λαλακία της Samsung αυτό με τα διαφορετικά τσιπάκια, αλλά το καλό της υπόθεσης είναι ότι τα τελευταία 2 χρόνια έχει κλείσει πάρα πολύ η ψαλίδα,γιαυτό και δεν βλέπουμε και πολλούς στην Ελλάδα να αγοράζουν Galaxy S με Snapdragon όπως παλιότερα από άλλες χώρες.

 

Ό,τι πιο τεκμηριωμένο και ακριβές έχει ακουστεί εδώ μέσα

10 minutes ago, boymanos said:

δυστηχως μονο τα fe για να χρυσωσει το χαπι. τωρα γιατι το κανει αυτο σε αυτα και οχι στα κανονικα s δεν θα σου απαντησει ποτε.

σε επίπεδο ναυαρχίδας δε γνωρίζω άλλο. Πάντως πολλά υποσχόμεν οφαίνεται το a73 με  snap 778g

26 minutes ago, ggazas said:

Είπα να κάνω και μια τελευταία προσπάθεια. Επανοφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και στήσιμο χωρίς επαναφορά.

Θα ενημερώσω.

σου εύχομαι να στρώσουν όλα

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ernesto1983 said:

και ενα ευχαριστο νεο στο μοντελο Ηνωμενα αραβικα εμιρατα με snapdragon 8 gen 1 εβαλαν επιτελους κανονικα ελληνικη γλωσσα ειναι το μοντελο

SM-908E/DS για οποιον ενδιαφερεται!!εννοειται οτι δν καλυπτεται απο εγγυηση!!

IMG_0140.JPG

IMG_0142.JPG

Καλησπερα και καλη σαρακοστη το εχεις φερει απο τα ηνωμενα αραβικα ημηδατα ;UAE

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από την τρίτη φόρτιση σταμάτησε να μαθαίνει μοτίβα και τώρα βγάζει κανονικά την πρόβλεψη για μπαταρία. Φυσικά δεν ανεβάζω screen και γιατί θέλω να το δω και με δεδομένα, γιατί λόγω της ημέρας ήμουν σπίτι, και για ευνόητους λόγους.... Ένα θα σας πω....45 μπαταρία 5,30 ώρες οθόνη ενεργή ..... Να σημειώσω ότι εδώ που είμαι το σήμα της κινητής δεν είναι και το καλύτερο, μάλλον κακό θα το έλεγα. Για πρώτη φορά τα Google services είναι στο 2,9 % .

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Για πες ποιες εφαρμογές έχεις "κοιμησει" εντελώς;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμία. Μόνο όσες επιλέγει το τηλέφωνο μόνο του. Αν δω την εφαρμογή της Πειραιώς να ξεφεύγει θα το κάνω με αυτή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά αυτή η εφαρμογή πρέπει να είναι μεγάλο αγκάθι...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

Ύστερα από την τρίτη φόρτιση σταμάτησε να μαθαίνει μοτίβα και τώρα βγάζει κανονικά την πρόβλεψη για μπαταρία. Φυσικά δεν ανεβάζω screen και γιατί θέλω να το δω και με δεδομένα, γιατί λόγω της ημέρας ήμουν σπίτι, και για ευνόητους λόγους.... Ένα θα σας πω....45 μπαταρία 5,30 ώρες οθόνη ενεργή ..... Να σημειώσω ότι εδώ που είμαι το σήμα της κινητής δεν είναι και το καλύτερο, μάλλον κακό θα το έλεγα. Για πρώτη φορά τα Google services είναι στο 2,9 % .

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ρε παιδιά πως γίνεται τόσο καλή μπαταρία ; Εμένα είναι πάρα πολύ καλή. Υπάρχει περίπτωση να φταίει ο ίδιος ο λογαριασμός της Google μου; Ή κάποια ρύθμιση ; Τα Google Services είναι σχεδόν πάντοτε η κορυφαία εφαρμογή σε κατανάλωση. 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...