Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Η samsung φαινεται οτι αναγνωρίζει καποιο θέμα επιδόσεων κλπ και υπόσχεται να το διορθώσει...

https://myphone.gr/episimi-apantisi-tis-samsung-gia-to-app-throttling/

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εκανα και το update (δεν αλλαξε κατι ιδιαιτερο - ολα βαινουν καλως) και ειπα να ριξω μια ματια με το πως μεταβαλεται ο ρυθμος ανανεωσης της οθονης....

Ειδα σε αυτο το video οτι ο ρυθμος ανανεωσης κατεβαινει εως τα 24hz



https://youtu.be/8F-uFdPwgMs
 

Στο δικο μου δεν ειδα να κατεβαινει κατω απο 60hz και αυτο μονο οταν ειναι σβηστη ο οθονη ....

Ετσι ξαναθυμηθηκα μια εφαρμογη που σου δινει την δυνατοτητα να " παιξεις " με το ρυθμο ανανεωσης ...
 

https://forum.xda-developers.com/t/app-galaxy-max-hz-refresh-rate-mods-screen-off-mods-qs-tiles-tasker-support-and-more.4181447/

Galaxy hz ...

Την εγκατεστησα και ενεργοποιησα την premium εκδοση (trial 8 ημερων) αφου μπορεις να ενεργοποιησεις με αυτο τον τροπο την δυνατοτητα να κατεβαινει ο ρυθμος ανανεωσης μεχρι και τα 10hz ( με οτι μπορει να σημαινει για την οικονομια στην μπαταρια)...


Εσεις τι παρατηρειτε με το ρυθμο ανανεωσης?


57350a9518e6b9114e50a4d361239fb9.jpg

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, challenge143 said:

Το σωστό είναι αυτό που λες Κώστα κ έχεις δίκιο. Εγώ έχω 2 αγοραστές που με παρακαλανε να τους δώσω το s21u  κ με αυτά που διαβάζω έχω αποτραβιχτει στην σκέψη για την αγορά του s22u ,για το λόγο αν μου τύχει κάτι τέτοιο δεν έχω το χρόνο κ την υπομονή για τέτοιες καταστάσεις.  Πήρα απόφαση τελικά να κάνω υπομονή για καλοκαίρι εκτός κ αλλάξουν όλα προς το καλό κ γίνει άμεσα η αγορά του.  Πάντως τέτοια θέματα δεν είχαν ακουστεί στο s21u κ πιστεύω επειδή μιλάμε για ναυαρχίδα να δώσει ένα οριστικό τέλος στα προβλήματα που αντιμετωπίζουν τα παιδιά κ γρήγορα γιατί είναι κρίμα. 

Καλησπέρα φίλε, να ρωτήσω από περιέργεια σε τι τιμές στο ζητούν το s21ultra? Γτ κ εγώ ψάχνομαι να το δώσω χωρίς ωστόσο να μαι και 100% σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, anergos13 said:

Εκανα και το update (δεν αλλαξε κατι ιδιαιτερο - ολα βαινουν καλως) και ειπα να ριξω μια ματια με το πως μεταβαλεται ο ρυθμος ανανεωσης της οθονης....

Ειδα σε αυτο το video οτι ο ρυθμος ανανεωσης κατεβαινει εως τα 24hz



https://youtu.be/8F-uFdPwgMs
 

Στο δικο μου δεν ειδα να κατεβαινει κατω απο 60hz και αυτο μονο οταν ειναι σβηστη ο οθονη ....

Ετσι ξαναθυμηθηκα μια εφαρμογη που σου δινει την δυνατοτητα να " παιξεις " με το ρυθμο ανανεωσης ...
 

https://forum.xda-developers.com/t/app-galaxy-max-hz-refresh-rate-mods-screen-off-mods-qs-tiles-tasker-support-and-more.4181447/

Galaxy hz ...

Την εγκατεστησα και ενεργοποιησα την premium εκδοση (trial 8 ημερων) αφου μπορεις να ενεργοποιησεις με αυτο τον τροπο την δυνατοτητα να κατεβαινει ο ρυθμος ανανεωσης μεχρι και τα 10hz ( με οτι μπορει να σημαινει για την οικονομια στην μπαταρια)...


Εσεις τι παρατηρειτε με το ρυθμο ανανεωσης?


57350a9518e6b9114e50a4d361239fb9.jpg

Εμενα είναι συνέχεια στο 120 και σπάνια κατεβαίνει στο 60...δεν ξέρω αν βλέπω κάτι λάθος αλλά ενεργοποίησα μεσα απο την σελίδα προγραμματιστή την εμφάνιση Ρυθμού ανανέωσης...

 

Επίσης, για κάποιο λόγο οταν πατάω σε εναν σύνδεσμο πχ YouTube μου τον ανοίγει σε σελίδα chrome αντι να μου τον ανοίξει στον vanced...μεσα απο τις προεπιλεγμένες εφαρμογές έχω βάλει να ανοίγουν ολα στον vanced αλλα δεν το ανοίγει, χρειάζεται κάτι άλλο;

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο. Έχω δει 24-60-96-120. Στο έκανε από την αρχή? Αναβάθμιση πήρες? Ανεβάζω sa 24 και 96.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



5c37df1d11398e1288bd5863ab3bdd5d.jpgd1c06a28600a0d9be426e2eb7ee3bf0b.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, pank said:

Περίεργο. Έχω δει 24-60-96-120. Στο έκανε από την αρχή? Αναβάθμιση πήρες? Ανεβάζω sa 24 και 96.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



5c37df1d11398e1288bd5863ab3bdd5d.jpgd1c06a28600a0d9be426e2eb7ee3bf0b.jpg

Το δοκίμασα ξανά και τώρα λειτουργεί σωστά, ξεκινάει απο 24 μεχρι 120...δεν ξερω αν έπαιζε ρολο οτι πριν το είχα δοκιμάσει σε απόλυτο σκοτάδι...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, costsa41 said:

Μπα όχι δεν ήταν αυτό!! Και μένα στην αρχή έτσι έδειχνε και μετά έφτιαξε. Όταν το έκανα αρχικά ήταν όπως το είπες. Μετά από λίγο που έκλεισα την επιλογή από τους προγραμματιστές και την άνοιξα πάλι έδειξε κανονικά. 

Χαίρομαι που σου έφτιαξε! Εν τω μεταξύ εμένα σήμερα το πρωί μου έκανε το glitch (συνήθως στο viber μου το κανει) και πρόλαβα και τράβηξα screenshot. Μαντεψτε: στο screenshot δε φαίνεται το glitch! Θα νομίζουν ότι τους δουλεύω στο σέρβις!

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα η αναβάθμιση , branded Cosmote (τελικά η καθυστέρηση ούτε 5 μέρες). Αλλά δυστυχώς δεν αλλάξανε πολλά πράγματα , Στα hdr βίντεο κάνει ακόμα το τρεμοπεγμα , το μόνο που βελτιώθηκε είναι η διακοπές στις κλήσεις.  Η μπαταρία ακόμα άθλια.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα ξανά και τώρα λειτουργεί σωστά, ξεκινάει απο 24 μεχρι 120...δεν ξερω αν έπαιζε ρολο οτι πριν το είχα δοκιμάσει σε απόλυτο σκοτάδι...
με την εφαρμογη δουλευει απροσκοπτα μεχρι και 10hz ...και δεν περιμενω να ξεκολλησει...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, niknik said:

Έχετε να μου προτείνετε κάποια βάση για αεραγωγούς αυτοκινήτου?

θα σου προτεινα να μην βαλεις σε αεραγωγο, δεν κανει καλο οταν το βαραει η ζεστη και το κρυο, κανει υγρασιες εσωτερικα το καλοκαιρι, συστολες/διαστολες κτλ, γενικα ρισκαρεις απο το να χασει στεγανοποιηση μεχρι να παρει υγρασια κτλ. 

αυτη εδω ειναι η πρωτη που την εχω πανω απο χρονο και δεν εχει κουνηθει απο τη θεση της.

https://www.skroutz.gr/s/25029430/iOttie-Βάση-Κινητού-Αυτοκινήτου-Easy-One-Touch-5-με-Ρυθμιζόμενα-Άγκιστρα-HLCRIO171AM.html

απλα δεν την βγαζω, τηνεχω μονιμα πανω και εχω παρει 2 για τα 2 αυτοκινητα, σκεφτομαι να παρω και για την πλευρα του συνοδηγου πλεον.

 

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, anergos13 said:

με την εφαρμογη δουλευει απροσκοπτα μεχρι και 10hz ...και δεν περιμενω να ξεκολλησει...

Με ποια εφαρμογή φίλε μου?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι δεν ήταν αυτό!! Και μένα στην αρχή έτσι έδειχνε και μετά έφτιαξε. Όταν το έκανα αρχικά ήταν όπως το είπες. Μετά από λίγο που έκλεισα την επιλογή από τους προγραμματιστές και την άνοιξα πάλι έδειξε κανονικά. 
Όταν η φωτεινότητα είναι χαμηλά δουλεύει μονο στα 120 αν ψηλώσει η φωτεινότητα και αν έχει ανοιχτόχρωμο φόντο θα πέσει στα 24 αλλιώς αν έχεις σκούρο φόντο θα πέσει έως 60.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή φίλε μου?
https://github.com/tribalfs/GalaxyMaxHzPub/releases/tag/v7.14

Στο κατω μερος της σελιδας εχει links για να κατεβασεις τα apk

Κανεις εγκατασταση και μπορεις να ξεκλειδωσεις ολες τις δυνατοτητες για 8 ημερες ...

Δοκιμαζεις και αν θες την αγοραζεις....γυρω στα 3.5€...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Όχι λάθος κάνεις . Πάντα έχω σκουροχρωμη λειτουργία και κατεβαίνει κανονικά στα 24 , όταν δεν κάνεις κάτι!! Και σκούρο φόντο σε όλα εννοείται.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κατέβασε την φωτεινότητα και δοκίμασε να δεις.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, drRodiL said:

Καλησπέρα φίλε, να ρωτήσω από περιέργεια σε τι τιμές στο ζητούν το s21ultra? Γτ κ εγώ ψάχνομαι να το δώσω χωρίς ωστόσο να μαι και 100% σιγουρος

800 έως 830 ευρώ με θήκες κ εννοείται σε κατάσταση καινούργιου. Τα ποιο πολλά τα δίνει ο συνάδελφος μου γιατί ξέρει την λόξα μου σε τι κατάσταση τα κρατάω.  Αλλά όπως ξέρεις το συγκεκριμένο μοντέλο είναι διαμάντι γι αυτό και ακόμα το καθυστερώ μέχρι να σιγουρεψουμε τι γίνεται με το 22. Έχω τόσες δουλειές και εκκρεμότητες που το τελευταίο είναι να αντιμετωπίσω τα θέματα που αναγράφονται (ποτέ δεν θα προλάβω να το πάω στην Samsung ☹️) κ οι διαφορές είναι τόσες μικρές αλλά υπαρκτές  απλά εμένα με τρελαίνει θετικά οι γωνίες κ η λίγο κυρτή οθόνη.  Για αυτό το λόγο θέλω να πάω εκεί.  Το εχει παραγγείλει κ ο αδερφός του κουμπαρου μου τελικά κ περιμένω τις εντυπώσεις του για να δω αν πιστω πριν το Πάσχα χαχαχα να πατήσω το κουμπί.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

θα σου προτεινα να μην βαλεις σε αεραγωγο, δεν κανει καλο οταν το βαραει η ζεστη και το κρυο, κανει υγρασιες εσωτερικα το καλοκαιρι, συστολες/διαστολες κτλ, γενικα ρισκαρεις απο το να χασει στεγανοποιηση μεχρι να παρει υγρασια κτλ. 

αυτη εδω ειναι η πρωτη που την εχω πανω απο χρονο και δεν εχει κουνηθει απο τη θεση της.

https://www.skroutz.gr/s/25029430/iOttie-Βάση-Κινητού-Αυτοκινήτου-Easy-One-Touch-5-με-Ρυθμιζόμενα-Άγκιστρα-HLCRIO171AM.html

απλα δεν την βγαζω, τηνεχω μονιμα πανω και εχω παρει 2 για τα 2 αυτοκινητα, σκεφτομαι να παρω και για την πλευρα του συνοδηγου πλεον.

 

 

με τον ελληνικό καλοκαιρινό ήλιο τι κάνετε; το αφήνετε εκτεθειμένο;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, elteo said:

με τον ελληνικό καλοκαιρινό ήλιο τι κάνετε; το αφήνετε εκτεθειμένο;

εννοεις οταν το βαραει ο ηλιος εν κινησει?

προσωπικα επειδη το αμαξι μου εχει μικρο φινιστρινι στην πορτα οδηγου/συνοδηγου , εχω βαλει εκει τη βαση οπου δεν το χτυπαει ο ηλιος, αλλα γενικα καλοκαιρι δεν το βαζω στη θηκη οταν παω μεγαλα ταξιδια οπου θα το χτυπαει ηλιος για ωρα. οταν ταξιδευω χειμωνα ή ωρες οπου δεν χτυπαει ο ηλιος ομως, το βαζω. Εξαλλου σπανια κανω ταξιδι νταλα μεσημερι, συνηθως πρωι ή βραδυ προτιμω. στην καθημερινοτητα για 10 λεπτα διαδρομες οπου κανω δεν θεωρω οτι προλαβαινει να παθει κατι, σε αντιθεση με τον αεραγωγο οπου η συνεχης επαφη με καυτο/κρυο αερα θεωρω οτι ειναι χειροτερη εστω για αυτο το λιγο χρονο. 

Οποτε ναι, τις λιγες φορες που βλεπω οτι το χτυπαει ο ηλιος δεν το βαζω, απλα. αλλα ξανα λεω, την εχω στην πορτα οδηγου τη βαση, στο τζιπ που την εχω στο παρμπριζ εχει μεγαλυτερη εκθεση στον ηλιο αλλα κανω ελαχιστη χρηση του αυτοκινητου και κυριως χειμωνα σε χιονια κτλ οπου θελω και χωρους για βαλιτσες. καλοκαιρι με μια βαλιτσα χωραμε ολοι 😛 στο yaris 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μη βαλει κανείς την περίφημη μεμβρανη με νανοτεχνολογια απ το irepair. Έξυσα ενα σκουπιδακι ελαφρά με το νυχι και χαραχτηκε βαθιά. Την έβγαλα. Μου αρέσει που έχει αντιχαρακτικη προστασία. Γελάει ο κόσμος 

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Μη βαλει κανείς την περίφημη μεμβρανη με νανοτεχνολογια απ το irepair. Έξυσα ενα σκουπιδακι ελαφρά με το νυχι και χαραχτηκε βαθιά. Την έβγαλα. Μου αρέσει που έχει αντιχαρακτικη προστασία. Γελάει ο κόσμος 
Στην ιδια τιμη θα παρεις τριαδα απ το Αμαζον (την γνωστη) και οποτε θες την πετας και βαζεις σε 2 λεπτα την επομενη....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Στην ιδια τιμη θα παρεις τριαδα απ το Αμαζον (την γνωστη) και οποτε θες την πετας και βαζεις σε 2 λεπτα την επομενη....
Καλησπέρα φίλε μου έχεις βάλει αυτή από το Amazon.de? Τι λέει καλή?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου έχεις βάλει αυτή από το Amazon.de? Τι λέει καλή?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια χαρα ειναι φιλε μου ειναι εξαιρετικη ...και με τον οδηγο που εχει και ο πιο αδαης την τοποθετει αψογα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, anergos13 said:
15 minutes ago, giannismal said:
Καλησπέρα φίλε μου έχεις βάλει αυτή από το Amazon.de? Τι λέει καλή?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μια χαρα ειναι φιλε μου ειναι εξαιρετικη ...και με τον οδηγο που εχει και ο πιο αδαης την τοποθετει αψογα....

Για ποια μεμβράνη μιλάμε; Είναι οκ με το αποτύπωμα οθόνης;

Παντως εγώ μόλις παρηγγειλα την Samsung silicone cover σε μαύρο χρώμα, 16 λίρες από αμαζον με αποστολή αύριο στην διεύθυνση μου…

Καμία σχέση οι τιμές και οι χρόνοι αποστολής προϊόντων στο ΗΒ σε σχέση με την Ελλάδα. Και η θήκη παραγγελία απευθείας από την ιστοσελίδα της Samsung, όχι από αμαζον κλπ

Edited by merkon
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι φιλε μου ειναι εξαιρετικη ...και με τον οδηγο που εχει και ο πιο αδαης την τοποθετει αψογα....
Οκ γιατί την έχω παραγγείλει, τώρα έχω βάλει μια από το i repair αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί δε πιάνει όλη την οθόνη κάνει και πολλές δαχτυλιές και δεν είναι smooth στην αφή

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, anergos13 said:
1 hour ago, Dark_Lord said:
Μη βαλει κανείς την περίφημη μεμβρανη με νανοτεχνολογια απ το irepair. Έξυσα ενα σκουπιδακι ελαφρά με το νυχι και χαραχτηκε βαθιά. Την έβγαλα. Μου αρέσει που έχει αντιχαρακτικη προστασία. Γελάει ο κόσμος 

Στην ιδια τιμη θα παρεις τριαδα απ το Αμαζον (την γνωστη) και οποτε θες την πετας και βαζεις σε 2 λεπτα την επομενη....

Με έτρωγε η τσέπη μου να πετάξω 10 ευρω

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Οκ γιατί την έχω παραγγείλει, τώρα έχω βάλει μια από το i repair αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί δε πιάνει όλη την οθόνη κάνει και πολλές δαχτυλιές και δεν είναι smooth στην αφή

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δακτυλικο λειτουργεί αψογα , δακτυλιες φυσιολογικα πραγματα (πανω κατω οπως η μαμα μεμβρανη στο S21U)
Αν ειναι να βρω ενα αρνητικο στο κατω μερος της οθονης αφηνει λιιιιγο ενα κενο...(θ ανεβασω φωτο μετα)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...