Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

15 minutes ago, costsa41 said:

Δεύτερη μέρα με το τηλέφωνο και χθες το βράδυ το φόρτισα. Το πρωί πριν τη δουλειά, εννοείται, ασχολήθηκα μαζί του. Στη δουλειά δεν είχα υπολογιστή, τον έχω πάει για αναβάθμιση και πάλι δεν έφυγε από το χέρι μου. Σήμερα η μέρα στα σχολεία είναι ξέρετε πιο ελεύθερη και το κινητό μου ήταν ο πρωταγωνιστής αφού όλοι ήθελαν να δουν βίντεο στο YouTube από αυτό οπότε το έστηνα με τη θήκη που έχω και καταλαβαίνετε. Βγάλαμε φωτογραφίες οι συνάδελφοι, εκεί οι έχοντες iPhone ζήλεψαν αρκετά έως πολύ. Ήταν μια γεμάτη μέρα για μένα και το κινητό το οποίο δεν το άφησα από τα χέρια μου και στο σπίτι που γύρισα. Μέρα λοιπόν μικτή wifi και δεδομένα. Αυτή τη στιγμή, που πάλι το παλεύω είμαι 40 % μπαταρία. Ειλικρινά εύχομαι σε όλους σας το κινητό σας να είναι σαν το δικό μου. Έχει περάσει όλα τα τεστ και κανένα θέμα με ότι έχει αναφερθεί. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το σήμα του που έγραψα παραπάνω. Καλές παραλαβές σε όλους σας.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Να το χαίρεσαι φίλε μου! Δυστυχώς είσαι από τις εξαιρέσεις!

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, niknik said:

Έχετε να μου προτείνετε κάποια βάση για αεραγωγούς αυτοκινήτου?

Εγώ έχω μια της spigen με μαγνήτη, 7.5-8 ευρώ έχει. . 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Πρέπει πάντως να το δείτε σοβαρά όσοι έχετε πρόβλημα με τις κλήσεις και ίσως με την κοτέ. Σήμερα στον βασιλο το super, εκεί που δεν είχε σήμα το 21 δέχτηκα με αυτό τρεις κλήσεις κανονικά!! Εννοείται ίδια sim και εταιρεία κινητής.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τι σύνδεση έχεις Κώστα; εγώ με την σάπια Vodafone κ σε αυτό το μέρος έχω κανονικά με s21u 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, MIB said:

Μπορεις να δεις στο infotaiment σου ποια εκδωση android auto εχεις; Μπορεί να έχω παλιά....

20220304_085815_resized.jpg

Καλησπέρα. 

Έχω το δικό μου. Δοκίμασα Δεν έχει αυτά που βλέπω στο δικό σου. 

 

20220304_175510.jpg

20220304_175459.jpg

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dark_Lord said:

Ειλικρινά αυτό αποτελεί και δική μου απορία. Εμένα ειναι λειτουργικό αλλά έχει θεματάκια με την οθόνη. Πάντως σε όσους πάνε μετά τις 7 μέρες δύσκολα θα δώσουν αλλο

Το θέμα είναι πως κάποια από τα θεματάκια που αντιμετωπίζουμε εμφανίζονται εντελώς random οπότε πως να το δει και το service για να το δεχτεί ως πρόβλημα. Η μαύρη οθόνη που ανέφερα εγώ πχ έχει γίνει 3 φορές σε 2 βδομάδες σε άκυρες στιγμές.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, theo7ashm said:

Εγώ έχω μια της spigen με μαγνήτη, 7.5-8 ευρώ έχει. . 

Αν μας πεις και ποια ακριβως είναι;

Να την εχει δουλεψει καποιος γιατί είναι ενα ρίσκο να μπεί το κινητό πανω και να φυγει! Δεν είναι και 150 γρ αλλα 200+.

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kax said:

Το θέμα είναι πως κάποια από τα θεματάκια που αντιμετωπίζουμε εμφανίζονται εντελώς random οπότε πως να το δει και το service για να το δεχτεί ως πρόβλημα. Η μαύρη οθόνη που ανέφερα εγώ πχ έχει γίνει 3 φορές σε 2 βδομάδες σε άκυρες στιγμές.

Ακριβώς αυτό φίλε μου είναι το θέμα. Εμένα τολμώ να πω ότι μετά το update έχουν αυξηθεί κάποια glitches (σήμερα μου έκανε και κάτι γκρι οθόνες), αλλά είναι θέμα τύχης να το δουν στο σέρβις. σκέφτομαι όμως να το παω smartec να δω μήπως εντοπίσουν κάποιο θέμα hardware (πχ οθόνη) σε πρώτη φάση και βλεπουμε. Όσο εργαλείο και να είναι το κινητό ομολογώ ότι υπάρχει κάκιστος έλεγχος ποιότητας από τη samsung στο κινητό αυτό και πολλά θέματα με τον exynos.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, costsa41 said:

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!! Πραγματικά εύχομαι να λυθούν τα όποια προβλήματα έχουν εμφανιστεί στις αρχικές συσκευές. Πιστεύω ότι θα βρεθούν και άλλοι πολλοί σαν εμένα!!

Μακάρι Κώστα γιατί δε γίνεται να πανηγυρίζουμε που ένας από εμάς πήρε νορμάλ συσκευή. Μέχρι στιγμής μυρίζει σκάνδαλο η υπόθεση και υπόψη δεν έχουν ξεκινήσει οι μαζικές παραλαβές

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dark_Lord said:

Μακάρι Κώστα γιατί δε γίνεται να πανηγυρίζουμε που ένας από εμάς πήρε νορμάλ συσκευή. Μέχρι στιγμής μυρίζει σκάνδαλο η υπόθεση και υπόψη δεν έχουν ξεκινήσει οι μαζικές παραλαβές

Το πρόβλημα ειναι οτι δεν ειναι ενας ο νορμάλ εδώ μέσα...ουτε εγω έχω κανένα πρόβλημα...το μόνο πρόβλημα που ειχα ηταν που αργούσε 10 δευτερόλεπτα να καλέσει και το ελυσα με επαναφορά δικτύων...ειναι και άλλοι που δεν έχουν πρόβλημα...φιλος μου που το πήρε και αυτός κανένα πρόβλημα ως τώρα... συνήθως οταν εχει ένας πρόβλημα μπαίνει και γράφει... και το θεωρώ πιθανό να υπάρχουν κάποιες ελαττωματικές συσκευές ανάμεσα σε πόσες χιλιάδες... τώρα ποιο θα ειναι τ ποσοστό προβληματικών θα φανεί...αλλα μια επίσκεψη στην smartec ίσως βοηθήσει...και ολα αυτα στα λέω γιατί σε καταλαβαίνω απόλυτα ποσο ξενερα είναι να παίρνεις κινητό και να εχει πρόβλημα...εδω εγώ πήρα αυτοκίνητο καινούριο και στα πρώτα 300χλμ βγήκαν ελαττωματικά τα μπεκ του και το ήξερε το εργοστάσιο

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, costsa41 said:

Δεν ξέρω αν είναι έτσι ή κάποιες αρχικές ξέφυγαν τον έλεγχο. Θα το δείξει το μέλλον. Αυτό που ξέρω είναι ότι , αν το δικό μου έκανε κάτι από όσα έχουν αναφερθεί θα τους το είχα φέρει στο κεφάλι από την πρώτη στιγμή!! Θα το είχα ήδη στείλει πίσω και αν και το επόμενο ήταν έτσι πάλι πίσω μέχρι να έρθει το σωστό ή να πάρω τα χρήματά μου πίσω, που δεν είναι και λίγα !!!

Το σωστό είναι αυτό που λες Κώστα κ έχεις δίκιο. Εγώ έχω 2 αγοραστές που με παρακαλανε να τους δώσω το s21u  κ με αυτά που διαβάζω έχω αποτραβιχτει στην σκέψη για την αγορά του s22u ,για το λόγο αν μου τύχει κάτι τέτοιο δεν έχω το χρόνο κ την υπομονή για τέτοιες καταστάσεις.  Πήρα απόφαση τελικά να κάνω υπομονή για καλοκαίρι εκτός κ αλλάξουν όλα προς το καλό κ γίνει άμεσα η αγορά του.  Πάντως τέτοια θέματα δεν είχαν ακουστεί στο s21u κ πιστεύω επειδή μιλάμε για ναυαρχίδα να δώσει ένα οριστικό τέλος στα προβλήματα που αντιμετωπίζουν τα παιδιά κ γρήγορα γιατί είναι κρίμα. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, arxontas2323 said:

Το πρόβλημα ειναι οτι δεν ειναι ενας ο νορμάλ εδώ μέσα...ουτε εγω έχω κανένα πρόβλημα...το μόνο πρόβλημα που ειχα ηταν που αργούσε 10 δευτερόλεπτα να καλέσει και το ελυσα με επαναφορά δικτύων...ειναι και άλλοι που δεν έχουν πρόβλημα...φιλος μου που το πήρε και αυτός κανένα πρόβλημα ως τώρα... συνήθως οταν εχει ένας πρόβλημα μπαίνει και γράφει... και το θεωρώ πιθανό να υπάρχουν κάποιες ελαττωματικές συσκευές ανάμεσα σε πόσες χιλιάδες... τώρα ποιο θα ειναι τ ποσοστό προβληματικών θα φανεί...αλλα μια επίσκεψη στην smartec ίσως βοηθήσει...και ολα αυτα στα λέω γιατί σε καταλαβαίνω απόλυτα ποσο ξενερα είναι να παίρνεις κινητό και να εχει πρόβλημα...εδω εγώ πήρα αυτοκίνητο καινούριο και στα πρώτα 300χλμ βγήκαν ελαττωματικά τα μπεκ του και το ήξερε το εργοστάσιο

Σίγουρα δεν είναι όλες οι συσκευές ελαττωματικές προς θεού. είναι όμως πολλές σε παγκόσμιο επίπεδο. αν μπεις στο forum του 13 pro max ας πούμε θα καταλάβεις...υπάρχουν αρκετά θέματα με τη συσκευή....και είναι κρίμα γιατί αν δεις το τελευταίο βίντεο του phonebuff η έκδοση με τον snap σχεδόν ισοφαρίζει τους χρόνους του iphone. δεν είναι για πέταμα ο exynos αλλά δε γίνεται να μη βγαίνει καλύτερος από τον snap σε ούτε μία δοκιμή...δεν είναι όλοι συνεννοημένοι

19 minutes ago, Konstantine73 said:


Το πιο σωστό μήνυμα που διάβασα εδώ μέσα…. Απορώ εσείς με τα προβλήματα τι περιμένετε….


Sent from my iPad Air 4Gen using Tapatalk

εγώ προσωπικά έμεινα χωρίς συσκευή (είχα ένα σάπιο Iphone 6). ζήτησα αντικατάσταση συσκευής και μου είπαν ότι δεν ξέρουν πότε θα μου δώσουν άλλη και ότι ξέρουν πως είναι παράλογο αυτό που μου λένε αλλά δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς. ρίσκαρα γιατί δεν μπορούσα να μείνω ενα μήνα χωρίς συσκευή. Περίμενα αν μη τι άλλο το τηλ να λειτουργεί όταν έδωσα 1500 χιλιάρικο. δε με νοιάζουν τα geekbench κλπ. με νοιάζει να είναι απροβλημάτιστο

12 minutes ago, challenge143 said:

Το σωστό είναι αυτό που λες Κώστα κ έχεις δίκιο. Εγώ έχω 2 αγοραστές που με παρακαλανε να τους δώσω το s21u  κ με αυτά που διαβάζω έχω αποτραβιχτει στην σκέψη για την αγορά του s22u ,για το λόγο αν μου τύχει κάτι τέτοιο δεν έχω το χρόνο κ την υπομονή για τέτοιες καταστάσεις.  Πήρα απόφαση τελικά να κάνω υπομονή για καλοκαίρι εκτός κ αλλάξουν όλα προς το καλό κ γίνει άμεσα η αγορά του.  Πάντως τέτοια θέματα δεν είχαν ακουστεί στο s21u κ πιστεύω επειδή μιλάμε για ναυαρχίδα να δώσει ένα οριστικό τέλος στα προβλήματα που αντιμετωπίζουν τα παιδιά κ γρήγορα γιατί είναι κρίμα. 

ακριβώς αυτό φίλε μου. δεν έχουμε όλοι την πολυτέλεια να περιμένουμε αντικατάσταση συσκευής σε άγνωστο χρόνο...

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Konstantine73 said:

Και πολύ καλά έκανες…. Απλά το κακό της υπόθεσης είναι ότι εσύ έδωσες τα ωραία σου λεφτά και είναι στις τσέπες τους κι εσύ δεν έχεις συσκευή…. Το δίκαιο θα ήταν να σου έκαναν άμεση αντικατάσταση με άλλη συσκευή, Πελάτες σαν κι εσάς που δίνετε αρκετά χρήματα για συσκευή πρέπει να σας προσέχουν πολύ περισσότερο από τους υπόλοιπους

εσύ καλά τα λες φίλε μου αλλά η επίσημη απάντηση της "επίσημης" samsung ήταν όπως ακριβώς στην έγραψα...επίσης θέλω να δω ειλικρινά όταν θα πάνε στο σέρβις παιδιά που έχουν θέματα τα οποία εμφανίζονται τυχαία. αν δεν προκύψει το πρόβλημα στο σέρβις τι θα κάνουν? θα λένε σε όλους "μια χαρά είναι πάρτο"?

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, costsa41 said:

Αυτή την περίοδο και τη χώρα που ζούμε, είναι ,εν μέρει λογική η απάντησή της. Ίσως ούτε κι αυτοί δεν περίμεναν τόση ανταπόκριση. Τα δικά μου τηλέφωνα ή τα πουλάω ή τα δίνω στην οικογένεια. Και όταν έδωσα το 21 έμεινα με ένα Α παλαιών ετών ,που βρέθηκε στο συρτάρι της γειτόνισσας. Θα έμενα με αυτό ,όσο θα χρειαζόταν, για να έχω τη συσκευή που θα ήθελα, έτσι όπως θα την ήθελα. 

Κώστα μου, την κατάσταση της χώρας την επικαλούνται μόνο όταν πρέπει να δικαιολογηθούν. Ας τη λάμβαναν υπόψη και στις τιμές και να το πούλαγαν φθηνότερα το κινητο. Όταν ο άλλος σου σκάει ενάμισι χιλιάρικο και του δίνεις προβληματικό προϊόν, κόβεις τον λαιμό σου να του βρεις άλλο. 

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, petpapoy said:

Αν μας πεις και ποια ακριβως είναι;

Να την εχει δουλεψει καποιος γιατί είναι ενα ρίσκο να μπεί το κινητό πανω και να φυγει! Δεν είναι και 150 γρ αλλα 200+.

Spigen® Kuel® QS11 000CG20879 Magnetic Air Vent Car Mount

Link to comment
Share on other sites

να κάνω και ένα update ως προς την μπαταρία. χτες με ψιλοβαριά χρήση εκτός και εντός σπιτιού (όχι παιχνίδια όμως) έδειξε 6 ώρες sot πριν σβήσει. όχι κάτι φοβερό αλλά οκ. Επίσης άυριο θα πάω στην irepair να βάλω μεμβράνη δοκιμαστικά. δεν ξέρω ποιές βάζουν, θα ενημερώσω ανάλογα

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Dark_Lord said:

Σίγουρα δεν είναι όλες οι συσκευές ελαττωματικές προς θεού. είναι όμως πολλές σε παγκόσμιο επίπεδο. αν μπεις στο forum του 13 pro max ας πούμε θα καταλάβεις...υπάρχουν αρκετά θέματα με τη συσκευή....και είναι κρίμα γιατί αν δεις το τελευταίο βίντεο του phonebuff η έκδοση με τον snap σχεδόν ισοφαρίζει τους χρόνους του iphone. δεν είναι για πέταμα ο exynos αλλά δε γίνεται να μη βγαίνει καλύτερος από τον snap σε ούτε μία δοκιμή...δεν είναι όλοι συνεννοημένοι

εγώ προσωπικά έμεινα χωρίς συσκευή (είχα ένα σάπιο Iphone 6). ζήτησα αντικατάσταση συσκευής και μου είπαν ότι δεν ξέρουν πότε θα μου δώσουν άλλη και ότι ξέρουν πως είναι παράλογο αυτό που μου λένε αλλά δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς. ρίσκαρα γιατί δεν μπορούσα να μείνω ενα μήνα χωρίς συσκευή. Περίμενα αν μη τι άλλο το τηλ να λειτουργεί όταν έδωσα 1500 χιλιάρικο. δε με νοιάζουν τα geekbench κλπ. με νοιάζει να είναι απροβλημάτιστο

ακριβώς αυτό φίλε μου. δεν έχουμε όλοι την πολυτέλεια να περιμένουμε αντικατάσταση συσκευής σε άγνωστο χρόνο...

Είναι κρίμα που δεν παίρνουμε snapdragon,αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι για να το αλλάξουμε...ισως στα επόμενα χρόνια πάρουμε επίσημα snapdragon όπως πήρε το Dubai...εγω στην θέση σου θα πήγαινα στην σαμσουνγκ και θα απαιτούσα αντικατάσταση με καινούριο(άμεσα) ή να μου δώσουν προσωρινά μια συσκευή να κάνω την δουλειά μου μέχρι να μου φέρουν ενα καινούριο..τα λεφτά είναι πολλά και δεν δικαιολογείται... πάντως δεν τους παίρνει να μην λύσουν το πρόβλημα ειδικά τώρα που εκαναν την ενοποίηση και δεν έχουν άλλη ναυαρχίδα...

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά είναι πολλά και δεν δικαιολογείται να φτάνει το προϊόν στον καταναλωτή με προβλήματα. Θα λυθούν; κανονικά θα έπρεπε να αποσύρει όλα τα κομμάτια με exynos και να δώσει παντού τουλάχιστον για φέτος με  snapdragon. Τι ζητάω και εγώ τώρα ε; 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, costsa41 said:

Nα μην πας πουθενά φίλε μου!!! Να πάρεις τη μεμβράνη που πήραμε εγώ και κάποιο άλλο παιδί . Θα την τοποθετήσεις μόνος σου πολύ εύκολα!!!!!! Και στο λέει κάποιος που την πέρασε για πρώτη φορά και όχι τόσο ήρεμος σε κάτι τέτοια...! Είναι ότι πρέπει!!! Ψάξε στο amazon .de IMBXBK λέγεται. Και θα σου έρθει και γρήγορα. Μέχρι που ο κατασκευαστής μου έστειλε email αν έχω κάνει λάθος το μοντέλο να τη γυρίσω πίσω. Την έχω και είναι θαυμάσια!!!

θα σε εμπιστευτώ φίλε Κώστα

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dark_Lord said:

να κάνω και ένα update ως προς την μπαταρία. χτες με ψιλοβαριά χρήση εκτός και εντός σπιτιού (όχι παιχνίδια όμως) έδειξε 6 ώρες sot πριν σβήσει. όχι κάτι φοβερό αλλά οκ. Επίσης άυριο θα πάω στην irepair να βάλω μεμβράνη δοκιμαστικά. δεν ξέρω ποιές βάζουν, θα ενημερώσω ανάλογα

Για την μπαταρία εγώ με μέτρια χρήση δεν έχω βγάλει μιάμιση βδομάδα πάνω από 4 SOT το μέγιστο.

Edited by nasosvasedis
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nasosvasedis said:

Για την μπαταρία εγώ με μέτρια χρήση δεν έχω βγάλει μιάμιση βδομάδα πάνω από 4 SOT το μέγιστο.

χαμηλή επίδοση θεωρώ

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Δεν ξέρω αν έχει παραλάβει κάποιος το 512 από Γερμανό αλλά σύμφωνα με σημερινή ενημέρωση και μετά από έντονη τηλεφωνική επικοινωνία στα κεντρικά και αφού έδωσα πλήρη στοιχεία (αριθμούς αποδείξεων προπαραγγελίας δύο συσκευών, κατάστημα, τηλέφωνο επικοινωνίας κλπ) με πήραν και με ενημέρωσαν πως είναι θέμα του κατασκευαστή πότε θα προμηθεύσει τις αποθήκες του Γερμανού και στη συνέχεια θα παραδοθούν στους πελάτες.Σε ερώτηση αν είναι γνωστή κάποια ημερομηνία η απάντηση ήταν άγνωστο.

Δυστυχώς και εγώ στην ίδια φάση είμαι. Περιμένω 512 από Γερμανό και μου λένε ότι δεν έχουν ημερομηνία. Το θέμα είναι ότι έχω και προπαραγγελία από Public το ίδιο που με περιμένει στο κατάστημα και είμαι σε φάση να πάω να το πάω με 100€ πιο πάνω ή να περιμένω τον Γερμανό;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 10 μέρες με το τηλέφωνο μόνο καλα έχω να πω. 

Προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα από αυτά τα θέματα που περιγράφονται. 

Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι παρατηρώ κάποια lag σε κάποιες περιπτώσεις

Επίσης όταν έβαλα να κάνει αυτόματη απάντηση μετά από 5 sec μέσω bluetooth μου έκανε 3 επανεκκίνησεις οπότε απενεργοποιησα την επιλογή και δε το ξαναέκανε. 

Το κινητό είναι πολύ δροσερό ότι και αν του κάνεις. 

Μπαταρια για Samsung καλή όπου με την δική μου χρήση βγάζει περισσότερες από 5 ώρες οθόνη και την ημέρα άνετα όταν κανένα προγενέστερο samsung δεν τα κατάφερνε. Να τονίσω ότι έχω δύο κάρτες sim (φυσική και esim) μόνιμα bluetooth ρολόι και bluetooth ακουστικό. Οι κλήσεις μέσα στην ημέρα μου ξεπερνάνε πολλές φορές τις 5 ώρες. 

Οθόνη ότι καλύτερο έχω λειτουργήσει ποτέ. Εντυπωσιακή σε εξωτερικό χώρο που είναι απίστευτα φωτεινή. 

Μία εξαιρετική υλοποίηση η οποία με την πάροδο του χρόνου θα βελτιωθεί περαιτέρω. 

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα  buds.

19/02 εκανα αίτηση και σήμερα ήρθε το αυτοματοποιημένο ότι σε 20 εργάσιμες θα παραλάβω.

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω στα προηγούμενα το απίστευτα ακριβές και γρήγορο δαχτυλικο αποτύπωμα. 

Το βάζω στα καλύτερα κινητά που έχω δουλέψει μέχρι σήμερα στον τομέα αυτό. 

Επίσης δεν πρέπει να ξεχαστεί να αναφερθεί το απίθανο zoom της κάμερας. 

Πιάνω τον εαυτό μου να βγάζει συνέχεια φωτογραφιες με zoom. 

https://ibb.co/NTSdy80

https://ibb.co/Qj4hwxn

https://ibb.co/wN5Y39S

https://ibb.co/ZK2f1XF

https://ibb.co/mHKz2MS

https://ibb.co/fpCTG1j

https://ibb.co/q97tC1D

https://ibb.co/yyDjqK7

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...