Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

27 minutes ago, costsa41 said:

Για να είσαι σίγουρος πάρε ένα τηλέφωνο στη samsung και ρώτησε αν πέρασε. Πέρυσι έκανα λάθος ημερομηνία και τους πήρα τηλέφωνο και όλα οκ. Στο λέω μην περιμένεις γιατί σε μία δύο ημέρες πρέπει να έχεις απάντηση με email ότι έγιναν όλα σωστά. 

merkon πάτα στη συσκευή και μετά θα σου βγάλει τη φόρμα. Πιστεύω ότι το mail για την προπαραγγελία  είναι κάτι που χρειάζεται για να προχωρήσει η καταχώρηση για το δώρο. 

Μέσω της συσκευής μπαίνω στο Samsung members, benefits και δεν φαίνεται τίποτα απολύτως σχετικά με τα buds και την προωθητική ενέργεια εκεί.

Όσο για την απόδειξη της προπαραγγελίας ή για κάποιο e-mail ο υπεύθυνος του καταστήματος του Γερμανού μου είπε ότι με την απόδειξη εξόφλησης ή το τιμολόγιο μπορεί να γίνει κανονικά η διαδικασία και η αλήθεια είμαι πως μου φάνηκε περίεργο… Email δεν έχω λάβει γιατί η προπαραγγελια έγινε επιτόπου στο κατάστημα 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα 

Εγώ το προπαράγγειλα απο Πλαίσιο Αλίμου και μου έστειλαν ενα μειλ με το κουπόνι προπαραγγελίας που έχει έναν αριθμό.

Από τότε δεν έχει επικοινωνήσει κανένας μαζί μου.

Μήπως να ανησυχήσω?Πρέπει να κάνω κάτι εγώ η να περιμένω να μου στείλουν μήνυμα?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Niman72 said:

Καλημέρα 

Εγώ το προπαράγγειλα απο Πλαίσιο Αλίμου και μου έστειλαν ενα μειλ με το κουπόνι προπαραγγελίας που έχει έναν αριθμό.

Από τότε δεν έχει επικοινωνήσει κανένας μαζί μου.

Μήπως να ανησυχήσω?Πρέπει να κάνω κάτι εγώ η να περιμένω να μου στείλουν μήνυμα?

Εκεί που ζητάει αποδεικτικό προπαραγγελίας θα βάλεις μια φωτό από το e-mail που σου έστειλαν. Εγώ έτσι έκανα από Public και τα buds τα πήρα χθες. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, ggazas said:

Θα περιμένω μια εβδομάδα για το update. Αν δεν το πάρουμε για να λυθεί το θέμα με τις κλήσεις θα το δώσω πίσω.

 

Δε σου έχει έρθει το update ακόμα?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Διαδικασία Συμμετοχής & Τρόπος Παραλαβής  

Για να συμμετάσχει κάποιος στην  Προωθητική Ενέργεια θα πρέπει:

Nα έχει αγοράσει ένα ή περισσότερα Samsung Galaxy S22 Ultra / S22+ / S22 από τα συμμετέχοντα καταστήματα ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών στην Κύπρο εντός του διαστήματος από 09/02/2022 ως και 24/02/2022 για το Samsung Galaxy S22 Ultra και εντός του διαστήματος από 09/02/2022 ως και 10/03/2022 για τα Samsung Galaxy S22+ & S22.

Για να αποκτήσει ο Δικαιούχος το Δώρο ένα ζευγάρι Galaxy Buds Pro μαύρα,  θα πρέπει να επισκεφτεί τo Site για τα S22 / S22+ εντός του διαστήματος από 11/03/2022 έως και 10/04/2022 ή για το Galaxy S22 Ultra εντός του διαστήματος 25/02/2022 έως και 10/04/2022 :

1. Να συνδεθεί στο Samsung.alpan-telecom.com.cy

2. Να καταχωρήσει στη Φόρμα Συμμετοχής τα παρακάτω στοιχεία: Ονοματεπώνυμο, Διεύθυνση, Πόλη, Χώρα, Ταχυδρομικός Κωδικός, Κωδικός Προϊόντος, Σειριακός Αριθμός Προϊόντος (φωτογραφία από ετικέτα συσκευής που φαίνεται ο σειριακός αριθμός), Απόδειξη αγοράς (φωτογραφία του παραστατικού αγοράς του Προϊόντος), Ημερομηνίας Αγοράς του Προϊόντος.

3. Κατόπιν συμπλήρωσης των παραπάνω στοιχείων, θα πρέπει να επιλέξει ‘’Επόμενο’’ και ‘’Περίληψη’’ για να λάβει επιβεβαίωση ότι έχει συμπληρώσει σωστά τα απαιτούμενα πεδία και κατόπιν αυτού, ‘’Συμμετοχή’’ για να καταχωρηθεί η συμμετοχή του.

Η συμμετοχή θα ελεγχθεί ως προς τη συμμόρφωση της με τους παρόντες Όρους και εφόσον πληροί τις σχετικές προϋποθέσεις, ο συμμετέχων θα λάβει ένα email επιβεβαίωσης (εντός 7 εργάσιμων ημερών) με τις λεπτομέρειες παραλαβής του Δώρου. Το διάστημα αυτό ενδέχεται να διαφέρει ανάλογα με τον όγκο των συμμετοχών ή εξαιτίας γεγονότων και παραγόντων εκτός του ελέγχου της Διοργανώτριας.

Τα Δώρα αποστέλλονται με ταχυμεταφορέα στην διεύθυνση που δήλωσε ο Δικαιούχος, προϋπόθεση δε παραλαβής αποτελεί η επίδειξη από τον τελευταίο του δελτίου αστυνομικής ταυτότητάς του ή αντιγράφου αυτής ή άλλου δημόσιου εγγράφου από το οποίο να προκύπτει η ταυτότητά του και η ηλικία του. Η παράδοση των Δώρων πραγματοποιείται εντός δύο (2) εβδομάδων από τη λήψη του email επιβεβαίωσης. Το διάστημα αυτό ενδέχεται να διαφέρει ανάλογα με τον όγκο των παραδόσεων ή εξαιτίας γεγονότων και παραγόντων εκτός του ελέγχου της Διοργανώτριας.  

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την Προωθητική Ενέργεια οποιοσδήποτε συμμετέχων ή τρίτος μπορεί να επικοινωνεί στο τηλεφωνικό κέντρο της Alpan Electroline ltd 22323408, καθημερινά από τις 09:00 – 17:00.  

Την διαχείριση της αποστολής των Δώρων στους πελάτες, για την οποία η epic δε φέρει οποιαδήποτε ευθύνη, αναλαμβάνει η ALPAN ELECTROLINE LTD.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, costsa41 said:

Έχω την εντύπωση ότι μιλάει για το τηλέφωνο και όχι για το δώρο. Και όχι μην ανησυχείς. Θα σου στείλουν email όταν είναι να πληρώσεις ή όταν θα είναι έτοιμο προς αποστολή. Μόλις τη Τρίτη παρέλαβαν συσκευές και είναι αργοί οι ρυθμοί τους. Ακόμα κι αν σου πουν ότι προετοιμάστηκε και πιθανή ημερομηνία παραλαβής, ούτε αυτό ισχύει. Εγώ είχα πιθανή ημερομηνία σήμερα αλλά ούτε φωνή. Η δε μεταφορική τους είναι δεν ξέρω δεν απαντώ......!! Όλα αυτά για παραγγελία από Πλαίσιο που έγραψε παραπάνω το παιδί. 

Ευχαριστώ για την απάντηση

Μου ειχαν πει και για τα buds οτι ισχύουν κανονικα δε χρειαζεται να κάνω κατι ..

Link to comment
Share on other sites




Δεν απενεργοποιειται πλέον το GOS (game optimising service) . Με εντολή adb δεν απενεργοποιουταν εδώ και καιρό-το εχω διαπιστωσει κ εγω-, πλέον δεν απενεργοποιειται ούτε με εφαρμογές τυπου package disabler κτλ. Ο λόγος είναι ότι πλέον με το one ui 4 είναι περασμένο στον κερνελ. Υπάρχει θέμα καθώς λέει δεν επηρεάζει μόνο τα παιχνίδια αλλά και κάμερες κτλ. Το κακό είναι χωρίς το GOS και με δεδομένο ότι τα s22 ( το s22 το μικρό δεν έχει καθόλου, παρά μόνο κάποια φύλλα από γραφιτη) έχουν μικρό heatsink θα υπάρχει πρόβλημα θερμοκρασιών. Η Samsung λέει ότι ψάχνει λύση, ειδωμεν... Λέτε να έχουμε GOSgate?

GOS με απλά λόγια = Υποχρονισμος του επεξεργαστή όταν ανιχνεύει ότι παίζεται παιχνίδι, ανοίγει η κάμερα κτλ για να μην ανεβάζει μεγάλες θερμοκρασίες το soc. Το θέμα είναι ότι ειναι σκατογραμμενο ( μην πω τίποτα χειροτερο) που κάνει την συσκευή να μην ανταποκρίνεται σωστά.




Sent from my SM-A528B using Tapatalk






Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, pank said:




 

 


Και εγώ μετάβαση από S20 Ultra. Η διαφορά ανάμεσα στα 2 κινητά είναι μεγάλη! Πολύ ευχαριστημένος απο το S22. Οθόνη, μπαταρια, ταχύτητα, κάμερες, spen, δακτυλικο,όλα!
Πήρα την ίδια θήκη με εσένα. Όντως λίγο γλιστράει, μακάρι να γίνει πιο τραχιά αλλά χλωμό το βλέπω.
Για προστασια στο S20 είχα την Whitestone και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τώρα αφού διάβασα εδώ, πήρα αυτη. Ζελατίνα. Πολυ ευκολη τοποθέτηση. Λόγω των καμπυλών στα πλάγια πιστεύω θα αφήνει κάποιο κενό το tempered glass. Τα προστατευτικά καμερας δεν τα έβαλα γιατί στο S20 που δοκίμασα της spigen ενώ στις κανονικές φωτογραφίες δεν έβλεπα διάφορα, όταν έκανα ζουμ μετά στη φωτογραφία ή αν χρησιμοποιούσα το ζουμ τις κάμερας, η διαφορά ήταν τεράστια! Τις χαλούσε τις φώτο. Κάποια στιγμή βέβαια θα τις δοκιμάσω αλλά λογικά θα υπάρχει μείωση της ποιότητας της φωτογραφίας. Τα δοκίμασε μήπως κάποιος?
Προβλήματα μέχρι στιγμής κανένα απολύτως. Οθόνη κλήσεις. Σήμερα παρέλαβα το κινητό 11 η ωρα και από τότε είναι στο χέρι μου. Ρεπό σήμερα οπότε δοκιμάζω τα πάντα.
Α επίσης ακουμπάω το κινητό με την οθόνη κάτω γιατί βλέπω έχει κάποιες εξοχές και η οθονη έχει πολύ μεγαλύτερη απόσταση από επιφάνεια τραπεζιού, σε σχέση με τις κάμερες πίσω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

 

 

H edge κούρμπα (αριστερά - δεξιά) της οθόνης είναι ίδια ή διαφορετική σε σχέση  με το S20 Ultra;

15 ώρες πριν, pank said:




 

 


Και εγώ μετάβαση από S20 Ultra. Η διαφορά ανάμεσα στα 2 κινητά είναι μεγάλη! Πολύ ευχαριστημένος απο το S22. Οθόνη, μπαταρια, ταχύτητα, κάμερες, spen, δακτυλικο,όλα!
Πήρα την ίδια θήκη με εσένα. Όντως λίγο γλιστράει, μακάρι να γίνει πιο τραχιά αλλά χλωμό το βλέπω.
Για προστασια στο S20 είχα την Whitestone και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τώρα αφού διάβασα εδώ, πήρα αυτη. Ζελατίνα. Πολυ ευκολη τοποθέτηση. Λόγω των καμπυλών στα πλάγια πιστεύω θα αφήνει κάποιο κενό το tempered glass. Τα προστατευτικά καμερας δεν τα έβαλα γιατί στο S20 που δοκίμασα της spigen ενώ στις κανονικές φωτογραφίες δεν έβλεπα διάφορα, όταν έκανα ζουμ μετά στη φωτογραφία ή αν χρησιμοποιούσα το ζουμ τις κάμερας, η διαφορά ήταν τεράστια! Τις χαλούσε τις φώτο. Κάποια στιγμή βέβαια θα τις δοκιμάσω αλλά λογικά θα υπάρχει μείωση της ποιότητας της φωτογραφίας. Τα δοκίμασε μήπως κάποιος?
Προβλήματα μέχρι στιγμής κανένα απολύτως. Οθόνη κλήσεις. Σήμερα παρέλαβα το κινητό 11 η ωρα και από τότε είναι στο χέρι μου. Ρεπό σήμερα οπότε δοκιμάζω τα πάντα.
Α επίσης ακουμπάω το κινητό με την οθόνη κάτω γιατί βλέπω έχει κάποιες εξοχές και η οθονη έχει πολύ μεγαλύτερη απόσταση από επιφάνεια τραπεζιού, σε σχέση με τις κάμερες πίσω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

 

 

H edge κούρμπα (αριστερά - δεξιά) της οθόνης είναι ίδια ή διαφορετική σε σχέση  με το S20 Ultra;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το κινητό θέλει και άλλα updates για να στρώσει. Εμένα μου κάνει 2-3 φορές την ημέρα ένα glitch στο πάνω μέρος της οθόνης (κυρίως στο viber για κάποιο λογο). Αν συνεχιστεί σε βάθος χρόνου θα το πάω μια από το σέρβις. Είναι προφανές ότι ο exynos ως σύνολο βιάστηκε να κυκλοφορήσει 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι πως ξαφνικά μαυρίζει η οθόνη για δευτερόλεπτα και με πεταει στο Lock Screen, μου το έχει κάνει 3 φορές από χθες το απόγευμα που παρέλαβα το κινητό.

Ποια θήκη και προστασία οθόνης προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, merkon said:

Εγώ αυτό που βλέπω είναι πως ξαφνικά μαυρίζει η οθόνη για δευτερόλεπτα και με πεταει στο Lock Screen, μου το έχει κάνει 3 φορές από χθες το απόγευμα που παρέλαβα το κινητό.

Ποια θήκη και προστασία οθόνης προτείνετε;

Μιας και είναι νωρίς, δεν κοιτάς για αντικατασταση; εγώ πήρα το ρίσκο επειδή ήξερα ότι θα αργήσουν πολύ να μου φέρουν νέα συσκευή 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εβλεπα συνεχως αρκετα υπερβολικη καταναλωση των google services (σχεδον παντα no1 ) ξεκινησα να ψαχνω απο που προερχεται εφαρμοζοντας καποια tips....αναμεσα σε ολα βρηκα το παρακατω που μαλλον δειχνει να ελυσε το θεμα...
....
Ενω ειχα κλεισει την ακριβεια τοποθεσιας για την google
και ειχα επιλεξει να επιτρεπεται μονο κατα την χρηση ....αμ δε..
..
Υπαρχει αλλη μια απενεργοποιηση που πρεπει να γινει....

Πλεον βλεπω τα google services με νορμαλ καταναλωση απο το πρωι...277a4f4215428a2ee25e8618cc6ea2d8.jpg7894e52f4fb016a1283215d2b34f6982.jpg3d6ab742955f5e6b7fe1e23962f41a04.jpg1b775941e57a6439b395c2d25fbd47f5.jpg



🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dark_Lord said:

Μιας και είναι νωρίς, δεν κοιτάς για αντικατασταση; εγώ πήρα το ρίσκο επειδή ήξερα ότι θα αργήσουν πολύ να μου φέρουν νέα συσκευή 

Παρέλαβα από Γερμανό και μάλιστα με το άγχος μήπως δε προλάβω να παραλάβω μέχρι και το τέλος της βδομάδας μιας που φεύγω Σαββατοκύριακο για εξωτερικό όπου μένω μόνιμα…

Επομένως δε με παίρνει να το δώσω για αντικατάσταση γιατί δε θα έχω άλλη συσκευή μέχρι αύριο, μου φαίνεται απίθανο.

Λογικα glitch ή software bug μου μοιάζει το οποίο ελπίζω να λυθεί με ενημέρωση, ακόμα δεν έχω λάβει καμία κιόλας. Τώρα αν χρειαστεί κάτι άλλο, το προϊόν καλύπτεται από εγγύηση Samsung παγκοσμίως.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα από Γερμανό και μάλιστα με το άγχος μήπως δε προλάβω να παραλάβω μέχρι και το τέλος της βδομάδας μιας που φεύγω Σαββατοκύριακο για εξωτερικό όπου μένω μόνιμα…
Επομένως δε με παίρνει να το δώσω για αντικατάσταση γιατί δε θα έχω άλλη συσκευή μέχρι αύριο, μου φαίνεται απίθανο.
Λογικα glitch ή software bug μου μοιάζει το οποίο ελπίζω να λυθεί με ενημέρωση, ακόμα δεν έχω λάβει καμία κιόλας. Τώρα αν χρειαστεί κάτι άλλο, το προϊόν καλύπτεται από εγγύηση Samsung παγκοσμίως.
Παγκόσμια όχι. Ευρωπαϊκά σε καλύπτει.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, merkon said:

Παρέλαβα από Γερμανό και μάλιστα με το άγχος μήπως δε προλάβω να παραλάβω μέχρι και το τέλος της βδομάδας μιας που φεύγω Σαββατοκύριακο για εξωτερικό όπου μένω μόνιμα…

Επομένως δε με παίρνει να το δώσω για αντικατάσταση γιατί δε θα έχω άλλη συσκευή μέχρι αύριο, μου φαίνεται απίθανο.

Λογικα glitch ή software bug μου μοιάζει το οποίο ελπίζω να λυθεί με ενημέρωση, ακόμα δεν έχω λάβει καμία κιόλας. Τώρα αν χρειαστεί κάτι άλλο, το προϊόν καλύπτεται από εγγύηση Samsung παγκοσμίως.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εγώ κάπως έτσι είμαι. Ελπίζω μόνο μην αρχίσουμε επισκευές χωρίς αύριο και γίνει η συσκευή πειραματόζωο

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το εκρηκτικό Note 7 Δεν νομίζω άλλη συσκευή της Samsung να έχει τόσα προβλήματα στην έναρξη της...

Sent from Poco F3 8/256


Τα προβληματα ειναι μεμονωμενα και θα λυθουν μετα απο τα update που θα ερθουν (συντομα)

Σε καμια εβδομαδα που θα εχουν παραλαβει αρκετοι...ας ανεβασουν οι admin και ενα poll να δουμε την μεγαλη εικονα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, anergos13 said:

Επειδη εβλεπα συνεχως αρκετα υπερβολικη καταναλωση των google services (σχεδον παντα no1 ) ξεκινησα να ψαχνω απο που προερχεται εφαρμοζοντας καποια tips....αναμεσα σε ολα βρηκα το παρακατω που μαλλον δειχνει να ελυσε το θεμα...
....
Ενω ειχα κλεισει την ακριβεια τοποθεσιας για την google
και ειχα επιλεξει να επιτρεπεται μονο κατα την χρηση ....αμ δε..
..
Υπαρχει αλλη μια απενεργοποιηση που πρεπει να γινει....

Πλεον βλεπω τα google services με νορμαλ καταναλωση απο το πρωι...277a4f4215428a2ee25e8618cc6ea2d8.jpg7894e52f4fb016a1283215d2b34f6982.jpg3d6ab742955f5e6b7fe1e23962f41a04.jpg1b775941e57a6439b395c2d25fbd47f5.jpg


 

Ποια ήταν η δεύτερη απενεργοποίηση;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Ποια ήταν η δεύτερη απενεργοποίηση;
Θεση -->Δικαιωματα Εφαρμογης-->Google---> χρηση ακριβους τοποθεσιας --> off

Οπως φαίνεται και στα screen shots...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παντως οσοι αντιμετωπίζουν προβλημα με το Samsung Members για την δήλωση του δώρου, επικοινωνούν τηλεφωνικα με τα ευγενεστατα παιδιά(όντως) της εξυπηρέτησης, συνδεονται απομακρυσμένα με το κινητο σου και ολοκληρώνουν αυτοί την διαδικασία χωρίς αγχος και πιθανα λάθη. 

Κατα τα λοιπά εξαιρετική συσκευή, λίγο καλύτερη απο το S21 ultra, σπάσιμο η μη λήψη εγκαιρα αναβαθμισεων σε cosmote branded, εν αναμονη του καινουργιου-φετινου Fold.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, freco said:

Το έκανα και τώρα έχω δίπλα στο σήμα το λογότυπo VoLTE2. Σίγουρα κάτι άλλαξε.
Θα το παρακολουθήσω.
Ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να λυθεί.

Για να σου έβγαλε το εικονίδιο πρέπει να έχεις cosmote. Σωστά; 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, anergos13 said:

Θεση -->Δικαιωματα Εφαρμογης-->Google---> χρηση ακριβους τοποθεσιας --> off

Οπως φαίνεται και στα screen shots...

Πιστεύεις ότι έχει δυσμενή επίπτωση στο Google maps αφού πλέον βασίζεται μόνο στο GPS?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις ότι έχει δυσμενή επίπτωση στο Google maps αφού πλέον βασίζεται μόνο στο GPS?
Δεν βλεπω καποιο θεμα εντοπιζει μια χαρα το σημειο....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, challenge143 said:

Για να σου έβγαλε το εικονίδιο πρέπει να έχεις cosmote. Σωστά; 

Ακριβώς. Μέχρι τώρα φαίνεται να έφτιαξε. Ας είναι καλά ο @Galaxy_sii γιατί σκεφτόμουνα επιστροφή.
Έχω κι ένα Xiaomi 11T pro που σκοτώνει σε ταχύτητα και η φόρτιση σε 18 λεπτά "δεν υπάρχει". Το software είναι "προβληματικό". Το έχω και αγγελία εδώ στο myphone.
Απλά με χάλασε μετά από χρόνια Samsung Note και έβρισκα ελατώματα στο Xiaomi που πολλές φορές δεν υπήρχαν. Τέτοιο κόλλημα.

ΥΓ. Μόλις έλαβα και email για τα buds (20 μέρες κλπ κλπ)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια μεμβράνη που να είναι άψογη, σύμφωνα και με την εμπειρία σας με το s21u?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...