Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Παίδες ετσι για να αρχίσουμε λίγο να διαβάζουμε περισσότερες πληροφορίες για το κινητό από αυτούς που τα έχουν παρακαλώ οποίος έχει το κινητό  κάποιες ημερες, το εχει δουλέψει  και μπορεί ας παραθέσει την εμπειρία του για το κινητό να δούμε και οι υπόλοιποι από κάποιον κάτοχο. 

Πείτε μας τι σας αρέσει, τι δεν σας αρέσει και τι σας κάνει εντύπωση.

Επίσης για όποιον έχει κάνει μετάβαση από το s21 ultra πείτε μας για τις αλλαγές που βλέπετε σε μπαταρία, ταχύτητα, κάμερα και οθόνη(αν το εχετε δουλέψει κάποιες ημέρες και εχετε κάνει τη μετάβαση). Επίσης αξίζει κατά τη γνώμη σας η μετάβαση από s21 ultra σε s22 ultra; για παλαιότερα μοντέλα αν θες αλλαγή για μένα είναι μονόδρομος η επιλογή.. η δική μου άποψη αν και δεν έχω δουλέψει το s22 ultra και έχω το s21 ultra είναι πώς δεν αξίζει να το αλλάξω καθώς οι διαφορές είναι μικρές αλλά αν είχα παλιότερα μοντέλο και ήθελα να το αλλάξω σίγουρα θα πήγαινα στο s22 ultra.. να σημειώσω πως δεν έχω το μικρόβιο της αλλαγής ούτε θα χρησιμοποιούσα ιδιαίτερα το πενάκι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν και έχω διαβάσει όλα τα σχόλια, ενα προς ένα, ενδέχεται να μου έχει ξεφύγει κάποιο. Αν έχει απαντηθεί τότε με συγχωρείτε. Έχει προπαραγγείλει κάποιος από Γερμανό S22 Ultra 256gb Green και έχει παραλάβει;

Εγώ από Γερμανό Mall Maρούσι, 24/2 και ακόμα τίποτα...Λέτε να πάμε για Απρίλιο;

Edited by harisnikolop
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, harisnikolop said:

Αν και έχω διαβάσει όλα τα σχόλια, ενα προς ένα, ενδέχεται να μου έχει ξεφύγει κάποιο. Αν έχει απαντηθεί τότε με συγχωρείτε. Έχει προπαραγγείλει κάποιος από Γερμανό S22 Ultra 256gb Green και έχει παραλάβει;

Εγώ από Γερμανό Mall Maρούσι, 24/2 και ακόμα τίποτα...Λέτε να πάμε για Απρίλιο;

Έχει παραλάβει φίλος το green από Γερμανό Θεσσαλονίκη.

37 minutes ago, LELELO said:

Παίδες ετσι για να αρχίσουμε λίγο να διαβάζουμε περισσότερες πληροφορίες για το κινητό από αυτούς που τα έχουν παρακαλώ οποίος έχει το κινητό  κάποιες ημερες, το εχει δουλέψει  και μπορεί ας παραθέσει την εμπειρία του για το κινητό να δούμε και οι υπόλοιποι από κάποιον κάτοχο. 

Πείτε μας τι σας αρέσει, τι δεν σας αρέσει και τι σας κάνει εντύπωση.

Επίσης για όποιον έχει κάνει μετάβαση από το s21 ultra πείτε μας για τις αλλαγές που βλέπετε σε μπαταρία, ταχύτητα, κάμερα και οθόνη(αν το εχετε δουλέψει κάποιες ημέρες και εχετε κάνει τη μετάβαση). Επίσης αξίζει κατά τη γνώμη σας η μετάβαση από s21 ultra σε s22 ultra; για παλαιότερα μοντέλα αν θες αλλαγή για μένα είναι μονόδρομος η επιλογή.. η δική μου άποψη αν και δεν έχω δουλέψει το s22 ultra και έχω το s21 ultra είναι πώς δεν αξίζει να το αλλάξω καθώς οι διαφορές είναι μικρές αλλά αν είχα παλιότερα μοντέλο και ήθελα να το αλλάξω σίγουρα θα πήγαινα στο s22 ultra.. να σημειώσω πως δεν έχω το μικρόβιο της αλλαγής ούτε θα χρησιμοποιούσα ιδιαίτερα το πενάκι.

Φίλε πάντα το νέο μοντέλο είναι καλύτερο. Στα σημεία, αλλά είναι. Πολλές μικρές διαφορές.

Έχει πενάκι και είναι τετράγωνο σαν Note.

Το δικό μου, branded cosmote, δεν έχει πάρει ακόμα την αναβάθμιση.

Τα κυριότερα προβλήματα είναι 2 επανεκινήσεις και το κακό σήμα που έχω με αποτέλεσμα να διακόπτονται κλήσεις.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, costsa41 said:

Και για να λέμε και λίγο για το κινητό, μέχρι την Πέμπτη που θα το έχω. Είδα βίντεο στο youtube 4κ μεταξύ αυτού και του 21. Δεν υπάρχει η οθόνη του!!! Το γνωστό που δείχνει τη φύση της costa Rica. Δεν περίμενα να έχουν τόση διαφορά οι δύο οθόνες στη απεικόνιση των χρωμάτων. Οι άνθρωποι κέντησαν στην οθόνη του. 

Σε ποιο βίντεο το είδες Κώστα να το δω κ εγώ; Ψάχνω κ δεν βρίσκω κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα κάνει προπαραγγελία 512GB Black από Public την πρώτη μέρα (χωρίς προκαταβολή) και μου ήρθε μήνυμα σήμερα ότι έφτασε η συσκευή. Έχω όμως πάρει και από Γερμανό το ίδιο με την έκπτωση 100€ όπου μου είπαν ότι μάλλον θα παραλάβουν αύριο. Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, harisnikolop said:

Αν και έχω διαβάσει όλα τα σχόλια, ενα προς ένα, ενδέχεται να μου έχει ξεφύγει κάποιο. Αν έχει απαντηθεί τότε με συγχωρείτε. Έχει προπαραγγείλει κάποιος από Γερμανό S22 Ultra 256gb Green και έχει παραλάβει;

Εγώ από Γερμανό Mall Maρούσι, 24/2 και ακόμα τίποτα...Λέτε να πάμε για Απρίλιο;

Εγώ παρέλαβα την Τετάρτη που μας πέρασε 12/256 green από Γερμανό Θεσσαλονίκης

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορά αν μεταφέρεις τις εφαρμογές από smart swich με το να τις περάσεις εξαρχής όλες. Κάπου διάβασα ότι επηρεάζει την μπαταρία, έχει σχέση?

Link to comment
Share on other sites

Για λόγους ενημέρωσης, έχει έρθει στο κέντρο διαλογής το κινητό μου και αύριο (μάλλον) παραλαμβάνω 12/512 Green.

Είχε γίνει αποστολή την προηγούμενη Παρασκευή από Κρήτη.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ggazas said:

Εμένα με ειδοποίησαν από Γερμανό για παραλαβή το Βυσσινή μέχρι την Παρασκευή

Εγώ έχω προπαραγγείλει το S22 Ultra στο ίδιο χρώμα... στην έκδοση με τα 256gb... από Γερμανό... και μου είπαν ότι αυτό το χρώμα δεν έχει έρθει μέχρι στιγμής καθόλου στην Ελλάδα... μόνο μαύρα και λίγα πράσινα ήρθαν. Τι στο καλό γίνεται; Πότε το παρήγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σας διάβαζα και είπα να γράψω και εγώ με αφορμή ότι παραλαμβάνω αύριο το s22 ultra μου και ανυπομονώ πάρα πολύ. Μου ήρθε sms σήμερα στις 6 το απόγευμα από κωτσοβολο μενιδι 12/512 black προπαραγγελια από τις 16/2. Προέρχομαι από s20 ultra. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.... 

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δε με αφήνει να παραθέσω σύνδεσμο εδώ για τους γνωστούς λόγους. Αν ψάξεις λίγο πιστεύω θα το βρεις και σημείωση ότι είναι και τα δύο με τον exynos. Πραγματικά φίλε μου δεν το πίστευα γιατί η διαφορά είναι τόσο εμφανής και ξέρεις πόσο αγαπώ το 21 που το είχα και ήταν άψογο σε όλα του, απροβλημάτιστο. 
σε αυτο το video αναφερεσαι?



γιατι δεν μπορεις να το παραθεσεις ?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αλλα βλέπω... και δεν λεω μονο για τα lag , προβληματα με επαναφορτωση εφραμογων κλπ  που εχουν αναφερθει.

 

Το εβαλα διπλα διπλα με το παλιο s21 ultra kai iphone 13 pro και δεν ειχε τοσο μεγαλη φωτεινοτητα, το αντιθετο μαλιστα

Ουτε ο ηχος του ειναι τοσο καλος.

 

Κι αυτο το βιντεο το δειχνει καθαρα... δεν ξερω τι βλεπετε εσεις.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MpkhKrI_0Mc

 

Edited by toxotis70
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ggazas said:

Έχει παραλάβει φίλος το green από Γερμανό Θεσσαλονίκη.

Φίλε πάντα το νέο μοντέλο είναι καλύτερο. Στα σημεία, αλλά είναι. Πολλές μικρές διαφορές.

Έχει πενάκι και είναι τετράγωνο σαν Note.

Το δικό μου, branded cosmote, δεν έχει πάρει ακόμα την αναβάθμιση.

Τα κυριότερα προβλήματα είναι 2 επανεκινήσεις και το κακό σήμα που έχω με αποτέλεσμα να διακόπτονται κλήσεις.

Η ενημερωση στον φιλο σου πως εγινε; Μεσω mail, sms ή πηραν τηλεφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλο μηνα παιδια να εχουμε καλο Μαρτιο και καλη Ανοιξη επισης. Ευχομαι και ελπιζω βεβαια στα μεσα του Μαρτιου οπως με ενημερωσαν εμενα απο την PrimeTel να παραλαβουμε γιατι αν το καθυστερισουνε και αλλο αυτοι πραγματικα ειναι αξιοι της μοιρας τους που λεμε. Ευχομαι να περασουνε γρηγορα οι μερες του Μαρτιου να μπουμε στα μεσα του μηνα και καλες παραλαβες να εχουμε ολοι ες μας απο γυρω. Αγωνιο τοσο πολυ να το παρω στα χερια μου πραγματικα ειναι αριστουργημα απο οσα βιντεο βλεπω στο youtube.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

@toxotis70 όπως αναφέρει και στο βίντεο για την οθόνη περίπου στο 6:10   it looks more like twelve hundreds or so ( κάπου εκεί δηλαδή στα 1200 nits) κάτι που επιβεβαιώθηκε και από τις εργαστηριακές μετρήσεις:

https://nanoreview.net/en/phone-compare/samsung-galaxy-s22-ultra-exynos-vs-samsung-galaxy-note-20-ultra

Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι με σναπ dragon έπιασε την ονομαστική απόδοση 🤔

https://nanoreview.net/en/phone/samsung-galaxy-s22-ultra-snapdragon

 

 

Πάντως με τα επερχόμενα updates θα το βελτιώσουν πιστεύω...

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, toxotis70 said:

εγω παντως αλλα βλέπω... και δεν λεω μονο για τα lag , προβληματα με επαναφορτωση εφραμογων κλπ  που εχουν αναφερθει.

 

Το εβαλα διπλα διπλα με το παλιο s21 ultra kai iphone 13 pro και δεν ειχε τοσο μεγαλη φωτεινοτητα, το αντιθετο μαλιστα

Ουτε ο ηχος του ειναι τοσο καλος.

 

Κι αυτο το βιντεο το δειχνει καθαρα... δεν ξερω τι βλεπετε εσεις.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MpkhKrI_0Mc

 

μπορώ να σου επιβεβαιώσω ότι είναι πιο φωτεινή από του 13 pro max.

αυτό φαίνεται και από τη σύγκριση (στο εργαστήριο και όχι με το μάτι) που έκανε το gsmarena. 200-230 παραπάνω nits από 13 pro max και s21 ultra. Αντίθετα, το ηχείο του το βγάζουν λίγο χειρότερο από του Iphone αλλά και παραδόξως από του s22 plus. μπορώ να επιβεβαιώσω και ο ίδιος ότι δεν εντυπωστάστηκα από τον ήχο

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

δεν με νοιαζει τι λεει το gsm arena φιλε μου, αλλα τι βλεπουν τα ματια μου και τι ακουν τ αφτια μου.

Ακομα και σε εξωτερικο χωρο, εγω δεν ειδα διαφορα απο το s21 ulta ουτε απο το 13 pro.

 

Edited by toxotis70
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Με 1.05 sar και κακό σήμα...?

Sent from Poco F3 8/256
 

το sar είναι αρκετά κάτω από το όριο που έχει θεσπιστεί. επίσης, το sar μεταβάλλεται απίστευτα ανάλογα με την ποιότητα δικτύου. είναι μια τελείως ενδεικτική τιμή. Ως προς το σήμα, δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα απολύτως πρόβλημα. Ενδεικτικά θα πω ότι δουλεύω σε περιοχή με κάκιστο δίκτυο. Με το iphone 7 plus κυριολεκτικα΄δεν μπορούσα να μιλήσω και είχα χαμένες κλήσεις. Με το ultra, τα πράγματα είναι εμφανώς καλύτερα μέχρι στιγμής.

2 ώρες πριν, toxotis70 said:

δεν με νοιαζει τι λεει το gsm arena φιλε μου, αλλα τι βλεπουν τα ματια μου και τι ακουν τ αφτια μου.

Ακομα και σε εξωτερικο χωρο, εγω δεν ειδα διαφορα απο το s21 ulta ουτε απο το 13 pro.

 

Τα δικά μου μάτια (και του κουμπάρου μου που έχει το 13 pro max) βλέπουν διαφορά μέχρι στιγμής. Προφανώς βέβαια μπορεί να μη βλέπω καλά. Επίσης το τι βλέπει ο καθένας είναι υποκειμενικό και γι αυτό παραθέτω εργοστασιακές μετρήσεις από εγνωσμένης αξίας site. Δεν μπορεί να δεχόμαστε μόνο τα αρνητικά που γράφονται σε κάθε blog, αλλά όταν υπάρχει κάτι θετικό να το αφήνουμε στην απέξω. Για τον ήχο επιβεβαιώνω και πάλι ότι περίμενα κάτι καλύτερο.

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται πως σήμερα θα έφερνε συσκευές ο Γερμανός στο the mall Athens όπως μου έλεγαν τις προηγούμενες μέρες, ακόμα καμία ενημέρωση όμως και βλέπω στο site τους πως άλλαξαν από διαθέσιμο σε χαμηλή διαθεσιμότητα.

Δε τα βλέπω καλά τα πράγματα και αν δε παραλάβω έως Παρασκευή, μετά φεύγω για Αγγλία, επομένως σκούρα τα πράγματα.

Θα πιέσω όσο μπορέσω, αν δε βγει άκρη ας παραλάβει κάποιος από το φόρουμ εάν ενδιαφέρεται και κανονίζουμε την τιμή κλπ.

Πραγματικά εντελώς ανούσιο και άσκοπο το να προπαραγγελνεις στην Ελλάδα από όσο βλέπω, εφόσον δεν γνωρίζουν ποτέ θα φέρουν συσκευές. Τραγικοί να σου ζητάνε όλα τα χρήματα μπροστά και οι συσκευές να έρθουν όποτε τους καπνίσει.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, LELELO said:

Παίδες ετσι για να αρχίσουμε λίγο να διαβάζουμε περισσότερες πληροφορίες για το κινητό από αυτούς που τα έχουν παρακαλώ οποίος έχει το κινητό  κάποιες ημερες, το εχει δουλέψει  και μπορεί ας παραθέσει την εμπειρία του για το κινητό να δούμε και οι υπόλοιποι από κάποιον κάτοχο. 

Πείτε μας τι σας αρέσει, τι δεν σας αρέσει και τι σας κάνει εντύπωση.

Επίσης για όποιον έχει κάνει μετάβαση από το s21 ultra πείτε μας για τις αλλαγές που βλέπετε σε μπαταρία, ταχύτητα, κάμερα και οθόνη(αν το εχετε δουλέψει κάποιες ημέρες και εχετε κάνει τη μετάβαση). Επίσης αξίζει κατά τη γνώμη σας η μετάβαση από s21 ultra σε s22 ultra; για παλαιότερα μοντέλα αν θες αλλαγή για μένα είναι μονόδρομος η επιλογή.. η δική μου άποψη αν και δεν έχω δουλέψει το s22 ultra και έχω το s21 ultra είναι πώς δεν αξίζει να το αλλάξω καθώς οι διαφορές είναι μικρές αλλά αν είχα παλιότερα μοντέλο και ήθελα να το αλλάξω σίγουρα θα πήγαινα στο s22 ultra.. να σημειώσω πως δεν έχω το μικρόβιο της αλλαγής ούτε θα χρησιμοποιούσα ιδιαίτερα το πενάκι.

Να καταθέσω την άποψή μου.

Δεν έχω βέβαια s21 ultra αλλά από αυτά που έχω διαβάσει πιστεύω ότι δεν αξίζει η μετάβαση.

Οθόνη: ό,τι καλύτερο υπάρχει. ακόμη και κάτοχοι 13 pro max έχουν μείνει άναυδοι όταν την περιεργάζονται. απόλυτα ικανοποιημένος ΕΚΤΟΣ από κάποια μικρά glitches που ακόμα υπάρχουν.

Ήχος: Για την τιμή του, απλώς ok. Στις κλήσεις, πολύ καλός.

Επιδόσεις: Πέρα από 2 επανεκκινήσεις τις 2 πρώτες ημέρες δεν έχω θέμα. Ο exynos σίγουρα βγήκε βιαστικά και σίγουρα δεν είναι ετοιμοπόλεμος όπως ο snap. Αυτό αποτυπώνεται σε πολλά διφορούμενα benchmarks. Σε άλλα πιάνει πιο πολλά fps από το 13 pro max, σε άλλα λιγότερα. Σε άλλα είναι πιο stable από τον snap, σε άλλα κάνει απ΄σιτευτο throttling. Σε 4κ νυχτερινό βίντεο έχει πολύ περισσότερη λεπτομέρεια από το 13 pro max, αλλά σταθεροποίηση χειρότερη από του s21 ultra. Περίεργα θέματα. Θα έλεγα ότι τα benchmarks είναι ενδεικτικά πάντως. μπορώ να σας βρω παιχνίδια που να γονατίζουν σε fps τον a15, ενώ ο snap τρέχει καλύτερα. υπάρχουν βιντεάκια με το ίδιο παιχνίδι σε 12 pro max να πιάνει 53 fps, το Note 20 ultra 76, και το xiaomi με τον 888 να πιάνει 83....

Κάμερα: απόλυτα ικανοποιημένος, κανένα πρόβλημα από όσα παρουσιάζονται. ίσως το autofocus όταν κλειδώνει πάνω σε αντικείμενο θα μπορούσε να είναι λίγο πιο αξιόπιστο.

Ποιότητα κατασκευής: Αψεγάδιαστη, αν και μαζεύει αρκετή σκόνη το Bump των καμερών

Form factor: το δολεύω άνετα ακόμη και με το ένα χέρι.

Αποτύπωμα: χωρίς μεμβράνες, τζάμια κλπ, ακαριαίο

Μπαταρία: επαρκής για μια ημέρα. σίγουρα θα μπορούσε καλύτερη αλλά όλα έχουν το τίμημά τους. Ας μην ξεχνάμε ότι και η apple με το 12 pro max τα είχε κάνει θάλασσα. αυτά αλλάζουν από μοντέλο σε μοντέλο. Σίγουρα το πενάκι τρώει χώρο αλλά και πάλι δύσκολα θα έβαζαν πάνω από 5000 mah.

Λειτουργικό: Απόλυτα ικανοποιημένος παρότι χρόνια χρήστης ios. Προσωπικά, μου αρέσει πιο πολύ και από το stock android

13 minutes ago, merkon said:

Υποτίθεται πως σήμερα θα έφερνε συσκευές ο Γερμανός στο the mall Athens όπως μου έλεγαν τις προηγούμενες μέρες, ακόμα καμία ενημέρωση όμως και βλέπω στο site τους πως άλλαξαν από διαθέσιμο σε χαμηλή διαθεσιμότητα.

Δε τα βλέπω καλά τα πράγματα και αν δε παραλάβω έως Παρασκευή, μετά φεύγω για Αγγλία, επομένως σκούρα τα πράγματα.

Θα πιέσω όσο μπορέσω, αν δε βγει άκρη ας παραλάβει κάποιος από το φόρουμ εάν ενδιαφέρεται και κανονίζουμε την τιμή κλπ.

Πραγματικά εντελώς ανούσιο και άσκοπο το να προπαραγγελνεις στην Ελλάδα από όσο βλέπω, εφόσον δεν γνωρίζουν ποτέ θα φέρουν συσκευές. Τραγικοί να σου ζητάνε όλα τα χρήματα μπροστά και οι συσκευές να έρθουν όποτε τους καπνίσει.

έχεις απόλυτο δίκιο. χάνεται το νόημα της προπαραγγελίας έτσι

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το promotion με τα Buds Pro, 19/02 έκανα την αίτηση (ήρθε email επιβεβαίωσης), 24/02 έλαβα μέηλ έγκρισης της αίτησης (όπου αναφέρει ότι σε 20 εργάσιμες θα παραλάβω) και 28/02 μου τα παρέδωσε η ταχυμεταφορική. Δέκα μέρες συνολικά.

Link to comment
Share on other sites

Σε ότι αφορά την μεμβράνη από smartec είχε την εξής απάντηση 

Screenshot_20220302-114556_Gmail.jpg

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Χθες παρέλαβα τελικά το 12/512 σε μαύρο απο Samsung στο Ηράκλειο Κρήτης. Μόλις ξεκίνησα να το στήσω χωρίς να βάλω αρχεία και λογαριασμούς και μου έβγαλε αναβάθμιση ασφαλείας 1 Μαρτίου 811.19 mb

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kax said:

Τα Galaxy Buds ήρθαν και σε εμένα. 21/2 η αίτηση, χθές e-mail οτι θα σταλούν εντός 20 ημερών, σήμερα ήρθαν.

Και εμένα μόλις έσκασε το μέιλ ότι θα παραλάβω εντός 20 ημερών. Ποια ταχυμεταφορική σας τα έφερε;

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...