Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

7 minutes ago, dafly7 said:

Καλησπέρα παιδιά ξέρω ότι κάπου έχει ειπωθεί αυτό αλλά Ψάχνω το μήνυμα και δεν το βρίσκω αυτή τη στιγμή παρέλαβα χτες είμαι ενθουσιασμένος προσπαθώντας στο Samsung members να παραγγείλω τα pads δεν μπορώ γιατί δεν έχει στα τηλέφωνα το s22 Ultra μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; 

Άκυρο παιδιά το βρήκα 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

38 minutes ago, arxontas2323 said:

εγω εστειλα τεταρτη αιτηση,πηρα αμεσως email οτι ολα οκ,πηρα εχθες τηλεφωνο στην samsung και μου ειπαν 20 εργασιμες μέρες για να τα στείλουν,όποιος παραλάβει ας ενημερώσει αν και βλέπω να αργούμε

20 εργάσιμες; Καλά κρασιά. Δεν πρέπει να στείλουν ένα επιβεβαιωτικό μετά από το αυτοματοποιημένο που στέλνουν;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Anlibafojo said:

Να δω από Γερμανό πότε θα ξημερώσει.

Εμένα με ειδοποίησαν από Γερμανό για παραλαβή το Βυσσινή μέχρι την Παρασκευή

Edited by ggazas
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ggazas said:

Εμένα με ειδοποίησαν από Γερμανό για παραλαβή το Βυσσινή μέχρι την Παρασκευή

Ποτέ είχες κάνει παραγγελία φίλε;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα απο τους διαχειριστες να κάνουμε μια δημοσκόπηση να δουμε επιλογες σε χρωματα και χωρητικότητες;;; Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, anergos13 said:

Στην Smartec τοποθετουν επιτοπου Original με 10€...
Μπορεις να το στειλεις και με δωρεαν μεταφορικα πηγαινε ελα αν σε βολευει....
Απλα στελνεις ενα email με το ερωτημα (σχετικα με διαθεσιμοτητα) στο info@smartec.gr και σου απαντουν αμεσα

Είσαι σίγουρος ότι έχουν βγάλει για s22u μεμβράνη στην Samsung? 

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι έχουν βγάλει για s22u μεμβράνη στην Samsung? 
Για το s10 νομίζω απάντησε.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πέτυχα έναν κύριο ο οποίος παρέλαβε εχθες απο public s22u μαυρο εδω Θεσσαλονίκη!!μου λεει μόνο 2 τεμάχια, μαύρα τους έστειλαν και το ένα το πήρε αυτός!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι έχουν βγάλει για s22u μεμβράνη στην Samsung? 
Γι αυτο γραφω ..πρωτα mail στην smartec για ερωτηση διαθεσιμότητας.,,

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nasosvasedis said:

20 εργάσιμες; Καλά κρασιά. Δεν πρέπει να στείλουν ένα επιβεβαιωτικό μετά από το αυτοματοποιημένο που στέλνουν;

Μίλησα πριν λίγη ώρα με τη Samsung και μου είπαν ότι θα απαντήσουν εντός 7 εργάσιμων ημερών μετά το αυτοματοποιημένο μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, costsa41 said:

Πέρυσι έστειλαν email πριν τις 7 εργάσιμες θυμάμαι και μετά από δύο τρεις μέρες ήρθαν. Μην αγχώνεστε θα έρθουν σχετικά γρήγορα από τις ημέρες που λένε. Ανάλογα φυσικά και τι αποθέματα έχουν.

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Επιτρέπεται να μην έχει η Samsung και γενικά τα καταστήματα απόθεμα ένα μήνα σχεδόν μετά την επίσημη παρουσίαση; παρουσίασαν ένα προϊόν χωρίς να έχουν βγάλει παραγωγή; και αν έχουν βγάλει γιατι να μην είναι στα ράφια μετά από τόσες μέρες; είναι εντελώς απαραδεκτοι

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

To topic μέχρι στιγμής είναι 

screenshot-33.png

και μάλιστα σε τιμές που είναι απλησίαστες για τον περισσότερο κόσμο. Τα μισά ποστς γιατί τα άλλα μισά είναι τι μεμβράνη να βάλω. 

 

Με το συμπάθειο και να με σχωρνάτε.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, costsa41 said:

Εγώ απάντησα για τα δώρα τα buds που δίνει και τη διαδικασία που θυμάμαι από πέρυσι όχι για τη διαθεσιμότητα στα τηλέφωνα.

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το ξέρω φίλε. 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το burgundy 12/256. Η Globalsat αποδείχτηκε συνεπής και το έστειλε αμέσως μετά την τηλεφωνική συνομιλία μας. Είχα κάνει προπαραγγελία στις 12/2/22. Το φόρτισα και το ανοιξα και χωρίς να το σεταρω και χωρίς να βαλω λογαριασμούς κλπ βρήκε το update και το κατεβαζει.

Σε σχεση με το S9, μου φαίνεται πολύ ογκώδες και η leahter case είναι πιο γλυστερη από τις σιλικονένιες... Ελπίζω να μη μου πέσει... Προσωρινά έκοψα την γλωσσίδα από το ναυλον αυτοκόλλητο που είχε και το άφησα πάνω στην οθόνη, για υποτυπώδη προστασία. Προφανώς βέβαια, αυτό πολύ γρήγορα θα γρατζουνιστεί και θα το βγάλω, μέχρι να αποφασίσω τί προστασία οθόνης θα του βάλω.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα πριν λίγη ώρα με τη Samsung και μου είπαν ότι θα απαντήσουν εντός 7 εργάσιμων ημερών μετά το αυτοματοποιημένο μήνυμα.
Σε λιγο θα ζητανε και χαρτοσημο για την αιτηση....

Πολυ Δημοσιο γινανε....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βάλει -ακομα- κάρτα σιμ και το τηλέφωνο με ρωτάει αν θελω να ενεργοποιήσω την esim να παρουσιάσω το Qr code.

Περί τίνος πρόκειται; Η Wind έχει τέτοιο πράγμα; Και τί παραπανω προσφέρει;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikosdoc said:

Δεν έχω βάλει -ακομα- κάρτα σιμ και το τηλέφωνο με ρωτάει αν θελω να ενεργοποιήσω την esim να παρουσιάσω το Qr code.

Περί τίνος πρόκειται; Η Wind έχει τέτοιο πράγμα; Και τί παραπανω προσφέρει;

H Wind δεν έχει eSim. Μόνο Voda και Cosmote. Είναι το ίδιο πράγμα με τις SIM αλλά στο μέλλον τα κινητά δεν θα έχουν θέση για SIM, να γλυτώσουν χώρο στη συσκευή. Νομίζω πρέπει να βάλεις SIM για να το ξεπεράσεις.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Chr1stospap said:

Σας παρακαλώ, ενημερώστε κάποιος εάν γίνει παραλαβή με το μαγικό συνδυασμό : Κωτσόβολος - 512...🙄

Κι εγώ 512 από Κωτσόβολο, έχω φίλη που δουλεύει εκεί, μου είπε ότι θα αργήσει αρκετά, κατί για προς τέλος του μήνα. Το αστείο είναι ότι όταν πήγα να το παραγγείλω στις 21/2 έλεγε στο site (για τους εργαζόμενους εκεί) κυκλοφορία 22/2, στα καταστήματα στις 28/2 και τον έφαγα τον παπά... Αν αλλάξει κάτι ενημερώνω.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, merkon said:

Ποτέ είχες κάνει παραγγελία φίλε;

Δευτέρα 21/2 και τελικά παραλαμβάνω αύριο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι χρήση σας κάνουν τα google play services αν πατήσετε πάνω στο γράφημα στην τελευταία ώρα ξέρω 'γω; εγώ τώρα είμαι κάπως έτσι: 

 

Σας φαίνεται νορμάλ;

Screenshot_20220301-195342_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ggazas said:

Δευτέρα 21/2 και τελικά παραλαμβάνω αύριο.

Δεν έχω καταλάβει πως πηγαίνει η σειρά προτεραιότητας. Εγω από 10/2 ακόμη περιμένω. 

Έχει να κάνει η σειρά στο εκάστοτε κατάστημα αναλόγως τις παραλαβές του; και όχι η κάθε παραγγελία ξεχωριστά προς τη samsung? Αν είναι έτσι θα πρέπει οοοταν ξανά προπαραγγειλω κατι να το κάνω μέσω του site της samsung. 

 

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι χρήση σας κάνουν τα google play services αν πατήσετε πάνω στο γράφημα στην τελευταία ώρα ξέρω 'γω; εγώ τώρα είμαι κάπως έτσι: 
 
Σας φαίνεται νορμάλ;
480869459_Screenshot_20220301-195342_Devicecare.thumb.jpg.0e7f2d684b10aff0045395f6a134aff5.jpg
Σημερα και εγω εχω μεγαλη καταναλωση στα google services ...
Δεν δινω και μεγαλη σημασια γιατι αλλαζει καθε μερα ....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, anergos13 said:

Σημερα και εγω εχω μεγαλη καταναλωση στα google services ...
Δεν δινω και μεγαλη σημασια γιατι αλλαζει καθε μερα ....

Εγώ έχω μόνιμα τέτοια κατανάλωση ρε φίλε... σκέφτομαι μήπως φταίει το Google account μου γενικά; Σε ό,τι κινητό είχα έως τώρα μου κάνει τα ίδια. Μήπως το σουτάρω τελείως και φτιάξω καινούριο....;;

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, halo said:

Δεν έχω καταλάβει πως πηγαίνει η σειρά προτεραιότητας. Εγω από 10/2 ακόμη περιμένω. 

Έχει να κάνει η σειρά στο εκάστοτε κατάστημα αναλόγως τις παραλαβές του; και όχι η κάθε παραγγελία ξεχωριστά προς τη samsung? Αν είναι έτσι θα πρέπει οοοταν ξανά προπαραγγειλω κατι να το κάνω μέσω του site της samsung. 

 

Το μαύρο 12/256 το έχω παραλάβει από την Παρασκευή. Μάλλον έχει σχέση με χρώμα/χωρητικότητα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...