Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

1 minute ago, Fulgore1 said:

25 του μήνα κυκλοφορεί επίσημα η συσκευή....

Επίσημα ναι, ανεπίσημα όμως οχι ..γι αυτο ρωτάω μήπως το έχει παραλάβει κάποιος...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα παρέλαβε κάποιος στη Βουλγαρία που είχε παραγγείλει από πάροχο.
Λες να έχουμε τίποτα ευχάριστα νωρίτερα;
https://www.gsmarena.com/some_preordered_galaxy_s22_units_already_shipping-news-53176.php

 

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, arxontas2323 said:

Επίσημα ναι, ανεπίσημα όμως οχι ..γι αυτο ρωτάω μήπως το έχει παραλάβει κάποιος...

Αν ειχαν παραλάβει κάποιοι νωρίτερα,δεν θα το είχαν αναφέρει για πρώτες εντυπώσεις??

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freco said:

Σήμερα παρέλαβε κάποιος στη Βουλγαρία που είχε παραγγείλει από πάροχο.
Λες να έχουμε τίποτα ευχάριστα νωρίτερα;
https://www.gsmarena.com/some_preordered_galaxy_s22_units_already_shipping-news-53176.php

 

Εμένα μου ήρθε ενημέρωση ότι είναι προς αποστολή η συσκευή (512 phantom black).Το ευχάριστο ή όχι θα κριθεί από το αν έχουν βελτιώσει τίποτα στο τελικό firmware

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε ενημέρωση ότι είναι προς αποστολή η συσκευή (512 phantom black).Το ευχάριστο ή όχι θα κριθεί από το αν έχουν βελτιώσει τίποτα στο τελικό firmware
Από πού το παρήγγειλες;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cris4524 said:

Από πού το παρήγγειλες;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

από το επίσημο samsung eshop

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αλλά δεν έλαβα ακόμα καμία ενημέρωση... Την ημέρα την παρουσίασης 21:15 το βράδυ το παρήγγειλα σε 512 phantom black.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cris4524 said:

Και εγώ αλλά δεν έλαβα ακόμα καμία ενημέρωση... emoji3525.png Την ημέρα την παρουσίασης 21:15 το βράδυ το παρήγγειλα σε 512 phantom black.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εγώ το είχα παραγγείλει από τις 6 το απόγευμα σε burgundy red και 13 του μήνα άλλαξα το χρώμα σε phantom black επειτα από ενημέρωση για χαμηλή διαθεσιμότητα

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Άρα υπάρχει κίνηση γενικά. Βλέπω να παραλαμβανουμε πριν τις 25/2.

Θήκες κλπ έβαλες στην παραγγελία σου; Πήρες το κουπόνι με τα 100€ για αξεσουάρ;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να παραλάβετε!

Περιμενω εγω προσωπικα εντυπωσεις απο τη συμπεριφορα στη μπαταρια του,για τα υπολοιπα δεν ανυσηχω ! Η μπαταρια ειναι το ζητουμενο,αν ειναι τουλαχιστον σαν του S21 ULTRA ειναι θετικο για εμενα.

 

Μολις πεσει η τιμη μπορει να το τιμησω,σε τετοια τιμη δε κανω κινηση,αλλα θα το χαιρομαι εδω,με τα δικα σας ! 😘

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Cris4524 said:

Μάλιστα... Άρα υπάρχει κίνηση γενικά. Βλέπω να παραλαμβανουμε πριν τις 25/2.

Θήκες κλπ έβαλες στην παραγγελία σου; Πήρες το κουπόνι με τα 100€ για αξεσουάρ;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ναι τα πάντα όλα κανονικά

2 ώρες πριν, costsa41 said:

Αν και δεν ξέρω τι θα ήθελες να έχουν βελτιώσει, έπειτα από όσα έχουμε δει στις παρουσιάσεις, να ξέρεις ότι βελτιώνεται και μετά που θα το πάρεις. Έτσι είναι η Samsung, αργεί αλλά δε λησμονεί, που λένε. Το ίδιο έγινε και με το 21 και όλα όσα ακούστηκαν αρχικά για την κάμερα του γιατί στα υπόλοιπα ήταν μια πραγματική ναυαρχίδα. Οπότε περιμένεις και μετά αναβαθμίσεις και θα δεις διαφορά. Με το καλό να παραλάβεις!!! Εγώ ακόμα τίποτα από πλαίσιο αλλά ήρθαν από Amazon οι δύο θήκες πολύ καλές.

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ πολύ! καλές παραλαβές σε όλους! Η αλήθεια είναι ότι περίμενα κ΄'ατι περισσότερο από την gpu. σίγουρα κάτι έπαιξε και ακυρώθηκε το event παρουσίασης του exynos 2200. ελπίζω να δείξει τα δόντια τησ στην πορεία. ολόκληρη amd έβαλε το χέρι της

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vzoun said:

Ντροπιαστική η μπαταρία του. Κρίμα

received_463747552055977.jpeg

Ειναι αρχη ακομη θα φτιαξει με τις επομενες ενημερωσεις λογισμικου ρε φιλε. Υπομονη και τοτε που παρουσιαστηκαν τα S8 S9 S10 S20 S21 ετσι ητανε επειδη ηταν η αρχη.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ccypruss000 said:

Ειναι αρχη ακομη θα φτιαξει με τις επομενες ενημερωσεις λογισμικου ρε φιλε. Υπομονη και τοτε που παρουσιαστηκαν τα S8 S9 S10 S20 S21 ετσι ητανε επειδη ηταν η αρχη.

Οταν αγόρασα το Note 9 έβγαζα 7 ώρες SOT Day One. Δε γνωρίζω τι θα συμβεί στο μέλλον, αλλά αυτή η εικόνα είναι απαράδεκτη.

Αναμενω κάποια αντίδραση/ενημέρωση από Samsung

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Αν και δεν ξέρω τι θα ήθελες να έχουν βελτιώσει, έπειτα από όσα έχουμε δει στις παρουσιάσεις, να ξέρεις ότι βελτιώνεται και μετά που θα το πάρεις. Έτσι είναι η Samsung, αργεί αλλά δε λησμονεί, που λένε. Το ίδιο έγινε και με το 21 και όλα όσα ακούστηκαν αρχικά για την κάμερα του γιατί στα υπόλοιπα ήταν μια πραγματική ναυαρχίδα. Οπότε περιμένεις και μετά αναβαθμίσεις και θα δεις διαφορά. Με το καλό να παραλάβεις!!! Εγώ ακόμα τίποτα από πλαίσιο αλλά ήρθαν από Amazon οι δύο θήκες πολύ καλές.

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλησπερα. Ποιες θηκες πηρες;;

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή κυκλοφορεί με μια ουσιαστική ημι-τελή έκδοση, έρχονται απανωτά νέες ενημερώσεις για να στρώσουν πολλά.

Μάλιστα κάνανε μετρήσεις και δείχνει χειρότερος ο Exynos 2200 ακόμη και από τον περσινό μοντέλο που ουσιαστικά δεν ισχύει κάτι τέτοιο, πόσες διαρροές είχαμε που έδειχναν άλλα νούμερα, τι έγινε ξαφνικά; Θέλει λίγο χρόνο να δοθούν τα κατάλληλα firmwares. 

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ήρθαν σήμερα οι θήκες και ο φορτιστής που παρήγγειλα μέσω του κουπονιού (χωρίς το κινητο)

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με globalsat και μου είπαν ότι χωρητικότητες 512gb δεν έχουν παραλάβει ακόμα από την Samsung. Έχουν στείλει μόνο μερικές θήκες εσφαλμένα και πως από αύριο θα αρχίσουν να στέλνουν και συσκευές με σειρά προτεραιότητας ότι υπάρχει διαθέσιμο.

το κουπόνι για τα αξεσουάρ από που το πήρατε?
Το λάβαμε μέσω mail επειδή ειμασταν γραμμένοι στο newsletter στο eshop της Samsung.
εμένα μου ήρθαν σήμερα οι θήκες και ο φορτιστής που παρήγγειλα μέσω του κουπονιού (χωρίς το κινητο)
Ποιες θήκες πήρες;
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, equi said:

το κουπόνι για τα αξεσουάρ από που το πήρατε?

από samsung hellas

14 minutes ago, Cris4524 said:

Μόλις μίλησα με globalsat και μου είπαν ότι χωρητικότητες 512gb δεν έχουν παραλάβει ακόμα από την Samsung. Έχουν στείλει μόνο μερικές θήκες εσφαλμένα και πως από αύριο θα αρχίσουν να στέλνουν και συσκευές με σειρά προτεραιότητας ότι υπάρχει διαθέσιμο.

Το λάβαμε μέσω mail επειδή ειμασταν γραμμένοι στο newsletter στο eshop της Samsung.
Ποιες θήκες πήρες;

άρα οι 512 λογικά θα παραλάβουμε τελευταίοι. θεωρώ πως όσοι δεν πήγαν σε μαύρο-άσπρο θα περιμένουν αρκετά. Ελπίζω μόνο να μη γίνει όπως με τα iphone όπου κάποιοι τα βρήκανε διαθέσιμα για άμεση αγορά και οι προπαραγγελίες περίμεναν μήνες.

Πήρα την burgundy silicone και την transparent με το stand

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν ότι τα άλλα χρώματα δεν θα κυκλοφορήσουν Ελλάδα. Μόνο μαύρο και άσπρο. Γι'αυτό πήραν τηλέφωνο όσους παραγγειλανε αλλά χρώματα για να τα αλλάξουν σε μαύρο ή άσπρο. Μιλάω για το ultra 512gb.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Cris4524 said:

Μου είπαν ότι τα άλλα χρώματα δεν θα κυκλοφορήσουν Ελλάδα. Μόνο μαύρο και άσπρο. Γι'αυτό πήραν τηλέφωνο όσους παραγγειλανε αλλά χρώματα για να τα αλλάξουν σε μαύρο ή άσπρο. Μιλάω για το ultra 512gb.

ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Πάλι στην απέξω η Ψωροκώσταινα

14 minutes ago, anergos13 said:

τελικα οκ με την ζελατινα...a8a6e8864bdbafb5fc950e25921d1fe3.jpg

Καλό αυτό. Έχει κάποιος να προτείνει κάποια δοκιμασμένη (με βάση το s21 ultra ή το note 20 ultra) λύση σε μεμβράνη/τζάμι; Επίσης αν αναλαμβάνει κάποιο κατάστημα τοποθέτηση.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, anergos13 said:

τελικα οκ με την ζελατινα...a8a6e8864bdbafb5fc950e25921d1fe3.jpg

Εγώ πάντως που ρώτησα τον Καρπά από τους Unboxholics μου είπε ότι τουλάχιστον το demo unit που του είχαν στείλει δεν είχε μεμβράνη πάνω, αλλά δεν μπορεί να ξέρει σίγουρα τι θα γίνει και με τα retail.

Επιπλέον, έχει παραλάβει κανένας από Κωτσόβολο ή έχει τουλάχιστον κάποια ενημέρωση; Έχω προπαραγγείλει από τις 9/2 την έκδοση 12/256GB σε πράσινο και ακόμα τίποτα, ενώ παραδόξως μου έσκασε μια περίεργη ειδοποίηση στο Βάιμπερ από Κωτσόβολο ότι "περίμεναν τα προϊόντα από τον προμηθευτή στις 10/2 και θα τα είχαν στην κεντρική αποθήκη". 😂 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που ρώτησα τον Καρπά από τους Unboxholics μου είπε ότι τουλάχιστον το demo unit που του είχαν στείλει δεν είχε μεμβράνη πάνω, αλλά δεν μπορεί να ξέρει σίγουρα τι θα γίνει και με τα retail.
Επιπλέον, έχει παραλάβει κανένας από Κωτσόβολο ή έχει τουλάχιστον κάποια ενημέρωση; Έχω προπαραγγείλει από τις 9/2 την έκδοση 12/256GB σε πράσινο και ακόμα τίποτα, ενώ παραδόξως μου έσκασε μια περίεργη ειδοποίηση στο Βάιμπερ από Κωτσόβολο ότι "περίμεναν τα προϊόντα από τον προμηθευτή στις 10/2 και θα τα είχαν στην κεντρική αποθήκη".  
Του Βλαχακη αν δεις το video δεν ειναι demo γιατι κοβει ταινια κανονικα....

Μαλλον τα demo δεν εχουν....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S22 Ultra
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...