Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ολη την εβδομαδα ταχυτητες επιπεδου ISDN με αποσυνδεσεις (ετσι χαρακτηριζω την κατασταση κατα την οποιοα εχω ενδειξη συνδεδεμενος αλλα δεν ανοιγει καμμια σελιδα) που φτιαχνουν (συνηθως) με επανεκινηση του ρουτερ.Γινεται αναβαθμιση στην Πατρα η απαντηση στο 13800 και θα φτιαξει Δευτερα απογευμα,αλλιως να καλεσω παλι για "να το δουν μεμοονωμενα".Κατι ηξερα που ολη την εβδομαδα δε καλουσα,κι αν η κληση χρεωνοταν να στε σιγουροι παλι δε θα καλουσα.

 

Μια απο τα ιδια και σημερα φιλε μου.....

Αληθεια για ποια Δευτερα σου ειπαν ?.....του 2009? :lol:

 

Εμεις δυτικη θεσσαλονικη δεν εχουμε προβλημα...Πολυ σπανια καμμια αποσυνδεση ή το τηλεφωνο να μην δουλευει για κανα δεκαλεπτο. Απο Αμπελοκηπους θεσσαλονικης εχει κανεις προβλημα?

 

Εχω την συνδεση απο το καλοκαιρι και ειμαι ικανοποιημενος. Αντε να φευγουν οι δυσαρεστημενοι, να εχουμε εμεις περισσοτερο bandwidth :)

 

Ναι ναι....τωρα περιμενε....που εκανε την προσφορα με τα 19.90....

Θα φυγουν πολλα ....αλλα θα ερθουν περισσοτερα "ζωα"...και η ζωη συνεχιζετε!!:lol::p

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Νέα προβλήματα! Έχουμε Ιντερνετ (με τα γνωστά σκαμπανεβάσματα), έχουμε τηλέφωνο αλλά.....όταν τηλεφωνούμε σε κάποιον εμείς τον ακούμε αλλά αυτός όχι!!!!! Για κάποιο ανεξήγητο λόγο όταν ξαναπαίρνω στο καπάκι με ακούει!!!! Α ρε Τελλάς....όλο συγκινήσεις!!!!!!!!

 

Αυτό η προσφορά με 19,90 το μήνα τι διαφορά έχει με το 39,80 το δίμηνο ;;;;; εεεε;;;;;

Μας δουλεύουνε ρεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Νέα προβλήματα! Έχουμε Ιντερνετ (με τα γνωστά σκαμπανεβάσματα), έχουμε τηλέφωνο αλλά.....όταν τηλεφωνούμε σε κάποιον εμείς τον ακούμε αλλά αυτός όχι!!!!! Για κάποιο ανεξήγητο λόγο όταν ξαναπαίρνω στο καπάκι με ακούει!!!! Α ρε Τελλάς....όλο συγκινήσεις!!!!!!!!

 

Αυτό η προσφορά με 19,90 το μήνα τι διαφορά έχει με το 39,80 το δίμηνο ;;;;; εεεε;;;;;

Μας δουλεύουνε ρεεεεεεεεεε

ayto με το τηλεφωνο ισχυει...παιρνεις 2 φορες,κλεινεις και την 3η ακουγεται...

διαφορα δεν εχει καμια..

επισης αλλαξαν την μελωδια της αναμονης..βαλανε χριστουγεννιατικαhttp://s12.rimg.info/57f2af100d22f60f5327d84599baa3f5.gif

 

 

εντιτ:ειπαν πως μεχρι αυριο θα φτιαξει.http://s9.rimg.info/f9625d112287e5403453544065c1837d.gif

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτη η προσφορα μου φαινεται πολυ περιεργη.... λετε να μπουν ολοι με το κιλο και μετα να βαρεσει τπτ χρεοκοπια?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο μπορει να γινει...αλλα μαλλον πριν φαληρισει θα τους εχουν περασει ολοι γεννεες 14...σουρσιμο τρελο σημερα...:mad:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτη η προσφορα μου φαινεται πολυ περιεργη.... λετε να μπουν ολοι με το κιλο και μετα να βαρεσει τπτ χρεοκοπια?:wacko:

 

Μεσοπρόθεσμα, περισσότερα έχει να κερδίσει η αγορά από την χρεωκοπία απατεώνων, παρά να χάσει.

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα αποκατάστάθηκαν σήμερα στην ανατολικά Θεσσαλονίκη.

Όλα καλά. :)

Και τα βιντεάκια στο youtube χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

se Ποια περιοχη στα ανατολικα αποκατασταθηκαν?γτ εγω στην τουμπα μπορει να μην ειχα προβλημα σημερα,χαριλαου ομως και το ιντερνετ κανει διαρκως αποσυνδεσεις αλλα και το τηλεφωνο δεν ακουγεται!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

απο το μεσημερακι μεχρι πριν λιγο δεν ειχα νετ... κανα 5 ωρο δηλαδη, τωρα φαινεται οκ

ανατολικα και εγω καλαμαρια

μολις τρωω τα dc βροχη.... ελεος δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτα αναμονης βαρεθηκα και το εκλεισα.... τι να μου πουν? τα κλασσικα... εχει γενικο προβλημα, σε 2 μερες θα ειναι οκ κτλ κτλ κτλ
Link to comment
Share on other sites

Ανατολική Θεσσαλονίκη (περιοχή δήμου Μίκρας): Όλα καλά σήμερα :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΠΑρατηρησα οτι γενικως καθε απογευμα (κατα τις 5) αρχιζει η ξαφνικη πτωση ταχυτητας σε επιπεδα εως και 56Κ μοντεμ που καταληγουν ακομη και σε μη απορκιση της γραμμης.Μολις αλλαξει η μερα (μεσανυχτα) και μετα στρωνει η δουλεια και σε ωρες μη αιχμης (ξημερωματα) η συνδεση αποδιδει τα αναμενομενα (λεμε τωρα) δηλαδη ξεπερνα το 1-2Mbps
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα αποκατάστάθηκαν σήμερα στην ανατολικά Θεσσαλονίκη.

Όλα καλά. :)

Και τα βιντεάκια στο youtube χωρίς πρόβλημα.

 

+1

Πετάει η σύνδεση Κάτω Τούμπα!

Link to comment
Share on other sites

+1

Πετάει η σύνδεση Κάτω Τούμπα!

αμην ρε γειτονα..

απο το πρωι τωρα βρηκα λιγο χρονο κι εκατσα,οποτε δεν ειχα χρονο να δω πως παει..http://s16.rimg.info/2e585c7baeee6c25a1db35b3a1118318.gif

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ΠΑρατηρησα οτι γενικως καθε απογευμα (κατα τις 5) αρχιζει η ξαφνικη πτωση ταχυτητας σε επιπεδα εως και 56Κ μοντεμ που καταληγουν ακομη και σε μη απορκιση της γραμμης.Μολις αλλαξει η μερα (μεσανυχτα) και μετα στρωνει η δουλεια και σε ωρες μη αιχμης (ξημερωματα) η συνδεση αποδιδει τα αναμενομενα (λεμε τωρα) δηλαδη ξεπερνα το 1-2Mbps

 

 

Σε ποια περιοχη εισαι?

Αν ειναι ετσι...να βαζω το ξυπνητηρι κατα τις 04.00 ....:p:lol:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια περιοχη εισαι?

Αν ειναι ετσι...να βαζω το ξυπνητηρι κατα τις 04.00 ....:p:lol:

Μην το γελάς... εκεί θα καταντήσουμε...

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Όντως πάει πολύ καλά. Αυτό φαίνεται και από το streaming στο youtube,και από όλο το σερφάρισμα. Ανοίγει σελίδες στο πιτς φιτίλι.

 

Εγώ βέβαια παραμένω με το κλασικό μου θέμα ,το όριο 90 kb/s download. Αυτός ο "κόφτης" μακάρι να ήξερα τι είναι.

Link to comment
Share on other sites

τουμπα δεν εχω κανενα προβλη,α

 

 

χαριλαου το πρωι δεν ειχαν τηλεφωνοhttp://s9.rimg.info/3da1d57e17ee2708a7df49eaa7fb40a0.gif

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια περιοχη εισαι?

Αν ειναι ετσι...να βαζω το ξυπνητηρι κατα τις 04.00 ....:p:lol:

Αρεθα,Κατω Συχαινα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μάλλον προσπαθούν να μας τρελλάνουν. Πάνω που είπα έστρωσε και είχε 1-2 Mbps, προχθές σταμάτησε να μπαίνει τελείως. Πήρα τηλέφωνο, κάναμε ξανά τις ρυθμίσεις του modem, ξαναμπήκε, αλλά με ταχύτητα κατεβάσματος 400 Kb/s και ανεβάσματος 800Kb/s.
Link to comment
Share on other sites

Αρεθα,Κατω Συχαινα....

 

 

Κοντα ειμαστε...Αγ. σοφίας εγω...

αρα παιρνουμε απο τον ιδιο κομβο.

 

Παντως σημερα παει σφαιρα σε σχεση με τις προηγουμενες μερες.

35kb/sec σταθερα.....:p:p

Ρε αει στο Δι@@@ο χριστουγεννιατικα!!!

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...