Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην tellas.

Έχω συγκινηθεί τα μάλα.Θυμήθηκα εκείνες τις εποχές των dial-up συνδέσεων.Που κατεβάζαμε ένα μόνο album ολόκληρο το απόγευμα και το εκτιμούσαμε περισσότερο.Όχι σαν τώρα που ο κόσμος κατεβάζει 15+ albums ημερησίως και δεν προλαβαίνει να ακούσει τίποτα. Μα τι απληστία! Έχουμε χάσει το νόημα πιστεύω. Αντίθετα λοιπόν με το ρεύμα της εποχής η tellas μας γυρνάει πίσω στις ρίζες. Προτείνει μια παραδοσιακή σύνδεση internet με όριο τα 50 kb/s ώστε να νοσταλγήσουμε ,να θυμηθούμε,να συγκινηθούμε.

Δεν έχω λόγια, πραγματικά.Τις τελευταίες μέρες είμαι όλη μέρα on-line.

Ζήτω το internet !! Ζήτω η tellas !!

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην tellas.

Έχω συγκινηθεί τα μάλα.Θυμήθηκα εκείνες τις εποχές των dial-up συνδέσεων.Που κατεβάζαμε ένα μόνο album ολόκληρο το απόγευμα και το εκτιμούσαμε περισσότερο.Όχι σαν τώρα που ο κόσμος κατεβάζει 15+ albums ημερησίως και δεν προλαβαίνει να ακούσει τίποτα. Μα τι απληστία! Έχουμε χάσει το νόημα πιστεύω. Αντίθετα λοιπόν με το ρεύμα της εποχής η tellas μας γυρνάει πίσω στις ρίζες. Προτείνει μια παραδοσιακή σύνδεση internet με όριο τα 50 kb/s ώστε να νοσταλγήσουμε ,να θυμηθούμε,να συγκινηθούμε.

Δεν έχω λόγια, πραγματικά.Τις τελευταίες μέρες είμαι όλη μέρα on-line.

Ζήτω το internet !! Ζήτω η tellas !!

 

πες τα,καιρος ειναι φαινεται να φευγουμε.εγω το αλλο μηνα κλεινω 6 μηνες,θα τους δωσω 77 ευρω και να πανε στη ευχη του θεου.αλλες εταιριες δινουν 3 μηνες δωρεαν,οποτε θα καλυψουμε τη διαφορα.να το κανετε ολοι,τερμα η κοροιδια.

Link to comment
Share on other sites

ναι..να το κανετε ολοι..

και οταν με το καλο λυσουν και αυτοι τα προβληματα τους εγω με τον Yanalliki(?) θα εχουμε τρελες ταχυτητες.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι..να το κανετε ολοι..

και οταν με το καλο λυσουν και αυτοι τα προβληματα τους εγω με τον Yanalliki(?) θα εχουμε τρελες ταχυτητες.

 

ωπ ακουσα το ονομα μου:D ναι μετα θα πιανουμε χαλαρα 48Μβπς :lol::lol: εγω αν και εχει περασει ενας χρονος δεν σκεφτομαι να την 'κανω' ακομα...

Link to comment
Share on other sites

εγω ουτε χρονο εκλεισα....

λες οταν κλεισω να με προσεχουν σαν πελατη?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω δεν ξερω... παντως σημερα ειχα προβλημα με το υπερ-ρουτερ και περιμενα κανα 10 λεπτο αναμονη αλλα ο ανθρωπος το καταλαβε αμεσως και ολα οκ (τοσο γρηγορα πρωτη φορα :p ) λες να με βαλουν στην επομενη διαφημιση αντι του Τελη να βριζετε εμενα? :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

εγω εδω και 2-3 μερες δεν εχω διακοπη στο τηλεφωνο..

ωστοσο δεν με πηραν απο την τελλας να με ενημερωσουν πως αποκατασταθηκε η βλαβη,ενω τους το ειχα ζητησει

 

οποτε η δεν αποκατασταθηκε η βλαβη και βιωνουμε ενα μικρο θαυμα ή με γραψανε...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εμενα ποτε δεν με εχουν παρει τηλ μετα απο αποκατασταση βλαβης ασχετα αν τους το ζητουσα.. καλυτερα να ξαναπαρεις εσυ να ρωτησεις σε κανα 2 μερες οταν εχεις χρονο... απ αυτους....:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Από ότι κατάλαβα η Tellas στην Θεσσαλονίκη σκίζει…

Α, καλά που να δεις Αθήνα...

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

τον δωρεαν μηνα να τον περιμενω η μπα?

και πως γινεται αυτο?δλδ στο επομενο διμηνο(γιατι λογαριασμος ηρθε προχτες) θα ερθει αντι για 79,80->39,90?η θα ερθει μετα απο 3 μηνες?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου το αφερεσαν απο τον επομενο μηνα της βλαβης χωρις καν να το ζητησω... δηλαδη 39.90 για 2 μηνες.... ενα μηνα δωρεαν
Link to comment
Share on other sites

δλδ εγω που εχω προβλημα με το τηλεφωνο απο τον σεπτεμβριο?γτ δεν μου αφαιρουν τπτ?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στη βδομάδα λένε ότι θα λυθούν επιτέλους οριστικά τα προβλήματα στην Β. Ελλάδα.

Η πίστωση δεν γίνεται σχεδόν πότε τον επόμενο μήνα. 2-3 μήνες μετά να την περιμένετε.

Link to comment
Share on other sites

ετσι κι αλλιως θα παρω τηλ να τους κραξω .

πρωτα θα ρωτησω αν εχει αποκατασταθει η βλαβη και μετα κραξιμο που δεν με ειδοποιησαν(αν οντως ελυσαν το προβλημα)

 

οσο για την πιστωση,δεν με απασχολει το οικονομικο αλλα η κοροιδια!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμενα να δειτε τι μου κανανε.

Δεν φτανει που περιμενα εναμιση μηνα για τη συνδεση, στειλανε λαθος αριθμο στον ΟΤΕ και αντι να βαλουν τη γραμμη στο 28 τη βαλαν στο 18, και αφου πεσαν τα γνωστα γκαζια μου απαντησαν οτι πρεπει να κανουν νεα αιτηση στον ΟΤΕ. Δηλαδη με λιγα λογια κανενα μηνα ακομα. Να τους χαιρομαστε. Μαλλον δεν θελουν αλλους πελατες.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στη βδομάδα λένε ότι θα λυθούν επιτέλους οριστικά τα προβλήματα στην Β. Ελλάδα.

Η πίστωση δεν γίνεται σχεδόν πότε τον επόμενο μήνα. 2-3 μήνες μετά να την περιμένετε.

 

Μηπως ξερουμε και για Ν. Ελλάδα?

:lol::lol::p

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

σημερα το ιντερνετ ειναι.... μην πω....χαλια μαυρα... ελπιζω να στρωσει.... μπορει να ειναι λογο της επισκευης:lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

σημερα το ιντερνετ ειναι.... μην πω....χαλια μαυρα... ελπιζω να στρωσει.... μπορει να ειναι λογο της επισκευης:lol::lol::lol:

 

ναι ναι σιγουρα ...λογω επισκευης.....:lol::lol::lol:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι σιγουρα ...λογω επισκευης.....:lol::lol::lol:

Αφού θα αναβαθμιστούμε στα 48MBps μέσα στο Δεκέμβρη, για αυτό το λόγο... λίγο υπομονή :D

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως εχτες το κακο ηταν γενικευμενο με το ιντερνετ,οχι μονο της τελλας.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ετσι η τελλας λεμε:lol::lol::lol:

 

http://img65.imageshack.us/img65/6628/speedio0.th.jpg

 

 

Μια χαρα σε βρισκω....:lol::lol:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελάνουν εντελώς...σήμερα με πήρε τηλέφωνο τεχικός της Τελλάς το πρωί, μου λέει "είστε στο σπίτι" ? λέω όχι θα γυρίσω στις 4 "εντάξει θα σας πάρω εκείνη την ώρα για το πρόβλημα που έχετε".... λέω επιτέλους κάποιος ασχολήθηκε.....φυσικά κανείς δεν με πήρε στις 4.... και με έκπληξη μου βλέπω ότι σήμερα το βράδυ η σύνδεση μου έχει αναβαθμιστεί από 1,5 m στο μεγαλοπρεπές 200 κ!!!!!!!!!!! :lol:εποχές isdn με 2 κανάλια μιλάμε!!!!!! tellas το μεγαλείο σου! Μας θύμισες τα ένδοξα χρόνια που περιμέναμε 1 λεπτό να δούμε μια σελίδα..... Όλο και καλύτερα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...