Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μου συνέβη το εξής: είχα υπόλοιπο 1.19 ευρώ, έβαλα κάρτα των 10 ευρώ και μου προσέθεσαν ένα ευρώ επιπλέον στο υπόλοιπό μου (σύνολο μετά την ανανέωση 12.19 ευρώ. Επίσης πριν από λίγο καιρό είχα παρατηρήσει ότι είχα βάλει κάρτα (και ενώ είχα μήνυμα για 50% επιπλέον υπόλοιπο) μου προσέθεσαν εκτός από τα 5 ευρώ της προσφοράς άλλο 0.50 ευρώ...

Υπάρχει κάποια προσφορά (ας πούμε μέσω Win Club) που να βάζει κλιμακωτά επιπλέον υπόλοιπο; Σας έχει συμβεί;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ που έβαλα πάλι 9ευρώ κάρτα από ΑΤΜ της εθνικής τράπεζας ο λογαριασμός μου έφτασε στα 14ευρώ. Δεν νομίζω να έχει καμία σχέση το TIM Win Club .
Link to comment
Share on other sites

μου έστειλε η ΤΙΜ για να διπλασιάσω το χρόνο μου. Βάζοντας μια 10ευρή κάρτα, δηλαδή 10 ευρώ χρόνο ομιλιάς Μ.Τ.Δ. (μετά το διπλασιασμό:D ) θα μπορώ να μεταφέρω μέρος από το υπόλοιπο σε άλλο κουνιστο? Ευχαριστώ πολύ

 

 

Υ.Γ.: η Τιμ είναι πολύ πουτ@ν@ πάντως. Έχω ένα νούμερο που κάνει μέσο όρο κίνηση 30 ευρώ κ εκεί δε μου στέλνει διπλασιασμό. μου το έστειλε σε ένα νούμερο που το χρησιμοποιώ αραιά κ πού. Γρρρρρρρρ

 

με την άυλη κάρτα σου δίνουν 7,5 ευρώ ή σου κάνουν διπλασιασμό? Πώς πάει το πράγμα

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Διπλασίασε αυτό στο οποίο ήρθε ο διπλασιασμός και στείλε το χρόνο σε εκείνο που χρησιμοποιείς... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

μα γι'αυτο κι εσυ θα βαλεις πολλα λεφτα μεσα...και μετα θα κανεις ενα sharing και εισαι ωραιος!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

αααααα ώστε γίνεται αυτό ε? Καλόοοοοοο! Θα στείλω κ στην κοπέλα μου κανά φράγκο για να με παίρνει κ να μου τα κάνει τσουρέκια

 

 

edit: με την άυλη κάρτα δεν είχα κάποιο έξτρα χρόνο ομιλιάς. Γιατί? 15 ευρώ έβαλα και με το διπλασιασμό πήγε 30. Γρρρρρρ!`

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

προχτες εβαλα καρτα των 30 ευρω για να διπλασιαστει ο χρονος ομιλιας. ο χρονος ομιλιας ομως δεν διπλασιαστηκε αλλα ανεβηκε κατα 50% δηλαδη αντι για 60 ευρω πηγε 45 ευρω. σε τηλεφωνημα που εκανα στην τιμ μου απαντησαν οτι εγινε λαθος απο το συστημα στα sms και οτι αντι να στειλουν μυνημα οτι ο χρονος ομιλιας θα παει +50% εστειλαν μυνημα οτι θα διπλασιαστει. μου ζητησαν συγνωμη αλλα τη να την κανω? εγω βλεπω οτι κοροιδεψαν πολυ κοσμο με αυτη την προσφορα
Link to comment
Share on other sites

ela file,min ipervalleis!! den sou ftanei to 50% pou pires panapanw diladi??

egw exw na parw minima paromoio apo tin tim apo persi ton noemvrio.

min eisai kai axaristos

 

episis h prosfora me ananeosi meso aylwn kartwn sta katastimata tim pire paratasi mexri tin paraskevi,3/11

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

ela file,min ipervalleis!! den sou ftanei to 50% pou pires panapanw diladi??

egw exw na parw minima paromoio apo tin tim apo persi ton noemvrio.

min eisai kai axaristos

 

episis h prosfora me ananeosi meso aylwn kartwn sta katastimata tim pire paratasi mexri tin paraskevi,3/11

τι παει να πει μην υπερβαλω? οταν στο sms που σου στελνουν γραφει για διπλασιασμο πρεπει να γινει διπλασιασμος η οχι? απο τη στιγμη που δεν ισχυουν αυτα που στελνουν απλα ειναι απαραδεκτοι. τωρα αν εσενα το να σε κοροιδευει μια εταιρια σου αρεσει τοτε μπραβο σου

Link to comment
Share on other sites

τι παει να πει μην υπερβαλω? οταν στο sms που σου στελνουν γραφει για διπλασιασμο πρεπει να γινει διπλασιασμος η οχι? απο τη στιγμη που δεν ισχυουν αυτα που στελνουν απλα ειναι απαραδεκτοι. τωρα αν εσενα το να σε κοροιδευει μια εταιρια σου αρεσει τοτε μπραβο σου

καλα..εγω επιφυλασομαι παντως....

 

αν εχεις καποιο προβλημα σχετικα μ'αυτο.

και πιστευεις οτι σ'εχουν κοροιδεψει...μπορεις να παρεις στο 1260 να κανεις το παραπονο σου,να ελεγχθει η γραμμη σου...και να παρεις τον διπλασιασμο.

γιατι τετοια κρουσματα δεν ακουστηκαν ποτε. ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

προχτες εβαλα καρτα των 30 ευρω για να διπλασιαστει ο χρονος ομιλιας. ο χρονος ομιλιας ομως δεν διπλασιαστηκε αλλα ανεβηκε κατα 50% δηλαδη αντι για 60 ευρω πηγε 45 ευρω. σε τηλεφωνημα που εκανα στην τιμ μου απαντησαν οτι εγινε λαθος απο το συστημα στα sms και οτι αντι να στειλουν μυνημα οτι ο χρονος ομιλιας θα παει +50% εστειλαν μυνημα οτι θα διπλασιαστει. μου ζητησαν συγνωμη αλλα τη να την κανω? εγω βλεπω οτι κοροιδεψαν πολυ κοσμο με αυτη την προσφορα

 

αυτο το διαβασες η οχι?

Link to comment
Share on other sites

προχτες εβαλα καρτα των 30 ευρω για να διπλασιαστει ο χρονος ομιλιας. ο χρονος ομιλιας ομως δεν διπλασιαστηκε αλλα ανεβηκε κατα 50% δηλαδη αντι για 60 ευρω πηγε 45 ευρω. σε τηλεφωνημα που εκανα στην τιμ μου απαντησαν οτι εγινε λαθος απο το συστημα στα sms και οτι αντι να στειλουν μυνημα οτι ο χρονος ομιλιας θα παει +50% εστειλαν μυνημα οτι θα διπλασιαστει. μου ζητησαν συγνωμη αλλα τη να την κανω? εγω βλεπω οτι κοροιδεψαν πολυ κοσμο με αυτη την προσφορα

 

γι'αυτο κι εγω επιφυλασομαι.

ως προς την απαντηση που σου δωσαν.:)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το διάβασα αυτό αλλά δε μπορώ να το καταλάβω.

Τα συγκεκριμένα sms δεν τα στέλνουν άνθρωποι για να κάνουν λάθος... Αν έχει γίνει τέτοιο λάθος θα έχει γίνει σε μεγάλη μερίδα ανθρώπων, αλλά προς το παρόν έχουμε έναν !!! Ας περιμένουμε λίγο να εμφανιστούν μερικοί ακόμα με το ίδιο πρόβλημα και μετά κράζουμε όλοι μαζί :wink:

 

Πάντως και εγώ πιστεύω ότι αν πας σε ένα κατάστημα και του δείξεις το μήνυμα διπλασιασμού, την κάρτα ανανέωσης και το υπόλοιπο, θα σου βάλουν όσα σου "φάγανε".

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως συνεβησαν οπως τα λεει ο φιλος, πλεον το εχουν ξεφτυλισει!!!!! Τι παει να πει λαθος ρε;;;;; Δηλαδη για 15 Ευρω λαθος δεν αποζημειωνετε τον πελατη;;;;; ΕΛΕΟΣ. Βαλτε μυαλο γιατι θα σας περασει και το frog!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Γίνεται ανανέωση μέσω εθνικής τράπεζας και ΑΤΜ? Και τι παίρνουν παραπάνω?

 

Επίσης σήμερα μου ήρθε μήνυμα αλλά δεν θυμάμαι αν έλεγε αν θα αυξηθεί 50% ή 100%? Ξέρουμε τι στέλνουν αυτήν την περίοδο?

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται ανανέωση μέσω εθνικής τράπεζας και ΑΤΜ? Και τι παίρνουν παραπάνω?

 

Επίσης σήμερα μου ήρθε μήνυμα αλλά δεν θυμάμαι αν έλεγε αν θα αυξηθεί 50% ή 100%? Ξέρουμε τι στέλνουν αυτήν την περίοδο?

 

Ευχαριστώ :)

 

Δεν χρεώνουν τίποτα παραπάνω είτε με κάρτα ανάληψης είτε με πιστωτική θα χρεωθείς ακριβώς το ποσό που θα αγοράσεις αλλά καλύτερα να πας σε κατάστημα ΤΙΜ όπου μπορείς να βάλεις μέχρι 50 ευρώ ενώ με Εθνική μέχρι 30.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα,

 

Ερώτηση: Η νέα προσφορά (50% διπλασιασμός στα TIM Card και 100% στα F2G) ΔΕΝ ισχύει για νέους αριθμούς; Ρωτώ γιατί έχω συγγενή που ενεργοποίησε νέο νούμερο μόλις προχθές, με 8 νομίζω ευρώ αρχικό χρονο ομιλίας, σήμερα πέρασε κάρτα ανανέωσης και ωστόσο το ποσό ΔΕΝ διπλασιάστηκε. Ρώτησε στο κατάστημα ΤΙΜ, και από οτι κατάλαβε, για κάποιο λόγο δεν ισχύει...

 

Γνωρίζεις κανείς κάτι;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ερώτηση: Η νέα προσφορά (50% διπλασιασμός στα TIM Card και 100% στα F2G) ΔΕΝ ισχύει για νέους αριθμούς; Ρωτώ γιατί έχω συγγενή που ενεργοποίησε νέο νούμερο μόλις προχθές, με 8 νομίζω ευρώ αρχικό χρονο ομιλίας, σήμερα πέρασε κάρτα ανανέωσης και ωστόσο το ποσό ΔΕΝ διπλασιάστηκε. Ρώτησε στο κατάστημα ΤΙΜ, και από οτι κατάλαβε, για κάποιο λόγο δεν ισχύει...

 

Γνωρίζεις κανείς κάτι;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

μα η προσφορα δεν ισχυει με καινουριες ενεργοποιησεις.

απλα στελνουν μηνυμα σε μια μεριδα συνδρομητων,ειτε f2g ειτε tim card και ενημερονονται απο εκει για τη προσφορα που θα εχουν.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wirelessly posted (Vodafone/1.0/903SH/SHG001 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Ξερετε αν παιζει αυτη τη περιοδο καμια προσφορα διπλα/μου; εχει ερθει σε κανεναν μηνυμα;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...