Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, τελικά ισχύει ο διπλασιασμός; Έχουν στείλει σε κανέναν μήνυμα πρόσφατα; Έχω μια κάρτα που δεν την έχω αγγίξει από 3 Δεκεμβρίου κι ακόμα τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε το μηνυμα.. αν κ εχω να βαλω καρτα δυο μηνες
Link to comment
Share on other sites

εγω βαζω σχεδον καθε μερα 3ε αλλα ποτε δεν εχω λαβει διπλασιασμο.. οι γυφτοι:lol:

 

Δηλαδή χαλάς χοντρικά 90 ευρώ το μήνα???? :blink:

 

Έχεις σκεφτεί να το γυρίσεις σε συμβόλαιο??

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι; ισχυει ακομα οτι διπλασιαζεται η πρωτη καρτα που βαζεις; η πρεπει να λαβεισ καποιο μηνυμα;

 

Νομίζω ισχύει μόνο όταν σου στείλουν μήνυμα.

 

 

Εγώ την κάρτα που έχω την ενεργοποιήσα αρχές σεπτέμβρη και από τότε 2 φορές μου έχουν στείλει μήνυμα για διπλασιασμό!! Η πρώτη λίγο πριν τα χριστούγεννα και η δεύτερη πριν κανα μήνα. Η μόνη κατανάλωση που κάνω είναι 3,5 ευρώ το μήνα για το wind plus.

Link to comment
Share on other sites

εμενα τελευταια φορα,μου ειχε ερθει πριν λιγο καιρο.

αν εβαζα καρτα μεχρι 2 φεβρουαριου,τοτε θα διπλασιαζοταν κτλ, αλλα ξεχαστηκα,και πλησιαζε εκεινη η ημερομηνια :p ,και μου ξαναερχεται μηνυμα,και εγραφε μεχρι 13 φεβρουαριου.

παντως εγω το χρησιμοποιω σαν δευτερο,δεν το εχω εντελως αχρησιμοποιητο.αντε να μιλησω 1 λεπτο ανα 3-4 μερες. εχω και εναν αλλο αριθμο wind,που εκεινο δεν το χρησιμοποιω καν τους τελευταιους μηνες,και δεν μου εχει ερθει εκει μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

...αρχιζουν να ερχονται μηνυματα διπλασιασμου απο οτι φαινεται...ηδη ελαβα 2 :p:p...οποτε ξεθαψτε τα παλια νουμερα και τσεκαρετετα.... :)

 

...το μονο κακο στην ολη φαση ειναι οτι πλεον εχουν σαν οριο ανανεωσης τα 30 €....ενω παλιοτερα μπορουσες να βαλεις και 50 €

και να τα διπλασιασεις....

 

...ξερει κανεις μηπως αν το bonus ανανεωσεις απο τα καταστηματα της Wind ισχυει ακομα;;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε και εμενα μηνυμα για διπλασιασμο κ εμενα..;)
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

...αρχιζουν να ερχονται μηνυματα διπλασιασμου απο οτι φαινεται...ηδη ελαβα 2 :p:p...οποτε ξεθαψτε τα παλια νουμερα και τσεκαρετετα.... :)

 

...το μονο κακο στην ολη φαση ειναι οτι πλεον εχουν σαν οριο ανανεωσης τα 30 €....ενω παλιοτερα μπορουσες να βαλεις και 50 €

και να τα διπλασιασεις....

 

...ξερει κανεις μηπως αν το bonus ανανεωσεις απο τα καταστηματα της Wind ισχυει ακομα;;;;

 

ισχύει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

...

 

...ξερει κανεις μηπως αν το bonus ανανεωσεις απο τα καταστηματα της Wind ισχυει ακομα;;;;

 

 

ισχύει κανονικά

 

Στα 30 ευρώ άυλης (έτσι δε τη λένε; ) ανανέωσης πόσο είναι το παραπάνω ποσό που πιστώνεται, πλέον των 30;

Link to comment
Share on other sites

Στα 30 ευρώ άυλης (έτσι δε τη λένε; ) ανανέωσης πόσο είναι το παραπάνω ποσό που πιστώνεται, πλέον των 30;

 

Aπό 20-29 είναι 10% το δώρο.

Από 30-50 είναι 15%.

Άρα στα 30 θα πάρεις δώρο 4,5 ευρώπουλα

Link to comment
Share on other sites

Moυ ήρθε και εμένα μνμ για διπλασιασμό... κάνω μόνο χρήση Wind Plus Non-Stop.

 

Ερώτηση...

Αν κάνω "άυλη" ανανέωση χρόνου ομιλίας, έστω π.χ. 30ευρώ τι θα συμβεί????

 

α. 30 ευρ χ.ο. (χρόνος ομιλίας)

β. 30 Χ 2 = 60 ευρ χ.ο. (διπλασιασμός)

γ. 30 + 15% = 34,5 ευρ χ.ο. (προσφορά άυλης ανανέωσης)

δ. (30 + 15%) Χ 2 = 69 ευρ χ.ο. (διπλασιασμός + προσφορά άυλης ανανέωσης)

 

Ισχύει ο διπλασιασμός αν κάνεις άυλη ανανέωση? Το έχει διαπιστώσει κάποιος?

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Moυ ήρθε και εμένα μνμ για διπλασιασμό... κάνω μόνο χρήση Wind Plus Non-Stop.

 

Ερώτηση...

Αν κάνω "άυλη" ανανέωση χρόνου ομιλίας, έστω π.χ. 30ευρώ τι θα συμβεί????

 

α. 30 ευρ χ.ο. (χρόνος ομιλίας)

β. 30 Χ 2 = 60 ευρ χ.ο. (διπλασιασμός)

γ. 30 + 15% = 34,5 ευρ χ.ο. (προσφορά άυλης ανανέωσης)

δ. (30 + 15%) Χ 2 = 69 ευρ χ.ο. (διπλασιασμός + προσφορά άυλης ανανέωσης)

 

Ισχύει ο διπλασιασμός αν κάνεις άυλη ανανέωση? Το έχει διαπιστώσει κάποιος?

 

30X2+(15%x30)=64,5

 

Αν και κανονικά θα έπρεπε να γίνεται το (δ).

 

Αυτό που παραμένει ασαφές είναι τί θα γίνει αν βάλει κάποιος 31 ευρώ άυλη κάρτα, η οποιοδήποτε ποσό πάνω από 30.

υποθέτω 64,5+(Ψx15%) όπου Ψ το ποσό ανανέωσης μείον 30 ευρώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαφορική εξίσωση το κάναμε το thread φίλε hostis...

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

30X2+(15%x30)=64,5

 

Αν και κανονικά θα έπρεπε να γίνεται το (δ).

 

Αυτό που παραμένει ασαφές είναι τί θα γίνει αν βάλει κάποιος 31 ευρώ άυλη κάρτα, η οποιοδήποτε ποσό πάνω από 30.

υποθέτω 64,5+(Ψx15%) όπου Ψ το ποσό ανανέωσης μείον 30 ευρώ

 

όσα βάλεις θα πάρεις αλλα τόσο δώρο.

και 15% δώρο απο αυτό που θα πληρώσεις.

Στα 32 δηλαδη, θα πάρεις 4,8 δώρο και 64, συνολικά 68,8.

Link to comment
Share on other sites

όσα βάλεις θα πάρεις αλλα τόσο δώρο.

και 15% δώρο απο αυτό που θα πληρώσεις.

Στα 32 δηλαδη, θα πάρεις 4,8 δώρο και 64, συνολικά 68,8.

 

Έχει αλλάξει. Το μήνυμα πλέον λέει "WIND: Αν δεν ανανεώσατε τον χρόνο ομιλίας, ανανεώστε τώρα και μέχρι ΗΗ/ΜΜ/ΕΕ, γιατί η wind σας διπλασιάζει την αξία της πρώτης κάρτας έως 30 ευρώ που θα φορτώσετε"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει. Το μήνυμα πλέον λέει "WIND: Αν δεν ανανεώσατε τον χρόνο ομιλίας, ανανεώστε τώρα και μέχρι ΗΗ/ΜΜ/ΕΕ, γιατί η wind σας διπλασιάζει την αξία της πρώτης κάρτας έως 30 ευρώ που θα φορτώσετε"

 

 

ααα... σωστά!!! αρα έχεις δίκιο. υπάρχει ένα κενό εδώ. Δεν ξέρω τι θα γίνει αν βάλεις 32. Υπάρχει και περίπτωση να μην πάρεις καθόλου διπλασιασμο?

όλα τα περιμένω από αυτους...:D

Εγω προτίνω να μην το δοκιμάσει κανείς. :)

Link to comment
Share on other sites

Moυ ήρθε και εμένα μνμ για διπλασιασμό... κάνω μόνο χρήση Wind Plus Non-Stop.

 

 

ειχα την εντυπωση πως οταν παιρνεις καποιο μηνιαιο πακεταο(πχ νον στοπ) δεν δικαιουσαι διπλασιασμο..:worry:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ααα... σωστά!!! αρα έχεις δίκιο. υπάρχει ένα κενό εδώ. Δεν ξέρω τι θα γίνει αν βάλεις 32. Υπάρχει και περίπτωση να μην πάρεις καθόλου διπλασιασμο?

όλα τα περιμένω από αυτους...:D

Εγω προτίνω να μην το δοκιμάσει κανείς. :)

 

Aπλά το maximum που μπορείς να πάρεις είναι 30 ευρώ.

Δηλαδή αν βάλεις 30 ευρώ, θα πάρεις άλλα 30.

Αν βάλεις, 31 ή 32 ή 33.... ή 50, πάλι 30 θα πάρεις.

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάρεις καθόλου επιπλέον εφόσον σου έχει έρθει το μήνυμα διπλασιασμού.

Είπαμε, είναι κλέφτες αλλά όχι κι έτσι! :lol:

 

ειχα την εντυπωση πως οταν παιρνεις καποιο μηνιαιο πακεταο(πχ νον στοπ) δεν δικαιουσαι διπλασιασμο..:worry:

 

Αυτό πρώτη φορά το ακούω. Είμαι σίγουρη ότι έχω διπλασιάσει στο παρελθόν ενώ είχα non-stop!

Εκτός αν το αλλάξανε τώρα. Ικανοί είναι!

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, είναι κλέφτες αλλά όχι κι έτσι! :lol:

 

κλεφτες που να σου χαριζουν λεφτα δεν εχω ξαναδει.....μαθαινει κανεις :p

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Αυτό πρώτη φορά το ακούω. Είμαι σίγουρη ότι έχω διπλασιάσει στο παρελθόν ενώ είχα non-stop!

Εκτός αν το αλλάξανε τώρα. Ικανοί είναι!

kala,δεν ειπα οτι ετσι ειναι..απλα ετσι μου ειχε πει η κοπελα που της ειχα χαρισει την σιμ καρτα μου.

συγκεκριμενα ειχα εγω το νουμερακι,ερχονταν τακτικα σμς διπλασιασμου αλλα επειδη ειχε πολυς κοσμος το νουμερο αυτο ηθελα να το ξεφορτωθω..

μου ζητησε την σιμ γιατι της αρεσε το νουμερο,και αργοτερα σε κουβεντα μου ειπε πως δεν της εχει ερθει ποτε σμς διπλασιασμου.καποιος απο την παρεα τοτε ειπε πως ειναι επειδη εχει βαλει την επιλογη νον στοπ..

 

ισως απλα ειναι ατυχη:worry:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...