Jump to content

Εφαρμογή για καταγραφή κλήσεων


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους μήπως κάποιος ξέρει ή  έχει δοκιμάσει κάποια εφαρμογή για καταγραφή κλήσεων; Και με πληρωμή εάν ξέρετε αρκεί να δουλεύει έχω το xaiomi poco f3 5g 8/256. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο γνωρίζω επειδή η καταγραφή κλήσεων έχει απαγορευτεί, οπότε δεν υπάρχει πλέον εφαρμογή ή dialer που να επιτρέπει κάτι τέτοιο.

Γνωρίζω πως υπάρχουν custom rom για συγκεκριμένες συσκευές που έχουν τέτοιο feature (φυσικά πρέπει να γίνει root στο κινητό για να περάσει η custom rom), δεν γνωρίζω όμως αν υπάρχει κάτι παρόμοιο για την δική σου συσκευή, και αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις root.


Ας απαντήσει και κάποιος άλλος μήπως έχω χάσει κάπου τις εξελίξεις και κάνω λάθος.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν βάλεις την ελληνική ρομ από την κοινότητα μας θα έχεις ηχογράφηση στον dialer, γιατί βασίζεται σε China sources και έχει miui dialer.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2022 at 2:56 ΜΜ, tsiftsism said:

Απ' όσο γνωρίζω επειδή η καταγραφή κλήσεων έχει απαγορευτεί, οπότε δεν υπάρχει πλέον εφαρμογή ή dialer που να επιτρέπει κάτι τέτοιο.

Γνωρίζω πως υπάρχουν custom rom για συγκεκριμένες συσκευές που έχουν τέτοιο feature (φυσικά πρέπει να γίνει root στο κινητό για να περάσει η custom rom), δεν γνωρίζω όμως αν υπάρχει κάτι παρόμοιο για την δική σου συσκευή, και αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις root.


Ας απαντήσει και κάποιος άλλος μήπως έχω χάσει κάπου τις εξελίξεις και κάνω λάθος.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 

Ευχαριστώ

On 29/1/2022 at 10:54 ΠΜ, Amyntaios said:

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός dialer, αλλά ηχογραφεί μόνο τη φωνή σου και όχι τον συνομιλητή σου, εκτός και αν μιλάς με ανοιχτή ακρόαση.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites



Πολύ καλός dialer, αλλά ηχογραφεί μόνο τη φωνή σου και όχι τον συνομιλητή σου, εκτός και αν μιλάς με ανοιχτή ακρόαση.


Όντως δεν το είχα προσέξει. Το είχα κάνει δοκιμή από περιέργεια και θυμόμουν ότι δούλευε αλλά δε θυμόμουν ότι μιλούσα ανοιχτή ακρόαση.
Το κουλο είναι ότι τώρα δεν καταγράφει καθόλου!!

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...