Jump to content

OnePlus 10 Pro


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 ώρες πριν, Klaudio97 said:

Εχει κανενας κανει αναβάθμιση σε android 13; Απο 9 Δεκεμβρίου το εχουν για το 10t και ακομα τίποτα ακομα και με vpn

Εγω ξερω άτομα, εχω 2 φίλους που κανανε σε 13 (Oxygen Updater)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος από προχθές, την έκανα εχθές την αναβάθμιση μέσω oxygen updater Όλα καλά μέχρι στιγμής

Sent from my NE2213 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα το γράψω άλλη μία φορά, γιατί λέμε τα ίδια και τα ίδια....όταν λέμε δεν έχει έρθει το update, εννοούμε να "έρθει" ως ΟΤΑ από την ίδια την Oneplus.

ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ να το φλασάρουμε μόνοι μας γιατί βρήκαμε το αρχείο, να το κατεβάσουμε μέσω τρίτης εφαρμογής και όλα τα σχετικά και συναφή.  Είναι σαν να λέω την πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα στις 10:02 το βράδυ, ότι σε όποιον δεν έχει έρθει το update της google , δεν ξέρει τι του γίνεται.

Άρα...συμπέρασμα....η Oneplus τα έχει κάνει λίγο !@#$% με το update σε 13 του 10 pro.  Μια απλή ανάγνωση στο oneplus community, θα σας δείξει ότι είναι σχεδόν "όλοι", που δεν έχουν δει καμία από τις 3, μέχρι τώρα, εκδόσεις της 13...και η αναμονή συνεχίζεται...

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Nikos_s3 said:

θα το γράψω άλλη μία φορά, γιατί λέμε τα ίδια και τα ίδια....όταν λέμε δεν έχει έρθει το update, εννοούμε να "έρθει" ως ΟΤΑ από την ίδια την Oneplus.

ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ να το φλασάρουμε μόνοι μας γιατί βρήκαμε το αρχείο, να το κατεβάσουμε μέσω τρίτης εφαρμογής και όλα τα σχετικά και συναφή.  Είναι σαν να λέω την πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα στις 10:02 το βράδυ, ότι σε όποιον δεν έχει έρθει το update της google , δεν ξέρει τι του γίνεται.

Άρα...συμπέρασμα....η Oneplus τα έχει κάνει λίγο !@#$% με το update σε 13 του 10 pro.  Μια απλή ανάγνωση στο oneplus community, θα σας δείξει ότι είναι σχεδόν "όλοι", που δεν έχουν δει καμία από τις 3, μέχρι τώρα, εκδόσεις της 13...και η αναμονή συνεχίζεται...

Έχει εδώ κ ενάμιση μήνα ρε μάστορα που την κατεβάσαμε . Κατέβασε την από το oxygen update .. επίσημο tool του one+... Είναι . Εσύ τι περίμενεις δηλαδή. Να σου έρθει αυτόματα? Ναι.  Και τι θα καταλάβεις δηλαδή; Αφού είναι ίδιες. . Αυτά.

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, STATYSS said:

Έχει εδώ κ ενάμιση μήνα ρε μάστορα που την κατεβάσαμε . Κατέβασε την από το oxygen update .. επίσημο tool του one+... Είναι . Εσύ τι περίμενεις δηλαδή. Να σου έρθει αυτόματα? Ναι.  Και τι θα καταλάβεις δηλαδή; Αφού είναι ίδιες. . Αυτά.

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία 

Τροπος να την περασει, υπαρχει. Ειτε vpn, ειτε oxygen. Απο κει και περα, δεν ειναι οτι δεν ξερει τον τροπο, αλλα οτι ενω εχει κυκλοφορησει τοσο καιρο, δεν την εχει παρει μια μεγαλη μεριδα ατομων επισημα απο ΟΤΑ. Με λιγα λογια, πες δεν υπηρχε η εφαρμογη oxygen και το vpn δεν επιανε...3 μηνες τωρα και αγνωστο ακομα ποσο ακομα θα περιμενει.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, FoT1s said:

Τροπος να την περασει, υπαρχει. Ειτε vpn, ειτε oxygen. Απο κει και περα, δεν ειναι οτι δεν ξερει τον τροπο, αλλα οτι ενω εχει κυκλοφορησει τοσο καιρο, δεν την εχει παρει μια μεγαλη μεριδα ατομων επισημα απο ΟΤΑ. Με λιγα λογια, πες δεν υπηρχε η εφαρμογη oxygen και το vpn δεν επιανε...3 μηνες τωρα και αγνωστο ακομα ποσο ακομα θα περιμενει.

ΑΝ........ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΥΠΆΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ Κ ΤΟ ΚΟΥΡΆΖΕΤΑΙ........ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΓΊΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ.....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καινούργιος στην παρέα σας, απέκτησα πρόσφατα ένα OnePlus 10 pro και μαζί με αυτό ένα ρολόι OnePlus watch, κατεβάζω όμως την εφαρμογή OnePlus health και δεν ανοίγει καν για να κάνω pair το ρολόι, με το λίγο που διάβασα στο διαδίκτυο η εφαρμογή δεν παίζει μετά την αναβάθμιση σε 13 και θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιο φιξ γιατί αυτή την στιγμή έχω ένα ρολόι που μόνο το κοιτάζω

Στάλθηκε από το NE2213 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Stef08 said:

Καλησπέρα, καινούργιος στην παρέα σας, απέκτησα πρόσφατα ένα OnePlus 10 pro και μαζί με αυτό ένα ρολόι OnePlus watch, κατεβάζω όμως την εφαρμογή OnePlus health και δεν ανοίγει καν για να κάνω pair το ρολόι, με το λίγο που διάβασα στο διαδίκτυο η εφαρμογή δεν παίζει μετά την αναβάθμιση σε 13 και θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιο φιξ γιατί αυτή την στιγμή έχω ένα ρολόι που μόνο το κοιτάζω

Στάλθηκε από το NE2213 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλα ειναι δυνατον να κανανε τετοια πατατα; 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι δυνατον να κανανε τετοια πατατα; 
Κι όμως φιλτατε δυστυχώς...

Στάλθηκε από το NE2213 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Stef08 said:

Καλησπέρα, καινούργιος στην παρέα σας, απέκτησα πρόσφατα ένα OnePlus 10 pro και μαζί με αυτό ένα ρολόι OnePlus watch, κατεβάζω όμως την εφαρμογή OnePlus health και δεν ανοίγει καν για να κάνω pair το ρολόι, με το λίγο που διάβασα στο διαδίκτυο η εφαρμογή δεν παίζει μετά την αναβάθμιση σε 13 και θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιο φιξ γιατί αυτή την στιγμή έχω ένα ρολόι που μόνο το κοιτάζω
 

https://www.droidwin.com/oneplus-health-app-not-working-on-android-13-fixed/

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ,τα έχω κάνει όλα αυτά ,αλλά τίποτα,

Στάλθηκε από το NE2213 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Θα διορθωθεί στην επόμενη έκδοση της 13.....που δεν θα πάρουμε...

:sarcastic mode off:

Link to comment
Share on other sites

Θα διορθωθεί στην επόμενη έκδοση της 13.....που δεν θα πάρουμε...
:sarcastic mode off:
Το αστείο είναι στο pixel 6 που έχω η εφαρμογή δουλεύει άψογα

Στάλθηκε από το NE2213 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

https://techmaniacs.gr/oneplus-11-vioniki-donisi-kai-stathera-120fps-choris-yperthermansi/

Φαίνεται τούμπανο με νέες τεχνολογίες μακάρι να βγει μπόμπα κ στην τιμή όπως λένε.. flagship killer.. Αν κ στα χρήματα του το Nord 2 5G το λες κ αυτό.. Αλλά πρέπει να το ξανακάνει η one plus με τις ναυαρχίδες..

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Χωρίς ασύρματη φόρτιση οπως βλέπω.
Το θέμα δόνησης ούτε καν με ενδιαφέρει προσωπικά.
Επίσης το θεωρώ όμορφο στο πράσινο και με ωραίο σχέδιο στις κάμερες.


Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα ξηλωθούμε πάλι........ Και είναι δύσκολες εποχες

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τι φταιει οταν το wifi calling δεν δουλευει σε καποια ρουτερ; Εχει να κανει με τον παροχο πχ αν ειναι κοσμοτε να μην το επιτρεπει σε γραμμη κινητου vodafone; Η δεν παιζει κανενα ρολο και θα επρεπε να δουλευει σε ολα τα ρουτερ, ανεξαρτητα παροχο, dsl, vdsl κτλ;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, doganos said:

Yes.....

Μπηκα στο ρουτερ και ειχε το firewall στο high. Το αλλαξα σε middle & low αλλα παλι τιποτα, δεν μου δουλευει το wifi calling. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...