Jump to content

OnePlus 10 Pro


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, kollatos said:

Καλησπέρα παίδες, μια ερώτηση στα γρήγορα γιατί είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής. Τι προτείνετε OnePlus 10 Pro ή Oppo Find x5 Pro? Πέρα από ταχύτητα επεξεργαστή που είναι must για μένα, κοιτάω καλή κάμερα και μπαταρία.

Πριν ήμουν με το 8Τ που ήταν φοβερό από θέμα μπαταρίας αλλά από κάμερα ακόμα κλαίω.. Τώρα είμαι με Pixel 6 αλλά ενώ έχει φοβερή κάμερα (ως γνωστών) κλαίω με την άθλια αυτονομία συν την αργή φόρτιση σε σχέση με OnePlus.

Κάθε απάντηση δεκτή και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας και τον κόπο να μου γράψετε!

Γιατι δεν κοιτας και κανενα xiaomi 12 pro;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, FoT1s said:

Γιατι δεν κοιτας και κανενα xiaomi 12 pro;

Επειδή συχαίνομαι το MIUI.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε και Vivo x80 pro.
Πέρασα απο pixel 6 pro και είναι καλύτερο σε όλα αισθητά!

Στάλθηκε από το V2145 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το vivo είναι ότι καλύτερο, αλλά δυσεύρετα και δυστυχώς δεν έχουν μεταπώληση.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Da_rudakos said:

Τσέκαρε και Vivo x80 pro.
Πέρασα απο pixel 6 pro και είναι καλύτερο σε όλα αισθητά!

Στάλθηκε από το V2145 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

12 minutes ago, chios said:

Το vivo είναι ότι καλύτερο, αλλά δυσεύρετα και δυστυχώς δεν έχουν μεταπώληση.

Αυτά ακριβώς είναι που με κρατάνε μακριά από το συγκεκριμένο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

OnePlus με κλειστά μάτια..Τπτ. Και πολύ καλή κάμερα. Και καλή μπαταρία κ το πιο γρήγορο τηλέφωνο γενικά .!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Νέο update μόλις έσκασε στο oxygen update....!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

OXYGEN OS 13...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, doganos said:

Η καινουργια εκδοση android ειναι αυτο;

ΟΛΟΦΡΕΣΚΙΑ θα ελεγα..!! πολυ μικρα εικονιδια βλεπω μεσα στον φακελο....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, STATYSS said:

ΟΛΟΦΡΕΣΚΙΑ θα ελεγα..!! πολυ μικρα εικονιδια βλεπω μεσα στον φακελο....

Οταν παω σπιτι θα την κατεβασω να την τεσταρω 🙂

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

VPN Spain

Δεν ειμαι σε beta, απλα διαβασα του ηρθε εναν απο Ισπανια χωρις να ειναι beta και ειπα να δοκιμασω.

Με την παρακατω εφαρμογη μου ηρθε.

Να πω την αληθεια διαβαζω αρκετα θεματακια οτι εχει και σκεφτομαι να περιμενω λιγο. Εσεις τι λετε;

Screenshot_2022-09-21-12-14-50-50_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg

Screenshot_2022-09-21-12-17-05-68_b5a5c5cb02ca09c784c5d88160e2ec24.jpg

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα από νωρίς το πρωί που την πέρασα ...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, FoT1s said:

Καμια διαφορα καπου κτλ ειδες;

Στα χρώματα στην status bar ..Άλλαξαν τα γραφικά πάνω πάνω στο σήμα κεραίας. Wifi.. έγιναν όπως παλιά με γραμμουλες...  στην κάμερα .στο μενού κάποιες μικροαλλαγές στα γραφικά.. Νομίζω έγινε πιο έντονη χρωματικά η οθόνη. Τα γράμματα επίσης....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με ενδιαφερει πιο πολυ μην υπαρχει θεμα στις εφαρμογες, αν θα δουλευουν σωστα κτλ και ελεγα μηπως περιμενα την ενημερωση του αλλου μηνα που ολο και κατι θα φτιαξουν.

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, FoT1s said:

Καμια διαφορα καπου κτλ ειδες;

Κανένα θέμα σε καμία εφαρμογή.. Μέχρι στιγμής όλα τζαμι

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

εντύπωση μου κάνει, που δεν ανεβαίνει το update κάπου, να το κατεβάσουμε και να κάνουμε local update...

αναμονή να έρθει....

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε εμενα ηρθε και το κατεβασα απο το oxygen updater Και το εκανα μεσω local update... ολα καλα

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγω την περασα μεσω ΟΤΑ απο vpn Ισπανιας. Τελικα, την περασα.

Σαν πρωτη εντυπωση, καλη φαινεται, αλλα οτι εχει τα θεματακια της, τα εχει οσο το σκαλιζεις τα βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites

3 θέματα έως τώρα: 

- σε εφαρμογές όπου μπορούμε να στείλουμε φώτο όπως Facebook, Messenger ή Instagram δεν μου εμφανίζει τις πιο πρόσφατες φωτογραφίες και βίντεο. Ούτε μου δείχνει τις διάφορες επιλογές για να επιλέξω ως πηγή φωτογραφιών. 

- οι φάκελοι με τις εφαρμογές στη αρχική οθόνη  μικραίνουν πάρα πολύ όταν περιέχουν πολλές εφαρμογές μέσα. Για κάποιο λόγο δείχνει τα εικονίδια απο όλες τις εφαρμογές που έχει μέσα πράγμα καθόλου χρηστικό και έξυπνο.. 

- κάτι παίζει με την γραμματοσειρά στο ελληνικό πληκτρολόγιο. Καμία φορά το Θ δεν εμφανίζεται και αντ αυτού δείχνει το ō κεφαλαίο. Επίσης σε ένα pdf που άνοιξα, το γράμμα μ το εμφανίζει σαν κουτακι, επίσης το ρ σε κάποια σημεία όπως και το Θ. Κάτι 

Αυτά τα ολίγα έως τώρα αλλά αυτό με την πηγή των φωτογραφιών είναι σφάλμα. Εννοείται έκανα εκκαθάριση της cash σε κάθε εφαρμογή όπως και restart τα οποία δεν έπαιξαν. Δικαιώματα πρόσβασης έχουν επίσης οι εφαρμογές. Δεν ξέρω τι παίζει 

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, roland_88 said:

3 θέματα έως τώρα: 

- σε εφαρμογές όπου μπορούμε να στείλουμε φώτο όπως Facebook, Messenger ή Instagram δεν μου εμφανίζει τις πιο πρόσφατες φωτογραφίες και βίντεο. Ούτε μου δείχνει τις διάφορες επιλογές για να επιλέξω ως πηγή φωτογραφιών. 

- οι φάκελοι με τις εφαρμογές στη αρχική οθόνη  μικραίνουν πάρα πολύ όταν περιέχουν πολλές εφαρμογές μέσα. Για κάποιο λόγο δείχνει τα εικονίδια απο όλες τις εφαρμογές που έχει μέσα πράγμα καθόλου χρηστικό και έξυπνο.. 

- κάτι παίζει με την γραμματοσειρά στο ελληνικό πληκτρολόγιο. Καμία φορά το Θ δεν εμφανίζεται και αντ αυτού δείχνει το ō κεφαλαίο. Επίσης σε ένα pdf που άνοιξα, το γράμμα μ το εμφανίζει σαν κουτακι, επίσης το ρ σε κάποια σημεία όπως και το Θ. Κάτι 

Αυτά τα ολίγα έως τώρα αλλά αυτό με την πηγή των φωτογραφιών είναι σφάλμα. Εννοείται έκανα εκκαθάριση της cash σε κάθε εφαρμογή όπως και restart τα οποία δεν έπαιξαν. Δικαιώματα πρόσβασης έχουν επίσης οι εφαρμογές. Δεν ξέρω τι παίζει 

Για το messenger & facebook επειδη ειχα το ιδιο "προβλημα" θα πας στις αδειες των εφαρμογων και θα δωσεις προσβαση στις φωτογραφιες & βιντεο οπως εκανα εγω και μετα θα σου εμφανιζει τις φωτογραφιες κτλ οπως πριν. Το ιδιο εγινε και στο viber σ' εμενα. Λογικα κατι αλλαξαν με το απορρητο.

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, FoT1s said:

Εμενα με ενδιαφερει πιο πολυ μην υπαρχει θεμα στις εφαρμογες, αν θα δουλευουν σωστα κτλ και ελεγα μηπως περιμενα την ενημερωση του αλλου μηνα που ολο και κατι θα φτιαξουν.

 

21 minutes ago, FoT1s said:

Για το messenger & facebook επειδη ειχα το ιδιο "προβλημα" θα πας στις αδειες των εφαρμογων και θα δωσεις προσβαση στις φωτογραφιες & βιντεο οπως εκανα εγω και μετα θα σου εμφανιζει τις φωτογραφιες κτλ οπως πριν. Το ιδιο εγινε και στο viber σ' εμενα. Λογικα κατι αλλαξαν με το απορρητο.

23 ώρες πριν, FoT1s said:

 

Σωστός ναι. Κάτι με το android 13 έχει σχέση που βανε ρύθμιση απορρήτου.κατι τέτοιο 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, FoT1s said:

Για το messenger & facebook επειδη ειχα το ιδιο "προβλημα" θα πας στις αδειες των εφαρμογων και θα δωσεις προσβαση στις φωτογραφιες & βιντεο οπως εκανα εγω και μετα θα σου εμφανιζει τις φωτογραφιες κτλ οπως πριν. Το ιδιο εγινε και στο viber σ' εμενα. Λογικα κατι αλλαξαν με το απορρητο.

Φίλε το έκανα χθες ήδη όπως έγραψα. Το πρόβλημα ήταν ότι δεν μου εμφάνιζε καν το messenger στις εφαρμογες ώστε να δώσω πρόσβαση. Στο Facebook είχα δώσει ήδη αλλά το messenger έλειπε.  Τώρα μου το εμφάνισε στις διαθέσιμες εφαρμογές και δουλεύουν κανονικά. Λογικά μετά το restart ισιωσε. 

Αυτό με την γραμματοσειρά το αντιμετώπισε κανείς άλλος? 

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...