Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

23 minutes ago, boymanos said:

η γνωμη μου ειναι οτι κακως εδωσες 588 ευρω στο μαγαζι που τα εδωσες, οταν η τιμη του ειναι 455 ευρω. αν θελετε να κανετε πλουσιες τις μεγαλες εταιρειες δικαιωμα σας.

Δεν είναι ακριβώς έτσι σε πολλές περιπτώσεις κάποιοι γλύτωσαν 100€ στην αρχή και κατέληξαν να χάνουν πολλά περισσότερα μετά για λόγους που είναι γνωστοί οπότε κάποιες φορές το κάτι παραπάνω σε καλύπτει για δύο χρόνια σίγουρα και ξέρεις ότι αυτό που παίρνεις είναι αυτό που βλέπεις είναι ρίσκο που παίρνεις μπορεί να σου βγει μπορεί και όχι 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, tollisth said:

Δεν είναι ακριβώς έτσι σε πολλές περιπτώσεις κάποιοι γλύτωσαν 100€ στην αρχή και κατέληξαν να χάνουν πολλά περισσότερα μετά για λόγους που είναι γνωστοί οπότε κάποιες φορές το κάτι παραπάνω σε καλύπτει για δύο χρόνια σίγουρα και ξέρεις ότι αυτό που παίρνεις είναι αυτό που βλέπεις είναι ρίσκο που παίρνεις μπορεί να σου βγει μπορεί και όχι 

Θες να μας δώσεις παράδειγμα του τι εννοείς στην αρχή με 100€;

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως έχω κάτι χιαομι ασύρματα ακουστικά ,

Τα buds δεν με βολεύουν.

Θα το έκανα μόνο και μόνο ίσως να τα πουλήσω μετά ...

Αλλά αξίζει να κάνω διαδικαστικά ακύρωσης να περιμένω να επιστραφούν τα χρήματα της πρώτης δόσεις να περιμένω 3-4 μέρες να έρθει η συσκευή από την Sammy; Για ακουστικά αξίας 80€;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, feik said:

Θες να μας δώσεις παράδειγμα του τι εννοείς στην αρχή με 100€;

Υπάρχουν πάρα πολλές περιπτώσεις που το πήραν φθηνότερα π.χ. 100 εκτός επίσημου δίκτυο και έχει τύχει να μην παραλάβουν ποτέ η να παραλάβουν και να είναι refurbished η ανοιγμένο και σπασμένο και πολλά άλλα και αντε μετά βρες εσύ άκρη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tollisth said:

Υπάρχουν πάρα πολλές περιπτώσεις που το πήραν φθηνότερα π.χ. 100 εκτός επίσημου δίκτυο και έχει τύχει να μην παραλάβουν ποτέ η να παραλάβουν και να είναι refurbished η ανοιγμένο και σπασμένο και πολλά άλλα και αντε μετά βρες εσύ άκρη 

Οπότε στην περίπτωση μου καλύτερα να δώσω 599€ και να πάω στην Sammy που έχει κ ακουστικά;

Αλλά έχει 36 άτοκες δόσεις όχι 6 που θέλω εγώ...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, feik said:

Η αλήθεια είναι πως έχω κάτι χιαομι ασύρματα ακουστικά ,

Τα buds δεν με βολεύουν.

Θα το έκανα μόνο και μόνο ίσως να τα πουλήσω μετά ...

Αλλά αξίζει να κάνω διαδικαστικά ακύρωσης να περιμένω να επιστραφούν τα χρήματα της πρώτης δόσεις να περιμένω 3-4 μέρες να έρθει η συσκευή από την Sammy; Για ακουστικά αξίας 80€;

υπόψιν στην σελίδα της samsung για αγορές πάνω από 500 οι δόσεις είναι αναγκαστικά 36 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, feik said:

Οπότε στην περίπτωση μου καλύτερα να δώσω 599€ και να πάω στην Sammy που έχει κ ακουστικά;

Αλλά έχει 36 άτοκες δόσεις όχι 6 που θέλω εγώ...

Αυτό είναι κάτι που θα αποφασίσεις εσύ τι σε συμφέρει καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακουστικά είναι αυτά ρε παιδιά έχω μπερδευτεί από την ταραχή τώρα...

https://www.samsung.com/gr/smartphones/galaxy-s21-5g/galaxy-s21-fe-5g/

Δείτε και πείτε μου..

Link to comment
Share on other sites

Παίζει και 20% επιστροφη σε Κωτσο και Public με κάρτες εθνική και Πειραιώς αντίστοιχα στα 599!

Το you tube premium το βρίσκεις δωρεάν στο Internet για πάντα... 

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει τα buds2 στην ασύρματη φόρτιση. Το λαμπάκι είναι κόκκινο. Πώς καταλαβαίνω ότι έχουν φορτίσει πλήρως; Το δήθεν manual είναι για κλάματα....

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vastegial_74 said:

Έχω βάλει τα buds2 στην ασύρματη φόρτιση. Το λαμπάκι είναι κόκκινο. Πώς καταλαβαίνω ότι έχουν φορτίσει πλήρως; Το δήθεν manual είναι για κλάματα....

Όταν είναι φορτισμένα είναι πράσινο 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, tollisth said:

Όταν είναι φορτισμένα είναι πράσινο 

Τα έχω στην ασύρματη ώρες....

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vastegial_74 said:

Τα έχω στην ασύρματη ώρες....

Ο φορτιστής πόσα w είναι? αν κάποιος απλός θα πάρει αρκετά αλλιώς θα είσαι οκ σε λίγο,μπορείς να τα βάλεις να φορτισουν στην πλάτη της συσκευής αφού ενεργοποίησης την ασύρματη φόρτιση από τα εικονίδια η να συνδεθείς και να δεις την ένδειξη μπαταρίας αν θυμάμαι καλά 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tollisth said:

Ο φορτιστής πόσα w είναι? αν κάποιος απλός θα πάρει αρκετά αλλιώς θα είσαι οκ σε λίγο,μπορείς να τα βάλεις να φορτισουν στην πλάτη της συσκευής αφού ενεργοποίησης την ασύρματη φόρτιση από τα εικονίδια η να συνδεθείς και να δεις την ένδειξη μπαταρίας αν θυμάμαι καλά 

Δεν ξέρω πόσα βατ είναι. Είναι ένα Ankler powerbank που έχει και ασύρματη. Θεωρητικά τραβάνε όσο χρειάζονται. Δεν τα έχω συνδέσει ακόμα. Το λαμπάκι είναι κόκκινο αλλά όταν τα παίρνω από τη φόρτιση και τα ανοίγω γίνεται πράσινο. Θα πρέπει να πρασινίσει όσο είναι στην φορτηση;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vastegial_74 said:

Δεν ξέρω πόσα βατ είναι. Είναι ένα Ankler powerbank που έχει και ασύρματη. Θεωρητικά τραβάνε όσο χρειάζονται. Δεν τα έχω συνδέσει ακόμα. Το λαμπάκι είναι κόκκινο αλλά όταν τα παίρνω από τη φόρτιση και τα ανοίγω γίνεται πράσινο. Θα πρέπει να πρασινίσει όσο είναι στην φορτηση;

Αν έχεις αυτόν που ξεκινάει από 30€ είναι πολύ αργός στην ασύρματη τζάμπα η θερμότητα που τρώει η μπαταρία, εμένα που είναι φορτισμένα είναι πράσινο αν βάλω το καλώδιο 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tollisth said:

Αν έχεις αυτόν που ξεκινάει από 30€ είναι πολύ αργός στην ασύρματη τζάμπα η θερμότητα που τρώει η μπαταρία, εμένα που είναι φορτισμένα είναι πράσινο αν βάλω το καλώδιο 

Όχι, έχω τον Powercore IIII που ξεκινάει από τα 50€. Τώρα τα έβαλα με καλώδιο. Το κινητό πάντωςτο φορτίζει σφαίρα ασύρματα

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vastegial_74 said:

Όχι, έχω τον Powercore IIII που ξεκινάει από τα 50€. Τώρα τα έβαλα με καλώδιο. Το κινητό πάντωςτο φορτίζει σφαίρα ασύρματα

Έχει μέγιστο 10w για ασύρματη φόρτιση αργό είναι πάλι η συσκευή υποστηρίζει 15w ασύρματα τόσο είναι ο φορτιστής που έχω και κάνει πάνω από 1:30 ώρα για πλήρη φόρτιση,καλύτερα να τα φορτίζεις ενσύρματα 

Edited by tollisth
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, tollisth said:

Έχει μέγιστο 10w για ασύρματη φόρτιση αργό είναι πάλι η συσκευή υποστηρίζει 15w ασύρματα τόσο είναι ο φορτιστής που έχω και κάνει πάνω από 1:30 ώρα για πλήρη φόρτιση,καλύτερα να τα φορτίζεις ενσύρματα 

Ελπίζω να μην έτυχα σε ελαττωματικό... Δοκίμασα να τα συνδέσω και μου δείχνει πως τα ακουστικά είναι στο 100% και η βάση στο 88%.τωρα τα έβαλα ενσύρματα και ελπίζω ...

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με το σύρμα τελικά. Θέλουν ώρα τα άτιμα. Την επόμενη φορά θέλω να δω στην πλάτη του κινητού πόση ώρα θα κάνουν.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, feik said:

Τα buds που γράφει η SAMMY σαν δώρο, ποιο μοντέλο είναι ρε παιδια;

Buds2

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Buds2

 

7 ώρες πριν, feik said:

Τα buds που γράφει η SAMMY σαν δώρο, ποιο μοντέλο είναι ρε παιδια;

Δεν έχει αυτά τελείωσε αυτή η προσφορά τώρα έχει τα buds +

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S21 FE 5G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...