Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τους χρήστες που τα αλλάζουν συχνά και είναι απαιτητικοί ισχύει όπως τα γράφει ο Μανώλης, για μένα προσωπικά άντε να χρησιμοποιήσω και αξιοποιήσω την ταχύτατη φόρτιση δύο ή τρεις φορές τον χρόνο.... όπως και να έχει το κινητό είναι εξαιρετικό αλλά οι παραπάνω " αδυναμίες" ισχύουν.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ με την σειρά μου τα αρνητικά για υποψιφιους αγοραστές. Η μπαταρία του δεν είναι τοσο καλή. Ή εμένα δεν μου φτάνει. Αν έχετε συνηθίσει με κινητά huawei θα ψιλό χαλάστητε. Επίσης η ταχεία φόρτιση είναι ψιλό για κλάματα. Έχω μάθει με 45wat οπότε τα 25 μου φαίνονται πολύ αργά. Επίσης ένα άλλο αρνητικό είναι το face Id του. Αργεί αρκετά και πολλές φορές δεν σε πιάνει κιόλας. Το συγκρίνω με p30 pro που ξεκλειδώνε ακαριαία και από οποία γωνία το έβαζες Αυτό αν ξεκλειδώσει κάνεις τον σταυρό σου. Σε όλα τα υπόλοιπα είναι άψογο. Κάμερα Ήχο οθόνη ταχύτητα ειναι πολυ. Καλό. Οπότε αν κάποιος έχει σαν γνώμονα την αυτονομία θα απογοητευτει. Ας επιλέξει κάτι άλλο.

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, rapsodos1979_ said:

70' με τον ταχυφορτιστη της Samsung, δεν το λες κ πολύ  αργή...Δεν είναι κι από τα ατού της συσκευής, αλλά εμένα μου έχει κάτσει πολύ καλά το συγκεκριμένο...Ερχόμενος από s10lite, μόνο η  μικρότερη οθόνη με χαλούσε λίγο, αλλά την συνήθισα..Θα τον κλείσει το χρόνο σίγουρα! 

Ε αργή είναι . Πιο πολύ πρόβλημα είναι ότι την τρώει γρήγορα . Και όταν μπαίνεις να κάνεις ένα ντουζ και να φύγεις πάλι αυτό έχει πάρει το πολύ 10 τοις εκατό . Ένα ένα χιαομι η ένα Ρεαλμε έχει πάρει 30-40

Γενικά όμως το κινητό είναι σούπερ 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Τι επεξεργαστή φοράει; snapdragon ή exynos; κάπου μπερδεύτηκα... 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει στα 450€ 6/128 που παίζει σφραγισμένο, από "κανονικό" μαγαζί σε αγγελίες σε σχέση με το οικονομικότερο A52s ή μπα... Καινούργιο το A52s 8/256 για αγορά σε "κανονικό" μαγαζί έχει τώρα 410€.  

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σαν ποιοτητα κατασκευης και καμερα σιγουρα θα υπερεχει το S21 Fe. Προσωπικα θα το προτιμουσα γιατι εχει μεγαλυτερη αναλογια οθονης απο το A52 S αν και σιγουρα χανει στην μπαταρια.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το πουλάνε και κοντά στα 500 το 8/256 σφραγισμένο. Τσέκαρε αγγελίες σε γειτονικό site. Αν δεν γνωρίζεις πες μου να σε κατατοπίσω.

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mpeliaris said:

Φίλε μου το πουλάνε και κοντά στα 500 το 8/256 σφραγισμένο. Τσέκαρε αγγελίες σε γειτονικό site. Αν δεν γνωρίζεις πες μου να σε κατατοπίσω.

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ πολύ. Γνωρίζω πως θα κινηθώ. Όλο ψάχνω τις αγγελίες στο γειτονικό site. Τα τελευταία χρόνια όλες μου οι συσκευές είναι σφραγισμένες από αγγελίες στο γειτονικό site. Απλά επειδή είμαι μεταξύ των δύο, αντε και του 11T pro και του gt neo 2, είπα να ρωτήσω αυτούς που έχουν ήδη τη συσκευή. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε θα παίρνει αναβαθμίσεις λειτουργικού και ασφάλειας το S21 FE 5G;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αλλα 4 χρονια δηλαδη 4 αναβαθμισεις λειτουργικου + ενα χρονο παραπανω ενημερωσεις ασφαλειας.Μετα θα μπει σε τριμηνες ενημερωσεις και Στοπ.

Link to comment
Share on other sites

Με πόσα βατ φορτίζει το τηλέφωνο παιδιά;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, olorin.g said:

Με 25w

Τι καλώδιο έχει μέσα; USB c to USB c;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρόνια πολλά , 

Eχω κάνει κλησεις βιντεο απο viber και what's up και ταυτοχρονα σκρολάρω στο menu και βλέπω ένα ας πουμε ψιλολαγκάρισμα το έχετε συναντήσει μήπως?

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή το τελευταίο διάστημα, περίπου 5,6 ημέρες λειτουργεί εξαιρετικά ως προς την διαχείριση της μπαταρίας. Πλέον μπορώ να πω ότι πλησιάζει το s20 Fe με την 4.1. Μέχρι στιγμής καμία υπερθέρμανση και η οθόνη κάτω από τον ήλιο μεγάλη διαφορα , σημαντικά καλύτερη του fe 21 άνετη ανάγνωση υπό οποιαδήποτε γωνία. Λαμπερή και πολύ φωτεινή με εξαιρετική αντίθεση ότι πρέπει για τον ήλιο της χώρας μας...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεται συνολικά η απροβληματιστη χρήση του κινητού, για τη προσωπική μου χρήση παραμενω ικανοποιημένος απ τη μπαταρία. Κάτι που μου έκανε εντύπωση χθες είναι ότι το κινητό ζεστάθηκε (στο χέρι εννοώ) ενώ το χρησιμοποιούσα σε browsing. OK είχε ζέστη μέρα χθες και ήμουν σχετικά στο ήλιο αλλά μου έκανε εντύπωση γιατί ήταν αρκετά ζεστό. Ενώ ας πουμε μπορεί να παίζω hearthstone 3 ώρες συνεχόμενα και να μην ζεσταθεί καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα νεος κατοχος και εγω απο σημερα...παιδια συγγνωμη για το κατεβατο εκ τον προτερον θελω την βοηθεια σας ανακαλυψα ενα bug τουλαχιστον ετσι μου φαινεται εμενα οτι ειναι και μαλλον υπευθυνος ειναι ο αισθητηρας δακτυλικων αποτυμοματων  ο οποιος δουλευει σφαιρα..Εχω κλειδωμενο το κινητο παταω power on η χτυπαω την οθονη να ξυπνησει το τηλεφωνο και μου εμφανιζει το δαχτυλικο αποτυπομα για να ξεκλειδωσει μεχρι εδω ολα καλα.....Δεν το ξεκλειδωνο και παταω παρατεταμενα το power on και εμφανιζει τις 3 επιλογες  power of restar και την αλλη και εκει εμφανιζει το προβλημα το φοντο απο πισω ενω πρεπει να ειναι θολο οπως συμβαινει παντα δεν ειναι..ειναι θολο με κατι κυλιδες ταιραστιες σαν να εχουν πεσει νερα ενα πραγμα σαν να ειναι υγρο εσωτερικα της οθονης παταω πισω βελακι και ολα καλα χανονται εξαφανιζονται το ξεκλειδωνο παταω παρατεταμενα εμφανιζονται οι 3 επιλογες και το γνωστο θολο μερος το κλασικο χωρις τις κυλιδες τι να πω παιδισ δεν ξερω αλλαξα τα παντα φοντο θεματα τα παντα δεν ξερω τι γινεται το κανει και σε εσας αυτο για δειτε....

Link to comment
Share on other sites

@MAFAdo Καλοριζικο. Πως ειναι η μεταβαση απο την μεγαλυτερη οθονη του S20+?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, GMF80 said:

@MAFAdo Καλοριζικο. Πως ειναι η μεταβαση απο την μεγαλυτερη οθονη του S20+?

Σε ευχαριστω πολυ να σου πω την αληθεια με βολεψε πολυ η οθονη εστω και fhd+ που ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι γίνεται παιδιά, μας ξέχασε η Samsung αυτόν τον μήνα; Τα S21 και S22 πήραν το security update του Μαΐου.

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα η Samsung εδινε τα update ασφαλειας μετα τις 20 του μηνα. Εχει κακομαθει τελευταια. Υπομονη κ θα ερθει σε ολους....

Link to comment
Share on other sites

για πειτε ρε παληκάρια. 

γιατί το φλας δεν λειτουργεί στην κάμερα όταν επιλέξω κάτω από 1x;

υπάρχει ρύθμιση γι αυτό το πρόβλημα;

 

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S21 FE 5G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...