Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δείτε αν υπάρχει η spigen thin fit προστατεύει και δεν δίνει όγκο

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

4 ώρες πριν, modechristo said:

https://www.skroutz.gr/s/33338956/Spigen-Tough-Armor-Back-Cover-Πλαστικό-Σιλικόνης-Ανθεκτική-Μαύρο-Galaxy-S21-FE-5G.html?from=catspan

υπάρχει και αυτή βλέπω αλλά φοβάμαι ότι θα κάνει το κινητό ντουκι.
 

φοβερή θήκη για μεγάλη προστασία και δύσκολες συνθήκες, την έχω 5 χρόνια στο S8 μου, είναι απίστευτο πόσο έχει καταπονηθεί και μόλις βγάζω από μέσα το κινητό είναι κυριολεκτικά σα να το αγόρασα μόλις τώρα.

και φυσικά τώρα την έχω και στο S21fe, με το κρύσταλλο της ίδιας εταιρίας. 

διαστάσεις για να γνωρίζεται πριν την αγοράσετε, 80,83 Χ 161,99 Χ 12,40 χιλιοστα΄

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Με χει πιάσει μία φαγούρα γι αλλαγή.
Σκέφτομαι να δώσω το μικρό 21 και να πάω στο fe.


Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vadergr said:

Τα s21 fe του πλαισιου ειναι με snapdragon η exynos?

Της Ευρώπης γενικά είναι με Snapdragon. Οπότε και του πλαισίου αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Ο 888 γενικότερα είναι ταχύτατος επεξεργαστής αρκετά πιο σβελτες οι συσκευές σε σχέση με τους 865 που έχω και είχα τόσο στο s20 Fe 5g όσο και στο Mi 10 T. Είχα την τύχη να επιλέξω εδώ κι ένα τρίμηνο περίπου το Mi 11i με τον ίδιο φυσικά επεξεργαστή (888) υποστηρίζοντας όμως fhd+ ανάλυση και ειδικότερα με το MIUI 13 είναι απίστευτα αποδοτικός γρήγορος φυσικά και ταυτόχρονα με πολύ μα πολύ βελτιωμένη κατανάλωση. Θεωρώ ότι αν θέλει και η Samsung μέσω των updates θα βελτιώσει την κατανάλωση κι εδώ στο s21 fe. Θέμα χρόνου είναι...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά, έχοντας πλέον το κινητό (8/256) 10 μέρες στη κατοχή μου θα κάνω ένα mini review μήπως βοηθήσω κάποιον που σκέφτεται να προβεί σε αγορά του. Προέρχομαι από huawei nova 5t που αν δεν εσπαγε η οθόνη του από βλακεια μου δεν θα άλλαζα ακόμη. Στα του s21 FE τώρα. 

Σχεδιασμός / εμφάνιση. Αν και αυτό είναι τελείως υποκειμενικό, την θεωρώ πολύ όμορφη συσκευή, με ιδανικό μέγεθος. Θεωρώ τις 6.4 ίντσες πολύ καλή αναλογία μεγάλης οθόνης και όσο γίνεται βολική για τσέπες κτλπ. Το ότι είναι πλαστικό διόλου δεν με ενδιαφέρει μιας και πάντα θα είναι σαν θήκη αλλά ακόμα και χωρίς δεν σου δίνει επουδενι την αίσθηση φτηνής κατασκευής.

Δακτυλικο αποτύπωμα. Αν και χρησιμοποιώ τζαμακι προστασίας είναι ελάχιστες οι φορές που δεν θα πιάσει το αποτύπωμα με τη μία. Εξίσου καλά και γρήγορα δουλεύει και το face recognition. 

Οθόνη. Υπέροχη οθόνη, τέλεια χρώματα, μια χαρά φωτεινότητα και ευανάγνωστη ακόμα και με αρκετό ήλιο. Amoled τεχνολογία και κλεινει εκεί νομίζω το θέμα. 

Επιδόσεις. Το κινητό πετάει σε καθημερινή χρήση browsing και γενικότερης περιήγησης. Πολύ smooth μετάβαση από σελίδα σε σελίδα χωρίς κανένα πρόβλημα απολύτως. Από παιχνίδια παίζω μόνο hearthstone battlegrounds και το κινητό πάει μαλλιοκουβαρα χωρίς να ζεστενεται καν. Δεν έχω χρησιμοποιήσει καν την επέκταση μνήμης ραμ δεν νιώθω ότι μου χρειάζεται στη δικιά μου χρήση. 

Κάμερα. Δεν έχω εντρυφήσει ούτε είμαι κάνας ειδικός. Ωστόσο σε ότι έβγαλα δοκιμαστικά και χωρίς να πειράξω ρυθμίσεις ή να έχω εγκαταστήσει gcam είμαι πολύ ικανοποιημένος. Προφανώς δεν είναι iphone 13 pro ούτε s22 ultra ούτε καν pixel 6 pro αλλά δεν κοστίζει και τόσο οπότε είναι άτοπη η σύγκριση μαζί τους. Ο μέσος χρήστης που θέλει να βγάλει φωτογραφία ένα τοπίο, μια σελφι, για social media κτλπ αποκλείεται να μην είναι ικανοποιημένος. 

Σήμα/συνδεσιμοτητα. Έχω vodafone και όπως είπα προέρχομαι από huawei nova 5t.Υπηρχαν φορές που το  s21 FE σε περιοχές με δύσκολο σήμα έπιανε δεδομένα λίγο χειρότερα απ το huawei nova 5t.Συνολικα κανένα θέμα απολύτως μια χαρά είναι το σήμα του.Σε κάποιες περιοχές πιάνω και 5g χωρίς να καταλάβω ωστόσο κάποια ακραία διαφορά από 4g.Πολύ καλή ποιότητα συνομιλίας, απροβληματιστη. Πολύ πιο σταθερή σύνδεση με ακουστικά σε σχέση με πριν ( edifier neobuds pro) καθώς και στο αμάξι. Το wifi πιάνει καλύτερα επίσης χωρίς αποσυνδέσεις κτλπ. 

Ηχεία. Πολύ ωραία ηχεία,προφανώς λείπουν μπάσα δεν είναι ηχοσυστημα. Πολύ ικανοποιημένος. 

Οικοσύστημα samsung. Δεν έχω κανένα θέμα, πολλές παραμετροποιησεις και επιλογές για όποιον ψάχνεται, πολύ φιλικό για κάποιον που δεν θέλει να ψαχτεί. Κανένα παράπονο. 

Αυτονομία. Στο θέμα μπαταρία που ήταν και ο μόνος μου ενδοιασμός εκτός της τιμής πριν το αγοράσω,τις πρώτες μέρες φοβήθηκα λίγο καθως έπινε την μπαταρία γρήγορα και ενώ ποτέ δεν με κρεμασε μες τη μέρα είχα πάντα μια ανησυχία. Το χρησιμοποιώ στα 120 hz μόνιμα, με όλη την μέρα ανοικτό είτε wifi είτε δεδομένα και φωτεινότητα χωρίς αυτόματη ρύθμιση περίπου στη μέση. Επίσης το έχω ρυθμισει να φορτίζει μέχρι 85 %. Απο όταν λοιπόν έστρωσε δεν έχω κανένα θέμα απολύτως να βγάλω τη μέρα μου και ενώ δεν χρησιμοποιώ ένα 15% της μπαταρίας και ενώ ποτέ δεν την φτάνω κατω από 20 με 15 τοις εκατό. Θα κάνω browsing αρκετές ώρες και συνήθως θα παίξω και μια ωρίτσα. Δεν έχω κάποια εφαρμογή για να σας πω ακριβώς ποσες ώρες είναι όλα αυτά, οπότε αν θέλει κάποιος περισσότερες πληροφορίες ας μου πει να κατεβάσω κάποια αντίστοιχη εφαρμογή. Πάντως δεν πιστεύω ότι θα προβληματισει κανένα το θέμα αυτό άπαξ και το κινητό διαμορφώσει το πως καταναλώνει τη μπαταρία του με βαση την χρήση που του κάνετε. 

Αναλογία τιμής - προσφοράς. Αγοράστηκε από μεγάλη αλυσίδα στα 700 ευρώ με άτοκες δόσεις, 90 ευρώ δώρο επιταγή, και τα ακουστικά της samsung που πούλησα εξαρχής στα 75 ευρώ. Άρα το αντιμετωπίζω σαν να μου κόστισε τρόπο τινά 550 ευρώ. Θεωρώ ότι στο πεδίο τιμής 500 με 550 ευρώ είναι ιδανική αγορά και για μένα η πιο καλή all around συσκευή. 

Αρνητικα της συσκευής θα έλεγα την απουσία κάρτας μνήμης αν ενδιαφέρει κάποιον,το audio jack επίσης και τέλος την ακριβή αρχική τιμή πώλησης. 

Στα των αξεσουάρ της συσκευής αγόρασα και τοποθέτησα την thin fit της spigen καθώς ήθελα μια θήκη όσο πιο λεπτή γίνεται και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Τζαμακι για μπροστά και για τις κάμερες της ίδιας εταιρείας επίσης φοβερά ικανοποιημένος. Όλα κάθονται τέλεια, χωρίς φόβο να κλωτσήσει η θήκη το τζαμακι κτλπ. 

Ότι άλλο θέλετε στη διάθεσή σας. 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα , ενω ειμαι στη δουλεια, μου κανει συνεχεις αποσυνδεσεις το wifi. Εκανα ενα σκαναρισμα με το Samsung Members και δεν βρηκε προβλημα. Οι αλλοι στο γραφειο εχουν κανονικα wifi. Εσβησα το δικτυο, καθαρισα cache, ομως το θεμα συνεχιζει.

Περιμενω να παω σπιτι να δω αν κανει και εκει τα ιδια.

Εχει συμβει σε κανεναν το ιδιο;

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε και στο θεμα του S20+. Σημερα αναφερθηκε ακριβως το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Στην πλαϊνή όψη του κινητού περιφερειακά υπάρχουν κάτι διάφανα στοιχεία που μοιάζουν με LEDs. Είναι όντως ενεργά LEDs ή απλά διακοσμητικά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Απο χθές ειμαι κάτοχος του S21 FE ! ☺️

Δεν το εχω ανοίξει γιατί κρατιέμαι να το βάλω σε θήκη οπωσδήποτε καθώς θέλω να αγοράσω και εναν φορτιστή της samsung με 25w.  Θα ήθελα την βοήθεια σας για να μου πείτε εαν κάνω καλές επιλογές.

Για φορτιστή λέω αυτόν απο τον Κωτσόβολο για να ειμαι σίγουρος ότι ειναι γνήσιος:

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/fortistes-kiniton/223354-samsung-usb-type-c-25w-black

Για θήκη:

https://www.skroutz.gr/s/33368997/Nillkin-CamShield-Pro-Back-Cover-Σιλικόνης-Μαύρο-Galaxy-S21-FE-5G.html?from=favorites_popup

Για τζαμάκι λεω να μην βάλω, πάντα μου άρεσε να μην εχω στο κινητό μου.

Ωστόσο εαν βάλω διάβασα για αυτην καλά λόγια

https://www.skroutz.gr/s/33361857/Spigen-ALM-GLAS-tR-Slim-FC-Tempered-Glass-2τμχ-Galaxy-S21-FE-5G.html#reviews

Ποια ειναι η άποψη σας ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Edited by townleader

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, townleader said:

Καλησπέρα παιδιά!

Απο χθές ειμαι κάτοχος του S21 FE ! ☺️

Δεν το εχω ανοίξει γιατί κρατιέμαι να το βάλω σε θήκη οπωσδήποτε καθώς θέλω να αγοράσω και εναν φορτιστή της samsung με 25w.  Θα ήθελα την βοήθεια σας για να μου πείτε εαν κάνω καλές επιλογές.

Για φορτιστή λέω αυτόν απο τον Κωτσόβολο για να ειμαι σίγουρος ότι ειναι γνήσιος:

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/fortistes-kiniton/223354-samsung-usb-type-c-25w-black

Για θήκη:

https://www.skroutz.gr/s/33368997/Nillkin-CamShield-Pro-Back-Cover-Σιλικόνης-Μαύρο-Galaxy-S21-FE-5G.html?from=favorites_popup

Για τζαμάκι λεω να μην βάλω, πάντα μου άρεσε να μην εχω στο κινητό μου.

Ωστόσο εαν βάλω διάβασα για αυτην καλά λόγια

https://www.skroutz.gr/s/33361857/Spigen-ALM-GLAS-tR-Slim-FC-Tempered-Glass-2τμχ-Galaxy-S21-FE-5G.html#reviews

Ποια ειναι η άποψη σας ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Φίλε μου καλησπέρα με γεια να το χαρείς. Έχουν απαντηθεί ήδη τα ερωτήματα σου σε προηγούμενες σελίδες με τις εντυπώσεις από διάφορες θήκες και απ το τζαμακι που μας λες. Προσωπικά έχω εγκαταστήσει το τζαμακι της spigen, όπως και το τζαμακι που έχει για τις κάμερες, σε συνδυασμό με θήκη της εταιρείας ώστε να κάθονται όλα σωστά. Θα πρότεινα το ίδιο ώστε να είσαι σίγουρος ότι δεν κλωτσάει η θήκη το τζαμακι. Σαφώς είναι πιο ωραίο το κινητό χωρίς τζαμακι,αλλα μιας και εχω το ίδιο θα σου πω ότι δεν μου κανει πλέον καμία διαφορά στην αίσθηση, ουτε έχασα σε αποτελεσματικότητα στο αποτύπωμα. Φυσικά αφού βάλεις τζαμακι ύστερα περνάς δακτυλικο αποτύπωμα και βάζεις στις ρυθμίσεις του κινητού υψηλή αποκρισιμοτητα κάπως έτσι.. Και σαν τιπ είδα στο youtube ότι καλό είναι όταν περνάς το αποτύπωμα να βάζεις στο ίδιο πέρασμα και τα δύο δάχτυλα μια το ένα μια το άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, townleader said:

Καλησπέρα παιδιά!

Απο χθές ειμαι κάτοχος του S21 FE ! ☺️

Δεν το εχω ανοίξει γιατί κρατιέμαι να το βάλω σε θήκη οπωσδήποτε καθώς θέλω να αγοράσω και εναν φορτιστή της samsung με 25w.  Θα ήθελα την βοήθεια σας για να μου πείτε εαν κάνω καλές επιλογές.

Για φορτιστή λέω αυτόν απο τον Κωτσόβολο για να ειμαι σίγουρος ότι ειναι γνήσιος:

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/fortistes-kiniton/223354-samsung-usb-type-c-25w-black

Για θήκη:

https://www.skroutz.gr/s/33368997/Nillkin-CamShield-Pro-Back-Cover-Σιλικόνης-Μαύρο-Galaxy-S21-FE-5G.html?from=favorites_popup

Για τζαμάκι λεω να μην βάλω, πάντα μου άρεσε να μην εχω στο κινητό μου.

Ωστόσο εαν βάλω διάβασα για αυτην καλά λόγια

https://www.skroutz.gr/s/33361857/Spigen-ALM-GLAS-tR-Slim-FC-Tempered-Glass-2τμχ-Galaxy-S21-FE-5G.html#reviews

Ποια ειναι η άποψη σας ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

καλησπέρα , 
Θα ήθελα να σου πω ότι επειδή και εγώ πήρα την θήκη που αναφέρεις τελικά δεν με βολεψε..
καταρχας ανοίγει πολύ δύσκολα το πορτάκι και τις περισσοτερες φορές χρειάζεσαι 2 χέρια για να το ανοίξεις γιατί με το ένα δεν βολέυει.
Επίσης έρχεται στην ίδια ευθεία με το τζάμι που έχω βάλει και μου έπεσε από πολύ μικρό ύψος το κινητό και ραγισε το τζάμι.
δεν έχει κάποιο χείλος γυρω γύρω από την οθόνη.
πηρα πριν 2 μέρες αυτήν https://www.skroutz.gr/s/33341166/Caseology-Parallax-Back-Cover-Πλαστικό-Σιλικόνης-Ανθεκτική-Midnight-Blue-Galaxy-S21-FE-5G.html?from=catspan και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μετά από 1+χρόνο με το s10lite, είπα να ανανεώσω κι εγώ τη συλλογή μου..Χθες το πήρα στο olive  χρώμα, γιατί έχω βαρεθεί τόσα χρόνια τα σκούρα..Το μέγεθος λίγο με ξένισε..Από 6.7 έπεσα σε 6.4,αλλά θα συνηθίσω...Από τζαμακι δεν το συζητάμε,μόνο  spigen..Από θήκη, σκεφτόμουν αυτή, γιατί καλύπτει κ τους φακούς απ'οτι λέει,είναι διάφανη και είπα να ξεφύγω από τη μαύρη rugged armor που έχω τόσα χρόνια στα κινητά..

https://www.skroutz.gr/s/33338980/Spigen-Optik-Crystal-Back-Cover-Πλαστικό-Σιλικόνης-Chrome-Grey-Galaxy-S21-FE-5G.html

Την έχει κάποιος, να μου πει εντυπώσεις; Φοβάμαι μη κιτρινίζει και μη μαζεύει δαχτυλιές..

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Πώς σου φάνηκε σαν συσκευή;  περιμένουμε εντυπώσεις κι από σένα. Οι θήκες είναι σαν την φωτογραφία... υπάρχει σε κάθε περίπτωση υποκειμενική άποψη. Εγώ για παράδειγμα μόνο λεπτές 0.3mm το πολύ 0.5mm και σε επώνυμες μόνο Samsung πια... κάτι θήκες που κάνουν τα κινητά σαν φρούρια και κάστρα δεν έχω πάρει ποτέ μου δέκα χρόνια τώρα που αγοράζω smartphone ούτε στο γυάλινο εξ ολοκλήρου τότε Sony Xperia Z.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, konakis said:

Πώς σου φάνηκε σαν συσκευή;  περιμένουμε εντυπώσεις κι από σένα. Οι θήκες είναι σαν την φωτογραφία... υπάρχει σε κάθε περίπτωση υποκειμενική άποψη. Εγώ για παράδειγμα μόνο λεπτές 0.3mm το πολύ 0.5mm και σε επώνυμες μόνο Samsung πια... κάτι θήκες που κάνουν τα κινητά σαν φρούρια και κάστρα δεν έχω πάρει ποτέ μου δέκα χρόνια τώρα που αγοράζω smartphone ούτε στο γυάλινο εξ ολοκλήρου τότε Sony Xperia Z.

🤣🤣🤣

 

Και εγω το ιδιο. Μονη φορα που δοκιμασα τουβλο, μια Speck, ηταν σαν φονικο οπλο. Σε φρεναρισμα με το αμαξι γλυστρισε απο το ραφακι και μου σακατεψε το ποδι 🤣

 

Μου φαινεται δυνατη προταση η σειρα FE για μελλοντικο κινητο αλλα μονο αν ανεβει σε ιντσες. 2 χρονια τωρα με το 6.7 του S20+ θα πηγαινα μονο σε ιδια οθονη η μεγαλυτερη. Τα εχω ξαναπει αυτα η αναλογια 20:9 για να ειναι ενταξει σε κιμητο θελει μεγαλη οθονη, αλλιως μου φαινεται τηλεκοντρολ.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2022 at 7:10 ΜΜ, xetasa said:

H Spigen Rugged Armor (όπως και η tough armor) σίγουρα προστατεύει το κινητό, αλλά το χοντραίνει αρκετα.

Η Nillkin CamShield είναι ωραία θηκούλα, αλλά το πορτάκι: α) ανοιγοκλείνει δύσκολα και β) κουράζει όταν βγάζεις φωτογραφίες.

Caseology μια φορά έχω πάρει (για note 10+) και ήταν αρκετά καλή και ποιοτική, αλλά σχετικά ακριβή.

Εγω προσωπικά θεωρώ κορυφαία την Spigen Liquid Air η οποία είναι όμορφη, δεν χοντραίνει καθόλου το κινητό και μπαινοβγαίνει εύκολα αλλά περιέργως δεν υπάρχει για το s21FE...

 

Νομίζω όμως ότι η camshield σου δίνει τη δυνατότητα να έχεις μονίμως ανοιχτό το καπάκι της φωτογραφικής. Κλειδώνει εκεί και παραμένει.

Οπότε είναι σαν να μην έχει.

Τουλάχιστον έτσι κάνει στο δικό μου τηλέφωνο.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς αν μπορούμε να αλλαξουμε την ευαισθησια του adaptive brightness? Παραειναι φωτεινη στην αυτοματη ρυθμιση για τα γούστα μου και θέλω αν γίνεται να την κατεβάσω.

Στο s21 ultra που είναι πριν, είναι λίγοτερο φωτεινη σε παρόμοιες συνθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Πώς σου φάνηκε το  fe σχέση με το "τέρας" 21u?

Δεν αναφέρομαι σε κάμερες όσο στο υπόλοιπο κομμάτι αίσθηση ταχύτητας ,αν όντως είναι τόσο εύχρηστο με το ένα χέρι και σε μπαταρία φυσικά που απασχολεί ουσιαστικά τους περισσότερους υποψήφιους αγοραστές. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.... Προσπαθώ να σεταρω το τηλέφωνο. Έχω κάνει backup από το παλιό στο καινούργιο μέσω του smart switch και ενώ τα μνμτα τα έχει πάρει όταν μπαίνω στα μνμτα δεν μου τα εμφανίζει. Εαν μπω στα μνμτα κάρτας sim τα εμφανίζει. Αλλά με το που μπαίνω στην εφαρμογή μνμτα δεν μου τα δείχνει.... Τι κάνω λάθος?

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, oasisAthens said:

Παιδιά μια ερώτηση.... Προσπαθώ να σεταρω το τηλέφωνο. Έχω κάνει backup από το παλιό στο καινούργιο μέσω του smart switch και ενώ τα μνμτα τα έχει πάρει όταν μπαίνω στα μνμτα δεν μου τα εμφανίζει. Εαν μπω στα μνμτα κάρτας sim τα εμφανίζει. Αλλά με το που μπαίνω στην εφαρμογή μνμτα δεν μου τα δείχνει.... Τι κάνω λάθος?

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

έλεγξε ποιά εφαρμογή έχεις επιλέξει για τα μηνύματα.

μου το έκανε κι εμένα, είναι άλλη η εφαρμογή messages και άλλη τα μηνύματα.

επέλεξε και κάνε προεπιλεγμένη αυτή που σε βολεύει. 

 

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μια ερώτηση.... Στο προηγούμενο κινητό πχ για μνμτα ή για κλήσεις μου είχε στην διαχείριση να διαλέξω ποια κάρτα θέλω 1 ή 2 ή να επιλέγω εκείνη τη στιγμή. Σε αυτό πως το επιλέγω την 3η επιλογή?

Στάλθηκε από το PCT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, konakis said:

Πώς σου φάνηκε το  fe σχέση με το "τέρας" 21u?

Δεν αναφέρομαι σε κάμερες όσο στο υπόλοιπο κομμάτι αίσθηση ταχύτητας ,αν όντως είναι τόσο εύχρηστο με το ένα χέρι και σε μπαταρία φυσικά που απασχολεί ουσιαστικά τους περισσότερους υποψήφιους αγοραστές. 

Αισθηση ταχυτητας καμια απολυτως διαφορα. Και τα δυο πετανε. Αλλα η αισθηση χρησης σε τοσο μαζεμενη συσκευη κια με τετοιο βαρος ειναι σαφως προτιμοτερη σε σχεση με το ultra. Δυστυχως στην μπαταρια τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα. 
Με τη χρηση που κανω μεχρι απογευμα το ultra ειχε αδειασει και εβγαζε 5.30 ωρες με 120herz και FHD, ενω το FΕ 4.30...
θα περιμενω μηπως στρωσει με τη χρηση γιατι ακομα δεν εχει μαθει τα μοτιβα χρησης μου, αλλα και παλι δεν περιμενω καμια ουσιαστικη βελτιωση...

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, p_k said:

Νομίζω όμως ότι η camshield σου δίνει τη δυνατότητα να έχεις μονίμως ανοιχτό το καπάκι της φωτογραφικής. Κλειδώνει εκεί και παραμένει.

Οπότε είναι σαν να μην έχει.

Τουλάχιστον έτσι κάνει στο δικό μου τηλέφωνο.

Συμφωνώ απλά δεν σου προστατεύει και την οθόνη είναι εντελώς φλατ με το γυαλί που μπορεί να βάλει ο καθένας.
Γι' αυτό και την άλλαξα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S21 FE 5G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...