Jump to content

Vodafone σταθερή SMS ειδοποίησης ότι τελειώνει ο χρόνος ομιλίας προγράμματος


agid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν 2 μηνες αλλαξα προγραμμα στο σταθερο Βονταφον. Για τον Δεκ ομως ξεπερασα τα δωρεαν λεπτα προς κινητα με αποτελεσμα να με χτυπησει με εναν μεγαλο λογαριασμο. Στο προηγουμενο προγραμμα μου εστελνε ενα SMS στο κινητο οταν ειχα φτασει το 80% των δωρεαν λεπτων που ειχα στο προγραμμα μου. Στο τωρινο προγραμμα δεν μου εστειλε το SMS αρα δεν ηξερα οτι καταναλωσα τα δωρεαν λεπτα μου. Εγω νομιζα οτι τα SMS τα στελνει σε ολα τα προγραμματα αλλα σε επικοινωνια με το customer service μου ειπαν οτι πρεπει να υπαρχει η υπηρεσια αυτη στο προγραμμα σου. Στο τωρινο ειπαν δεν υπαρχει στο προηγουμενο υπηρχε.

Γνωριζει καποιος τι ισχυει; Μηπως μου εστησαν παγιδα με την αλλαγη του προγραμματος;

Οταν μου προσφεραν το προγραμμα αυτο και το προηγουμενο δεν θυμαμαι ποτε να μου ανεφερε ο υπαλληλος την υπηρεσια αυτη τουλαχιστον να ξερω οτι την ειχα ή δεν την ειχα. Το μονο που ειπαν ειναι ποσα λεπτα ειναι μεσα στο προγραμμα δωρεαν.

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...