Jump to content

Αγορές μέσω ιντερνετ


terkos2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γεια σας Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά.

Εψαχνα κάτι συγκεκριμένο στο ίντερνετ και έπεσα πάνω σε αυτό το site onlineshops.storecheap2021.com και επειδή είναι το μοναδικό που το έχει σε διαθεσιμότητα, σε όποιο άλλο το βρήκα έχει εξαντληθεί, Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν αν ξέρει κάποιος για αυτό κάτι αν έχει ψωνίσει, είναι έμπιστο ή μαϊμού;; γιατί εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, terkos2 said:

Παιδιά γεια σας Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά.

Εψαχνα κάτι συγκεκριμένο στο ίντερνετ και έπεσα πάνω σε αυτό το site onlineshops.storecheap2021.com και επειδή είναι το μοναδικό που το έχει σε διαθεσιμότητα, σε όποιο άλλο το βρήκα έχει εξαντληθεί, Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν αν ξέρει κάποιος για αυτό κάτι αν έχει ψωνίσει, είναι έμπιστο ή μαϊμού;; γιατί εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι.

Απάτη,κάκιστη μετάφραση,σε αφήνει να παραγγείλεις και 1000 κομμάτια απο ένα κωδικό πχ ζευγάρια παπούτσια αρα ψευτικες διαθεσιμότητες. 

Προσπέρασε το

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2022 at 5:21 ΠΜ, bill33 said:

Απάτη,κάκιστη μετάφραση,σε αφήνει να παραγγείλεις και 1000 κομμάτια απο ένα κωδικό πχ ζευγάρια παπούτσια αρα ψευτικες διαθεσιμότητες. 

Προσπέρασε το

Το κουφό στην υπόθεση ήταν ότι έχει και πληρωμή με PayPal, από περιέργεια πατώντας πάνω με πήγε όντως στην σελίδα του PayPal και αναγνώρισε κανονικά το mail μου και ζητούσε όπως πάντα τον κωδικό πρόσβασης, εννοείται πως δεν συνέχισα.

Το άλλο κουφό που παρατήρησα μετά, είναι ότι στο μενού των προϊόντων της αρχικής σελίδας του site δεν υπήρχε πουθενά η κατηγορία αυτού του προϊόντος που έψαχνα εγώ, ήταν δηλαδή τελείως άσχετες όλες οι κατηγορίες προϊόντων που είχε.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...