Jump to content

Moto G30


stathis123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

 

Ανοίγω θέμα για το παρακάτω κινητό: https://www.gsmarena.com/motorola_moto_g30-10724.php για να πω ότι η μητέρα μου που το έχει είναι πολύ ευχαριστημένη και ήρθε από αλλαγή σε Xiaomi που γενικά έβγαζε προβλήματα στο σήμα, πέρα από το bloatware λογισμικό του. 

 

Γενικά έχω την αίσθηση ότι η φετινή σοδιά των Motorola είναι πιο σοβαρή και σε καλύτερες τιμές σε σχέση με παλιότερα. Μακάρι να τα δούμε ξανά να παίρνουν κάποιο μερίδιο γιατί ο ανταγωνισμός σε λίγο θα είναι ανύπαρκτος. 

Edited by stathis123

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες και καλό τηλέφωνο για τα σημερινά δεδομένα, χάλια ανάλυση οθόνης, επεξεργαστής πολύ αργός πλέον, emmc μνήμη, μέχρι 100€ για τα απολύτως βασικά καλουτσικο είναι.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Βάζω parallel space , για διπλότυπη εφαρμογή Viber και δεν μπορώ να δω φωτογραφίες που μου στέλνουν στο parallel. 

 

Διάβασα ότι φταίει το firmware που δεν δίνει δικαίωμα να βλέπουν χώρο εφαρμογές dual app

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα σας

Έχω το Motorola g30 για 10 μήνες περίπου και γενικά είμαι ευχαριστημένος για τα χρήματα που έχω δώσει για αυτό. Τωρα τελευταία όμως δεν κάνει ταχυφόρτιση. Μου λέει "αργή φόρτιση" και κάνει πολύ ώρα να φορτίσει. Μου το είχε ξανακάνει και επανήλθε μόνο του.

Ξέρει κανείς τι φταίει? Πως μπορώ να το ελέγξω?

Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

On 31/8/2022 at 12:41 ΠΜ, bill33 said:

Δοκίμασες με άλλο καλώδιο/φορτιστή;

Δοκίμασα με διαφορετικούς φορτιστές και καλώδια αλλά τα ίδια κάνει.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...