Jump to content

Περί... εφαρμογών & παιχνιδιών iOS


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια!

 

Αυτήν τη στιγμή εργάζομαι σε μια τηλεοπτική σειρά που λαμβάνει χώρα το 2016. Επομένως, για αξιοπιστία χρειαζόμαστε iPhone που εκτελούν το iOS 10 σε ορισμένες σκηνές. Έχω ένα iPhone 5s και βρήκα την εικόνα επαναφοράς στο διαδίκτυο. Αλλά όταν προσπαθώ να το επαναφέρω στο IOS 10 δίνει ένα σφάλμα, πιθανώς επειδή το μήλο δεν το υποστηρίζει πια.https://9apps.ooo/

 

 

Υπάρχει τρόπος να λειτουργήσει αυτό;

 

Επίσης, αν θα μπορούσατε να μάθετε πώς θα μπορούσα να αποκτήσω τις παλιές εφαρμογές facebook & snapchat εκεί, θα ήταν φοβερό!

Edited by jeflsdean84
Link to comment
Share on other sites

Γεια!

 

 

 

Αυτήν τη στιγμή εργάζομαι σε μια τηλεοπτική σειρά που λαμβάνει χώρα το 2016. Επομένως, για αξιοπιστία χρειαζόμαστε iPhone που εκτελούν το iOS 10 σε ορισμένες σκηνές. Έχω ένα iPhone 5s και βρήκα την εικόνα επαναφοράς στο διαδίκτυο. Αλλά όταν προσπαθώ να το επαναφέρω στο IOS 10 δίνει ένα σφάλμα, πιθανώς επειδή το μήλο δεν το υποστηρίζει πια.

 

 

 

Υπάρχει τρόπος να λειτουργήσει αυτό;

 

 

 

Επίσης, αν θα μπορούσατε να μάθετε πώς θα μπορούσα να αποκτήσω τις παλιές εφαρμογές facebook & snapchat εκεί, θα ήταν φοβερό!

Το ios10 δεν υπογράφεται πλέον σε καμία συσκευή παρόλα αυτά είσαι τυχερός.

 

Υπάρχει tool που επιτρέπει το downgrade σε iOS 10. Οδηγίες εδώ https://github.com/MatthewPierson/Vieux

 

Μετά θα χρειαστεί να κάνεις jailbreak και να βάλεις τις παλιές εκδόσεις των εφαρμογών που σ' ενδιαφέρουν χειροκίνητα αν αυτές δεν υπάρχουν στο app store. Για οποιαδήποτε βοήθεια ρώτα ελεύθερα.

 

Στάλθηκε από το Pixel 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη εναλλακτική είναι να χρησιμοποιήσεις Iphone 5 ή Iphone 5c (όχι 5s), που πήραν ως τελευταία έκδοση, το iOS 10. Edited by iganiats
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
apple maps ή google maps τι χρησιμοποιείτε ? γενικά θεωρώ ότι οι apple maps είναι περισσότερο φτιαγμένοι για την Αμερική
Link to comment
Share on other sites

apple maps ή google maps τι χρησιμοποιείτε ? γενικά θεωρώ ότι οι apple maps είναι περισσότερο φτιαγμένοι για την Αμερική

 

Google Maps,θεωρώ ειναι πιο αξιόπιστοι για Ελλάδα.

Βεβαια και οι χάρτες της Apple δεν ειναι κακοί σαν εναλλακτική.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Παρατήρησα ότι δεν μου έρχεται ειδοποίηση στο εικονίδιο του Facebook παρα μόνο όταν ανοίξω την εφαρμογή σε iPhone

Νομίζω τώρα τελευταία το παρουσιάζει

Εσάς ;

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπερα παιδια,

 

Μεχρι προσφατα ειχα την εφαρμογη στο κινητο κ δουλευε κανονικα! Πλεον δεν υπαρχει! Γνωριζει κανεις κατι?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Προφανώς από κάποια στιγμή και μετά δεν πληρούσε τις προδιαγραφές της Apple για να βρίσκεται μια εφαρμογή στο store της.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... εφαρμογών & παιχνιδιών iOS
  • 2 weeks later...

 

Έχει καταφέρει κανείς να βάλει Πιστοποιητικό Ταυτοπροσωπίας στην "Covid free GR Wallet" app; Μου βγάζει συνέχεια "Αποτυχία σύνδεσης με TaxisNet"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
5 minutes ago, drollAntonis said:

 

Έχει καταφέρει κανείς να βάλει Πιστοποιητικό Ταυτοπροσωπίας στην "Covid free GR Wallet" app; Μου βγάζει συνέχεια "Αποτυχία σύνδεσης με TaxisNet"

Στους περισσότερους αυτό βγάζει. Υπομονή μέχρι να ξεκολλήσει το σύστημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά 

Εχω iPhone XR και με το IOS 15 όταν ανοίγω τον safari δεν μπορώ να δω πια  τους πρόσφατους σελιδοδείκτες 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια,

Καποια αξιοπιστη εφαρμογη που να δινει δωεραν κουπονια για αγορες απο σουπερ μαρκετ? Εκτος της pockee

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα 

Ψάχνω μια εφαρμογή που να μπορώ να επεξεργαστώ βιντεάκια. Να μπορώ οπουδήποτε να τα προσθέτω μουσική, να μπορώ να τα κόβω κλπ. 

Δεν θέλω όμως να είναι με συνδρομή. 

Σκέτη αγορά ή ακόμα καλύτερα δωρεάν. 

Έχετε να προτείνετε κάποια; 

Ευχαριστώ. 

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους,

Έχει κανείς θέμα με το widget του Any.do?
Δεν ανανεώνεται μόνο του και πρέπει να ανοίξεις την εφαρμογή για να πάει στην σωστή ημερομηνία.

Ευχαριστώ πολύ

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα 

Θα χρειαστώ την βοήθεια σας με 1-2θέματα που έχω στο 13pro max

 

Μου έχουν έρθει μερικά mails όπου δεν μπορώ να τα διαβάσω  και δείχνει σύμβολα 

Λογικά θα πρέπει να Κατεβάσω κάποια γραμματοσειρά αλλά επειδή βγάζει πολλές είπα να ρωτήσω

Επίσης Επειδή είναι δικαρτο και με αναγκάζει να βάλω ως προεπιλογή ένα από τα δύο όταν θα πάρω τηλέφωνο πληκτρολογώντας τον αριθμό μου δίνει την επιλογή πιο από τους δύο παρόχους να βάλω όταν όμως πατήσω από τα αγαπημένα πηγαίνει αυτόματα από την προεπιλογή

Μπορώ με Κάποιο τρόπο να με ρωτάει πάντα πιο πάροχο να βάζω?

Σας ευχαριστώ πολύ 

Edited by Kyriakox
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα σε όλους. Δυο ερωτήσεις: Υπαρχει κάποια εφαρμογή ανάλογη του YouTube Vanced για android; Φαντάζομαι πως όχι… Επίσης, υπάρχει κάποιο site ή εφαρμογή που να δείχνει τις εφαρμογές του AppStore που έχουν πτώση τιμής;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
45 minutes ago, stapd_21 said:

Καλημέρα σε όλους. Δυο ερωτήσεις: Υπαρχει κάποια εφαρμογή ανάλογη του YouTube Vanced για android; Φαντάζομαι πως όχι…

Σωστά φαντάζεσαι. Αν και το YouTube Vanced έχει «τελειώσει» και στο Android.

 

46 minutes ago, stapd_21 said:

Επίσης, υπάρχει κάποιο site ή εφαρμογή που να δείχνει τις εφαρμογές του AppStore που έχουν πτώση τιμής;

https://appsliced.co/apps?sort=latest
https://www.iosnoops.com/iphone-ipad-app-deals/

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα

Επειδή θα πάρω σύντομα το iphone 11 εκτος του itunes ποια ειναι η πιο εύχρηστη , γρήγορη εφαρμογή για windows και μεταφορά photos κτλπ απο το iphone στο pc ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας ,

εχω 2 αποριες.

ινσταγκραμ και ios..σε συνομιλια με φιλους ποσταρουμε φωτογραφιες και βιντεο..ας πουμε οτι μιλησα με εναν φιλο μου και ποσταρε κατι φωτο που δεν μου αρεσουν..θελω να τις αφαιρεσω,να τις διαγραψω..προσοχη δεν μιλαω για δημοσιευσεις αλλα για φωτο μεσα σε συνομιλια..αν μετα την συνομιλια πατησω πανω στο ονομα του λογαριασμου του φιλου μου μια φορα και μετα αλλη μια με παει σε ενα αλλο,επιπεδο που λεει απο πανω λεπτομερειες..εκει εχει σιγαση μυνηματων κ.λ.π και εχει φωτογραφιες και βιντεο..κατω απο εκει που λεει φωτο και βιντεο αποθηκευονται οτι φωτο και βιντεο εχουμε ποσταρει στην σειρα σαν σιδηροδρομος ενα πραγμα..απο τοτε που ανοιξα το ινσταγραμ μεχρι σημερα..σκρολαρεις με το δαχτυλο δεξια-αριστερα και τις βλεπεις..αυτες μπορεις να τις διαγραψεις καπως μεμονωμενα η' ολες? να μην εμφανιζονται στο iphone εκει?

δευτερη απορια..παω ασφαλεια-δραστηριοτητα συνδεσης-τοποθεσια και ενω στον φιλο μου που εχει ανδροιντ του δειχνει την περιοχη που μενουμε και οι 2 σε εμενα δειχνει οτιναναι 3 νομους πιο εκει οτι συνδεθηκα..γιατι συμβαινει αυτο στο δικο μου και αν αλλαζει καπως με καποια ρυθμιση που δενε χω κανει ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γνωρίζει κανεις καποιο αξιόπιστο app για followers και unfollowers στο Instagram  χωρίς να σου μπλοκάρει το account?οτι κ αν δοκίμασα είχα πρόβλημα μετά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...