Jump to content

Honor 50


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 23/4/2022 at 6:03 ΜΜ, MeteorX said:

Μια χαρα φαινεται και κατω απο τον ηλιο και φυσικα απενεργοποιειται το volte

 

Screenshot_20220423_180125.jpg

Eυχαριστώ πολύ για την απάντηση, γιατί γράφονται πολλές φορές ανακρίβειες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τελικα ηρθε στις 12/8.τιποτα το ιδιαιτερο. Προστεθηκε η εφαρμογη για θεματα ενας βοηθος YOYO και η υποστηριξη διπλων εφαρμογων. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά τη βοήθειά σας, αν κάποιος μπορεί, γιατί κοντεύω να τρελαθώ! Πρόβλημα μετά το τελευταίο update.

Για 1.5 χρόνο δούλευε ΑΨΟΓΑ το Honor gs pro μου, τόσο με το Huawei mate 20 pro που είχα, όσο και με το Honor 50 που έχω τους τελευταίους μήνες.

Ξαφνικά, μετά μάλλον από κάποιο update, έπαψα να λαμβάνω notifications από εφαρμογές μηνυμάτων όπως Viber, Messenger, Livechat, emails και του ίδιου του Health, ενώ δουλεύουν κανονικά οι κλήσεις, το ξυπνητήρι (του τηλ).

Έχω δοκιμάσει τα πάντα, άπειρες επαναφορές, connect/disconnect, παλαιότερες εκδόσεις του Health, ακόμη και επαναφορά έκανα στο κινητό μου και το πρόβλημα παραμένει!

Έχω μιλήσει με Support της Huawei μισή ώρα και άκρη δεν βγήκε. Έχω δοκιμάσει κάθε permission και battery management που θα μπορούσα.

Το κορυφαίο είναι ότι το ρολόι σε σύνδεση με Xiaomi και Samsung κινητό, δούλεψε μια χαρά και μηνύματα λάμβανε! Δεν θέλω να αλλάξω ούτε το ένα ούτε το άλλο αν δεν σιγουρευτώ ότι έκανα τα πάντα και δεν θέλω να καταθέσω τα όπλα ακόμη, γιατί μου φαίνεται ότι κάτι μου διαφεύγει. Ωστόσο χρησιμοποιώ στην τηλεργασία το ρολόι και το έχω άμεση ανάγκη!

Πείτε καμιά ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Μην το ψάχνεις και μην τρελαίνεσαι, Το θέμα είναι στην εφαρμογή health τα ίδια προβλήματα περίπου είχα και εγώ, οπότε έσβησα την εφαρμογή και πέρασα την προηγούμενη έκδοση του Μαΐου και ως δια μαγείας όλα λειτουργούν όπως πρέπει και εννοείται δεν την έκανα αναβάθμιση που μου έβγαλα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, chios said:

Μην το ψάχνεις και μην τρελαίνεσαι, Το θέμα είναι στην εφαρμογή health τα ίδια προβλήματα περίπου είχα και εγώ, οπότε έσβησα την εφαρμογή και πέρασα την προηγούμενη έκδοση του Μαΐου και ως δια μαγείας όλα λειτουργούν όπως πρέπει και εννοείται δεν την έκανα αναβάθμιση που μου έβγαλα.

Δυστυχώς δεν δούλεψε... 

Άμα γυρνούσα το honor 50 σε downgrade; Δεν ξέρω, κουράστηκα... Μάλλον θα το πουλήσω κ λυπάμαι πολύ, είναι εξαιρετικό κινητό από κάθε άποψη! 

Σε 3 κινητά δουλεύει, εκτός του δικού μου! 

Link to comment
Share on other sites

Στειελ μυνημα στο gr.support και θα σου στειλουν μια παλιοτερη εκδοση του Hauwei health που δουλευει 

 

ετσι το εκανα εγω

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις χθες το αγόρασα και εγώ για να αντικαταστήσω το P20 Pro..

Εκτός από το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις στο ρολόι, είναι ιδέα μου ή η συσκευή βγάζει άθλιες φωτογραφίες και πολύ αργά μάλιστα;

Συνέχεια εμφανίζει το "Η φωτογραφία τελειοποιείται...."

Απογοητεύτηκα....😥😥

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθες το αγόρασα και εγώ για να αντικαταστήσω το P20 Pro..
Εκτός από το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις στο ρολόι, είναι ιδέα μου ή η συσκευή βγάζει άθλιες φωτογραφίες και πολύ αργά μάλιστα;
Συνέχεια εμφανίζει το "Η φωτογραφία τελειοποιείται...."
Απογοητεύτηκα....
Μην μου λες τέτοια, και εγώ ψάχνω για αντικαταστάτη του p20 pro και το honor 50 είναι η βασική επιλογή μου μέχρι τώρα.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, zananiro said:
On 11/9/2022 at 1:36 ΠΜ, gxyp said:
Μόλις χθες το αγόρασα και εγώ για να αντικαταστήσω το P20 Pro..
Εκτός από το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις στο ρολόι, είναι ιδέα μου ή η συσκευή βγάζει άθλιες φωτογραφίες και πολύ αργά μάλιστα;
Συνέχεια εμφανίζει το "Η φωτογραφία τελειοποιείται...."
Απογοητεύτηκα....emoji26.pngemoji26.png

Μην μου λες τέτοια, και εγώ ψάχνω για αντικαταστάτη του p20 pro και το honor 50 είναι η βασική επιλογή μου μέχρι τώρα.

Δες και το Nova 9

Link to comment
Share on other sites

Το Nova δεν έχει Google services αν δεν κάνω λάθος.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, zananiro said:
On 11/9/2022 at 1:36 ΠΜ, gxyp said:
Μόλις χθες το αγόρασα και εγώ για να αντικαταστήσω το P20 Pro..
Εκτός από το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις στο ρολόι, είναι ιδέα μου ή η συσκευή βγάζει άθλιες φωτογραφίες και πολύ αργά μάλιστα;
Συνέχεια εμφανίζει το "Η φωτογραφία τελειοποιείται...."
Απογοητεύτηκα....emoji26.pngemoji26.png

Μην μου λες τέτοια, και εγώ ψάχνω για αντικαταστάτη του p20 pro και το honor 50 είναι η βασική επιλογή μου μέχρι τώρα.

Λοιπόν 3η μέρα χρήσης, το ρολόι όσο και αν προσπαθώ με διάφορους τρόπους δεν παίρνει ειδοποιήσεις πέρα των κλήσεων..

Στο θέμα κάμερας τώρα,με φωτισμό κάτι γίνεται.. Το lag όμως δεν παλεύεται, το βάζω δίπλα δίπλα με το P20 pro και κλαίω.. Νυχτερινές φώτο άστο καλύτερα...

Προσπάθησα να βάλω Gcam μήπως και διορθωθεί καθόλου αλλά δεν μπορέσω να βρω APK..

Στα θετικά ότι πάει σφαίρα, δεν ζεσταίνεται καθόλου και η μπαταρία μια χαρα μου φαίνεται! 

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα σύνδεση με watch gt δεν έρχονται οι ειδοποιήσεις.Ουτε με παλαιότερη έκδοση. Πιθανό πρόβλημα ασυμβατότητας του κινητού. 

Link to comment
Share on other sites

Meteor X

Εγω δυστυχώς δεν το βρίσκω. Μήπως κάνω κάποιο λάθος; 

Meteor X

Εγώ δυστυχώς δεν το βρίσκω το Volte. Μήπως κάνω κάποιο λάθος; 

Screenshot_20220923_140918.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ενημερωσεις ασφαλειας καθε 3 με 4 μηνες. Συσκευη που αγορασα 700 ευρω απο τον κωτσοβολο. Το λαθος το εκανα μια φορα και εφυγα απο τη samsung. Δεν το ξανακανω. Κλαιω τα λεφτα που εδωσα γιαυτη τη συσκευη. 

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη φίλε έδωσες 700€ για να αγοράσεις 778;; Δεν φταίει η συσκευή αλλά η λάθος αγορά, ούτε 300€ δεν θα έδινα για τέτοια συσκευή.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ή κακώς, σε συσκευές που εισάγονται επίσημα και είναι πλήρως λειτουργικές, η μόνη που παρέχει μηνιαία updates είναι η Samsung.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Eyezdark said:

Με την 168 νομίζω έγινε πιο smooth..

Κ με την οθόνη στα 120 Ηz καθόλου stutters στο άνοιγμα εφαρμογών.. 

 

 

 

 

Βλέπω και εγώ μια βελτίωση και στην απόδοση της κάμερας, όχι κάτι τρομερό βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, gxyp said:

Βλέπω και εγώ μια βελτίωση και στην απόδοση της κάμερας, όχι κάτι τρομερό βέβαια...

Συμφωνώ.. 

Κάτι κάνανε σε αυτό το update.. 

Μακάρι να συνεχίζουν προς το καλύτερο

κ όχι προς το χειρότερο.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...