Jump to content

Απογραφη Ηλεκτρονικα


dreamer12
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσπαθησα να κανω απογραφη ηλεκτρονικα,βαζω τους κωδικους taxisnetστο αντιστοιχο τμημα,μπαινω σε ενα κουτακι που ανανγραφει τα στοιχεια μου αλλα μετα οταν παταω ''συνεχεια στην εφαρμογη'' για να προχωρησει η διαδικασια με ξαναβγαζει στην αρχικη σελιδα της απογραφης.

εχει καποιος το ιδιο προβλημα,αν ασχοληθηκε?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δοκίμασε κάποια άλλη στιγμή ξάνα, κάνει κάποια κολλήματα η εφαρμογή, πιθανώς λόγω πολλών ταυτόχρονα συνδεδεμένων.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας έχουν στείλει κωδικούς??

Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σας έχουν στείλει κωδικούς??

Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Όχι..

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DjTony said:

Όχι..

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 

ε και πως θα μπεις να κάνεις απογραφή?

Έχω την εντύπωση οτι χρειάζεται να μας στείλουν έναν μοναδικό κωδικό για να γίνει!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σου αφήνουν φάκελο με ένα κωδικό καθώς και πληροφορίες για την απογραφή.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να κανω απογραφη ηλεκτρονικα,βαζω τους κωδικους taxisnetστο αντιστοιχο τμημα,μπαινω σε ενα κουτακι που ανανγραφει τα στοιχεια μου αλλα μετα οταν παταω ''συνεχεια στην εφαρμογη'' για να προχωρησει η διαδικασια με ξαναβγαζει στην αρχικη σελιδα της απογραφης.
εχει καποιος το ιδιο προβλημα,αν ασχοληθηκε?
Είχα το ίδιο πρόβλημα με τον Chrome.
Μπήκα με Firefox και όλα καλά.
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

εγω την εκανα χθες. εβαλα κωδικο ηταν λαθος , πηρα τον απογραφέα μου εδωσε τον σωστό και μετα προχωρησα στη διαδικασια. εκανα 20 λεπτα να το τελειωσω.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Σας έχουν στείλει κωδικούς??

Στάλθηκε από το XQ-BC52 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ναι,μου τον αφησαν στην πορτα απεξω..μην φανταστειτε οτι ειναι μοναδικος για εσας..γιατι αφησαν και σε πσιτι διπλα που δεν κατοικει καποιος...

οσο για browser ''Συνιστάται η είσοδος στην εφαρμογή από Google Chrome και Microsoft Edge''

ok.μολις μπηκα σε μια σελιδα να δω τι ρωτανε.για το ατομο το καταλαβαινω αλλα οι ερωτησεις για το σπιτι ειναι λιγο αχρειαστες ..μονο πως και που κανουμε σεξ δεν ρωτανε.δεστε:

https://www.newsbeast.gr/greece/arthro/8028076/apografi-2021-afta-einai-ta-erotimatologia-i-erotisi-gia-to-an-diathetei-kazanaki-to-spiti-sas

 

γινεται να συμπληρωσω μονο το ατομικο? το 2011 δεν ειχε τοσες πολλες λεπτομερειες στο μερος του σπιτιου.

 

Edited by dreamer12
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται, γιατί τότε πώς θα ολοκληρωθεί η απογραφή; Επίσης, είδα τι ερωτήσεις υπήρχαν στην απογραφή κατοικίας του 2011 (αλλά και του 2001) και ρωτούσαν τα ίδια πράγματα.

https://www.statistics.gr/documents/20181/1204270/p11_katoikia.pdf/4ae623fe-99d6-4666-9808-8f73e530bc79 εδώ είναι οι ερωτήσεις απογραφής κατοικίας του 2011

https://www.statistics.gr/el/statistics?p_p_id=documents_WAR_publicationsportlet_INSTANCE_RptARNVUa6vm&p_p_lifecycle=2&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_cacheability=cacheLevelPage&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=4&p_p_col_pos=2&_documents_WAR_publicationsportlet_INSTANCE_RptARNVUa6vm_javax.faces.resource=document&_documents_WAR_publicationsportlet_INSTANCE_RptARNVUa6vm_ln=downloadResources&_documents_WAR_publicationsportlet_INSTANCE_RptARNVUa6vm_documentID=220843&_documents_WAR_publicationsportlet_INSTANCE_RptARNVUa6vm_locale=el του 2001.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...