Jump to content

Realme GT Neo 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 ώρες πριν, karamazof53 said:

Πώς το πέρασες το viral icon pack? Μεσω αλλού launcher να υποθέσω όπως πχ nova.

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μόνο μέσω άλλου launcher.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην aod μπορείς να επεξεργαστείς κάπως το μέγεθος των εικονιδίων; Είναι πολύ μικρά με το ζόρι διακρίνω αν είναι πχ εικονίδιο του messenger ή του Viber


Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, karamazof53 said:

Πώς το πέρασες το viral icon pack? Μεσω αλλού launcher να υποθέσω όπως πχ nova.

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κανονικά με τον δικό του launcher. Εγκατέστησα το πακέτο viral και με ξεκλείδωτη τη διάταξη αρχικής οθόνης πας εικονίδια επιλέγεις viral και εφαρμογή .

Edited by skydiver

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά με τον δικό του launcher. Εγκατέστησα το πακέτο viral και με ξεκλείδωτη τη διάταξη αρχικής οθόνης πας εικονίδια επιλέγεις viral και εφαρμογή .
Λέγε ρε μεγάλε ! Το έψαχνα τόση ώρα λέω πως το έκανες. Και κατά τύχη εκεί στα εικονίδια τράβηξα δεξιά την μπάρα που λεει προεπιλογή, στιλ υλικού κλπ κατά δεξιά και εμφανίστηκαν τα icon packs που εγκατέστησα! Τέλειο

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την C.06 πριν απο μερικές ώρες, όλα καλά, ταχυτητα, μπαταρια κοκ όλα τουλάχιστον πριν.

Ερώτηση υψηλότατης κρίσεως, βελτιώθηκαν οι φωτογραφίες από κοντινή απόσταση (δεν μιλάω για το (ultra macro) ή είναι η ιδέα μου?

Link to comment
Share on other sites

Τα παρακάτω καλώδια 6Α είναι εντάξει για το κινητό μας;

Καλώδιο 1    Καλώδιο 2

Ή πρέπει να πάω σε κάτι σαν τα επόμενα, που λένε 5A;

3  4  5  6

Ρωτάω γιατί τα 2 πρώτα αναφέρουν 66W ενώ ο φορτιστής μας είναι 65W, για να μην προξενήσω καμιά ζημιά στο κινητό. Βασικά δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι αλλά μέχρι τώρα ήξερα ότι το καλώδιο τραβάει ρεύμα τόσο όσο του επιτρέπει ο φορτιστής, σωστά; Οπότε δεν θα έχω θέμα με τα 2 πρώτα...

Θυμίζω ότι ο φορτιστής του κινητού γράφει σε κάποιο σημείο στο OUTPUT:

5.0V   ==   2A     10W     or

10.0V  ==  6.5A (MAX)    65.0W (MAX).

Link to comment
Share on other sites

Στο νήμα του Realme gt master edition έψαχναν τα παιδιά εκεί για καλώδιο επίσης.

Ρωτήστε και στον αντιπρόσωπο μήπως έχει. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Κανένα τζαμάκι δοκιμασμένο έχουμε; Μη παραγγείλω στη τύχη και βγει μούφα....

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

gcam υπάρχει για το συγκεκριμένο τελικά ή να μείνουμε με την μαμά που δεν τρελάθηκα μέχρι στιγμής....

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει μια gcam αλλά δεν θυμάμαι από που την κατέβασα. Με ένα γρήγορο ψάξιμο έβγαλε αυτήν , δοκίμασε την αν θες.

 

@karamazof53 πήγα σε ένα μαγαζί και μου ταίριαξαν ένα . (αυτά τα πιτσιρίκια δεν παίζονται)

Edited by skydiver

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει μια gcam αλλά δεν θυμάμαι από που την κατέβασα. Με ένα γρήγορο ψάξιμο έβγαλε αυτήν , δοκίμασε την αν θες.
 
@karamazof53 πήγα σε ένα μαγαζί και μου ταίριαξαν ένα . (αυτά τα πιτσιρίκια δεν παίζονται)
Που; Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, karamazof53 said:

Που; Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στο Κερατσίνι, αλλά απ΄ότι μου είπε η κοπελιά που το έφτιαξε το συνηθίζουν γιατί δεν μπορούν να έχουν για κάθε κινητό tempered glass. Ρώτα σε κάποιο μαγαζί στην περιοχή σου , το πιθανότερο είναι να σε εξυπηρετήσει.

Edited by skydiver

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αντί να αγοράσω ενσύρματα usbc ακουστικά πήρα τα ασύρματα bt Realme buds air 2 neo στα 27 ευρώ. Έμεινα λαμακας με την ποιότητα του ήχου και το μπάσο. Ότι πιο value έχω πάρει το τελευταίο διάστημα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εχω τα Air 3 εδω και καιρό, πολύ ζορικά, το μόνο πράγμα που δεν κάνουν καλά είναι οι συνομιλίες (ΟΚ, εκει που ειναι και τα μικρόφωνα θα μου πεις)...απο εκει και πέρα σε μουσική, αυτονομία κοκ είναι μπόμπα...

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το κινητό αλλά δεν υπάρχει σε καμία μεγάλη αλυσίδα σε αντίθεση με το GT2 ή με άλλα κινητά της εταιρίας. Ξέρεις κανείς γιατί συμβαίνει αυτό; 

Σε σχέση με το GT2 οι διαφορές τους είναι o επεξεργαστής, η λίγο καλύτερη οθόνη και η καλύτερη κάμερα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μετά την τελευταία ενημέρωση έχω την εντύπωση ότι δε δουλεύει το 5g. Απλά δεν είμαι σίγουρος γιατί το ειχα τσεκαρει ότι δούλευε μόνο στην Αθήνα και τώρα είμαι εκτός. Χθες όμως βρέθηκα κέντρο Θεσσαλονίκης και δεν είχε 5g οπότε θεωρώ ότι κάτι παίζει δε γίνεται να ήμουν εκτός κάλυψης δικτύου 5g. Το έχει τσεκαρει κανείς;

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, karamazof53 said:

Καλημέρα παιδιά. Μετά την τελευταία ενημέρωση έχω την εντύπωση ότι δε δουλεύει το 5g. Απλά δεν είμαι σίγουρος γιατί το ειχα τσεκαρει ότι δούλευε μόνο στην Αθήνα και τώρα είμαι εκτός. Χθες όμως βρέθηκα κέντρο Θεσσαλονίκης και δεν είχε 5g οπότε θεωρώ ότι κάτι παίζει δε γίνεται να ήμουν εκτός κάλυψης δικτύου 5g. Το έχει τσεκαρει κανείς;

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λειτουργεί κανονικά το 5G και μετά τη τελευταία αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί κανονικά το 5G και μετά τη τελευταία αναβάθμιση.
Θα περιμένω να δω αν θα έχω 5g στην Αθήνα που λειτουργούσε. Αν και δε νομίζω να μην είχε κάλυψη δικτύου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Κάτι άλλο παίζει...

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ νομίζω ότι κάτι θέμα έχει μετά την τελευταία αναβάθμιση...το 5g της cosmote δεν το βρίσκει καθόλου. 

Και είναι κ στην 1η θέση sim όπως πρέπει να είναι για να δουλεύει.

Στις ρυθμίσεις σας δίνει επιλογή 5g/4g/3g/2g σε cosmote όσοι έχετε ? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, PanosXar said:

Στις ρυθμίσεις σας δίνει επιλογή 5g/4g/3g/2g σε cosmote όσοι έχετε ? 

Ναι. Και δουλεύει μια χαρά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ νομίζω ότι κάτι θέμα έχει μετά την τελευταία αναβάθμιση...το 5g της cosmote δεν το βρίσκει καθόλου. 
Και είναι κ στην 1η θέση sim όπως πρέπει να είναι για να δουλεύει.
Στις ρυθμίσεις σας δίνει επιλογή 5g/4g/3g/2g σε cosmote όσοι έχετε ? 
Ναι την επιλογή την έχει. Σήμερα για κάποιες στιγμές μου έγραψε και 5g στην γραμμή κατάστασης ποιος ξέρει ....

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...