Jump to content

Realme GT Neo 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, Tr3LaRaS said:

γιατι δεν ανοιγεις την AOD ?

Αυτό έκανα σήμερα, ελπίζω να μην αδειάζει τη μπαταρία για πλάκα.

Από εφαρμογές δεν βρήκα κάτι .

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, skydiver said:

Αυτό έκανα σήμερα, ελπίζω να μην αδειάζει τη μπαταρία για πλάκα.

Από εφαρμογές δεν βρήκα κάτι .

στην aod θα σου βγαζει ειδοποιησεις και θα την προγραμματησεις ποτε να αναβει και να σβηνει απλα θα σου τρωει λιγο μπαταρια τωρα ποσο δε ξερω να σου πω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tr3LaRaS said:

στην aod θα σου βγαζει ειδοποιησεις και θα την προγραμματησεις ποτε να αναβει και να σβηνει απλα θα σου τρωει λιγο μπαταρια τωρα ποσο δε ξερω να σου πω

Την έχω προγραμματίσει όλη μέρα και θα τσεκάρω κατανάλωση. Το καλό είναι ότι σε 35' φορτίζει οπότε αν βγάζω μια μέρα είμαι οκ.

Thanks!

Edited by skydiver

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα τη stable 3.0 (Android 12) και so far so good.

Θα δείξει τις επόμενες μέρες αν έχει κάνα bug. Σαν πρώτες εντυπώσεις πάντως μου άρεσε η αισθητική που του δώσανε. Είναι πιο ευδιάκριτο το UI έτσι.

Επίσης η αλλαγή των χρωμάτων ανάλογα το wallpaper είναι ευπρόσδεκτη.

Περιμένω τις πρώτες μέρες πάντως η μπαταρία να είναι λίγο χειρότερη μέχρι να ρυθμιστεί από μόνο του και τις επόμενες μερες να δείξει, αν βελτιώθηκε overall σε σχέση με το android 11.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bruno1977 said:

Αυτό αφορά την beta

Δεν το κατάλαβα. Νόμιζα ότι αφού δεν έχει έρθει σε όλους δεν είναι stable. Thanks

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τηην πέρασα τελικά και εγώ.

Δεν φαίνεται να υπάρχει κάποιο πρόβλημα προς το παρόν.

Αυτό που με παραξένεψε είναι τα widgets, σε dark mode γίνονται μαύρα, όσο μαύρο έχεις ορίσει να είναι και το dark mode του τηλεφώνου και δεν έχω βρει κάποια ρύθμιση για να μην το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, FrOsT_frt said:

Καλημέρα, τηην πέρασα τελικά και εγώ.

Δεν φαίνεται να υπάρχει κάποιο πρόβλημα προς το παρόν.

Αυτό που με παραξένεψε είναι τα widgets, σε dark mode γίνονται μαύρα, όσο μαύρο έχεις ορίσει να είναι και το dark mode του τηλεφώνου και δεν έχω βρει κάποια ρύθμιση για να μην το κάνει.

Θέμα της εφαρμογής πρέπει να είναι αυτό. Σε εμένα ας πούμε το widget (weawow weather) είναι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, icebreath said:

Θέμα της εφαρμογής πρέπει να είναι αυτό. Σε εμένα ας πούμε το widget (weawow weather) είναι κομπλέ.

3 widget έχω όλα και όλα.

Το ένα είναι μαύρο ημιδιαφανο.

Το άλλο είναι του what's up όπου ακόμα και τα κυκλάκια που έχει τα βάζει σε dark mode.

Και το 3ο είναι του f2g που πλέον είναι όλο μαύρο με άσπρα γράμματα.

Screenshot_2022-03-08-15-53-03-41_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.png

 

Εννοείτε ότι με το 2.0 φαίνονταν κανονικά. Και ότι επιλογή βλέπω για να επιρραζει το dark mode τα υπόλοιπα στοιχεία είναι κλειστή.

Από τη στιγμή που φαίνονται όλες οι πληροφορίες δεν με χαλάει, ίσα ίσα έχουν γίνει και μαύρα και ταιριάζουν περισσότερο, αλλά ειναι πολύ περίεργο δεν μου έχει ξανατύχει.

Edited by FrOsT_frt
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τις μπάντες της wind σε 4g και 5g της έχει το κινητό;;γτ σκέφτομαι ν το παραγγείλω 

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Το NFC δουλεύει σωστά με τις ελληνικές τράπεζες και το gpay;

Στάλθηκε από το Redmi K20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, sotsp said:

Το NFC δουλεύει σωστά με τις ελληνικές τράπεζες και το gpay;

Στάλθηκε από το Redmi K20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι κανένα πρόβλημα με Eurobank και gpay.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλουμε χειροκίνητα το android 12?γιατί δεν μου έχει έρθει ακόμα.

Οι ανέπαφες συναλλαγές δουλεύουν απροβληματιστα με eurobank και revolut

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, antekala said:

Ούτε σε εμένα ήρθε update ακόμη. 

Μπορούμε να κάνουμε κάτι; Η απλά περιμένουμε;

Δοκίμασε να πατήσεις αρκετές φορές (10+) το τσεκαρισμα για update. Ίσως κάνει κάποιο force έτσι. Σε εμένα δούλεψε πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε παρει το 3.0  ποια εκδοση εχετε παιδια? 

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δν μου παιζει οποιοδηποτε βίντεο μεσα σε αλλη εφαρμογη η σε ιστοσελιδα;παιζει 2-3 δευτερόλεπτα και μετα παγώνει...εχω ψαξει τ παντα και δν μπορων βρω το γιατί

 

Απο οτι καταλαβα καποιες εφαρμογες δν λειτουργουν σωστα με android 12 γιαυτο και γινεται αυτο οπως επισης και καποα μικρο κολληματα σε καποιες εφαρμογες...υπομονη ...

 

Edited by kommatias_3

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να παρω το Android 12,εχω το 12/256 αγορασμενο απο Germano.Εχω προσπαθησει και με Vpn και τιποτα.

Σε εσας εχει ερθει σε ολους??

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmeles said:

Σε εσας εχει ερθει σε ολους??

Nope

Ήρθε σήμερα όμως ένα μικρό update (309MB), security νομίζω, 14/3.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...