Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς γίνεται να κερδίζουν λεφτά αυτοί από εσένα;Εσύ καλείς κανονικά αυτό το νούμερο και χρεώνεσαι την κλήση που κάνεις!Και προώθηση κλήσης να βάλουν αυτοί χρεώνονται το υπόλοιπο!

 

Δεν ηξερα οτι ειναι ενα απλο κινητο, νομιζα οτι ειναι καμια γραμμη υψηλης χρεωσης στην Αλβανια.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι Αλβανικο νουμερο και συγκεκριμενα της εταιριας Vodafone Albania.Δεν ειναι καμια απατη και ουτε χρεωνεσαι τρελλα ποσα.Μαλιστα οταν καλεις Vodafone Αλβανιας η χρεωση ειναι χαμηλότερη απο τις αλλες διεθνης κλησεις.

 

Ασχετα απο αυτο μου εχει τυχει και εμενα ειναι γκομενες απο την Αλβανια που κανουν στην τυχη αναπαντητες με σκοπο να της παρεις τηλεφωνο και να τις πιασεις την παρλα.Εγω ζητησα να μην με ξαναενοχλησουν και ετσι και εγινε.Αν εχεις καποιο γνωστο σου που να ξερει αλβανικα πες του να της μιλησει αυτος.Θα δειξει κατανοηση.

 

Παντως μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα παρανομο.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι Αλβανικο νουμερο και συγκεκριμενα της εταιριας Vodafone Albania.Δεν ειναι καμια απατη και ουτε χρεωνεσαι τρελλα ποσα.Μαλιστα οταν καλεις Vodafone Αλβανιας η χρεωση ειναι χαμηλότερη απο τις αλλες διεθνης κλησεις.

 

Ασχετα απο αυτο μου εχει τυχει και εμενα ειναι γκομενες απο την Αλβανια που κανουν στην τυχη αναπαντητες με σκοπο να της παρεις τηλεφωνο και να τις πιασεις την παρλα.Εγω ζητησα να μην με ξαναενοχλησουν και ετσι και εγινε.Αν εχεις καποιο γνωστο σου που να ξερει αλβανικα πες του να της μιλησει αυτος.Θα δειξει κατανοηση.

 

Παντως μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα παρανομο.

Επιτελους βρηκα και ενα ομοιοπαθη.εσυ πως συννενοηθηκες βρε αρχηγε??ξερεις αλβανικα???τους μιλαω αγγλικα αλλα δεν καταλαβαινουν η τουλαχιστον δεν τηελουν να καταλαβουν.το ιδιο νουμερο εκανε και σε σενα αναπ????και καλα ολα αυτα που στο διαολο βρηκε το κινητο μου και μου κανει αναπαντητες αυτη η κ....α??με αλβανια μερια δεν εχω καμια σχεση... :wacko:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους βρηκα και ενα ομοιοπαθη.εσυ πως συννενοηθηκες βρε αρχηγε??ξερεις αλβανικα???τους μιλαω αγγλικα αλλα δεν καταλαβαινουν η τουλαχιστον δεν τηελουν να καταλαβουν.το ιδιο νουμερο εκανε και σε σενα αναπ????και καλα ολα αυτα που στο διαολο βρηκε το κινητο μου και μου κανει αναπαντητες αυτη η κ....α??με αλβανια μερια δεν εχω καμια σχεση... :wacko:

 

Αν εχεις κινητό Smartphone, απλά βάζεις το προγραμμα blacklist και βάζεις τον αριθμό στην blacklist.

Μετά όταν σε καλεί ο αριθμός αυτός, το κιντό θα τον ΄γράφει κανονικά και θα παίρνει μήνυμα ότι δεν είσαι διαθέσιμος (σα να είσαι με κλειστό κινητό δηλαδή)....

Ούτε μήνυμα δεν θα παίρνεις απο τον αριθμό αυτό.... :D

 

Νομίζω πάντως ότι και το W800 έχει κλειστή ομάδα, όπου μόνο όσοι είναι στην λίστα μπορούν να σε καλέσουν.....

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους βρηκα και ενα ομοιοπαθη.εσυ πως συννενοηθηκες βρε αρχηγε??ξερεις αλβανικα???τους μιλαω αγγλικα αλλα δεν καταλαβαινουν η τουλαχιστον δεν τηελουν να καταλαβουν.το ιδιο νουμερο εκανε και σε σενα αναπ????και καλα ολα αυτα που στο διαολο βρηκε το κινητο μου και μου κανει αναπαντητες αυτη η κ....α??με αλβανια μερια δεν εχω καμια σχεση... :wacko:

 

Εβαλα εναν γνωστο μου Αλβανο που ηξερε και τη γλωσσα.Δεν ξερω τι τους ειπε αλλα δεν με ξαναενοχλησαν.Οχι αλλος αριθμος.Σου ειπα κανουν στην τυχη αναπαντητες και περιμενουν μπας και τους παρεις τηλ.Μπορει να ειναι και παρεξηγηση.Καποιος Αλβανος εδώ απο Ελλαδα εδωσε λαθος αριθμο σε καποιο γνωστο του και καταλαθος παιρνουν εσενα.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καποιος Αλβανος εδώ απο Ελλαδα εδωσε λαθος αριθμο σε καποιο γνωστο του και καταλαθος παιρνουν εσενα.
Καλά όσο χαζός και να είναι ο άλλος είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνει μετά από τόσες φορές που παίρνει ότι έχει λάθος νούμερο,ειδικά όταν ακούει Έλληνα να απαντάει; :O
Link to comment
Share on other sites

Με την τρέχουσα ληστρική τιμή του mms, λογικό είναι να μη χρησιμοποιείται όσο θα ήθελαν... Αν δεν ήθελαν να κερδοσκοπούν, ας έριχναν την τιμή στο μισό...Εδώ βέβαια πήγαν τα sms στα 9 λεπτά, θα ρίξουν την τιμή του mms; Μάλλον προσπαθούν σιγά σιγά να ανεβάσουν την τιμή του sms ώστε να έχει μικρή διαφορά από το mms μήπως και προχωρήσει η υπηρεσία !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλά όσο χαζός και να είναι ο άλλος είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνει μετά από τόσες φορές που παίρνει ότι έχει λάθος νούμερο,ειδικά όταν ακούει Έλληνα να απαντάει; :O

ελα μου ντε...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να μου πει την χρεωση οταν μπενω στο ιντερνετ απο το P900? εχω cu

 

Otan les oti mpaineis internet apo to p900 soy ennoeis oti mia efarmogh pou exeis hdh egkatestimenh mpainei internet (GPRS) H mpaineis Internet apo to pc soy meso toy P900 ?

 

 

Internet Meso 3G? Exeis kartokinito H simvolaio?

 

Genika i xrewsh gia tetious hdous ipiresies einai : 0.01 Euro /KB

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone παρουσίασε στις 16 Σεπτεμβρίου 2005 τη νέα σειρά κινητών τηλεφώνων vodafone live! 3G. Ανάμεσα σε αυτά τα 15 μοντέλα τα 10 :!: είναι αποκλειστικότητα της vodafone!

 

Η επίσημη ανακοίνωση βρίσκεται εδώ: http://www.vodafone.com/article_with_thumbnail/0,3038,OPCO%253D40000%2526CATEGORY_ID%253D200%2526MT_ID%253Dpr%2526LANGUAGE_ID%253D0%2526CONTENT_ID%253D269810,00.html?

 

Ενώ φωτογραφίες των νέων μοντέλων θα βρείτε εδώ: http://www.vodafone.com/article/0,3029,OPCO%253D40000%2526CATEGORY_ID%253D213%2526MT_ID%253Dfa%2526LANGUAGE_ID%253D0%2526CONTENT_ID%253D270090,00.html

Link to comment
Share on other sites

H Vodafone tha kanei mia poly sosth emporika kinhsh proothontas se Vodafone Live ekdosh ta polyanamenomena montela ths Nokia,N70 kai 6280.

 

Vevaia einai protimotero ta dyo montela na agorastoyn eleythera,alla dystyxos polloi katanalotes den to gnorizoyn ayto... ;)

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone παρουσίασε στις 16 Σεπτεμβρίου 2005 τη νέα σειρά κινητών τηλεφώνων vodafone live! 3G. Ανάμεσα σε αυτά τα 15 μοντέλα τα 10 :!: είναι αποκλειστικότητα της vodafone!

 

Η επίσημη ανακοίνωση βρίσκεται εδώ: http://www.vodafone.com/article_with_thumbnail/0,3038,OPCO%253D40000%2526CATEGORY_ID%253D200%2526MT_ID%253Dpr%2526LANGUAGE_ID%253D0%2526CONTENT_ID%253D269810,00.html?

 

Ενώ φωτογραφίες των νέων μοντέλων θα βρείτε εδώ: http://www.vodafone.com/article/0,3029,OPCO%253D40000%2526CATEGORY_ID%253D213%2526MT_ID%253Dfa%2526LANGUAGE_ID%253D0%2526CONTENT_ID%253D270090,00.html

Τι χαρά... :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

kapoia apo ta kinita kykloforoun idi kai se ekdoseis vodafone live

Ναι ναι, τα sharp 703, 903 και SE V600 είναι ήδη σε κυκλοφορία.

 

Πάντως και τα άλλα φαίνονται αρκετά ενδιαφέροντα. Εγώ περιμένω το "ξυράφι"!

 

Και το άλλο το μουσικό κινητό έχει λίγο περίεργο σουλούπι μεν αλλά ακούγεται καλό!

Link to comment
Share on other sites

ευχαρηστω πολυ για την βοηθεια αλλα τελικα εβγαλα ακρη τωρα πως και τι εκανα να σου πω την μαυρη αληθεια ουτε που καταλαβα. παντως το προγραμμα παιζει τωρα κανονικα στο κινητο μου. ολα τα κοριτσακια θεορουνται παντα μικρα και απροστατευτα...
Link to comment
Share on other sites

ευχαρηστω πολυ για την βοηθεια αλλα τελικα εβγαλα ακρη τωρα πως και τι εκανα να σου πω την μαυρη αληθεια ουτε που καταλαβα. παντως το προγραμμα παιζει τωρα κανονικα στο κινητο μου. ολα τα κοριτσακια θεορουνται παντα μικρα και απροστατευτα...

 

Παιζει στο κινητο σου?? Μαλλον εννοεις στον υπολογιστη σου :O

Παντως ωραια που καταφερες και βρηκες την ακρη!! (αν και μικρη και αποροστατευτη οπως λες.. :p )

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΑ. ΜΠΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ???? Ε Ε Ε Ε Ε ΕΤΣΙ????ΕΙΜΑΙ ΣΕΡΡΑΙΑ ΕΓΩ! ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΥΧΙΑ :O :* :love: ΔΕ ΜΟΥ ΛΕς ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ειπα ειρωνικα!!! Τες πα ας μην το κανουμε chat το forum... ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

takissam πάλι καλά που δεν ενέδωσες γιατί θα γινόταν και ακατάλληλο το θέμα σε λίγο :p νομίζω το θέμα δεν χρειάζεται να παραμένει ανοιχτό, angelina το πρόβλημά σου βρήκε τη λύση του :)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Kalispera sas..Eimai katoxos tou nokia 1100 kai exo to e3is problima...otan stelno minima sto 1284 kai se opoiodipote allo tetrapsifio eno leei oti to minima paradothike den pira pote apantisi...episis otan bazo tin sim se alli siskeui douleuei kanonika...i ekdosi logismikou mou einai i v3.44 (06/11/03)..kserei kaneis ti mporo na kano giauto???ean einai gia anabathmisi ekdosis tha xreotho???to tilefono einai ektos egiisis... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...