Jump to content

Νέο κινητό έως 550€


DjTony
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας. Όπου ναναι θα τα φτύσει το S9+ στα χέρια της γυναίκας μου, και πολύ άντεξε 3 χρόνια.. Έως 550 είδα το S20 FE 5G και κλείνω γενικά σε Samsung. Εγώ έχω το S20 ultra. Δεν είδα να μπορώ να πάρω κάτι να αναβάθμισω εμένα και να της δώσω το ultra οπότε κλείνω προς το S20 FE 5G. Παίζει κάποιο άλλο αξιόλογο κινητό έως αυτά τα χρήματα με βασική προϋπόθεση το 5G? Θέλω καινούριο και μόνο. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

 

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το S20Fe ειναι η καλύτερη επιλογή σε αυτά τα λεφτά .

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, DjTony said:

 

Γειά σας. Όπου ναναι θα τα φτύσει το S9+ στα χέρια της γυναίκας μου, και πολύ άντεξε 3 χρόνια.. Έως 550 είδα το S20 FE 5G και κλείνω γενικά σε Samsung. Εγώ έχω το S20 ultra. Δεν είδα να μπορώ να πάρω κάτι να αναβάθμισω εμένα και να της δώσω το ultra οπότε κλείνω προς το S20 FE 5G. Παίζει κάποιο άλλο αξιόλογο κινητό έως αυτά τα χρήματα με βασική προϋπόθεση το 5G? Θέλω καινούριο και μόνο. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

 

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Υπάρχουν πολλές επιλογές σε Android μεριά με βασικό κριτ το 5G,από Oneplus,Realme,Samsung,Xiaomi,Motorola,Poco κλπ ακόμα και φθηνότερες από τα 550 όπως το A52s(από Samsung),το Realme GT Master edition και το Xiaomi mi 11 lite,Oneplus Nord 2(συσκευές δηλαδή κάτω από 430ευρώ).

Ο καλύτερος 5G επεξεργαστής της αγοράς σε Android μεριά για φέτος είναι ο Snap888 με το τελευταίο modem της Qualcomm που σε αυτά τα χρήματα τον φοράει το Realme GT ή και ίσως κάποια από Xiaomi πχ Mi11i,11t pro(λίγο ακριβότερο).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...