Jump to content

Μετα το nokia 8


tolispao13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω το nokia 8 που μετα απο 3 χρονια αρχιζει να δειχνει οτι κοντευει το τελος του..1 η μπαταρια ειναι για κλαματα..(με το ζορι κραταει σχεδον μια μερα)πρεπει να το φορτισω μεσα στη μερα.2 καμερα ειναι σχεδον τραγικη (ειδικα οταν βλεπει φως κατευθειαν πανω του πχ λαμπα ηλιος) 3 ποιοτητα κατασκευης χαλια για ναυαρχιδα του 2017 που κυκλοφορησε..το κουμπι power οποτε θυμαται πιανει..το σασι εχει αρχισει εδω και σχεδον ενα χρονο να φευγει το χρωμα του..κλασικο προβλημα της οθονης με κοκκινιλα σχεδον απο το πρωτο χρονο.μεχρι και το καλυμα της καμερας ξεκολησε..ψαχνω για κινητο που να εχει οτι το nokia 8 4k video στη βασικη καμερα υποδοχη ακουστικων ois και καλη ποιοτητα κατασκευης..εχω βρει εως τωρα το a52s που καλυπτει τα παραπανω κριτηρια..κατι αλλο σε ευρως τιμης μεχρι 300-330??

Edited by tolispao13
Link to comment
Share on other sites

το θεμα μου ειναι στη νυχτερινη φωτο με λαμπες φωτισμου και με ταμπελες..εκει το Nokia 8 iphone se 1st gen και lumia 930 τα βρισκουν δυσκολα..το samnsung a52s ειναι καλυτερο σε αυτο το τομεα?

Edited by tolispao13
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
12 minutes ago, tolispao13 said:

το θεμα μου ειναι στη νυχτερινη φωτο με λαμπες φωτισμου και με ταμπελες..εκει το Nokia 8 iphone se 1st gen και luymia 930 τα βρισκουν δυσκολα..το samnsung a52s ειναι καλυτερο σε αυτο το τομεα?

Εννοείται, η τεχνολογία έχει αλλάξει πολύ από την εποχή των συσκευών που φέρεις ως σημεία αναφοράς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...