Jump to content

χαθηκαν οι αξιολογησεις μου στο myphone


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

περασε καιρος απο τοτε που μπηκα , μπαινω και βλεπω οτι εχουν χαθει ολες οι αξιολογησεις μου περι τις 120 τον αριθμο απο το νεο φορουμ τι γινεται αντιμετωπιζομαι ξανα απο το μηδεν ?

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, dragonmaster said:

περασε καιρος απο τοτε που μπηκα , μπαινω και βλεπω οτι εχουν χαθει ολες οι αξιολογησεις μου περι τις 120 τον αριθμο απο το νεο φορουμ τι γινεται αντιμετωπιζομαι ξανα απο το μηδεν ?

Αυτό ισχύει για όλα τα μέλη. Γίνεται προσπάθεια από τους devs να περαστούν χειροκίνητα οι αξιολογήσεις από το παλιό φόρουμ στο καινούργιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε.ελπίζω να επανέλθουν καθώς κι εγώ είχα ένα πολύ σεβαστό αριθμό θετικών αξιολογήσεων.άνω των 120 νομίζω.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά.. 

Βλέπω ότι εκτός του ότι δεν φαίνονται οι αξιολογήσεις μου δεν φαίνομαι ούτε στην λίστα των καλύτερων  σε αξιολογήσεις.. 

Να θυμίσω ότι είμαι ο καλύτερος σε αξιολογήσεις τα τελευταία 10 + χρόνια στο σαιτ και ασφαλώς με γνωρίζουν όλοι..  και είχα 470+ αξιολογήσεις 

Σας ευχαριστώ 

Edited by Cherouvim
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
9 ώρες πριν, Cherouvim said:

Καλησπέρα παιδιά.. 

Βλέπω ότι εκτός του ότι δεν φαίνονται οι αξιολογήσεις μου δεν φαίνομαι ούτε στην λίστα των καλύτερων  σε αξιολογήσεις.. 

Να θυμίσω ότι είμαι ο καλύτερος σε αξιολογήσεις τα τελευταία 10 + χρόνια στο σαιτ και ασφαλώς με γνωρίζουν όλοι..  και είχα 470+ αξιολογήσεις 

Σας ευχαριστώ 

Καλημέρα! το μεταφέρω…

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 11/11/2021 at 8:15 ΠΜ, Cherouvim said:

Ευχαριστωωωωωω !!!! Καλημέρα 

Πρέπει να είσαι εντάξει με τις αξιολογήσεις. Τσέκαρε το κι αν χρειαστείς κάτι άλλο, εδώ είμαστε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2021 at 7:02 ΜΜ, athanaso77 said:

Πρέπει να είσαι εντάξει με τις αξιολογήσεις. Τσέκαρε το κι αν χρειαστείς κάτι άλλο, εδώ είμαστε.

Είναι μια χαρά , φαίνονται σωστά

σας ευχαριστώ πολύ!!

ΥΓ. Μόνο στους κορυφαίους χρήστες στο μενού "αξιολογήσεις" δεν φαίνεται το username μου - όπου θεωρητικά έπρεπε να είναι πρωτο- αλλά δεν με πειράζει

Όλα καλά!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...