Jump to content

Google Pixel 6 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, athanaso77 said:

Θεωρητικά ναι, αρκεί κάποιος να το αναλαμβάνει με ότι ρίσκο αυτό συνεπάγεται.

Εχω κάνει σε 4XL στα irepair αφού μου την έστειλε από τη Γερμανία η Google .

Αψογο service 

15 ώρες πριν, baiosss said:

Αν δεν έχεις σήμα, μην αναρωτιέσαι τι πήγε στραβά emoji14.png

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

 

Εχουμε κανα νέο με τη 12 που έβαλες ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 889
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εχουμε κανα νέο με τη 12 που έβαλες ?
Εγώ δεν έχω βάλει 12L. Άλλος την έβαζε εχθές.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2022 at 12:13 ΠΜ, efbill said:

Αντε να δούμε. bd6850e26f01affed90ad7d764829c6f.jpg

Στάλθηκε από το Pixel 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εχουμε κανα νέο πως τα πάει ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zaras27 said:

Εχουμε κανα νέο πως τα πάει ?

Στο reddit διάβασα πολύ θετικά σχόλια.

Προσωπικά επειδή το κινητό μου είναι και εργαλείο δουλειάς δεν έχω όρεξη για πειράματα 🙂

Ειδικά με το πόσο πρόχειρη δουλειά είχε γίνει αρχικά στο Α12 από την Γκουγκλ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zaras27 said:

Εχουμε κανα νέο πως τα πάει ?

Μια χαρα τα παει....και η μπαταρια φτιαχνει σιγα σιγα 
Ειμαι στην 12L

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με την 12L. Δεν βλέπω κάποια διαφορά. Μπαταρία ακόμα δοκιμάζω αλλά νομίζω λίγο καλύτερη.

Στάλθηκε από το Pixel 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που βρήκα στην 12L. Στην αρχική οθόνη μπορείς να διαλέξεις wallpaper από τα 5 τελευταία σου. Δεν χρειάζεται να μπεις στις ρυθμίσεις. d97dbb3d46989b0ea88c557b7a34be16.jpg

Στάλθηκε από το Pixel 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

από ότι κατάλαβα λοιπόν δεν έχει καλό σήμα ,δεν υποστηρίζει volte και vowifi και ούτε πρόκειται να το δούμε πότε...τουλάχιστον βρε παιδιά η κάμερα του σε σχέση με άλλες συσκευές που είχατε πρίν το αγοράσετε τι λέει; απόδοση στο χρώμα δέρματος για παράδειγμα ..το βράδυ από θόρυβο πώς πάει σε φωτό και βίντεο;

Link to comment
Share on other sites

από ότι κατάλαβα λοιπόν δεν έχει καλό σήμα ,δεν υποστηρίζει volte και vowifi και ούτε πρόκειται να το δούμε πότε...τουλάχιστον βρε παιδιά η κάμερα του σε σχέση με άλλες συσκευές που είχατε πρίν το αγοράσετε τι λέει; απόδοση στο χρώμα δέρματος για παράδειγμα ..το βράδυ από θόρυβο πώς πάει σε φωτό και βίντεο;
Το σήμα του είναι μια χαρά δεν ξέρω απο που έβγαλες το συμπέρασμα οτι δεν έχει καλό σήμα. Οσο για το volte και τα λοιπά μπορεί να μην τα δούμε πότε μπορεί και στα επόμενα update να τα δούμε όμως. Φωτογραφίες και βίντεο κορυφαία απλά. Όπως και όλη η συσκευή!

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα δεν είναι μαύρο χάλι. Σταμάτα να λες πράγματα που τα κατεβάζεις από το κεφάλι σου.

Link to comment
Share on other sites

Θα μιλήσω ως κάτοχος Ρ6.

Η συσκευή είναι καταπληκτική στους περισσότερους τομείς.
Μας έβγαλε κάποιες παιδικές ασθένειες, οι οποίες όμως μηνα με τον μήνα αποκαθίστανται.

ΟΚ, δεν έχει volte/vowifi, πραγμα το οποίο κι εμένα μου είναι απαραίτητο, αλλά δεν είναι κάτι μυστικό. Συνεπώς όποιος την αγοράζει τη συσκευή, την αγοράζει συνειδητά.
Προσωπικά, αν και το έχω σκεφτεί κάποιες φορές, δε μου πάει να το αντικαταστήσω για αυτόν και μόνο τον λόγο. Είναι τόσο αρτια η συσκευή που δύσκολα θα βρω κάτι που να με ικανοποιήσει τόσο.

Επίσης δεν πιάνει ούτε 5G.
Είναι αστείο όμως να το συγκαταλεγουμε στα αρνητικά, τη στιγμή που ακόμα και στα κινητά που πιάνουν 5G, το έχουμε μόνιμα απενεργοποιημένο.

Απο κει και πέρα έχεις stock android, ταχύτητα, πολύ καλό ακουστικό, πολύ καλά ηχεία, ικανοποιητικότατη αυτονομία και εξαιρετικη κάμερα.
Οι δε βραδινές φωτό, αν αυτό σου λέει κάτι, είναι πολύ καλύτερες από S21 και 12 pro τα οποία ετυχε να έχω στην κατοχή μου για καμιά εβδομάδα.
Εστιάζω στις βραδινές γιατί πολύ καλές πρωινές, βγάζει κι ένα κινητό των €450. Δε χρειάζεσαι να δώσεις €650 και €700.

Το δε σήμα που αναφέρεις, έχει πλέον αποκατασταθεί πλήρως και πιανει ακόμα και στα πιο δύσκολα σημεία, εκεί που αλλά κινητά δεν.....
Κλασική ποιότητα σήματος Pixel δηλαδή.

Εστάλη από το Google Pixel 6

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jimteo said:

Θα μιλήσω ως κάτοχος Ρ6.

Η συσκευή είναι καταπληκτική στους περισσότερους τομείς.
Μας έβγαλε κάποιες παιδικές ασθένειες, οι οποίες όμως μηνα με τον μήνα αποκαθίστανται.

ΟΚ, δεν έχει volte/vowifi, πραγμα το οποίο κι εμένα μου είναι απαραίτητο, αλλά δεν είναι κάτι μυστικό. Συνεπώς όποιος την αγοράζει τη συσκευή, την αγοράζει συνειδητά.
Προσωπικά, αν και το έχω σκεφτεί κάποιες φορές, δε μου πάει να το αντικαταστήσω για αυτόν και μόνο τον λόγο. Είναι τόσο αρτια η συσκευή που δύσκολα θα βρω κάτι που να με ικανοποιήσει τόσο.

Επίσης δεν πιάνει ούτε 5G.
Είναι αστείο όμως να το συγκαταλεγουμε στα αρνητικά, τη στιγμή που ακόμα και στα κινητά που πιάνουν 5G, το έχουμε μόνιμα απενεργοποιημένο.

Απο κει και πέρα έχεις stock android, ταχύτητα, πολύ καλό ακουστικό, πολύ καλά ηχεία, ικανοποιητικότατη αυτονομία και εξαιρετικη κάμερα.
Οι δε βραδινές φωτό, αν αυτό σου λέει κάτι, είναι πολύ καλύτερες από S21 και 12 pro τα οποία ετυχε να έχω στην κατοχή μου για καμιά εβδομάδα.
Εστιάζω στις βραδινές γιατί πολύ καλές πρωινές, βγάζει κι ένα κινητό των €450. Δε χρειάζεσαι να δώσεις €650 και €700.

Το δε σήμα που αναφέρεις, έχει πλέον αποκατασταθεί πλήρως και πιανει ακόμα και στα πιο δύσκολα σημεία, εκεί που αλλά κινητά δεν.....
Κλασική ποιότητα σήματος Pixel δηλαδή.

Εστάλη από το Google Pixel 6
 

ειλικρινά σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε...είμαι ένα κλικ πριν το αγοράσω και με βοήθησες πάρα πολύ αφού με ενδιαφέρει πάρα πολύ η κάμερα του...μου έκανε τρομερή εντύπωση , αναφορές για πρόβλημα στο σήμα του και ήμουν σίγουρος ότι θα το έφτιαχνε η εταιρία... επίσης έμεινα με το στόμα ανοιχτό σε βίντεο που είδα στο YouTube όσον αφορά στο stabilization που πρόσφερε το βίντεο του (σαν να το έχεις πάνω σε gimbal) και  στην απόκριση χρώματος του δέρματος σε σχέση με άλλα μοντέλα που το παστέλι τερματίζεται..

Εστάλη από το Huawei p30 pro

Edited by sharky1981
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, sharky1981 said:

από ότι κατάλαβα λοιπόν δεν έχει καλό σήμα ,δεν υποστηρίζει volte και vowifi και ούτε πρόκειται να το δούμε πότε...τουλάχιστον βρε παιδιά η κάμερα του σε σχέση με άλλες συσκευές που είχατε πρίν το αγοράσετε τι λέει; απόδοση στο χρώμα δέρματος για παράδειγμα ..το βράδυ από θόρυβο πώς πάει σε φωτό και βίντεο;

Φιλε μου...ερχομενος απο Huawei P30 pro (1199 ευρω αγορασμενο το 2019) να παρακαλαω που ειχα 2 χρονια τωρα vowifi αλλιως ουτε  κληση δεν θα επερνα ουτε θα εκανα σπιτι μου.
Σε σχεση τωρα με το PIxel 6 pro πιανει μια χαρα και μιλαω κανονικα ...ουτε διακοπες ουτε τπτ στην κληση !

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, nikosp88 said:

Μαύρο χάλι είναι συγκριτικά με 4g κλήση. Κάτσε να κλείσει το 3g και τα λέμε τότε.

Mε λίγα λόγια μιλάς για μια συσκευή που δεν έχεις και για κάτι που λες ότι θα γίνει.
Υπάρχουν χρήστες της συσκευής εδώ και μπορούν να μιλήσουν καλύτερα.

Συνεπώς λες πράγματα που δεν ισχύουν. Ακριβώς ό,τι σου έγραψα. Είναι πάγια αυτή η συμπεριφορά σου εδώ, μαζεύεις και καμιά καρδούλα από τους lurkers.

Edited by Sotnem
Link to comment
Share on other sites

Έχω pixel συσκευή, ξέρω από πρώτο χέρι τα μεινοεκτήματα τους 
Λογικό πάντως να μην έχεις εμπειρία από VoLTE & WiFi call αφού δεν τα είχες και δεν θα τα έχεις ποτέ με πίξελ οπότε δεν μπορείς να καταλάβεις και την διαφορά στην ποιότητα. Κάτσε να μιλάς το 2022 με 2g, επιλογή σου αλλά μη μας λες ότι η ποιότητα είναι καλή...
 
 
Ποια συσκευή έχεις?

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω (ακόμα) pixel 4a & pixel 5 το οποίο σκότωσα και πήγα iphone και βρήκα την υγειά μου
Μπράβο σου. Οπότε αφου δεν έχεις την συσκευή μην αποτρεπεις άλλους να την πάρουν γιατί αν εξαιρέσεις τις γνωστές ελλείψεις (5g κτλ) είναι κορυφαία σε όλα.

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έμεινες ευχαριστημένος, καλά θα κάνεις να μην ξαναγορασεις.
Εμείς τι σου φταιμε;

Εστάλη από το Google Pixel 6

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikosp88 said:

Έχω pixel συσκευή, ξέρω από πρώτο χέρι τα μεινοεκτήματα τους 

Λογικό πάντως να μην έχεις εμπειρία από VoLTE & WiFi call αφού δεν τα είχες και δεν θα τα έχεις ποτέ με πίξελ οπότε δεν μπορείς να καταλάβεις και την διαφορά στην ποιότητα. Κάτσε να μιλάς το 2022 με 2g, επιλογή σου αλλά μη μας λες ότι η ποιότητα είναι καλή...

Είπαμε, καλές και χρυσές οι συσκευές αλλά χωρίς τέτοιες βασικές λειτουργίες εν έτη 2022 τι να το κάνεις; Πάρε gopro 10 καλύτερα 

 

Έχεις μια διαφορετική συσκευή και κάθεσαι και λες θεωρίες για μια άλλη συσκευή που ΔΕΝ έχεις, παραπληροφορώντας.
Προσωπικά δεν σου είπα τίποτα για την ποιότητα. Εσύ μόνος σου είπες για "μαύρο χάλι" χωρίς να έχεις καμία ιδέα. Μπορείς να ξέρεις; Όχι. Λες ψέματα; Ναι. Και μάλιστα το κάνεις κατά συρροή. Και μετά πας να ξεφύγεις πετώντας την μπάλα στην εξέδρα με τσιτάτα για το 2022 και την GoPro.

Εδώ βρήκες το φοβερό μειονέκτημα ότι αργεί να τελειώσει το update μια φορά τον μήνα. Πώς θα ζήσουμε με τέτοια φρίκη. Κανείς δεν σκέφτεται τα παιδιά;;;;
 

Link to comment
Share on other sites

 Και Hardware Canucks αναφέρει dropping calls. Και γω ειμαι ενα βημα απο αγορα (για το απλο 6) αλλα αυτο με τις κλησεις ειναι ανησυχητικο 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πριν μια βδομάδα μου ήρθε και εμένα το Pixel 6 pro από Αμερική μου το έφερε γνωστός. Άνοιξα τη συσκευή έκανα ότι update είχα μέχρι του Φεβρουαρίου έκανα μια επαναφορά και έπειτα την σεταρα κανονικά. Δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με τη συσκευή ούτε με κλήσεις που να πέφτουν ούτε με το bluetooth που είδα κάπου αλλού. Το Pro πετάει σε κάμερα σε ταχύτητα σε όλα.

Το μόνο μου "θέμα" είναι το 5g και το volte που ελπίζω σε ένα θαύμα από την cosmote που τους έχω πρήξει να κάνουν πιστοποίηση στη συσκευή 😭 

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο είναι φανταστικό παίδες.
Ήμουν ενα 6μηνο σε S21 ultra, επιτέλους βγάζω τα παιδιά μου ακίνητα με σωστό τόνο δέρματος.
Φωτογραφιάρες. Στο s21 οι μισές ήταν κουνημενες μεσα στο σπίτι και οι άλλες μισές παστελωμενες.
Στις κλήσεις δεν έχω παρατηρήσει κάτι, δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο αυτη η φασαρία.


Στάλθηκε από το Pixel 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ενημερωτικά...

Απομακρύνθηκαν μηνύματα αντιπαραθέσεων και άλλα μεταφέρθηκαν στο γνωστό θέμα περί 5G, volte κτλ.

Νομίζω ότι όλοι εδώ μέσα θα καταλαβαίνετε ότι δεν είναι δυνατό να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση με τις αντιπαραθέσεις για τα γνωστά θέματα των Pixel. Τόσο το παρόν όσο και το προαναφερθέν topic έχουν γίνει πεδίο μάχης χωρίς πραγματικά ουσιαστικό λόγο. Ο καθένας έχει την άποψή του και είναι ελεύθερος να την εκφράζει και μέχρι εκεί. Δεν κρίνουμε του άλλους για τις απόψεις τους, ούτε προσπαθούμε να επιβάλλουμε τη δική μας άποψη. Γράψτε ότι έχετε να γράψετε και αυτό φτάνει. Όσοι διαβάζουν, καταλαβαίνουν.

Και επειδή κάποιοι αναφέρθηκαν για απουσία moderation κτλ, θα πρέπει να γνωρίζετε ότι τα θέματα είστε εσείς οι ίδιοι. Δεν φταίει η ομάδα διαχείρισης για τη κατάσταση που επικρατεί σε αυτά τα θέματα. Ούτε η ομάδα διαχείρισης είναι εδώ για να πάρει θέση στις απόψεις τους καθενός. Από τη στιγμή που ο οποιοσδήποτε δεν προσβάλλει τους συνομιλητές του και δεν υπάρχει παραβίαση των κανονισμών, μπορεί να εκφράζεται ελεύθερα. Αν σε κάποιον δεν αρέσει αυτό που διαβάζει μπορεί να παραθέσει τη δική του άποψη και τίποτα περισσότερο. Είναι κρίμα να ζητάτε αστυνόμευση σε ένα topic για τόσο απλά θέματα και προπάντων, τόσο ξεκάθαρα. Και μετά εσείς οι ίδιοι είστε που γκρινιάζετε όταν παρεμβαίνει η ομάδα διαχείρισης. 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@athanaso77

Όταν το θέμα είναι ένα συγκεκριμένο άτομο, λυπάμαι αλλά το τσουβάλιασμα είναι άδικο. Προσωπικά δεν θέλω καμιά αστυνόμευση 24/7, ούτε είσαι υποχρεωμένος να κάνεις τον χωροφύλακα. Επειδή όμως δεν πρόκειται για ένα τυχαίο μεμονωμένο συμβάν, αλλά για ένα συνεχές flame από συγκεκριμένο άτομο που παράλληλα συνεχίζει να παραπληροφορεί τον κόσμο, ε συγγνώμη αλλά κάτι πρέπει να γίνει. Δεν είναι τυχαίο ότι στο συγκεκριμένο topic γράφουμε 6-7 νοματαίοι συνεχώς και μονίμως ο ένας δημιουργεί προβλήματα.

Ούτε πρόκειται για "έκφραση άποψης", όταν κάποιος λέει τα ίδια και τα ίδια ψευδή επί μήνες, προσπαθώντας να επηρεάσει άλλα άτομα, μιλώντας για συσκευές που έχει δει μόνο στα όνειρά του. To πρόβλημα δεν είναι "κάποιοι χρήστες" είναι ένας συγκεκριμένος χρήστης. Όταν αυτός αλωνίζει γράφοντας τα ίδια πράγματα σε όλα τα τόπικ, συγγνώμη αλλά αυτό δεν είναι διαχείριση, είναι ισαποστακισμός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά από 2 εβδομάδες με το κινητό θα γράψω την μέχρι τώρα εμπειρία μου. Τα καλά τα ξέρουμε, θα αναφέρω τα προβλήματα που έχω.
- Ζω στην Δράμα. Όταν πηγαίνω στο χωριό μου, 11 χλμ από την πόλη, έχω χαμένες κλήσεις. Μου έρχεται μήνυμα ότι με κάλεσε ο τάδε. Με κανένα άλλο κινητό δεν είχα αυτό το πρόβλημα. Επίσης μου έχουν κάνει παράπονα όταν μιλάω από το αυτοκίνητο. Ακούγεσαι σαν να μιλάς από πηγάδι. Έκανα αίτηση για φορητότητα μετά από δεν ξέρω πόσα χρόνια.
- Fingerprint sensor. Με λίγα λόγια τραγικό. Έχω κάνει add 3 φορές το ίδιο δάχτυλο. Εκεί που λέω ότι δουλεύει σωστά, ξαφνικά δεν διαβάζει με τίποτα το δάχτυλο μου. Από τα 5 τελευταία κινητά μου, με sensor κάτω από την οθόνη, σίγουρα το χειρότερο. Και το πιο ακριβό. Το έχω απενεργοποιήσει τελείως. Έβαλα smart unlock όταν έχω σύνδεση με το ρολόι μου.
- Μπαταρία. Πάνω από 6 ώρες sot σε 24 ώρες δεν έχω δει. Ξέρω 120 hz, μεγάλη ανάλυση. Αλλά και πάλι μου φαίνεται λίγο.
- Στο ui τώρα. Γιατί ρε Google one hand μόνο με τις χειρονομίες; Έχω θέλω one hand και navigation keys. Γιατί ρε Google δεν μπορώ να αλλάξω την διάταξη των navigation keys; Το πίσω είναι στην άλλη άκρη, το θέλω κοντά. Και τελευταίο, όχι σημαντικό. Θέλω την ταχύτητα δικτύου στην μπάρα.

Τα 3 πρώτα είναι πολύ σημαντικά για 'μένα. Αρκετές φορές σκέφτηκα να το πουλήσω αλλά βλέπω τις φωτογραφίες της κόρης μου και κάνω πίσω. Άσε που έχουν ανέβει αγγελίες με 780 € και θα χάσω αρκετά χρήματα σε δύο μόλις εβδομάδες. Αυτά από εμένα. Είναι τα δικά μου παράπονα, δεν θέλω αντιπαράθεση με κανέναν. Ελπίζω σε καλές αναβαθμίσεις.
Καλό βράδυ.

Στάλθηκε από το Pixel 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, efbill said:

Καλησπέρα. Μετά από 2 εβδομάδες με το κινητό θα γράψω την μέχρι τώρα εμπειρία μου. Τα καλά τα ξέρουμε, θα αναφέρω τα προβλήματα που έχω.
- Ζω στην Δράμα. Όταν πηγαίνω στο χωριό μου, 11 χλμ από την πόλη, έχω χαμένες κλήσεις. Μου έρχεται μήνυμα ότι με κάλεσε ο τάδε. Με κανένα άλλο κινητό δεν είχα αυτό το πρόβλημα. Επίσης μου έχουν κάνει παράπονα όταν μιλάω από το αυτοκίνητο. Ακούγεσαι σαν να μιλάς από πηγάδι. Έκανα αίτηση για φορητότητα μετά από δεν ξέρω πόσα χρόνια.
- Fingerprint sensor. Με λίγα λόγια τραγικό. Έχω κάνει add 3 φορές το ίδιο δάχτυλο. Εκεί που λέω ότι δουλεύει σωστά, ξαφνικά δεν διαβάζει με τίποτα το δάχτυλο μου. Από τα 5 τελευταία κινητά μου, με sensor κάτω από την οθόνη, σίγουρα το χειρότερο. Και το πιο ακριβό. Το έχω απενεργοποιήσει τελείως. Έβαλα smart unlock όταν έχω σύνδεση με το ρολόι μου.
- Μπαταρία. Πάνω από 6 ώρες sot σε 24 ώρες δεν έχω δει. Ξέρω 120 hz, μεγάλη ανάλυση. Αλλά και πάλι μου φαίνεται λίγο.
- Στο ui τώρα. Γιατί ρε Google one hand μόνο με τις χειρονομίες; Έχω θέλω one hand και navigation keys. Γιατί ρε Google δεν μπορώ να αλλάξω την διάταξη των navigation keys; Το πίσω είναι στην άλλη άκρη, το θέλω κοντά. Και τελευταίο, όχι σημαντικό. Θέλω την ταχύτητα δικτύου στην μπάρα.

Τα 3 πρώτα είναι πολύ σημαντικά για 'μένα. Αρκετές φορές σκέφτηκα να το πουλήσω αλλά βλέπω τις φωτογραφίες της κόρης μου και κάνω πίσω. Άσε που έχουν ανέβει αγγελίες με 780 € και θα χάσω αρκετά χρήματα σε δύο μόλις εβδομάδες. Αυτά από εμένα. Είναι τα δικά μου παράπονα, δεν θέλω αντιπαράθεση με κανέναν. Ελπίζω σε καλές αναβαθμίσεις.
Καλό βράδυ.

Στάλθηκε από το Pixel 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλησπερα
Βαλε την Βeta 12L μεγαλη διαφορα !
Θα σου λυσει πολλα προβληματα
https://www.google.com/android/beta

Edited by Djdeltavita
edit
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...