Jump to content

Google Pixel 6


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 ώρες πριν, ParafronGR said:

Με την τελευταία stable του android 14, με Vodafone, έχω κανονικά VOLTE αλλά όχι 5G

Ευχαριστώ πολύ σε κόσμοτε εχεις ιδέα; κάπου διάβασα έχουν κανονικα και 5g και volte ισχύει; 

Link to comment
Share on other sites

Τα 6αρια δυστυχώς δεν πήραν 5G με την ενημέρωση του Δεκεμβρίου παρέμειναν σε παλαιότερη έκδοση ρυθμίσεων κινητής τηλεφωνίας. Έχουν όμως Volte. Ας ελπίζουμε πως θα ενημερωθούν και για 5G με την επόμενη ενημέρωση Ιανουαρίου. 

Link to comment
Share on other sites

Εάν ήταν να πάρουν τον Ιανουάριο, θα το είχαμε καταλάβει από την μπετά που είναι τρεις μήνες μπροστά , λογικά δεν θα αλλάξει κάτι , μόνο βολτε στα εξαρια 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, uranus said:

Τα 6αρια δυστυχώς δεν πήραν 5G με την ενημέρωση του Δεκεμβρίου παρέμειναν σε παλαιότερη έκδοση ρυθμίσεων κινητής τηλεφωνίας. Έχουν όμως Volte. Ας ελπίζουμε πως θα ενημερωθούν και για 5G με την επόμενη ενημέρωση Ιανουαρίου. 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή άρα μόνο pixel 6a, 7 κλπ και πιο πάνω μοντέλα πήρανε 5G και volte με την ενημέρωση Δεκεμβρίου σωστά; και μια ίσως χάσω ερώτηση δεν έχω ιδέα για αυτό δεν γίνεται σε επόμενη ενημέρωση να χαθούν πάλι αυτά;; Γιατί παζαρευω ένα 6a στα 170€ και το σκέφτομαι.. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

On 27/12/2023 at 10:32 ΠΜ, BOOM1 said:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή άρα μόνο pixel 6a, 7 κλπ και πιο πάνω μοντέλα πήρανε 5G και volte με την ενημέρωση Δεκεμβρίου σωστά; και μια ίσως χάσω ερώτηση δεν έχω ιδέα για αυτό δεν γίνεται σε επόμενη ενημέρωση να χαθούν πάλι αυτά;; Γιατί παζαρευω ένα 6a στα 170€ και το σκέφτομαι.. Ευχαριστώ 

Το 6a δεν ξέρω αν έχει 5G, νομίζω πως δεν έχει πάρει επίσης. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έβαλε κανένας την καινούρια Beta από χθες να δούμε αν υπάρχει καμία αλλαγή στα carrier settings του Pixel 6? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...