Jump to content

FIFA 06 vs ProEVO 5


dpapa
 Κοινοποίηση

FIFA 2006 ή PES 5;  

71 members have voted

  1. 1. FIFA 2006 ή PES 5;

    • FIFA 2006
      14
    • Pro Evolution Soccer 5
      57


Recommended Posts

Prepei na exeis omos to paixnidi pou vgike stis 21/10 to retail oxi ayto poy eixe vgei proigoumenos tin beta giati ayto den ypostirizei to network.

 

Ayto to kserw.

 

Alla kapou akousa oti isws exw problem, kai xreiazetai na patcharw me kapoio tropo to DNS file (ayto gia to network) wste na mhn faw ban kai tetoia...

:worry:

 

Toxei dokimasei kapoios??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω παρει το pro 5 για pc ,αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι εχει τις νεες μεταγραφες του παναθηναικου mpiskan conseisao seric ktl

αλλα τους γραφει λιγο διαφορετικα ολους για παραδειγμα τον conseisao τον γραφει flacio concito αλλα και τις ομαδες τισ λεει αλλιως τον ολυμπιακο τον λεει pelloponisios και τον παναθηναικο athinaiko.

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ PATCH ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ ΑΥΤΑ?

ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ.

 

KAI KATI ΑΛΛΟ ΣΤΟ PRO4 ΥΠΗΡΧΕ PATCH ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!! ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΤΟ 5 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ,ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ PATCH ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ ΑΥΤΑ?

ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ.

 

Mpes edw , kane ena register kai meta to option file pou thes einai diko sou ;)

Link to comment
Share on other sites

Egw ola auta ta xronia apo tote pou vgike ta fifa epEza mono fifa, simera piga kai enikiasa to proevo5 gia na dw an isxioun i fimes oti einai kalitero apo to fifa kai telika diapistwsa oti kata thn gnwmh mou to fifa einai poi kalitero....den sigrinete!!!!Gia paradigma den maresi pou kathe i omada den forai tis stoles tous alla kati psilo asxetes, alla kai polla alla....

FIFA GIA PANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ενα ποδοσφαιρακι το παιρνεις για τις εμφανισεις και τιε φανελες του?Δηλαδη αν ειχε και ενα κουυμπι που οταν το πατουσεσ εμπαινε γκολ θα ησουν χαρουμενος?
:)
Link to comment
Share on other sites

Το fifia δεν ειναι ποδοσφαιρακι ειναι κοροιδια και το που ασχολησαι μαζι του ειναι τσαμπα χρονος...Το μονο καλο του fifa ειναι η οργανωση που εχει, διοτι οπως και να το κανουμε εχει ολλα τα δικαιωματα των ομαδων.

Οτι οι προγραματιστες του Fifa εκαναν copy/paste ενα μερους του κωδικα του PES5 δεν σου λεει κατι...?

Αμα σε χαλανε τοσο οτι δεν εχει της σωστες φανελες υπαρχουν πολλα patch να βαλεις στο παιχνιδι που τα διορθωνει ολλα αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Gia paradigma den maresi pou kathe i omada den forai tis stoles tous alla kati psilo asxetes, alla kai polla alla....

 

Για παράδειγμα, κατεβάζεις το patchάκι και μετά δεν θες ούτε να ακούσεις για FIFA... :D

all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

apo pou mporo na to katevasw?
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

To pesfan δεν εχει βγαλει ακομα patch...To μονο που εχει βγαλει ειναι option files και για να τα βαλεις στο παιχνιδι θα τα αντικαταστησεις με το option file που εχεις ειδη.

Υπαρχει ενα patch το οποιο ειναι γαλλικο και θα το βρεις εδω http://www.evo-web.co.uk/forums/showthread.php?t=26674

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει αλλάξει κάτι σχετικά με την κίνηση των παιχτών στο FIFA06. Χρησιμοποιώ το gamepad της Microsoft ωστόσο μου κάνει εντύπωση ότι οι παίκτες δεν κινούνται με τίποτα. Μόνο πάσες ανταλλάσουν κ σουτάρουν. Προφανώς κάτι θα έχω κάνει λάθος αλλά τι;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει το FIFA 2006 όμως έχω πρόβλημα, το κρακ δεν μου λειτουργεί, έχει δύο Files τα MiniImage και MiniImage2, όπου το δεύτερο ανοίγει αλλά το πρώτο δεν ανταποκρίνεται, μήπως έχει κάποιος το MiniImage να μου το στείλει με e-mail ( kolimen12@yahoo.gr ), ή ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω το κρακ στο internet ;
Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει το FIFA 2006 όμως έχω πρόβλημα, το κρακ δεν μου λειτουργεί, έχει δύο Files τα MiniImage και MiniImage2, όπου το δεύτερο ανοίγει αλλά το πρώτο δεν ανταποκρίνεται, μήπως έχει κάποιος το MiniImage να μου το στείλει με e-mail ( kolimen12@yahoo.gr ), ή ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω το κρακ στο internet ;

an 8es stile mou to mail sou PM na sou stilw to image.. se mena doulevi..

pandos den xanis pola pou den trexi , poli xalia to fifa 06 :)

en anamoni pro5

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να το εχουν βελτιωσει γιατι το pro4 στον υπολογιστη ητανε μ@λ@...ελπιζω να το εχουν βελτιωσει.αλλα πιστευω οτι δεν θα γινει ποτε οπως στο ps2.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί σου φάνηκε τόσο χάλια το PES4 σε pc. Μια χαρά ήταν και σίγουρα πολύ καλύτερα από οποιαδήποτε άλλη εναλλακτική.
Link to comment
Share on other sites

σαφως ειναι καλυτερο απο οποιαδηποτε εναλλακτικη λυση αλλα δεν νομιζω οτι μπορει να συγκριθει με το ps2 & x-box
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paidia exo paixei ola ta Fifa pou vgikan apo to 1997. Oso paei vlepoume oti exelissetai ragdaia. Ekpliktiko image kai genika poly kaliteres kiniseis se sxesi me to athlio 2003 to opoio den me entiposiase katholou. To 2004,2005 ta paixnidia itan sxedon ta idia alla gia to fetino game pistevo oti poly apla einai ''apaixto''. Oso gia to Pro Evo, den me entiposiazei katholou i idea. Den m poly aresei an kai to epaixa se konsola PS2.Ara ego jifizo FIFA gia panta...

To mono provlimataki pou exo sto Fifa 2006 einai oti den gnorizo akomi pos na vazo apefthias faoul,sto Laptop...An xerei kaneis,as apantisei... :D

Link to comment
Share on other sites

Προς φανs του ΦΙΦΑ (κι όμως υπάρχουν ακόμα... :w00t: ) :

 

Με μια και δυο φορές δεν γίνεται να αλλαξοπιστήσετε γιατί έχετε συνηθίσει τόσο πολύ την ευκολία του να βάζετε απειρα γκολ στο ΦΙΦΑ, που το ΠΡΟ σας σπάει τα νεύρα... αυτό για τον φίλο που απλά το νοικιασε και απογοητεύτηκε.

Εγώ που το παίζω απο το PRO 1, σε κάθε μα κάθε καινούριο release απογοητεύομαι πλήρως μεχρι να συνηθίσω... οπότε δώστε του την ευκαιρία και απλα΄μετά δεν υπάρχει γυρισμός στην μάπα το ΦΙΦΑ! :D

Άλλωστε, παρα πολλοί παίκτες PRO είναι πρώην παικτες ΦΙΦΑ που βρήκαν επιτέλους αυτό που εψαχναν...

 

ΥΓ. Υπάρχουν όντως διαφορές ανάμεσα σε Winning Eleven και Pro Evo, αλλα θέλει εμπειρία για να τις καταλάβει κάποιος... ψηφίζω WE που πάντα είναι λιγο πιο αργό και λιγότερο arcade style από το PRO... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Gadetakia συμφωνώ με αυτά που γράφεις. Κι εγώ με ΦΙΦΑ ξεκίνησα αλλά με την εξέλιξη του ΠΡΟ, δεν ξανασχολήθηκα με το ΦΙΦΑ. Η ευκολία που έστελνες τη μπάλα στο "Γ" στο ΦΙΦΑ είτε με αμυντικό είτε με επιθετικό παίκτη ήταν εκτός πραγματικότητας. Για να μην πω ότι ήταν πανεύκολο. Το ΠΡΟ σαφώς είναι πιο ρεαλιστικό. Όσοι έχουν παίξει μπάλα και τους αρέσει να παίζουν σίγουρα προτιμούν το ΠΡΟ. Το μόνο ΦΙΦΑ που μου άρεσε και που έμοιαζε με το ΠΡΟ ήταν το ALL STARS.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ήμουν φανατικός του FIFA μέχρι που ανακάλυψα το demo του PES3.Τι έκανα μόλις το έπαιξα;Add/remove programs->uninstall FIFA και αγορά του PES3.

Από τότε έγινα φανατικός.Είδα και το φετινό demo του F06.Δεν απογοητεύτικα αλλα δεν είναι και PES5.Κινείται όμως προς τη σωστή κατεύθυνση.(αυτή του PES :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
OK ας συνεχιστεί εδώ το θέμα αφού δε γίνεται τίποτα...:mad: Μόνο που από εδώ και πέρα θα πρέπει να εκφράσετε την άποψη σας μετά από τόσο καιρό που θα είναι και πιο σωστή γιατί όλοι πλέον τα έχουμε δοκιμάσει και τα 2 games...Αιτιολογήστε please!!!Μην ψηφίζετε απλά...;)
Wanna have fun with Fifa2006? Download the best Greek League Patches here---> http://www.fifamadness.com
Link to comment
Share on other sites

ProEVO 5 apo mena giati apla einai apexto tromero kai poio pragmatiko!!!!exthes epeksa ligo fifa se ena filo poy den eixe to pro kai ksenerwsa:down:

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...