Jump to content

Nova sports pack


boban3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα έχω σύνδεση στη vodafone με 100mbps internet+απεριόριστα σταθερά+ 300 λεπτά σε κινητά και vodafone tv full pack.Μετα την αποχώρηση των καναλιων novasports μιλησα τηλεφωνικά με εκπρόσωπο της nova και μου πρόσφερε το full pack με 100αρι ίντερνετ στα 42,47 ευρώ με τρεις μήνες δώρο συν δωρεάν εγκατάσταση και τέλη ενεργοποίησης για 24μηνη δέσμευση.

Έχω όμως τους εξής προβληματισμούς και θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει η δυνατότητα καλύτερης επιλογής.

Δε θα ήθελα να βάλω πιάτο στο σπίτι,αλλά δεν έχω δει κάποια ανακοίνωση για να μπορώ π.χ. να έχω την υπηρεσία όπως με την cosmote tv μέσω app στην tv.

Επίσης επειδή έχω 4 συνδέσεις κινητής στη vodafone θα χάσω αρκετές πρόσθετες εκπτώσεις και επιπλέον gb ανά γραμμή.

Θα ήθελα λοιπόν την καθοδήγηση σας ώστε να επιλέξω έως 15 Οκτωβρίου τον οικονομικότερο τρόπο ώστε να συνεχίσω να παρακολουθώ καταρχήν τα κανάλια novasports.

Η τιμή του συγκεκριμένου πακέτου θεωρώ ότι είναι υπερβολική στα 24,90 ευρώ με δύο μήνες δώρο για 24μηνη δέσμευση( η αντίστοιχη συνδρομή μου στην cosmote tv full pack είναι 22,5 ευρώ με δύο μήνες δώρο σε 12μηνη δέσμευση)

Θα εκτιμούσα αν μπορείτε να με βοηθήσετε με το ως άνω ζήτημα κι ελπίζω σύντομα να λανσαρετε υπηρεσία tv μέσω ευρυζωνικού σήματος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα boban3,

σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας!

Έχουμε λάβει το προσωπικό σου μήνυμα και έχουμε απαντήσει σχετικά.

Παραμένουμε στη διάθεσή σου.

Γιώργος, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...