Jump to content

Xiaomi 11T


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!!!
Ρουτερ της cosmote έχω στο σπίτι 
Με το Mi10t  δεν το κάνει αυτό...
Και εμένα η σύζυγος που έχει το mi10t δεν έχει παραπονεθεί ποτέ. Τι να σου πω τώρα; Άβυσσος η ψυχή της xiaomi. Σκέψου τώρα ήρθα χθες σε ένα ξενοδοχείο που είχα να ερθω 3 μήνες και συνδέθηκε κατευθείαν. Στο σπίτι όμως όταν γυρίσω κατά πάσα πιθανότητα δεν θα συνδεθεί.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα σχολιο για αυτο που αναφερεται στις αξιολογησεις skroutz:

https://www.skroutz.gr/s/31440068/Xiaomi-11T-5G-8GB-128GB-Celestial-Blue.html#reviews

Quote

ο συνομιλητής ακούγεται από το πάνω ηχείο και όχι από ηχείο στο αφτι..αυτό καθιστά κάθε κλήση ΜΗ ιδιωτικη ...είναι σαν να ακούς από ανοιχτή ακρόαση..τι να τα κάνω όλα τα άλλα αν η πρώτη δουλειά δεν γίνεται σωστά?..

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Fotis_Greece said:

Παιδια ενα σχολιο για αυτο που αναφερεται στις αξιολογησεις skroutz:

https://www.skroutz.gr/s/31440068/Xiaomi-11T-5G-8GB-128GB-Celestial-Blue.html#reviews

 

Εμένα πάντως δεν συμβαίνει αυτό κανονικά μιλάω από το ηχειακι ακούω κ δεν έχω πρόβλημα καλημέρα 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα οπότε τραβάω βίντεο το πρώτο δευτερόλεπτο έχει ηχο το βίντεο κ μετά καθόλου έχει κάποια ρύθμιση η συμβαίνει σε κανέναν άλλον;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα το έχω 2 μέρες στα χέρια μου..όλα καλά αλλά βλέπω ενημέρωση ασφαλείας 9/21?? Είναι δυνατόν??

Screenshot_2022-02-04-20-50-12-342_com.android.settings.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πώς και τόση νέκρα παιδιά; Μπορεί κανένας να πει αν αξίζει το συγκεκριμένο με mtk επεξεργαστή; Ανταγωνισμό σε κοντινά χρήματα βρίσκω μόνο το OnePlus Nord 2.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είμαστε πολλοί λίγοι με αυτό το τηλέφωνο δεν έχω άποψη να σου πω για το άλλο αλλά εγώ για τα λεφτά του ειδικά όσο πέφτει σε τιμή είναι μια χαρά σαν κινητό πολύ καλό κ με τις κάμερες δεν είναι φολντ 2 που είχα πριν αλλά είναι πάρα πολύ καλό έχει όμως πολύ ωραίες επιλογές μέσα στο σινεματικ για να παιξεις με τις καμερες

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dafly7 said:

Μάλλον είμαστε πολλοί λίγοι με αυτό το τηλέφωνο δεν έχω άποψη να σου πω για το άλλο αλλά εγώ για τα λεφτά του ειδικά όσο πέφτει σε τιμή είναι μια χαρά σαν κινητό πολύ καλό κ με τις κάμερες δεν είναι φολντ 2 που είχα πριν αλλά είναι πάρα πολύ καλό έχει όμως πολύ ωραίες επιλογές μέσα στο σινεματικ για να παιξεις με τις καμερες

Ευχαριστώ φίλε μου για τις απαντήσεις. Μια ερώτηση μόνο. Είμαστε ακόμα με την 12.5.8? Παραλαμβάνω σήμερα και εφόσον είναι θέμα ημερών το να πάρουμε miui 13, σκέφτομαι να μην χάσω χρόνο σεταροντας το πλήρως στα μέτρα μου, να το κάνω μια και καλή με το miui 13.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, aggeloszog said:

Ευχαριστώ φίλε μου για τις απαντήσεις. Μια ερώτηση μόνο. Είμαστε ακόμα με την 12.5.8? Παραλαμβάνω σήμερα και εφόσον είναι θέμα ημερών το να πάρουμε miui 13, σκέφτομαι να μην χάσω χρόνο σεταροντας το πλήρως στα μέτρα μου, να το κάνω μια και καλή με το miui 13.

Ναι φίλε μου καλά το σκέφτεσαι και εγώ σε αυτήν είμαι ακόμα 12 5 8 τώρα βέβαια το πότε θα πάρουμε τη 13άρα κράτα μικρό καλάθι αλλά αφού τώρα παραλαμβάνεις καλά θα κάνεις να περιμένεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ξαναδεί αυτό σε προηγούμενο κινητό. Ίσως φτάσει και 12 ώρες σοτ, και μάλιστα το έχω με κλειστή οθόνη συνδεδεμένο με το jbl Bluetooth να παίζει τραγούδια.

Screenshot_2022-02-13-15-48-05-794_com.miui.securitycenter.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 27/2/2022 at 12:05 ΠΜ, dafly7 said:

Μόλις μου ήρθε το 13 3.3 γιγα

Επιβεβαιώνω, MIUI 13 με Android 12 και security patch 01/2022, μέχρι τώρα δεν βλέπω ιδιαίτερες αλλαγές...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπέρα ερωτηση.. το πηρα για να αντικαταστησω ενα galaxy note 10+ και μαζί έχω το galaxy active 2 πως μπορω να βάλω το samsung health monitor στο xiaomi?????

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Ermenegildo said:

καλησπέρα ερωτηση.. το πηρα για να αντικαταστησω ενα galaxy note 10+ και μαζί έχω το galaxy active 2 πως μπορω να βάλω το samsung health monitor στο xiaomi?????

δε στο βγάζει το play store;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, chios said:

δε στο βγάζει το play store;

οχι και το κατεβασα και σαν ξεχωριστο apk αλλα παλι τπτ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, chios said:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ θα το δοκιμάσω το βραδυ που θα γυρίσω σπιτι και θα σε ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

λεει τιποτα η συσκευη ?

σκεφτομαι να δωσω το realme gt και να παρω το 11t

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...