Jump to content

Νέο Myphone

ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

• Administrators
15 ώρες πριν, mol said:

Αργεί λίγο να ανοίξει η σελίδα. Μισό λεπτό, ίσως και παραπάνω. 

Όλες οι άλλες σελίδες ανοίγουν αστραπιαία

Από κινητό με chrome μπαίνω. 

Το έχουμε διαπιστώσει και το κοιτάζουμε…

Modpic.gif

στα θεματα που παρακολουθουμε δε γινεται να εμφανιζονται πρωτα οσα εχουν αδιαβαστα μηνυματα οπως γινοταν στο παλιο forum που σε πηγαινε με ενα κλικ στο πρωτο αδιαβαστο καθε topic?

Τωρα πρεπει να τα ψαχνω ενα ενα και να μεταβαινω στη τελευταια σελιδα μεσα απο το καθε θεμα

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το πρόβλημα με την κεντρική σελίδα του forum που κολλάει ώρες ώρες είναι τέρμα ενοχλητικό, σε σημείο να το σκέφτομαι αν θα πατήσω στον σελιδοδείκτη. 

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

• Administrators
9 ώρες πριν, PapaDarxon said:

Το πρόβλημα με την κεντρική σελίδα του forum που κολλάει ώρες ώρες είναι τέρμα ενοχλητικό, σε σημείο να το σκέφτομαι αν θα πατήσω στον σελιδοδείκτη. 

Είμαστε σε αναζήτηση του προβλήματος.

Modpic.gif

Πως γινεται να ακολουθησω ενα νημα, χωρις να γραψω σε αυτο ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ να πατησω "ακολουθηση θεματος" κατω; Και βασικα, γιατι δεν ειναι προεπιλογη; 

Πχ σε αυτο το θεμα, εγραψα πολλες φορες αλλα τωρα ειδα οτι δεν μου ερχονται ειδοποιησεις, ή και δεν ειμαι καν σαν ακολουθος. Τωρα το πατησα ΞΑΝΑ (ακολουθηση θεματος). Για να δουμε...

Samsung S21 Ultra

Το να βλέπεις την πλατφόρμα που σου έλυσε τα χέρια στα 13 σου ακόμη ζωντανή μου φτάνει. Σας ευχαριστώ για τα πάνε-έλα στα service και τα λεφτά που γλίτωσα απλά επειδή έκατσα και διάβασα τις 150 σελίδες στην συζήτηση για την συσκευή. Εδώ μου έχει τύχει μέχρι και να θέλουν να μου στείλουν δέμα με κρασί ρακί κ λάδι απλά επειδή βοήθησα 10 λεπτά μέσω Skype. Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα του myphone!!!

Μπράβο φίλε για το εξαιρετικό σου σχόλιο! Μακάρι να σκέφτονταν όλοι έτσι! 

Powered by WIND W Unlimited and Realme 8 5G

On 13/12/2021 at 8:17 ΠΜ, MarcDS said:

Το να βλέπεις την πλατφόρμα που σου έλυσε τα χέρια στα 13 σου ακόμη ζωντανή μου φτάνει. Σας ευχαριστώ για τα πάνε-έλα στα service και τα λεφτά που γλίτωσα απλά επειδή έκατσα και διάβασα τις 150 σελίδες στην συζήτηση για την συσκευή. Εδώ μου έχει τύχει μέχρι και να θέλουν να μου στείλουν δέμα με κρασί ρακί κ λάδι απλά επειδή βοήθησα 10 λεπτά μέσω Skype. Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα του myphone!!!

Συμφωνώ, αλλά μένει να υιοθετήσει και τις ευκολίες του παλιού φόρουμ όσο αυτό είναι εφικτό! 😉🙂

Edited by evris2013
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB :)

Το προβλημα με το κολλημα της κεντρικης του Forum συνεχιζει να υπαρχει.

Διαβαζεις ενα θεμα, πατας να πας στην κεντρικη ωστε να πας σε αλλη κατηγορια για να διαβασεις αλλο θεμα και τσουπ κολλαει.

Μια λυση "μπαλωμα" ειναι να δουλευεις το forum με σελιδοδεικτες για τις κατηγοριες που σε ενδιαφερουν αλλα αυτο μπορεις να το πεις κι αστειο.

Τεσπα βλεπω οτι μετα τα fixes του πρωτου καιρου το forum αφεθηκε στο ελεος του θεου απο πλευρας bug fixes.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Παιδιά σας παρακαλώ μια βοήθεια. Είμαι εδώ από το 2003. Είχα καιρό να μπω για διάφορους λόγους. Μπορεί να μου πει κανεις, πως μεταβαίνω πλέον στα καινούργια αδιάβαστα μηνύματα   των threads που παρακολουθώ! ????

• Administrators
8 ώρες πριν, doganos said:

Οντως ειναι πολυ σπαστικο.... και δεν βλεπω να ασχολειται κανεις... κριμα

Πως θα δεις ακριβώς αν ασχολείται κάποιος ή όχι;

Κάποια θέματα έχουν λυθεί και κάποια αλλά (λιγότερα) όχι. Δυστυχώς δεν είναι τόσο απλό όσο φαίνεται, υπάρχουν συγκεκριμένοι άνθρωποι που έχουν αναλάβει αυτή τη δουλειά και η προσπάθεια βελτίωσης των λειτουργιών του φόρουμ συνεχίζεται.

Modpic.gif

1 hour ago, athanaso77 said:

Πως θα δεις ακριβώς αν ασχολείται κάποιος ή όχι;

Κάποια θέματα έχουν λυθεί και κάποια αλλά (λιγότερα) όχι. Δυστυχώς δεν είναι τόσο απλό όσο φαίνεται, υπάρχουν συγκεκριμένοι άνθρωποι που έχουν αναλάβει αυτή τη δουλειά και η προσπάθεια βελτίωσης των λειτουργιών του φόρουμ συνεχίζεται.

Ε ξέρω εγώ; 1 μήνα πριν είπε ότι το ξέρουν το πρόβλημα και ακόμη υπάρχει. 

Samsung S21 Ultra

• 2 weeks later...

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω εγώ είναι ότι δεν μπορώ να γράφω στο forum. Όταν γράφω δεν ανεβαίνουν οι δημοσιεύσεις. Μπορεί να χρειαστεί να κάνω δεκάδες ανανεώσεις της σελίδας και αποθηκεύσεις του μηνύματος για να δουλέψει το σύστημα. Αυτό σε firefox ανεξαρτήτως πλατφόρμας (windows, android) και συσκευής (Samsung Tab, Note κ.α.)

Ευχαριστώ.

Το κανάλι μου στο YouTube

Πρώην διαχειριστής στους 4Τροχούς: Επίσης, αν θέλεις να είσαι σωστός, θέλω να βγεις δημόσια στο θέμα και να γράψεις αν και ποιά επαγγελματική σχέση έχεις με τους jammers και τα λοιπά συστήματα...

• 2 weeks later...
On 25/12/2021 at 6:54 ΜΜ, doganos said:

Ε ξέρω εγώ; 1 μήνα πριν είπε ότι το ξέρουν το πρόβλημα και ακόμη υπάρχει. 

Αφου λέει ότι δεν είναι και τόσο απλό για να λυθούν. Μπορεί και μήνες να χρειαστεί για να λυθούν...

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB :)

ερωτηση. Μπορει να δινονται τα ranks βαση του παρελθοντος?

Γιατι βλεπω ξεκιναμε απο το μηδεν