Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, Mark_K said:

Εγώ έχω παρατηρήσει πως αν αργεί θέλει ξανά πάτημα ή refresh, και φορτώνει αμέσως. Δηλαδή στον browser του pc που το έχω bookmarked, έτσι και αν πατώντας δεν ανοίξει αστραπιαία, τότε άμεσα το ξανά πατάω και φορτώνει. Έχει γίνει λίγο συνήθεια και κάνω double click, και δουλεύει πάντα.

Sent from my Galaxy S10e
 

Το ίδιο είπα κι εγώ πιο πάνω. Στη δεύτερη φορά ανοίγει άμεσα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2022 at 4:21 ΜΜ, Mark_K said:

Ναι, σου λέω ότι δεν χρειάζεται να την κλείσεις. Απλά ένα refresh.

Sent from my TCL 20 5G
 

Μπα με refresh πάλι καθυστερεί. Την κλείνω για να ανοίξει σύντομα. Από κινητό πάντα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν με βολεύει το Tapatalk. Έχω συνηθίσει μέσω Chrome και στο παλιό και στο νέο φόρουμ. Αν κι από Tapatalk υπάρχει το ίδιο θέμα άκουσα πιο πάνω. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Υπάρχει περίπτωση τα bugs που ανέφερα κατά καιρούς κι εγώ και άλλοι να λυθούν? Τουλάχιστον στο παλιό δεν υπήρχαν, οπότε θεωρητικά δεν θα έπρεπε να μείνουν άλυτα...

Π.χ. η διαχείριση θεμάτων δεν ενημερώνεται με ημερομηνίες τελευταίου ποστ, ούτε πηγαίνει αυτόματα στην τελευταία σελίδα μόλις επιλέξω κάποιο από αυτά, στο παλιό σάιτ στο μενού τα θέματα μου, ήταν όλα αυτόματα. Θα διορθωθεί αυτό;

Επίσης στο σκοτεινό θέμα το ω φαίνεται να είναι από άλλη γραμματοσειρά και φαίνεται πολύ περίεργα, πότε θα διορθωθεί; Είναι κάτι που λύνεται απλά πιστεύω, αλλάξτε γραμματοσειρά, βάλτε από το φωτεινό θέμα και λογικά θα είναι εντάξει.

 

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mivas said:

Υπάρχει περίπτωση τα bugs που ανέφερα κατά καιρούς κι εγώ και άλλοι να λυθούν? Τουλάχιστον στο παλιό δεν υπήρχαν, οπότε θεωρητικά δεν θα έπρεπε να μείνουν άλυτα...

Π.χ. η διαχείριση θεμάτων δεν ενημερώνεται με ημερομηνίες τελευταίου ποστ, ούτε πηγαίνει αυτόματα στην τελευταία σελίδα μόλις επιλέξω κάποιο από αυτά, στο παλιό σάιτ στο μενού τα θέματα μου, ήταν όλα αυτόματα. Θα διορθωθεί αυτό;

Επίσης στο σκοτεινό θέμα το ω φαίνεται να είναι από άλλη γραμματοσειρά και φαίνεται πολύ περίεργα, πότε θα διορθωθεί; Είναι κάτι που λύνεται απλά πιστεύω, αλλάξτε γραμματοσειρά, βάλτε από το φωτεινό θέμα και λογικά θα είναι εντάξει.

 

Εχουμε αναφερει πολλα προβληματα τα οποια ειναι και deal breaker και δεν εχουν διορθωθει. Πριν μπει το 2022 τα εχουμε αναφερει και λενε οτι τα κοιταζουν.

Εγω πιστευω οτι το myPhone πωληθηκε σε καποιον user ο οποιος απλα το τρεχει να υπαρχει.

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ο πληθυντικός του forum είναι fora και όχι forums. Διορθώστε το. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Ο πληθυντικός του forum είναι fora και όχι forums. Διορθώστε το. 

Ορθότατο.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Εδω με τα ποσοστα θελει φτιαξιμο.

 

Quote

Voltron has earned 3 of 14 ranks, and is in the top 14% of all members!

 

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

μην το ψάχνεις, παρατημένο είναι το myphone, έχει πεθάνει προ πολλού, ό,τι είναι πλέον βρίσκεται στον αυτόματο πιλότο...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Ποιος το πήρε το myphone; Είναι κανείς από 4 ρόδες, βενζινόπληκτους κλπ ενωμένες δυνάμεις ρουφιάνων; Κανείς από Ρωσία ή λίγο πιο Ν.Α. από εμάς που συνεργάζεται με καμιά Εθνική Υπερδύναμη Παραδόπιστων απατεώνων; Πριν λίγο μου κλείδωσαν τον λογαριασμό για 3 υποτιθέμενες λανθασμένες προσπάθειες login, κάτι που δεν ισχύει γιατί αφενός ήμουν εγώ, αφετέρου δεν μπορεί να ήταν λανθασμένες γιατί ξέρω το password.

 

Μου έρχεται ένα mail και μου λέει ότι για λόγους ασφαλείας πρέπει να κάνω reset το password. Προσπαθώ να κάνω login για να αλλάξω το password (αν χρειάζεται) γιατί δεν ακολουθώ links που στέλνονται με mail. Δεν με αφήνει να κάνω login, ούτε να μηδενίσω το password, είτε χρησιμοποιώ κινητό, είτε υπολογιστή. Μου έρχεται mail ότι κλειδώθηκε ο λογαριασμός για κάποια ώρα λόγω 3 αποτυχημένων προσπαθειών login. Γιατί κλειδώθηκε ο λογαριασμός στην αρχή; Γιατί μετά δεν άφηνε έστω μηδενισμό; Περίεργα πράγματα...

 

Ευχαριστώ.

 

* Όχι πως ο Ξιφουνόν δεν συνεργάζεται με την ΕΛ.ΑΣ... ρουφ... ρουφ... ρουφ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται 3-4 μέρες τώρα και δεν υπάρχει καν μια ανακοίνωση το τι γίνεται και τι να κάνει ο λαός


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ήρθε email το οποίο είδα πριν μπω, οπότε έκανα πρώτα reset και new password.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλησπέρα.

Το mail που σας ήρθε είναι πραγματικό, έχει γίνει reset στα accounts από τον admin.  Το κλείδωμα για 30' συνέβη στους περισσότερους, ίσως μια εκκαθάριση cookies βοηθήσει. Επίσης αν δεν γίνει reset από το link που σας έρχεται στο mail, αλλά με τον παραδοσιακό τρόπο (ξέχασα τον κωδικό μου), φαίνεται να μην δημιουργει πρόβλημα κλειδώνοντας τον χρήστη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.
Το mail που σας ήρθε είναι πραγματικό, έχει γίνει reset στα accounts από τον admin.  Το κλείδωμα για 30' συνέβη στους περισσότερους, ίσως μια εκκαθάριση cookies βοηθήσει. Επίσης αν δεν γίνει reset από το link που σας έρχεται στο mail, αλλά με τον παραδοσιακό τρόπο (ξέχασα τον κωδικό μου), φαίνεται να μην δημιουργει πρόβλημα κλειδώνοντας τον χρήστη.

Το γεγονός ότι έρχονται συνέχεια mails κάθε φορά που κάνουμε login μπορεί να σταματήσει;
Συμβαίνει τις τελευταίες μέρες.
d07eecc59ef8fdc3421616deb874061b.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

συνεχίζεται το πρόβλημα με τα mails ακόμα και μετά το reset

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω τίποτα. Πώς γίνεται σε εσάς να το κάνει; Περίεργο
Μπαίνεις μόνο από pc μήπως?

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, doganos said:

Κινητό και υπολογιστή

Κινητό = Tapatalk 🙂

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...