Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.

Με δυσκολεύει η καινούργια μορφή του forum. Το κυριότερο θέμα που δεν ξέρω πως γίνεται, είναι όταν πατάω σε ένα θέμα που παρακολουθώ, με πηγαίνει στην πρώτη σελίδα. Μετά πρέπει να πατήσω να πάω στην τελευταία σελίδα και στη συνέχεια να σκρολλάρω προς τα κάτω για να βρω τα τελευταία μηνύματα.

Πώς γίνεται να πηγαίνω κατευθείαν στο πρώτο μη αναγνωσμένο;;;

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Green_Dragon said:

Πώς γίνεται να πηγαίνω κατευθείαν στο πρώτο μη αναγνωσμένο;;;

Πατώντας σε αυτά στα αριστερά του τίτλου.

Capture.thumb.PNG.d735755afced07d8aedaa89c9d4391db.PNG

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν γίνεται.

Δεν το έχουν φτιάξει ακόμα αυτό.

Αναμένουμε να το φτιάξουν, αν το φτιάξουν.

Τουλάχιστον εγώ από εδώ που το δοκιμάζω ισχύουν τα παραπάνω που είπα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, πώς γίνεται να μπορώ να κάνω log in με τους παλιούς κωδικούς μου στο forum του myphone , αλλά να μου βγάζει σφάλμα όταν το προσπαθώ στην αρχική σελίδα;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, panoszavra said:

Ρε παίδες, πώς γίνεται να μπορώ να κάνω log in με τους παλιούς κωδικούς μου στο forum του myphone , αλλά να μου βγάζει σφάλμα όταν το προσπαθώ στην αρχική σελίδα;

Στην αρχική σελίδα δεν μπορείς να κάνεις login. Μόνο αν πας να γράψεις κάποιο σχόλιο στα νέα σε αφήνει...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν ανταποκρινετε το site με Mozila?  Δεν μπορω να βαλω ουτε ποστ ουτε και να στειλω μηνυματα. 

Μεποιο τροπο μπορω να δω τα απεσταλμενα μυνηματα γιατι μονο τα εισερχομενα μου εμφανιζει.

Edited by jogatore
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
22 ώρες πριν, Cherouvim said:

δεν βλέπω παιδιά τις αξιολογήσεις

Ξέρει μήπως κανείς κάτι?? Είχα μερικές μην τις χάσω

Δυστυχώς αυτές τις χάσαμε όλοι μιας και δεν ταιριάζει το νέο με το παλιό format. Γίνεται μια προσπάθεια από τους developers, δεν είμαι σε θέση όμως να γνωρίζω την έκβαση της.

On 28/9/2021 at 10:04 ΠΜ, jogatore said:

Μεποιο τροπο μπορω να δω τα απεσταλμενα μυνηματα γιατι μονο τα εισερχομενα μου εμφανιζει.

Όλα τα μηνύματα είναι σαν ξεχωριστές συζητήσεις με το κάθε μέλος ξεχωριστά  όπου βλέπεις τι σου έχουν στείλει και τι έχεις απαντήσεις. Δεν έχουμε ξεχωριστούς φάκελος για τα εισερχόμενα και ξεχωριστούς για τα απεσταλμένα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanaso77 said:

Δυστυχώς αυτές τις χάσαμε όλοι μιας και δεν ταιριάζει το νέο με το παλιό format. Γίνεται μια προσπάθεια από τους developers, δεν είμαι σε θέση όμως να γνωρίζω την έκβαση της.

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή.
Αν κάνεις logout, ΔΕΝ μπορείς να ξανακάνεις είσοδο γιατί δεν ανάγνωρίζει το password.
Δοκιμάστε το από browser που δεν είστε συνδεδεμένοι

----------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τί συμβαίνει, πολλά θέματα που παρακολουθώ δεν ανανεώνονται , έχουν μέρες να δημοσιευθεί κάτι , όταν κάθε 1 λεπτό γινόταν ανάρτηση , δεν ξέρω έχω απογοητευτεί.

Link to comment
Share on other sites

Που είναι τα παραστατικά Emoticons που είχε το παλιό φόρουμ είχε και την επεξήγηση δίπλα από κάθε φατσούλα; Που είναι οι παραστατικές υπογραφές που είχε το παλιό φόρουμ; Δεν μπορούν να μπουν εδώ;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evris2013 said:

Που είναι τα παραστατικά Emoticons που είχε το παλιό φόρουμ είχε και την επεξήγηση δίπλα από κάθε φατσούλα; 

Μια χαρά υπάρχουν και εδώ
😀😜

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, coulis said:

Μια χαρά υπάρχουν και εδώ
😀😜

Το ξέρω ότι υπάρχουν, δεν κινούνται όμως όπως στο παλιό. Εκεί ήταν και πολλά περισσότερα. 🤔

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 2/10/2021 at 1:01 ΠΜ, evris2013 said:

Το ξέρω ότι υπάρχουν, δεν κινούνται όμως όπως στο παλιό. Εκεί ήταν και πολλά περισσότερα. 🤔

Μακάρι μόνο τέτοια να ήταν όλα τα «προβλήματα» της νέας πλατφόρμας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό με το να πατάς στο τίτλο κάποιου τοπικ που παρακολουθεις και να σε πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο από εσένα ποστ δεν το φτιάξανε και απ' ότι βλέπω μάλλον δεν θα φτιαχτεί ποτέ.

4 ώρες πριν, athanaso77 said:

Μακάρι μόνο τέτοια να ήταν όλα τα «προβλήματα» της νέας πλατφόρμας.

Ισχύει. Δυστυχώς ακόμα η νέα πλατφόρμα δεν έχει διορθώσει βασικά προβλήματα.

Ένα είναι σαν αυτό που αναφέρω κι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα να έχει ερωτηθεί , σόρρυ κιόλας μπορεί να το προσπέρασα στο ψάξιμο , όταν πάω να καταχωρίσω Αγγελία , μου ζητάει να μου στείλει ένα SMS στο κινητό πριν την καταχώριση , για την επαλήθευση του λογαριασμού μου.

Ε, αυτό το SMS δεν έρχεται πότε , εδώ και μέρες τώρα που προσπαθώ. 

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, adais said:

Τελικά αυτό με το να πατάς στο τίτλο κάποιου τοπικ που παρακολουθεις και να σε πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο από εσένα ποστ δεν το φτιάξανε και απ' ότι βλέπω μάλλον δεν θα φτιαχτεί ποτέ.

 

Σε μένα, στην mobile έκδοση, η συγκεκριμένη δυνατότητα λειτουργεί κανονικά. Γενικά όμως έχει αρκετά θεματάκια προς επίλυση.

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μίλησα για την mobile έκδοση όμως.

Για τη κανονική έκδοση για pc μίλησα.

Και ναι παρόλο που έχουν περάσει νομίζω πάνω από 2 μήνες απ' όταν άλλαξαν το site υπάρχουν ακόμα πάρα πολλά προβλήματα.

 

Υ.γ. Δεν έχεις βάλει σωστά τη παράθεση γιατί ακόμα και η απάντηση σου είναι μέσα στη παράθεση κάτι που είναι λάθος.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, adais said:

Εγώ δεν μίλησα για την mobile έκδοση όμως.

Για τη κανονική έκδοση για pc μίλησα.

Και ναι παρόλο που έχουν περάσει νομίζω πάνω από 2 μήνες απ' όταν άλλαξαν το site υπάρχουν ακόμα πάρα πολλά προβλήματα.

 

Υ.γ. Δεν έχεις βάλει σωστά τη παράθεση γιατί ακόμα και η απάντηση σου είναι μέσα στη παράθεση κάτι που είναι λάθος.

Δεν είχα καταλάβει ότι μιλούσες για pc.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Στην mobile έκδοση του site , παρατηρώ επίσης ότι κατά το scrollάρισμα το μπλε κυκλικό "κουμπί" που υπάρχει στην κάτω δεξιά γωνία της σελίδας καλύπτεται από το like button.(και άλλα κουμπιά) Θα έπρεπε να συμβαίνει το αντίθετο.

Screenshot_20211003-082610.jpg

Screenshot_20211003-085207.jpg

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ούτε τα αγγλικά έγιναν ελληνικά ακόμα. Ακόμα βλέπω "Add Files, Other Media, Max total size" κλπ. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, adais said:

Εγώ δεν μίλησα για την mobile έκδοση όμως.

Για τη κανονική έκδοση για pc μίλησα.

Ίσως στα windows να παίζει ρόλο και η έκδοση, σε εμένα με 7 λειτουργεί κανονικά.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...