Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, johndouk said:

Καλησπέρα. 

Συγγνώμη εκ των προτέρων, αν έχει ήδη ερωτηθεί και απαντηθεί. (Έψαξα, αλλά δεν εντόπισα κάτι.)

Υπάρχει τρόπος, όταν βλέπω τα μη αναγνωσμένα posts των threads που ακολουθώ (έχοντας πατήσει το σχετικό button δεξιά στην μπάρα επάνω), αφού ανοίξω όσα θέλω από αυτά, μετά να μαρκάρω όλα τα υπόλοιπα ως αναγνωσμένα με ένα button; (ενστικτωδώς αναζήτησα κάποιο τέτοιο στο κάτω μέρος -ίσως δίπλα στο "φόρτωση περισσότερων", αλλά δεν βρήκα. "Mark all as read".)

Ευχαριστώ.

 

19A57171-8B48-491A-9A42-AF3D2D842DB7.jpeg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bill_viper said:

 

19A57171-8B48-491A-9A42-AF3D2D842DB7.jpeg

Ooops!

Ευχαριστώ πολύ!

(Μου διέφυγε λόγω ... μη scroll down...) 🙄

Screenshot_20210908-213608_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συμμαζέψατε και τις υποκατηγορίες της Xiaomi σε τρεις (Mi, Poco, Redmi), το βρίσκω πολύ σωστή τη κίνηση αυτή. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 hours ago, adais said:

Πιστεύω ο παλιός τρόπος που έβλεπες τι νούμερο είναι το ποστ σου χωρίς να έπρεπε να πατήσεις πουθενά ήταν πολύ καλύτερος.

Το ζητήσαμε και θα το έχουμε μάλλον αυτό 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ πολύ να μου πεις γιατί τα μειλ notifications δεν δουλεύουν καθόλου σε εμένα?

Και αν μπορείτε κάντε να μπορούμε να πατάμε πάνω σε κάποιο τοπικ και να μας πηγαίνει σε οτι έχουμε επιλέξει στο λογαριασμό μας.

Π.χ. στο τελευταίο μη διαβασμένο ποστ.

Μιλάω πάντα από το λινκ με τα follow topics.

Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Οι αξιολογήσεις στις αγγελίες πού έχουν πάει;

Ημουν σε πολύ υψηλό ποσοστό βαθμολογίας και τώρα δε βλέπω κάτι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ταξιωτης22 Μην το ψάχνεις εδώ δεν έχουν διορθώσει ακόμα πιο βασικά πράγματα και εσύ ρωτάς κάτι τέτοιο?

Κάτσε να διορθώσουν τα βασικά πρώτα και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,αρχή είναι κι είναι λογικό να μην έχουν προλάβει να επαναφέρουν τα πάντα.
Επίσης αλλο ένα θέμα.
Μου έρχονται συνεχώς emails από οποίο θέμα εχω γράψει.
Εχει ιδέα κανείς για το πως σταματάει αυτό;
Εγώ θέλω να λαμβάνω email μόνο αν εχω κάποιο προσωπικό μήνυμα.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ταξιδιωτης22 said:

Εντάξει,αρχή είναι κι είναι λογικό να μην έχουν προλάβει να επαναφέρουν τα πάντα.
Επίσης αλλο ένα θέμα.
Μου έρχονται συνεχώς emails από οποίο θέμα εχω γράψει.
Εχει ιδέα κανείς για το πως σταματάει αυτό;
Εγώ θέλω να λαμβάνω email μόνο αν εχω κάποιο προσωπικό μήνυμα.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

δεξιά πάνω στο nickname σου και πατάς ρυθμίσεις λογαριασμού, στην σελίδα που βγάζει έχει ένα πινακάκι δεξιά που γράφει ρυθμίσεις ειδοποιήσεων και τέλος πατάς εκεί που λέει αναφορές και το περιεχόμενο μου.

Ελπίζω να διορθώθηκε!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, adais said:

Σε εμένα πάντως όχι γιατί είχα ήδη επιλεγμένο το μειλ αλλά δεν δουλεύει.

Ειδες μηπως το προβλημα σου ειναι στο email;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν και το μειλ το είχα από όταν έφτιαξα το λογαριασμό και δεν είχα ποτέ θέμα με το προηγούμενο theme το τσέκαρα και τώρα και όχι δεν έρχεται απολύτως κανένα μειλ από το φόρουμ στο μειλ μου.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, που δεν το νομίζω αλλά έχω @hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, adais said:

Αν και το μειλ το είχα από όταν έφτιαξα το λογαριασμό και δεν είχα ποτέ θέμα με το προηγούμενο theme το τσέκαρα και τώρα και όχι δεν έρχεται απολύτως κανένα μειλ από το φόρουμ στο μειλ μου.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, που δεν το νομίζω αλλά έχω @hotmail.com

Το email σου δουλεύει όμως κανονικά, δηλαδή δέχεται από αλλού κανονικά mails; 

Δοκίμασε αν θες να αλλάξεις το email σε άλλο να δεις αν έρχονται κι ύστερα πάλι πίσω σε αυτό. 

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε ότι δουλεύει μια χαρά το μειλ μου.

Αφού σου είπα ότι με το προηγούμενο theme λάμβανα κανονικά μειλ και από εδώ.

 

Και δεν θέλω να αλλάζω μειλ γιατί πολύ παλιότερα που το είχα κάνει είχε σκαλώσει και δεν μπορούσα να συνδεθώ στο φόρουμ παρόλο που έβαζα σωστά το νέο κωδικό που μου είχε σταλεί στο μειλ που είχα αλλάξει.

 

Το θέμα με τις ειδοποιήσεις μειλ στο νέο φόρουμ δεν πρέπει να το έχω μόνο εγώ αλλά και πολλοί άλλοι μετά την αλλαγή theme του forum.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, adais said:

Εννοείτε ότι δουλεύει μια χαρά το μειλ μου.

Αφού σου είπα ότι με το προηγούμενο theme λάμβανα κανονικά μειλ και από εδώ.

 

Και δεν θέλω να αλλάζω μειλ γιατί πολύ παλιότερα που το είχα κάνει είχε σκαλώσει και δεν μπορούσα να συνδεθώ στο φόρουμ παρόλο που έβαζα σωστά το νέο κωδικό που μου είχε σταλεί στο μειλ που είχα αλλάξει.

 

Το θέμα με τις ειδοποιήσεις μειλ στο νέο φόρουμ δεν πρέπει να το έχω μόνο εγώ αλλά και πολλοί άλλοι μετά την αλλαγή theme του forum.

Δεν αλλαξαν απλα ενα theme αλλα ολοκληρη πλατφορμα και μπορει η νεα πλατφορμα να εχει κατι διαφορετικο (πχ certifacates) και το mail σου να τα βλεπει σαν κακοβουλα και να τα blockαρει.

Πρεπει να κανουμε κι εμεις καποιες δοκιμες ωστε να τους βοησουμε να βρουν τους λογους των προβληματων και να τα διορθωσουν, δεν ειναι εταιρεια να εχει ολοκληρο τμημα για καθε τι.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν και το μειλ το είχα από όταν έφτιαξα το λογαριασμό και δεν είχα ποτέ θέμα με το προηγούμενο theme το τσέκαρα και τώρα και όχι δεν έρχεται απολύτως κανένα μειλ από το φόρουμ στο μειλ μου.
Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, που δεν το νομίζω αλλά έχω @hotmail.com
Με Hotmail εμένα μου έρχονται κανονικά, απλά πάνε στα spam.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

On 11/9/2021 at 6:44 ΜΜ, PapaDarxon said:

Δεν αλλαξαν απλα ενα theme αλλα ολοκληρη πλατφορμα και μπορει η νεα πλατφορμα να εχει κατι διαφορετικο (πχ certifacates) και το mail σου να τα βλεπει σαν κακοβουλα και να τα blockαρει.

Πρεπει να κανουμε κι εμεις καποιες δοκιμες ωστε να τους βοησουμε να βρουν τους λογους των προβληματων και να τα διορθωσουν, δεν ειναι εταιρεια να εχει ολοκληρο τμημα για καθε τι.

Συμφωνώ μαζί σου να κάνουμε δοκιμές αλλά το θέμα είναι ότι δεν έχω λάβει απ' όταν άλλαξε το φόρουμ ποτέ ένα μειλ από το site.

Ούτε ένα παρόλο που έχω βάλει να με ειδοποιεί για κάποια τοπικ που παρακολουθώ και ακόμα και αν έχω λάβει προσωπικά μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για κάποιο λόγο μου άλλαξε το nickname (ήταν ^Deadly_Sin^) και δεν με αφήνει να δω αγγελίες. 

Πάντως πολύ όμορφο και μοντέρνο έχει γίνει! 

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν εχει αναφερθει αλλα η σελιδα που βλεπουμε τα θεματα που παρακολουθουμε εχει πολλα προβληματα.

λεον δε βγαζω ακρη εχουν μπερδευτει ολα.

τωρα 2 βασικα προβληματα ειναι οτι δεν υπαρχει το βελακι που σε πηγαινει στη τελευταια σελιδα καθε topic και το last reply δειχνει εντελως λαθος ωρα και ετσι δε ξερουμε αν υπαρχουν νεες απαντησεις.

εκανα εκκαθαριση cookies και εκ νου subscribe χωρις λυση,

spacer.png

Edited by dkostas
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  

59 minutes ago, dkostas said:

δε ξερω αν εχει αναφερθει αλλα η σελιδα που βλεπουμε τα θεματα που παρακολουθουμε εχει πολλα προβληματα.

λεον δε βγαζω ακρη εχουν μπερδευτει ολα.

τωρα 2 βασικα προβληματα ειναι οτι δεν υπαρχει το βελακι που σε πηγαινει στη τελευταια σελιδα καθε topic και το last reply δειχνει εντελως λαθος ωρα και ετσι δε ξερουμε αν υπαρχουν νεες απαντησεις.

εκανα εκκαθαριση cookies και εκ νου subscribe χωρις λυση,

spacer.png

Απ' όταν άλλαξαν το site είναι γεμάτο προβλήματα και είναι απολύτως λογικό.

Αυτό που λες το έχουν όλοι(Εννοείτε κι εγώ).

Εγώ π.χ. δεν λαμβάνω και μειλ ειδοποιήσεις ενώ με το παλιό site όλα δούλευαν μια χαρά τώρα με το νέο βασικά πράγματα δεν δουλεύουν σωστά σε πάρα πολλούς(Είμαι ένας από αυτούς).

Εγώ ξέρω ένα ρητό που λέει: "Αν δεν έχει χαλάσει μην το φτιάξεις" και με βάση του τι βλέπω σαν απλός χρήστης από τη στιγμή που αλλάξανε site υπολειτουργεί σε πολλά επίπεδα.

Τώρα για πόσο θα υπολειτουργεί δεν μπορώ να το ξέρω σαν απλός χρήστης που είμαι.

 

Λογικά το μόνο που μπορούμε να κάνουμε σαν απλοί χρήστες είναι υπομονή και όταν(Και αν) φτιάξουν τα προβλήματα του site, φτιάξανε.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, adais said:

......Εγώ π.χ. δεν λαμβάνω και μειλ ειδοποιήσεις ενώ με το παλιό site όλα δούλευαν μια χαρά τώρα με το νέο βασικά πράγματα δεν δουλεύουν σωστά σε πάρα πολλούς(Είμαι ένας από αυτούς).........

Επανω δεξιά:

Καμπάνα
Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων
Περιεχόμενο που ακολουθείται
"Automatically follow new content I post
Automatically follow content I reply to
ΚΑΙ
Ειδοποίηση όταν δημοσιεύεται νέο περιεχόμενο.
ΚΑΙ κάτω κάτω στο" Followed Content", διαλέγεις "Λίστα ειδοποιήσεων" για να σου έρχονται επάνω δεξιά ειδοποιήσεις ή και email για να σου έρχονται και αυτά.

 


Η πιο κάτω φωτο είναι από το δικό μου προφίλ. Μου έρχονται και μαιλ και ειδοποιήσεις!!!

image.png

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DjTony said:

Γιατί χάθηκαν στα Samsung οι κατηγορίες S9 S10 κλπ κλπ;

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 

το S10 για παράδειγμα είναι εδώ

https://myphone.gr/forum/topic/175266/?tab=comments#comment-6587935

και το S9

https://myphone.gr/forum/topic/164743/?tab=comments#comment-6309257

 

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...