Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα τις πρωτες μερες λειτουργει μια χαρα για μενα. Μπραβο στα παιδια που ειχαν την υπομονη και αφιερωσαν το χρονο για την αναβαθμιση και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισει να βελτιωνεται.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pavlitakis1 said:

Παιδιά με όλον τον σεβασμό, η άποψη που έχετε για εμάς ότι θα τσακωνόμαστε γι αυτό κόβετε δυνατότητες, μας υποτιμά ως χρήστες αλλά και το φόρουμ που έχει ανώριμους χρήστες και καλά χρειάζονται κηδεμόνες για να συμμορφώνονται.

Οι κόντρες όσο δεν ξεφεύγουν από το θέμα είναι καλοδεχούμενες σε ένα φόρουμ ανταλλαγής απόψεων.

Ο ένας δεν θέλει να βλέπουμε ποιός μας βρίζει για να μην πληγωθούμε ή ποιός μας κάνει λάικ για να μην καβαλήσουμε το καλάμι, ο άλλος λέει να μην γράφουμε αρνητικά σχόλια για να μην πληγωθούν οι υπεύθυνοι. Τελικά τι παίζει εδώ μέσα?

Έχετε την εντύπωση ότι είμαστε τόσο ανώριμοι που θέλουμε βουρδουλα για να μην ξεφύγουμε? Αν κάποιος ξεφύγει να υπάρχει επιτροπή που να κρίνει αν ξέφυγε και χρειάζεται τιμωρία και τι τιμωρία.

Δεν καταλαβαίνετε ότι αν κάποιος νοιώθει τόσο ελεγχόμενος, στο τέλος δεν έχει διάθεση για τίποτα.

Αλλαγή ΚΑΙ νοοτροπίας χρειάζεται και όχι μονο αλλαγή πλατφόρμας.

Αφού έχετε βάλει και αντίδραση κακή προς τι να κρύβονται οι αντιδράσεις. Ίσα ίσα αν κάποιος θέλει να κάνει κακό βάζει dislike 👎 σε όλους και αφαιρούνται πόντοι. Τι εξυπνάδα και αυτή. Μόνο τα λάικ έπρεπε να υπάρχουν και τίποτε άλλο. Μου αρέσει το σχόλιο αλλά δεν βοηθάει ώστε να δώσω πόντο. Επειδή το ινσομνια έχει ένα σύστημα, αντιγραφή και εμείς?

2021 και θέλουμε προστασία για να κάνουμε διάλογο? Δεν είμαστε φβ εδώ ούτε θέλουμε να γίνουμε.

Δεν έχεις πουθενά άδικο αλλά σίγουρα θα έχεις παρατηρήσει περιπτώσεις , οι οποίες δεν είναι πάντα η εξαίρεση, που ειρωνεύονται συσκευές  για να βγάλουν την δική τους καλύτερη, που γράφεις κάτι που πιστεύεις αρνητικό χωρίς εμπάθεια και στην πέφτουν σαν τις μέλισσες οι fanatics και άλλα πολλά απο ειρωνείες μέχρι ψέματα!Αυτό προφανώς το έχουν δει οι διαχειριστές και με αυτό το σκεπτικό είχαν τις όποιες αμφιβολίες!

Είναι θέμα διαχείρισης να εξαληφθεί αυτό το φαινόμενο και πιστεύω θα γίνει!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, king2009 said:

Νομιζω γινεται με πολυ παλια εκδοση απο 5 και κατω αλλα ειμαστε στην 8 δεν γινεται να παμε σε τοσο παλια εκδοση. Μακαρι να το φτιαξουν απο οταν σταματησε να δουλευει μπαινω λιγοτερο γιατι με το κινητο δεν γινεται δεν βολευει αλλιως.

Ο admin έγραψε ότι θα μας δώσουν πρόσβαση στο forum μέσω Tapatalk.

Δώστε τους λίγο χρόνο.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tsiftsism said:

Ο admin έγραψε ότι θα μας δώσουν πρόσβαση στο forum μέσω Tapatalk.

Δώστε τους λίγο χρόνο.

Αψογα μου διεφυγε οποτε μπραβο τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας και με γεια το καινουριο forum. Μια ερώτηση μόνο. Στο tapatalk δεν μπορώ να συνδεθώ εδώ και μέρες. Πρεπει να κάνω κάτι ή να περιμένω κάτι από εσάς? 

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Prattein_Aloga said:

Τωρα φαινονται κανονικα οι δημιουργοι των αντιδρασεων παντως.

Καλύτερα. 😛

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GUZGUN said:

Καλησπερα σας και με γεια το καινουριο forum. Μια ερώτηση μόνο. Στο tapatalk δεν μπορώ να συνδεθώ εδώ και μέρες. Πρεπει να κάνω κάτι ή να περιμένω κάτι από εσάς? 

Γιατί πότε δούλευε το Tapatalk με το myphone;

Εδώ και μήνες ξέρουμε ότι δεν δουλεύουν μαζί.

Το ζητάμε εδώ και καιρό να επανέλθει η συνεργασία με το tapa και αναμένουμε.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, tsiftsism said:

Ο admin έγραψε ότι θα μας δώσουν πρόσβαση στο forum μέσω Tapatalk.

Δώστε τους λίγο χρόνο.

Το tapatalk ειναι το πιο χρησιμο. Θα περιμενουμε λοιπον

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, junglist said:

Γιατί πότε δούλευε το Tapatalk με το myphone;

Εδώ και μήνες ξέρουμε ότι δεν δουλεύουν μαζί.

Το ζητάμε εδώ και καιρό να επανέλθει η συνεργασία με το tapa και αναμένουμε.

Δούλευε με την έκδοση 8.8.8 κανονικά.

Άντε να το φτιάξουν έχω αφήσει ενα σωρό θέματα, δεν αντέχω να τα ψάχνω ένα ενα με browser. Θα τα παραταγα, ευτυχώς!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 hours ago, MyPhone Admin said:

@mivas, οκ!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ (με αρκετά posts)

Επειδή προφανώς είναι άδικο να ξεκινάτε όλοι από το "μηδέν", ειδικά για τους πιο παλιούς, έκανα μια προσωρινή προσθήκη στα ranks.

Από ΣΗΜΕΡΑ και ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ, όσοι έχετε από 1.500 posts και πανω, θα πάρετε το rank που σας "αναλογεί" με βάση τα posts σας. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΤΩ 1 POST (για να ενεργοποιηθει το "rule" που εβαλα και να παρετε το bonus). 

Για οσους εχουν απο 1.500 και κατω δεν εβαλα γιατί είναι πολυ "πυκνα" τα ranks και θα πιασετε σχετικα γρηγορα τους αντιστοιχους ποντους αν συμμετεχετε

οποτε... καντε ποστ (οι παλιοι)!

BTW, τα ranks ειναι:

 

Τα points αντιστοιχούν στον αριθμό των post; Γιατί βλέπω π.χ. άτομο με 18k posts να έχει rank Grand Master.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ το νέο site, αλλά καταλαβαίνω κι αυτούς που θέλουν Tapatalk μιας και το χρησιμοποιούσα χρόνια. Βολεύει αν παρακολουθείς πολλά φόρουμ. 

Με την αναβάθμιση πάντως μόνο από εδώ μπαίνω τώρα πια. Και το καλό είναι ότι όλα τα bugs φτιάχνονται πολύ γρήγορα. 

Edited by karx
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις σε blocklist έναν moderator συνεχίζεις να βλέπεις τα μηνύματά του. Δεν ξέρω αν είναι bug ή όχι απλά το αναφέρω. 

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Just now, PapaDarxon said:

Αν βάλεις σε blocklist έναν moderator συνεχίζεις να βλέπεις τα μηνύματά του. Δεν ξέρω αν είναι bug ή όχι απλά το αναφέρω. 

Λογικό φαίνεται, πρέπει να βλέπεις τα posts-προειδοποιήσεις του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, PapaDarxon said:

Αν βάλεις σε blocklist έναν moderator συνεχίζεις να βλέπεις τα μηνύματά του. Δεν ξέρω αν είναι bug ή όχι απλά το αναφέρω. 

Αυτο ειναι feature. Και λογικο μαλιστα, δεν στέκει να εχεις ignored εναν mod γιατι μπορει να χασεις post σχετικα με το  moderation μιας σελιδας.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω καποια πραγματα που θα ηθελα :
1. Οταν εισαι στο στο site και πατας να πας στο forum, να μην ανοιγει σε νεα καρτελλα.
2.Στην κεντρικη σελιδα του site στην κορυφη, να μπουν περισσοτερες νεες ειδησεις γιατι ειναι μονο 4 τωρα και πρεπει να κανεις scroll down να δεις περισσοτερες.
3. Αν γινεται, παλι στην κεντρικη σελιδα του site, να μπει ενας μετρητης σχολιων ωστε να ξερουμε ποσα σχολια εχει καθε ειδηση χωρις να χρειαζεται να μπουμε μεσα.

Γενικα η  κεντρικη σελιδα θελει δουλεια ακομα ενω το forum ειναι πολυ καλο.

Κατα τα αλλα πολυ καλη προσπαθεια και αναμενουμε ακομα περισσοτερες βελτιωσεις!

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενα bug κατά την γνώμη μου πάντως είναι ότι αν έχουμε σε blacklist ένα μέλος, αν σε αυτό το μέλος του κάνει quote ένα άλλο μέλος που δεν έχουμε σε blacklist, τότε βλέπουμε κανονικά τι έγραψε το blacklisted μέλος μας στο quote του άλλου μέλους.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, bbbb said:

Ενα bug κατά την γνώμη μου πάντως είναι ότι αν έχουμε σε blacklist ένα μέλος, αν σε αυτό το μέλος του κάνει quote ένα άλλο μέλος που δεν έχουμε σε blacklist, τότε βλέπουμε κανονικά τι έγραψε το blacklisted μέλος μας στο quote του άλλου μέλους.

Λογικό δεν είναι; Αφού το post αυτό έγινε από το 2ο μέλος που δεν το έχεις blacklisted. Για να γίνει αυτό που θες θα έπρεπε να υπάρχει ένας μηχανισμός που θα φιλτράρει αν έχει quote από κάποιον που έχεις αποκλείσει, και να το κόβει. Έστω ότι υπήρχε κάτι τέτοιο. Νομίζω πως είναι σύνηθες κάποιος να περιλαμβάνει ένα quote και να γράφει και κάτι άλλο παράλληλα, ή να κάνει πολλαπλά quote. Σε αυτήν την περίπτωση τι θα γινόταν; Θα έχανες κάτι που ενδεχομένως να μην σου είναι άχρηστο επειδή περιλαμβάνει και κάποιο quote από τον δικό σου αποκλεισμένο;

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμίσει στο site με την εφαρμογή  του tapatalk δεν μπορώ να μπω και να διαβάσω τα φόρουμ που με ενδιαφέρουν 

Edited by giannismal
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, giannismal said:

Μετα την αναβαθμίσει στο site με την εφαρμογή  του tapatalk δεν μπορώ να μπω και να διαβάσω τα φόρουμ που με ενδιαφέρουν 

Έχει γραφτεί 500 φορές το ίδιο πράγμα. Στη σελίδα που είμαστε τώρα, το έχουν αναφέρει ήδη 2 φορές.

 

3 hours ago, tsiftsism said:

Ο admin έγραψε ότι θα μας δώσουν πρόσβαση στο forum μέσω Tapatalk.

Δώστε τους λίγο χρόνο.

 

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, djuan1988 said:

Έχει γραφτεί 500 φορές το ίδιο πράγμα. Στη σελίδα που είμαστε τώρα, το έχουν αναφέρει ήδη 2 φορές.

 

 

Και θα γραφτεί άλλες τόσες, γιατί κανένας δεν θα καθήσει να διαβάσει 20 σελίδες.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, baiosss said:

Και θα γραφτεί άλλες τόσες, γιατί κανένας δεν θα καθήσει να διαβάσει 20 σελίδες.

Σίγουρα, αλλά δεν χρειάζεται να διαβάσει 20 σελίδες. Ας κάνει ένα search στο topic. Η ας διαβάσει μόνο την τελευταία σελίδα...! Νομίζω δεν υπάρχει σελίδα που να μην το έχουμε αναφέρει! Έχει μεγάλο σουξέ το tapatalk!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

πολλά αγγλικά ρε παιδιά, πολλά αγγλικά!

γιατί;

ελληνικός χώρος συζητήσεων είσαστε. 

σκεφτήτε κι εμάς, έστω τους λίγους που δε ξέρουμε αγγλικά. 

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...