Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο περιεχόμενο που παρακολουθώ στο black theme θα πρέπει να γίνει έντονο το λευκό χρώμα στα θέματα που δεν έχουμε διαβάσει, είναι δύσκολο τώρα να καταλάβεις αν έχεις διαβάσει κάποια θέματα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, guy_fawkes said:

όταν κάποιος/κάποιοι προσπαθούν για κάτι νομίζω τέτοιες εκφράσεις τύπου "αίσχος", "αηδία" κτλ είναι περιττές!

Κάθε αλλαγή μας ξενίζει γιατί μας βγάζει απο τις συνήθείες μας αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αίσχος,απλά θα πρέπει να δώσετε χρόνο να φτιαχτούν οι ατέλειες!

Αφήστε τον κόσμο να εκφραστεί όπως θέλει. Άλλωστε αυτοί είναι τα μέλη που κάνουν υπαρκτό ένα φόρουμ και έχουν δικαίωμα στην δημοκρατία να εκφραστούν όλοι. Δεν βρίζουν κανέναν προσωπικά αλλά εκφράζουν με τον τρόπο τους το ότι δεν τους αρέσει κάτι.

Σεβασμός στην έκφραση της άποψης του διπλανού, χωρίς προσπάθεια λογοκρισίας.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pavlitakis1 said:

Αφήστε τον κόσμο να εκφραστεί όπως θέλει. Άλλωστε αυτοί είναι τα μέλη που κάνουν υπαρκτό ένα φόρουμ και έχουν δικαίωμα στην δημοκρατία να εκφραστούν όλοι. Δεν βρίζουν κανέναν προσωπικά αλλά εκφράζουν με τον τρόπο τους το ότι δεν τους αρέσει κάτι.

Σεβασμός στην έκφραση της άποψης του διπλανού, χωρίς προσπάθεια λογοκρισίας.

δεν λογοκρίνω κανέναν, η λογοκρισία έχει άλλες τακτικές,ευγένεια ζήτησα!

Η ευγένεια στον προφορικό ή στον γραπτό λόγο είναι αναγκαία σε μια Δημοκρατία αγαπητέ!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, XP130TD said:

Καλημέρα. 

Για δοκιμάστε τα pm όποιος θέλει. Πρέπει να είναι εντάξει τώρα.

Ναι μια χαρά,ευχαριστούμε

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
56 minutes ago, bbbb said:

Τώρα στέλνει κανονικά. Υπάρχει όμως ημερήσιο όριο?

Ισάριθμο με τον αριθμό των προσωπικών συζητέσεων, 500. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, guy_fawkes said:

όταν κάποιος/κάποιοι προσπαθούν για κάτι νομίζω τέτοιες εκφράσεις τύπου "αίσχος", "αηδία" κτλ είναι περιττές!

Κάθε αλλαγή μας ξενίζει γιατί μας βγάζει απο τις συνήθείες μας αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αίσχος,απλά θα πρέπει να δώσετε χρόνο να φτιαχτούν οι ατέλειες!

Εχω αποψη προσωπική που εκφράζω για κατι που βλεπω και διαωαζω επθ 20 χρόνια.
Δεν θα εκανα κατι καλύτερο αλλα οταν καποιος κανει κατι να δέχεται την αποψη του άλλου καλη η κακή δεν ειναι επιθεση προσωπική σε αυτον που κανει μια δουλειά αλλα στο αποτελεσμα της δουλειάς.

Αν δεις μια ταινια χαλια θα πεις ωραια ειναι επειδη προσπάθησε;

Οχι ειναι λαυος διοτι δεν ωθεί κανεναν να προσπαθήσει να κανει κατι καλύτερο

Η λέξεις εκφραζουμ αυτο που βλέπω στα δικα μπυ ματια.

Ολοι πλεον πανε μα κανουν τα φορουμ.
Και σαιτ οδανικα για κινητά.
Βεβαια εδω ειχατε απο τα καλυτερα σαιτ για κινητο (να μπαινεις απο κινητο)

Τωρα κάνοντας κάτι δημόσια δεχεσαι τα σχόλια αν δεν δέχεστε τέτοιου είδους σχοκια και μονο τη ωραια ειναι ολα υοτε να το διαγράψω η ας το κανει ενας μοντ και να γραψει το λόγο.

Και δεν έβρισα κανεναν δεν προσβαλα κάποιον αλλα αυτο που βλεπω λεω. Δεν ειναι και τοσο κακες οι λέξεις που έβαλα.

Edited by kinitos
Link to comment
Share on other sites

Αν στο προφίλ μας προσθέσουμε την περιοχή μας, φαίνεται κάτω απο το δίκτυο. Θα ήθελα και επιλογή να βάζουμε ότι δίκτυο θέλουμε. πχ εγώ θέλω να γράψω cosmo-voda-wind(nova) μιας και έχω και τα 3 δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τις γραμματοσειρές στο σκοτεινό θέμα, δείτε το αν είναι. Δεν εμφανίζονται όλα σωστά. Ακόμη και στο πορτοκαλί banner το καλωσορίσατε, το ωμέγα δεν φαίνεται καν.

 

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Απλα θελω να σχολιασω πως το νεο myPhone δεν ειναι καθολου βολικο ,ουτε καν ομορφο.Πιθανως απο πισω να υπαρχουν καποια νεα δεδομενα καποια πιο βολικη πλατφορμα κατι πιο μοντερνο...απλα αυτο που βλεπω δεν ειναι καθολου ομορφο και βολικο !!!Σορρυ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλησπέρα σε όλους

  • είχε γίνει λάθος με τα PMs, τωρα ειναι ΟΚ
  • απ'οτι βλεπω αρκετοι εχουν προβλημα με τα σχολια στην αρχικη σελιδα, που δεν εμφανιζονται στο φορουμ. Μηπως χρησιμοποιειτε ειδικους χαρακτηρες? emojis? κατι αλλο που θα μπορουσε να δημιουργει προβλημα? @aroutis και @doganos?
  • Απο Δευτέρα θα συνεχιστούν οι βελτιώσεις/διορθώσεις (και οι developers χρειάζονται μια ανάσα μετά από τόσες μέρες δουλειάς για τη μετάβαση)
  • Από επιλογή δική μας, ΔΕΝ μπορειτε να δειτε ποιοι εχουν κανει τα reactions στα ποστς, μονο τα reactions καθαυτα. Αν ομως η πλειοψηφια θελετε να βλεπετε, το σκεφτομαστε. Κυριως δεν θελω να αναπτυχθουν "κοντρες" μεταξυ μελων μεσω των reactions, αν και η θετικη πλευρα λεει οτι μπορουν να αναπτυχθούν "φιλίες" 🙂
  • Λιγη υπομονη για τα ranks, εσεις οι παλιοι 🙂
  • @bbbb, για να κανουμε αυτο που ζητας, θα πρεπει να βαλουμε ενα πεδιο που θα γραφει ο καθενας οτι θελει και δεν θα μπορεις να επιλεξεις απο προεπιλεγμενα δικτυα
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

  • είχε γίνει λάθος με τα PMs, τωρα ειναι ΟΚ
  • απ'οτι βλεπω αρκετοι εχουν προβλημα με τα σχολια στην αρχικη σελιδα, που δεν εμφανιζονται στο φορουμ. Μηπως χρησιμοποιειτε ειδικους χαρακτηρες? emojis? κατι αλλο που θα μπορουσε να δημιουργει προβλημα? @aroutis και @doganos?
  • Απο Δευτέρα θα συνεχιστούν οι βελτιώσεις/διορθώσεις (και οι developers χρειάζονται μια ανάσα μετά από τόσες μέρες δουλειάς για τη μετάβαση)
  • Από επιλογή δική μας, ΔΕΝ μπορειτε να δειτε ποιοι εχουν κανει τα reactions στα ποστς, μονο τα reactions καθαυτα. Αν ομως η πλειοψηφια θελετε να βλεπετε, το σκεφτομαστε. Κυριως δεν θελω να αναπτυχθουν "κοντρες" μεταξυ μελων μεσω των reactions, αν και η θετικη πλευρα λεει οτι μπορουν να αναπτυχθούν "φιλίες" 🙂
  • Λιγη υπομονη για τα ranks, εσεις οι παλιοι 🙂
  • @bbbb, για να κανουμε αυτο που ζητας, θα πρεπει να βαλουμε ενα πεδιο που θα γραφει ο καθενας οτι θελει και δεν θα μπορεις να επιλεξεις απο προεπιλεγμενα δικτυα

 

Επίσης δεν με βάζει με τα στοιχεία μου στην κεντρική σελίδα. Από δεξιά πάνω για να συνδεθώ. Λέει δεν είναι σωστά ενώ με τα ίδια μπαίνω στο φόρουμ.

 

Ενώ αν μπω στην είδηση μέσα και πατήσω να συνδεθώ για να απαντήσω, τότε με εμφανίζει το doganos πατάω και απαντάω...

 

Κάτι παίζει που δεν μπορώ να συνδεθώ κανονικά μόνος μου από την αρχή

 

 

 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

  • είχε γίνει λάθος με τα PMs, τωρα ειναι ΟΚ
  • απ'οτι βλεπω αρκετοι εχουν προβλημα με τα σχολια στην αρχικη σελιδα, που δεν εμφανιζονται στο φορουμ. Μηπως χρησιμοποιειτε ειδικους χαρακτηρες? emojis? κατι αλλο που θα μπορουσε να δημιουργει προβλημα? @aroutis και @doganos?
  • Απο Δευτέρα θα συνεχιστούν οι βελτιώσεις/διορθώσεις (και οι developers χρειάζονται μια ανάσα μετά από τόσες μέρες δουλειάς για τη μετάβαση)
  • Από επιλογή δική μας, ΔΕΝ μπορειτε να δειτε ποιοι εχουν κανει τα reactions στα ποστς, μονο τα reactions καθαυτα. Αν ομως η πλειοψηφια θελετε να βλεπετε, το σκεφτομαστε. Κυριως δεν θελω να αναπτυχθουν "κοντρες" μεταξυ μελων μεσω των reactions, αν και η θετικη πλευρα λεει οτι μπορουν να αναπτυχθούν "φιλίες" 🙂
  • Λιγη υπομονη για τα ranks, εσεις οι παλιοι 🙂
  • @bbbb, για να κανουμε αυτο που ζητας, θα πρεπει να βαλουμε ενα πεδιο που θα γραφει ο καθενας οτι θελει και δεν θα μπορεις να επιλεξεις απο προεπιλεγμενα δικτυα

Καλησπέρα admin. 

-Να κάνουμε υπομονή κ εμείς οι tapatalkάκιδες? 

-Στην παλιά μορφή, υπήρχε δεξιά σε πλαίσιο το "αδιάβαστα" και "σημερινά θέματα". Μπορεί να μπει κάτι αντίστοιχο? 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Επισης στις αγγελιες, καλο θα ηταν να γινουν ελληνικα τα "επικοινωνησε με τον πωλητη" κτλ....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Για το πρόβλημα με το τελευταίο μη αναγνωσμένο μήνυμα, εγώ στο mobile, αν πατήσω από το steam που έχω για τα followed και μετά στον τίτλο του θέματος, με πάει στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα. Από όσο θυμάμαι και στο pc αλλά θα το ξαναδώ.

Τα PM ναι, είναι οκ τώρα! 

Θα ήθελα κι εγώ να υπάρχει η δυνατότητα διαγραφής εκτός από edit. 

Edited by eltsele

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, eltsele said:

Για το πρόβλημα με το τελευταίο μη αναγνωσμένο μήνυμα, εγώ στο mobile, αν πατήσω από το steam που έχω για τα followed και μετά στον τίτλο του θέματος, με πάει στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα. Από όσο θυμάμαι και στο pc αλλά θα το ξαναδώ.

Τα PM ναι, είναι οκ τώρα! 

Θα ήθελα κι εγώ να υπάρχει η δυνατότητα διαγραφής εκτός από edit. 

Αν πας Ρυθμισεις λογαριασμου (απο το menu πανω δεξια) κι επειτα Content view beharior μπορεις να το ρυθμισεις οπως εσυ θες.

Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι απο το PC αν πατησω Αγγελιες μπορω να δω τις αγγελιες, αλλα απο το mobile δεν μου τις εμφανιζει. Δεν ξερω αν παιζει ρολο ο browser αλλα ειμαι με τον Kiwi.

Ακομα απο mobile οταν παω να δω τις ειδησεις (απο το forum παντα) οι εικονες μεσα στην ειδηση ειναι stretched, αν ομως παω σε ενα θεμα οπως αυτο με τις φωτογραφιες τις βλεπω κανονικα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα έχει αναφερθεί και από άλλους, αλλά θα το γράψω και εγώ γιατί είναι πολύ ενοχλητικό.

Όταν πηγαίνεις στα θέματα που παρακολουθείς και βλέπεις ότι υπάρχει καινούργια ανάρτηση σε κάποιο από αυτά, πατάς επάνω και σε πάει στην πρώτη σελίδα. Μετά πατάς να σε πάει στην τελευταία σελίδα. Φευ, σε πάει στο πρώτο post και χρειάζεται να σκρολλάρεις μέχρι να βρεις το πρώτο μη αναγνωσμένο.

Στην προηγούμενη έκδοση είχες τη δυνατότητα να πας στο πρώτο μη αναγνωσμένο post κατευθείαν.

Συγχαρητήρια πάντως για την ανανέωση του forum.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

  • είχε γίνει λάθος με τα PMs, τωρα ειναι ΟΚ
  • απ'οτι βλεπω αρκετοι εχουν προβλημα με τα σχολια στην αρχικη σελιδα, που δεν εμφανιζονται στο φορουμ. Μηπως χρησιμοποιειτε ειδικους χαρακτηρες? emojis? κατι αλλο που θα μπορουσε να δημιουργει προβλημα? @aroutis και @doganos?
  • Απο Δευτέρα θα συνεχιστούν οι βελτιώσεις/διορθώσεις (και οι developers χρειάζονται μια ανάσα μετά από τόσες μέρες δουλειάς για τη μετάβαση)
  • Από επιλογή δική μας, ΔΕΝ μπορειτε να δειτε ποιοι εχουν κανει τα reactions στα ποστς, μονο τα reactions καθαυτα. Αν ομως η πλειοψηφια θελετε να βλεπετε, το σκεφτομαστε. Κυριως δεν θελω να αναπτυχθουν "κοντρες" μεταξυ μελων μεσω των reactions, αν και η θετικη πλευρα λεει οτι μπορουν να αναπτυχθούν "φιλίες" 🙂
  • Λιγη υπομονη για τα ranks, εσεις οι παλιοι 🙂
  • @bbbb, για να κανουμε αυτο που ζητας, θα πρεπει να βαλουμε ενα πεδιο που θα γραφει ο καθενας οτι θελει και δεν θα μπορεις να επιλεξεις απο προεπιλεγμενα δικτυα

Καλησπέρα. Σε ότι με αφορά , απολύτως τίποτα από αυτά που αναφέρεις. Απλό quote για απάντηση κάνω αλλά απλά όπως βλέπεις δεν το παίρνει σωστά. Σε αντίθεση με ότι κάνει το forum. 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PapaDarxon said:

Αν πας Ρυθμισεις λογαριασμου (απο το menu πανω δεξια) κι επειτα Content view beharior μπορεις να το ρυθμισεις οπως εσυ θες.

Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι απο το PC αν πατησω Αγγελιες μπορω να δω τις αγγελιες, αλλα απο το mobile δεν μου τις εμφανιζει. Δεν ξερω αν παιζει ρολο ο browser αλλα ειμαι με τον Kiwi.

Ακομα απο mobile οταν παω να δω τις ειδησεις (απο το forum παντα) οι εικονες μεσα στην ειδηση ειναι stretched, αν ομως παω σε ενα θεμα οπως αυτο με τις φωτογραφιες τις βλεπω κανονικα.

Τώρα mobile δε τη βλέπω τη ρυθμίσει αλλά μάλλον θα το είχα ρυθμίσει στην αρχή! Γιατί σε μένα παίζει μια χαρά και βλέπω να διαμαρτύρονται πολλοί για αυτό. 

Με τις αγγελίες το είχα κι εγώ το πρόβλημα μέχρι σε mobile version προχθές αλλά διορθώθηκε. Είμαι με Opera αλλά δεν νομίζω πως φταίει ο browser. Αν θες μπορείς να το δοκιμάσεις. 

1 hour ago, Green_Dragon said:

Προφανώς θα έχει αναφερθεί και από άλλους, αλλά θα το γράψω και εγώ γιατί είναι πολύ ενοχλητικό.

Όταν πηγαίνεις στα θέματα που παρακολουθείς και βλέπεις ότι υπάρχει καινούργια ανάρτηση σε κάποιο από αυτά, πατάς επάνω και σε πάει στην πρώτη σελίδα. Μετά πατάς να σε πάει στην τελευταία σελίδα. Φευ, σε πάει στο πρώτο post και χρειάζεται να σκρολλάρεις μέχρι να βρεις το πρώτο μη αναγνωσμένο.

Στην προηγούμενη έκδοση είχες τη δυνατότητα να πας στο πρώτο μη αναγνωσμένο post κατευθείαν.

Συγχαρητήρια πάντως για την ανανέωση του forum.

Αναφέρει μια ρύθμιση ο PapaDarxon παραπάνω. Σε σένα τι ισχύει? 

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, eltsele said:

 

Αναφέρει μια ρύθμιση ο PapaDarxon παραπάνω. Σε σένα τι ισχύει? 

Σε μένα είναι τσεκαρισμένο το...Take me to comments I haven't read

Αλλά μόνο αυτό δεν κάνει. Με πάει πάντα στην πρώτη σελίδα του topic.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ θα διορθωθεί το θέμα με το Tapatalk iOS?

E7BB0179-07BD-4491-8EF4-C44B2C14F3FC.png

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα γιατί δεν έβλεπα τις αγγελίες από το κινητό. Το πρόβλημα είναι το ενσωματωμένο adblock του kiwi browser, οταν το έκανα disable τις εμφάνισε κανονικα. 

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kinitos said:

Κοθταζα το ποστ μου και ειδα κατι λάθη δεν με αφήνει να κανω edit γιατ;

Mετά το πέρας 10 λεπτών από την εγγραφή του ποστ, δεν μπορείς να κάνεις edit..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, PapaDarxon said:

Αν πας Ρυθμισεις λογαριασμου (απο το menu πανω δεξια) κι επειτα Content view beharior μπορεις να το ρυθμισεις οπως εσυ θες.

Κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι απο το PC αν πατησω Αγγελιες μπορω να δω τις αγγελιες, αλλα απο το mobile δεν μου τις εμφανιζει. Δεν ξερω αν παιζει ρολο ο browser αλλα ειμαι με τον Kiwi.

Ακομα απο mobile οταν παω να δω τις ειδησεις (απο το forum παντα) οι εικονες μεσα στην ειδηση ειναι stretched, αν ομως παω σε ενα θεμα οπως αυτο με τις φωτογραφιες τις βλεπω κανονικα.

Ακριβώς το ίδιο θέμα έχω κι εγώ. Πρέπει να σκρολάρω προς τα κάτω να βρω το πρώτο μη αναγνωσμένο ποστ. 

Επίσης βάλτε στα ελληνικά τους όρους στο φόρουμ. Στην Ελλάδα ζούμε. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...