Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 hours ago, karx said:

Πρέπει να το αποθηκεύσεις ως νέα ροή και μετά να την κάνεις προεπιλεγμένη και όταν πατάς το εικονίδιο πάνω πάνω στο φόρουμ δίπλα από το + θα σε πηγαίνει κατευθείαν εκεί. Έτσι το δουλεύω εγώ. 

Πώς την κάνεις προεπιλεγμένη; πλέον είναι στο εικονίδιο δίπλα στο + αλλά και πάλι δεν κρατάει τη ρύθμιση και βλέπω ξεχωριστά τις απαντήσεις από το ίδιο θέμα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, thabull said:

Στο τέρμα κάτω της σελίδας θα δεις το πεδίο "Theme"..... (κάτω από τα σήματα για τα links σε facebook, youtube, insta kai twitter....)

Από ότι θυμάμαι από αυτά που ειπώθηκαν, δεν είναι οριστική έκδοση, αλλά τη δουλειά την κάνει...

Σε ευχαριστώ. Οντως τη δουλειά τη κάνει!

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή αρχή, καλορίζικο!

πρέπει να υπάρχει ένα θεματάκι με τις αναζητήσεις ή να έχουν εξαφανιστεί κάποια threads...

Ψάχνω το θέμα της παρουσίασης του iphone 12, αλλά δε το βρίσκω πουθενά, φτάνει μέχρι τα θέματα που δημιουργήθηκαν το 2019, δηλαδή για το 11-άρι!

Το προηγούμενο link πρέπει να ήταν το παρακάτω:

https://myphone.gr/forum/archive/index.php/t-484101.html

 

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ρε παιδιά μέχρι να στρώσει το φόρουμ

Στα θέματα που παρακολουθώ πως πάω στο 1ο μη αναγνωσμένο πόστ ; 

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vag74 said:

Πώς την κάνεις προεπιλεγμένη; πλέον είναι στο εικονίδιο δίπλα στο + αλλά και πάλι δεν κρατάει τη ρύθμιση και βλέπω ξεχωριστά τις απαντήσεις από το ίδιο θέμα

Στις επιλογές ροής είναι 

Screenshot_20210825-120138_Brave.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα μπει κάποια στιγμή η δυνατότητα να κάνουμε Αναφορά σε post ή topic προς ενημέρωση των διαχειριστών;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, papathvas said:

Η τέλεια αριστερά από τον τίτλο του θέματος

Στο προφιλ μου πάω εκει που λέει "Διαχείριση Περιεχομένου που Ακολουθείται" ;
Αν ναι δεν έχει τελεία αριστερά, χρησιμοποιώ Firefox & Edge

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, athanaso77 said:

Θα μπει κάποια στιγμή η δυνατότητα να κάνουμε Αναφορά σε post ή topic προς ενημέρωση των διαχειριστών;

Κλικ στις τρεις κουκίδες -> Αναφορά.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, athanaso77 said:

Σε εμένα βγάζει μόνο Κοινοποίηση.

Στο δικό σου ναι. Σε άλλο άτομο αν πατήσεις έχει και αναφορά. Κάπως έτσι πρέπει να είναι. 

Edit: Λάθος και στο δικό σου προφίλ βγάζει αναφορά. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanaso77 said:

Σε εμένα βγάζει μόνο Κοινοποίηση.

Μήπως δεν έχεις κάνει σύνδεση στο φόρουμ και είσαι ως επισκέπτης;;

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, athanaso77 said:

Θα μπει κάποια στιγμή η δυνατότητα να κάνουμε Αναφορά σε post ή topic προς ενημέρωση των διαχειριστών;

Κάνε clear cookies και ξανα login, εμένα εστρωσε κάτι αντίστοιχο.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που πατασ το forum και ανοιγει αλλο tab δεν γινεται να αλλαξει; Στυλ insomnia ειναι πιο βολικο....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, doganos said:

Αυτο που πατασ το forum και ανοιγει αλλο tab δεν γινεται να αλλαξει; Στυλ insomnia ειναι πιο βολικο....

Ενοχλητικό οντως.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, doganos said:

Αυτο που πατασ το forum και ανοιγει αλλο tab δεν γινεται να αλλαξει; Στυλ insomnia ειναι πιο βολικο....

Αυτό είναι στις ρυθμίσεις του browser που χρησιμοποιείς, μάλλον. Ρίξε μια ματιά στις ρυθμίσεις. Τα πολλαπλά παράθυρα είναι πλεονέκτημα πάντως.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 hours ago, terkos2 said:

Μήπως δεν έχεις κάνει σύνδεση στο φόρουμ και είσαι ως επισκέπτης;;

Και πως γράφω εδώ;

1 hour ago, Prattein_Aloga said:

Κάνε clear cookies και ξανα login, εμένα εστρωσε κάτι αντίστοιχο.

Το ίδιο μου κάνει και σε chrome, και σε safari αλλά και άλλους browser. Κάτι με τα δικαιώματα γίνεται. Υπάρχει άλλος honored member που διαβάζει εδώ να μας πει αν έχει το ίδιο θέμα; Γιατί κάτι τέτοιο υποπτεύομαι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Στη σελιδα με το followed content, εχω τα threads που ειχα κανει subscribe, αλλα παρολο το οτι σε καποια απο αυτα υπαρχουν νεα μηνυματα, δε μου το δειχνει. Πρεπει να τα ανοιξω ενα-ενα για να δω τι και πως.

Πριν το update, υπηρχε ενα κουτακι-τελεια που το πατουσαμε οταν υπηρχε νεο update στα threads που ακολουθουσαμε.

 

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να μην δέχεται username και κωδικό στο site. Στο φόρουμ με αφήνει να κάνω login αλλά στο site όχι. Έκανα και εκκαθάριση δεδομένων και cookies αλλά δεν άλλαξε τίποτα, δεν με αφήνει.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Stelaras_AF said:

Καλησπερα,

Στη σελιδα με το followed content, εχω τα threads που ειχα κανει subscribe, αλλα παρολο το οτι σε καποια απο αυτα υπαρχουν νεα μηνυματα, δε μου το δειχνει. Πρεπει να τα ανοιξω ενα-ενα για να δω τι και πως.

Πριν το update, υπηρχε ενα κουτακι-τελεια που το πατουσαμε οταν υπηρχε νεο update στα threads που ακολουθουσαμε.

 

Πρέπει να ενεργοποιήσεις να έρχονται οι ειδοποιήσεις για τα θέματα αυτά, στο ίδιο σημείο βρίσκεται αυτή η επιλογή. 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εξαφανίστηκε το τόπικ για την Voip τηλεφωνία? Κάνω αναζήτηση και τίποτα.

24 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Συνεχίζει να μην δέχεται username και κωδικό στο site. Στο φόρουμ με αφήνει να κάνω login αλλά στο site όχι. Έκανα και εκκαθάριση δεδομένων και cookies αλλά δεν άλλαξε τίποτα, δεν με αφήνει.

Δοκίμασες άλλο browser?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
25 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Συνεχίζει να μην δέχεται username και κωδικό στο site. Στο φόρουμ με αφήνει να κάνω login αλλά στο site όχι. Έκανα και εκκαθάριση δεδομένων και cookies αλλά δεν άλλαξε τίποτα, δεν με αφήνει.

αρα δεν μπορεις να κανεις login στο myphone.gr, ενω μπορεις στο forum? θα το δουμε

1 hour ago, athanaso77 said:

Και πως γράφω εδώ;

Το ίδιο μου κάνει και σε chrome, και σε safari αλλά και άλλους browser. Κάτι με τα δικαιώματα γίνεται. Υπάρχει άλλος honored member που διαβάζει εδώ να μας πει αν έχει το ίδιο θέμα; Γιατί κάτι τέτοιο υποπτεύομαι.

θα κοιταξω τα honored members γιατι ισως εχουν αλλα rights απο τα members. Γενικα καταργηθηκαν ολες οι παλιες κατηγοριες χρηστων, εχουμε πλεον μονο Members (εκτος φυσικα απο moderators/administrators), η μονη εξτρα κατηγορια που εμεινε ειναι τα honored members.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...