Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οι χρηστες του φορουμ ζητανε να λειτουργησει στο tapatalk και η απαντηση των υπευθυνων αν καταλαβα καλα ειναι δεν το χρειαζεστε το ταπαταλκ;

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, christou said:

οι χρηστες του φορουμ ζητανε να λειτουργησει στο tapatalk και η απαντηση των υπευθυνων αν καταλαβα καλα ειναι δεν το χρειαζεστε το ταπαταλκ;

 

Όχι η απάντηση είναι θα το κοιτάξουν,αλλά πλέον υπάρχει καλή mobile έκδοση κι ίσως να μην χρειάζεται κιόλας.

Όπως και να έχει έχουμε συνηθίσει από insomnia οπότε θα συνηθίσουμε κι εδώ.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, karx said:

Πας επιλογές ροής καί βάζεις στην εμφάνιση "μόνο περιεχόμενα" 

Δεν μου κρατάει την ρύθμιση; ενώ στο αδιαβαστο περιεχόμενο την κρατάει

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MyPhone Admin said:

τα ειδαμε και τα βλεπουμε, παντα σχεδον ολα αυτα εχουν να κανουν με το τι οριζει ο χρηστης να ειναι by default και το που ακριβως κλικαρεις πανω στο ποστ/τοπικ, ειναι και θεμα συνηθειας παιδια. παντως οταν βλεπουμε οτι αρκετοι χρηστες ζητουν κατι συγκεκριμενο by default, θα κοιταξουμε να το κανουμε, αν γινεται

ισχύουν 100% ολα τα παραπανω και γι'αυτό χρειαζόμαστε τη βοήθεια όποιου εχει διάθεση και δυνατότητα να βοηθήσει μέσα στο φορουμ. Καλώς ή κακώς, "moderators for hiring" δεν υπάρχουν, στελεχώνουμε το συντακτικό team για την ροή ειδήσεων/reviews κ.λπ. αλλά η διαχείριση είναι ένα άλλο ζήτημα και δεν υπάρχουν εύκολες, διαθέσιμες λύσεις. Όποιος θέλει να βοηθήσει, ακόμα και ένα μικρό sub-forum να "αναλάβει", θα ήταν φοβερή βοήθεια 🙂

@MyPhone Admin, θα μπορούσα να αναλάβω ένα sub forum. Στείλε μου pm να σου πω με ποια ασχολούμαι αν σε ενδιαφέρει 

Edited by DjTony
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, babe0607 said:

Καλησπέρα. Χρησιμοποιούσα το myphone από το κινητό μέσω της εφαρμογής tapatalk. Από χθες αν δεν κάνω λάθος δεν μπορώ να συνδεθώ στο myphone μέσω tapatalk. Συγκεκριμένα βγάζει το εξής μήνυμα. "Σφάλμα δικτύου. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά αργότερα (get_config). Παρεπιπτόντως έχω δίκτυο. Γνωρίζετε κάτι; Σας ευχαριστώ

Τέλος το Tapatalk. Το φόρουμ άλλαξε πλατφόρμα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ενα τέτοιο εικονίδιο να το πατάμε και να μας πηγαίνει στην κορυφή της κάθε σελίδας, υπάρχει η δυνατότητα να μπει?

arrow.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bbbb said:

ενα τέτοιο εικονίδιο να το πατάμε και να μας πηγαίνει στην κορυφή της κάθε σελίδας, υπάρχει η δυνατότητα να μπει?

arrow.png

Υπάρχει στον browser που χρησιμοποιείς. Εμφανίζεται όταν ξεκινάς να ρολαρεις την σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή χρησιμοποιώ firefox και πέρα απο την κλασική μπάρα σκρολαρίσματος  στα δεξιά, δεν μου εμφανίζεται κανένα άλλο εικονίδιο..

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, bbbb said:

Αυτή την στιγμή χρησιμοποιώ firefox και πέρα απο την κλασική μπάρα σκρολαρίσματος  στα δεξιά, δεν μου εμφανίζεται κανένα άλλο εικονίδιο..

Έχω dolphin browser και έχω αυτό. Δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία

Edited by pavlitakis1
Πρόσθεση φωτογραφίας
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. 

Αντίστοιχο βελάκι υπάρχει και στον Opera που χρησιμοποιώ. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε PC εκδοση του Chrome δεν εχω εικονιδιο για τις Ροες, κατι πρεπει να εσπασε, διοτι χθες ειχα νομιζω.

 

Edit: Καθαρισα κουκις και εστρωσε

Edited by Prattein_Aloga

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, MyPhone Admin said:
  • για τα ranks των παλιων χρηστων, βρηκαμε ενα προσωρινο workaround που θα ενεργοποιησω σημερα το βραδυ. πρακτικα, μετα απο αυτο, οποιος παλιος κανει εστω και ενα νεο ποστ, θα λαβει ενα μεγαλο rank, αναλογα με τον αριθμο των posts του. αυτο θα ισχυσει για μερικες μερες και μετα θα απενεργοποιηθει για να μην μπλεξουμε αργότερα

 

Εμένα μετα το προηγούμενο ποστ μου εδωσε μονο ενα badge για τα 500 post. Στα ρανκ ακομα newbie. Εκτος αν δεν φτιαξατε κάτι ακόμα σε αυτό...

Προσωπικά 13 χρόνια συνήθειας στο παλιό myphone, δεν νομίζω ότι θα το συνηθίσω εύκολα... Απο την άλλη ο εκσυγχρονισμός πάντα χρειάζεται. Ελπίζω σύντομα το αποτέλεσμα να ανταποκρίνεται στις ανάγκες όλων. Μέχρι τότε υπομονή απο εμάς και καλή δύναμη στους διαχειριστές...

Link to comment
Share on other sites

Add Dark mode παρακαλώ μας βγήκαν τα μάτια με το λευκό και καταντάει κουραστικό.

 

P.S

Μόλις είδα οτι υπάρχει επιλογή τέρμα κάτω.

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tigreos said:

Add Dark mode παρακαλώ μας βγήκαν τα μάτια με το λευκό και καταντάει κουραστικό

Υπάρχει dark mode. Πήγαινε κάτω έχει themes. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pavlitakis1 said:

Ένα κανάλι στο τελεγκραμ για τροφοδοσίες θα ήταν χρήσιμο και για ζωντανές συζητήσεις με ήχο, όταν χρειαστεί.

👏

Το ranking με τις ποσες αναρτησεις εχει ο καθένας ειναι αδιαφορο και αχρηστο. Τα συγχρονα φορα εχουν ranking στο οποιο βασιζεται στην υποστηριξη και την χρησιμοτητα  του χρηστη. πχ. https://linux-user.gr/badges

8 hours ago, MyPhone Admin said:

Το ranking συστημα υπαρχει για να επιβραβευει χρηστες που κανουν ουσιαστικα posts που προσφερουν στην κοινοτητα, που βοηθουν αλλους χρηστες με τις απαντησεις τους κ.λπ. Δεν θελουμε να μπουμε σε τριπακι facebook με "κλαματα, γελια, angry faces" κ.λπ. Ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vag74 said:

Δεν μου κρατάει την ρύθμιση; ενώ στο αδιαβαστο περιεχόμενο την κρατάει

Πρέπει να το αποθηκεύσεις ως νέα ροή και μετά να την κάνεις προεπιλεγμένη και όταν πατάς το εικονίδιο πάνω πάνω στο φόρουμ δίπλα από το + θα σε πηγαίνει κατευθείαν εκεί. Έτσι το δουλεύω εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά;;;Δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα...Είτε με username είτε με mail δεν με συνδέει...Βγάζει συνέχεια λάθος...ακόμα δεν το φτιαξανε;;;

Αν πατήσω στα νέα με κάνει αποσύνθεση,και μετά δεν συνδεωμαι με τίποτα...Και είναι σωστοι οι κωδικοί που βάζω...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είμαι συνδεμένος από μια σελίδα αν πατήσω τα νέα θα με κάνει αποσύνδεση και δεν μπορώ να ξανακάνω σύνδεση με τίποτα...

Το να στέλνω ότι ξέχασα τον κωδικό δεν βοηθάει...Δεν περνάει τις.καινουργιες ρυθμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Και η γραμματοσειρά είναι πολύ μικρή στη mobile έκδοση το κινητό. Πρέπει να κάνεις ζουμ το κείμενο για να διαβάσεις.

 

IMG_20210825_040552.thumb.jpg.860b2619af494939d0913c7bd962aef0.jpg

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, υπάρχει πλέον dark mode ; Αν ναι, πως ενεργοποιείται; 

Επίσης απ ότι βλέπω το rank μου ακόμα είναι Rookie 😛 Να υποθέσω ότι αυτό δεν έχει ακόμα φτιαχτεί. 

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aroutis said:

Ερώτηση, υπάρχει πλέον dark mode ; Αν ναι, πως ενεργοποιείται; 

Επίσης απ ότι βλέπω το rank μου ακόμα είναι Rookie 😛 Να υποθέσω ότι αυτό δεν έχει ακόμα φτιαχτεί. 

Στο τέρμα κάτω της σελίδας θα δεις το πεδίο "Theme"..... (κάτω από τα σήματα για τα links σε facebook, youtube, insta kai twitter....)

Από ότι θυμάμαι από αυτά που ειπώθηκαν, δεν είναι οριστική έκδοση, αλλά τη δουλειά την κάνει...

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...