Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν εισαι στο φορουμ ειναι ιδεα μου ή δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑΣ τροπος να πας στην κεντρικη σελιδα με τις ειδησεις;

 

Το κεντρικο logo αντι να οδηγει στην κεντρικη σελιδα, οδηγει παλι στο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Θέλει διορθώσεις, (στοιχεία login, χρώματα, κ tapatalk) 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Αν πατησεις σε καποιο θεμα σε παει απευθειας στα Unread Messages, για οσους το ψαχνουν.

Θερμη παρακληση να βγαλετε τα ranks με βασει τα μηνυματα, μην δινετε τροφη κι αφορμη σε αυτους που γραφουν απλα για να ανεβασουν τον αριθμο μηνυματων και το rank τους.

Αν θελετε rank system ας γινει οπως στο XDA με τα thanks, ετσι θα ανεβει καποιος που προσφερει πραγματικα κι οχι καποιος που απλα γραφει.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τελικά οι ροές λειτουργούν μόνο με τα ποστ που κάναμε μετά την αναβάθμιση. Ξέρουμε αν θα εμφανιστούν και τα ποστ από πριν; 

Link to comment
Share on other sites

Προσθεστε μαυρο θεμα στο forum.Μας βγηκαν τα μάτια!!Γενικά καθόλου πρακτικό και πολυ μπερδεμένο ολο το site....Το προτιμω οπως ηταν πριν....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου αρέσει το νέο look;Ήταν απαρχαιωμένο και δύσκολο για κινητά το προηγούμενο και μόνο με tapatalk μπορούσες να δεις.

Σιγά σιγά θα διορθωθούν όλα και θα γίνει το ίδιο όμορφο και βολικό όπως άλλα φόρουμ.

Γκρίνια πάντα θα υπάρχει αλλά θα το συνηθίσουμε.

Για black theme χρησιμοποιώ opera στο κινητό και φαίνονται όλα μαύρα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείτε που θα το πω αλλά είναι ΧΑΛΙΑ το νέο myphone.

Ειδικά το forum δε βλέπετε από εμφάνιση. Ασπρίλα και ένα look κακάσχημο.

Η κεντρική σελίδα αχανής και ψάχνεσαι.

Το λογότυπο κακούγοστο.

Σαν τον insomnia έγινε στο look.

Ελπίζω να βελτιωθεί ή να αλλάξει ή να επαναφέρετε το προηγούμενο.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ειναι σε καθε νημα να φαινεται η ημερομηνια της τελευταιας αναρτησης οπως παλια,οχι η ημερομηνια της πρωτης,ετσι δεν ξερουμε ποιος εχει ποσταρει και τι στο νημα που μας ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης στην δραστηριότητα είναι ανάγκη να φαίνεται ποιος έκανε τι? πχ ο τάδε ακολούθησε το τάδε θέμα κτλ. Μόνο εγώ το βρίσκω εντελώς περιττό αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχική σελίδα δεν μπορούσα να κάνω login   μονο όταν ακολούθησα το link για το forum μπόρεσα να κάνω login με το email. 

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα
Είμαι μέλος από το 2008 αλλά η αλλαγή που έγινε στο φόρουμ εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου. 
Δεν θα πω χάλια όπως πολλοί  έγραψαν αλλά σίγουρα δεν είναι ωραίο και λειτουργικό το νέο site. Είναι αδιάφορο πλέον 
Δεν βλέπω όλα τα νήματα που παρακολουθούσα, το ranking είναι ότι νά΄ναι, πολλά posts και αγγελίες χάθηκαν κλπ 
Πριν κάνετε τις αλλαγές θα έπρεπε να βγάλετε ανακοίνωση για τις επερχόμενες αλλαγές, να κατεβάσετε το site, να κάνετε backup όλα τα δεδομένα και μετά restore ή import στο νέο περιβάλλον (σε IT δουλεύω και ξέρω από migration)
Κρίμα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, thabull said:

Πάνω δεξιά στο avatr μας, στις ρυθμίσεις πας στο 

Διαχείριση Περιεχομένου που Ακολουθείται

Ναι αυτή είναι η διαχείριση, αν θες κάτι ή όχι και πως θα ενημερώνεσαι.

Εγω και τα υπόλοιπα μέλη εννοούμε να μπορουμε να πατάμε πάνω στα θέματα που ακολουθούμε και να εμφανίζονται έτοιμα για διάβασμα,όπου απάντηση δεν πήραμε ακόμα!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι θα γινει λειτουργικο αμεσα. Μετα ειναι απλα θεμα συνηθειας.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, thePRODIGY said:

Τα Ranks έχουν θέμα. Με βγάζει newbie ενώ είμαι μέλος από το 2006.

Για πάντα νιουμπης θα είσαι ρε μπιλαρα! 

 

 

Πολύ γκρίνια βρε παιδιά. Ηρεμηστε, χαλαρώστε και απολαύστε το νέο φόρουμ. Θα στρώσουν τα μικροθεματα που έχει και όλα καλά. 

Επίσης διάβασα κάνα 2 που ζητάτε νταρκ μοουντ. Μια 2 σελίδες πίσω ανέφεραν ότι έρχεται σύντομα. Κάντε υπομονή. 

Link to comment
Share on other sites

Ήθελε ενημέρωση γιατί πλέον ούτε το tapatalk το υποστήριζε. Καλό είναι να μπει ένα γκρι χρώμα να σπάει την ασπρίλα (είναι κουραστικό). Επίσης εξαφανίστηκε το topic για το Galaxy Note 10/10+. Ελπίζω να διορθωθούν όλα με τον καιρό. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Teo010 said:

Το θεμα για τις αγορες απο Κινα παει?

Αυτά τα θέματα με τις αγορές πήγαν ταξίδι στην Κίνα.

Edited by terkos2

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

επίσης γιατί δεν μπορούμε να κάνουμε όσα reactions θέλουμε μέσα σε μια ημέρα?

Γιατί αυτός ο περιορισμός?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι ειναι ενα βημα προς τα εμπρος! Οσο περναει ο καιρος θα ερχονται και οι βελτιωσεις / προσθηκες.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, guy_fawkes said:

επίσης γιατί δεν μπορούμε να κάνουμε όσα reactions θέλουμε μέσα σε μια ημέρα?

Γιατί αυτός ο περιορισμός?

Αυτό διαπίστωσα και εγώ..πολύ λάθος! Έχει περιορισμό 24 ωρών!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mol said:

Για πάντα νιουμπης θα είσαι ρε μπιλαρα! 

 

 

Πολύ γκρίνια βρε παιδιά. Ηρεμηστε, χαλαρώστε και απολαύστε το νέο φόρουμ. Θα στρώσουν τα μικροθεματα που έχει και όλα καλά. 

Επίσης διάβασα κάνα 2 που ζητάτε νταρκ μοουντ. Μια 2 σελίδες πίσω ανέφεραν ότι έρχεται σύντομα. Κάντε υπομονή. 

Πω Δημητρη γραφεις ακομα εδω! Νομιζα ειχες να μπεις πολυ καιρο. Πολυ χαιρομαι που σε ειδα!

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...