Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχή είναι ακόμη, είναι φυσικό να χρειαστούμε περίοδο προσαρμογής. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, p_k said:

Αρχή είναι ακόμη, είναι φυσικό να χρειαστούμε περίοδο προσαρμογής. 

Μάλιστα. Μόλις διαπίστωσα ότι η "φράση" αντικατέστησε την "παράθεση"! Να έβαζαν τους παλιούς όρους πάλι, καλά θα ήταν. 

Τα άβαταρ που πήγανε;;;;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν θα έχουμε αβαταρ. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 hours ago, gepa04 said:

ρε παιδια μια χαρα αναβαθμιση αλλα τωρα που θελετε  email το βασικο μου user δε μπορει να συνδεθει πιθανο γιατι δεν εχω πια το email που ειχα πριν 15 χρονια.Βρειτε λυση ειναι κριμα

απο αυριο θα συνδεεστε και με username

Link to comment
Share on other sites

O Evris όπως κοίταγα το rank του, τυχαία, από το ένα λεπτό στο άλλο έγινε από Veteran --> Apprentice

😛

 

Edited by thePRODIGY

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που το διαβάζουμε ανελλιπώς από το 2003 και ας γίναμε μέλη το 2008 το κάνατε ΆΘΛΙΟ. Αυτό συζητάω τώρα με ένα φίλο. Ποιος ο λόγος ένα συμμαζεμενο ωραίο πράγμα όπως ήταν να το κάνετε έτσι; Ούτε καν διαβάζεται τώρα.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή. Μετά από 18 χρόνια μέλος του  forum πιστεύω ότι ήταν επιτακτική ανάγκη για μια ριζική ανανέωση.

Η επιλογή του IPS Community Suite σε σχέση με το vBulletin φέρνει μεγάλες διαφορές στο πως φαίνεται και διαχειρίζεται το site. Με την επιλογή αυτής της πλατφόρμας δεν πρόκειται ποτέ να κρατήσει την ταυτότητα του παλιού. Έχει πολύ δουλειά το φόρουμ για να ρετουσαριστεί και να φτάσει και οπτικά σε κάτι καλύτερο γιατί πλέον είναι σαν κλώνος του insomia αφού στηρίζεται στην ίδια ακριβώς πλατφόρμα.

Δε θα κρίνω για την επιλογή του ενός υπέρ του άλλου γιατί είναι μια εντελώς διαφορετική κουβέντα. 

Και εγώ κολλημένος τόσα χρονιά πάνω στο Myphone μου φαίνεται σαν να έχει χάσει τη χαρακτηριστική του ταυτότητα  αλλά όπως όλα στη ζωή τα πάντα συνηθίζονται. 

 

 

 

 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ριζική αλλαγή μας ξάφνιασε όλους!!!

@thePRODIGY Σε newbies γυρίσαμε όλοι από την αρχή! Έχουν βάλει καινούργιες ονομασίες βλέπω. Μόνο το newbie έμεινε ίδιο! 

Υ.Γ. Χάσαμε και τις υπογραφές...

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αναγνώστης χρόνια, ως επισκέπτης (όχι εγγεγραμμένο μέλος). Χαιρετίζω τη διάθεση εξέλιξης. Κάθε αλλαγή δεν είναι απαραίτητα και "εύπεπτη ". Όλα συνηθίζονται όμως. 

Προσθέτω μία παρατήρηση:  στο add to home screen (android) βγάζει ως προτεινόμενο όνομα ένα generic "myPhone" (κι όχι το thread name όπως πριν). Για επισκέπτες ίσως βόλευε. 😎

Καλή επιτυχία στη συνέχεια! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πως έγινε έτσι δύσχρηστο και άσχημο;;;

Και χάθηκαν και όλα αυτά που είχαμε γράψει!!;;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα μου ήταν κοντά 4990 δε τα βλέπω κάπου

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Konstantine73 said:

Κάτω απο το avatar σου λεει 5.1k

Το είδα ναι, τι να πω δύσχρηστο φαίνεται πολύ.. 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα μετά από καιρό απουσίας!

Μια ανανέωση μετά από τόσα χρόνια είναι ευπρόσδεκτη. Όσον αφορά την υλοποίηση, κάθε επιλογή έχει τα θετικά και τα αρνητικά της.

Στα bugs:

1. Τα "Υπό παρακολούθηση" θέματα του παλιού φόρουμ, έχουν εξαφανιστεί. Στα "Θέματα που ακολουθώ" βλέπω ένα που έκανα follow τώρα.

2. Τα προσωπικά μηνύματα έχουν μειωθεί; Μου δείχνει ότι έχω stored 266 με max τα 50. Επίσης, βλέπω κι εκεί έχουν χαθεί των 2 τελευταίων ημερών. Άρα γενικά η δραστηριότητα. ΟΚ, δεν χάθηκε ο κόσμος.

3. Μπορεί να είμαι μειοψηφία αλλά μου άρεσε που υπήρχαν συγκεκριμένα avatars συσκευών. Είχαν μια ομοιομορφία και έδιναν έναν χαρακτήρα.

Τα υπόλοια για dark mode/χρώματα/tapatalk/ranking και άλλα θέματα έχουν αναφερθεί.

Καλή αρχή! 🙂

Edited by eltsele

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evris2013 said:

Αυτή η ριζική αλλαγή μας ξάφνιασε όλους!!!

@thePRODIGY Σε newbies γυρίσαμε όλοι από την αρχή! Έχουν βάλει καινούργιες ονομασίες βλέπω. Μόνο το newbie έμεινε ίδιο! 

Υ.Γ. Χάσαμε και τις υπογραφές...

Εαύ είσαι λίγο πιο ψηλά. Είσαι apprentice. Πιο πριν σε είχε ψηλότερα. Βετεράνο.

Νταξ, λεπτομέρειες ειναι αυτα. Ολα καλα.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην χαθούν τα παλιά θέματα που συμμετείχα, συμμετέχω και έγραφα οδηγούς πάνω στις συσκευές που κατέχω. Xperia Live with Walkman και Ζ2.

Είχα από τότε ακολουθήσει μια συλλογιστική , όπου κατέγραφα τις κινήσεις μου πάνω στο πέρασμα νέων καστομ ρομς ούτως ώστε στο μέλλον να αναζητώ αυτή την γνώση και να λύνω εγκαίρως το οποίο πρόβλημα προέκυπτε...και όντως δούλεψε!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, guy_fawkes said:

έχει βρει κάποιος που είναι τα θέματα που ακολουθούμε?

Πατώντας στην ροή και μετά ροή δραστηριότητας μου, μου εμφανίζει μόνο 2 απο τα πάνω απο 15 θέματα που έχω όταν μπάινω στο προφιλ μου για να επεξεργαστώ!

Πάνω δεξιά στο avatr μας, στις ρυθμίσεις πας στο 

Διαχείριση Περιεχομένου που Ακολουθείται

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, μιας και το παρόν νήμα είναι για την αναφορά bugs και προτάσεων,

δεν λειτουργεί η ενημέρωση των νέων ποσταρισμάτων στα νήματα που ακολουθούμε μέσω email......

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, thabull said:

Επίσης, μιας και το παρόν νήμα είναι για την αναφορά bugs και προτάσεων,

δεν λειτουργεί η ενημέρωση των νέων ποσταρισμάτων στα νήματα που ακολουθούμε μέσω email......

Υ.Σ. ΤΟ βρήκα από τα settings, αλλά τώρα πρέπει να δω δούμε αν δουλεύει.

Νέο bug είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε edit στα post μας για αυτό και έκαν νέο post σε συνέχεια του προηγούμενου....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Από εμφάνιση καλό αλλά απο πρακτικότητα πολύ κάτω του μετρίου !

Mobiles I had as primery phones: NOKIA 5110, 6130, 6150, 7110, PANASONIC GD 93, NOKIA 6310, 7650, SONYERICSSON P800, P900, QTEK 9090, QTEK 9100 HTC P3300 TOUCH CRUISE SAMSUNG OMNIA, I-PHONE 3GS, 4S, 5S,SAMSUNG GALAXY S7 S9+,Sony Xperia 5 II Mobiles I had as secondary phones: ERICSSON GH 688, NOKIA 8850, 3510i, SONYERICSSON T310, NOKIA 2650, SE K750i,K770i, ZTE mimosa,K770i, LG G4C, Sony Galaxy A41 Tablets: PIPO M9 pro SAMSUNG galaxy a10/17

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thabull said:

Υ.Σ. ΤΟ βρήκα από τα settings, αλλά τώρα πρέπει να δω δούμε αν δουλεύει.

Νέο bug είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε edit στα post μας για αυτό και έκαν νέο post σε συνέχεια του προηγούμενου....

Γίνεται edit, απλά έχει περιορισμένο χρόνο. Επίλεξε τις τρεις κουκίδες στο πάνω δεξί μέρος του μηνύματος -> Επεξεργασία.

Edited by minast
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...