Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, soiramk said:

Α οκ! Άρα έτσι είναι το φυσιολογικό δλδ και δεν μπορώ να το αλλάξω;

Πολύ έξυπνο!

Μπορείς να έχεις το ένα από τα δυο στο αθόρυβο 

Εγω πχ έχω πάντα το τηλέφωνο 

Απλα χτυπάει το ξυπνητήρι μόνο το πρωί κανονικά με ήχο 

Ολα τα αλλά από το ρολόι 

Σίγουρα όσο τα δουλεύεις μπορεί να βρεις και κάποια άλλη χημεία που να σου κάτσει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα. Ξέρετε μήπως πως μπορεί να βγει screenshot που να καλύπτει ολόκληρη ιστοσελίδα και όχι μόνο αυτό το μέρος της που φαίνεται στην οθόνη; Κάποια τεχνική που έχω διαβάσει σε site, δεν μου δουλεύει.

5 minutes ago, KLEO67 said:

Καλησπέρα. Ξέρετε μήπως πως μπορεί να βγει screenshot που να καλύπτει ολόκληρη ιστοσελίδα και όχι μόνο αυτό το μέρος της που φαίνεται στην οθόνη; Κάποια τεχνική που έχω διαβάσει σε site, δεν μου δουλεύει.

Άκυρο. Είδα ότι γίνεται μόνο στο safari.

Link to comment
Share on other sites

16.4 online


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

13 ώρες πριν, chris1984 said:

16.4 online

Όσον αφορά το changelog, στο σχετικό θέμα... https://myphone.gr/forum/topic/194909/page/5/?tab=comments#comment-7166622

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά ρε παιδιά δώστε μου μία απάντηση…. Πως γίνεται στο διπλανό Forum να πουλάνε το 13 προ max μεταχειρισμένο 950 € όταν το 14 προ Max το παίρνεις κουτάτο Και σφραγισμένο με 80 παραπάνω…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Konstantine73 said:

Ειλικρινά ρε παιδιά δώστε μου μία απάντηση…. Πως γίνεται στο διπλανό Forum να πουλάνε το 13 προ max μεταχειρισμένο 950 € όταν το 14 προ Max το παίρνεις κουτάτο Και σφραγισμένο με 80 παραπάνω…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Ελεύθερη είναι η αγορά όσο θέλει πουλάει ο καθένας 

Φυσικα ο αγοραστής καθορίζει την τιμή αφού αν δεν αγοράζει απλά θα υπάρχει μια αγγελία πώλησης χωρίς αντίκρισμα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κατανοητό ο καθένας προσπαθει να εκμεταλλευτεί τον άλλον όσο μπορεί …


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Ειλικρινά ρε παιδιά δώστε μου μία απάντηση…. Πως γίνεται στο διπλανό Forum να πουλάνε το 13 προ max μεταχειρισμένο 950 € όταν το 14 προ Max το παίρνεις κουτάτο Και σφραγισμένο με 80 παραπάνω…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Ποιο κατάστημα πουλάει (950+80)1030€ το 14αρι προ μαξ;; Με τιμολόγιο η τιμή;;  

Δε μπορούν όλοι να κόψουν τιμολόγιο 

Link to comment
Share on other sites

Ποιο κατάστημα πουλάει (950+80)1030€ το 14αρι προ μαξ;; Με τιμολόγιο η τιμή;;  
Δε μπορούν όλοι να κόψουν τιμολόγιο 
Χωρίς τιμολόγιο και αξιόπιστο μαγαζί έχω πάρει από κει δύο συσκευές...

Ναι έχω κάνει ένα λάθος στην τιμή αλλά είναι πολύ χαμηλή και δεν συμφέρει Με την καμία να αγοράσεις μεταχειρισμένο και περσινό μοντέλο με 1.000 ευρώ σχεδόν

https://www.netmobile.gr/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=16265&ref=bestprice.gr

sent from my S23Ultra 12/512



Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Χωρίς τιμολόγιο και αξιόπιστο μαγαζί έχω πάρει από κει δύο συσκευές...

Ναι έχω κάνει ένα λάθος στην τιμή αλλά είναι πολύ χαμηλή και δεν συμφέρει Με την καμία να αγοράσεις μεταχειρισμένο και περσινό μοντέλο με 1.000 ευρώ σχεδόν

https://www.netmobile.gr/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=16265&ref=bestprice.gr

sent from my S23Ultra 12/512


 

Μία normal τιμή για το 13 pro max ειναι γύρω στα  700-800€. Τώρα αν κάποιος θέλει να το βάλει 950 δικαίωμα του...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μία normal τιμή για το 13 pro max ειναι γύρω στα  700-800€. Τώρα αν κάποιος θέλει να το βάλει 950 δικαίωμα του...
Φυσικά και ο καθένας βάζει ότι τιμή γουστάρει...

Προσωπικά είμαι στο διπλανό site από το 2006.... Έχω πουλήσει πολλές συσκευές κινητά tablet PC... Ποτέ μα ποτέ δεν έχω κοροϊδέψει κανέναν...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Γιατί ποιος κοροϊδεύει; Αυτός που θέλει να πουλήσει όσο θέλει; Η συζήτηση βγαίνει εκτός θέματος. Ας επιστρέψουμε στα της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος κοροϊδεύει; Αυτός που θέλει να πουλήσει όσο θέλει; Η συζήτηση βγαίνει εκτός θέματος. Ας επιστρέψουμε στα της συσκευής.
Εσύ τώρα με ποιον είσαι με αυτόν που προσπαθεί να πουλήσει με ασυδοσία όσο θέλει μια συσκευή?


sent from my S23Ultra 12/512


Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
44 minutes ago, Konstantine73 said:

Εσύ τώρα με ποιον είσαι με αυτόν που προσπαθεί να πουλήσει με ασυδοσία όσο θέλει μια συσκευή?

Με κανέναν. Δεν με αφορά. Αν ο άλλος θέλει να πουλήσει για παράδειγμα ένα iPhone XR 1500€, εμένα γιατί να με νοιάζει; Απλά το προσπερνάω και θα ήταν καλό να κάνεις και εσύ το ίδιο και να μην ασχολείσαι με τους άλλους. Αν θελήσεις να αγοράσεις συσκευή, να κάνεις την έρευνα σου και να κάνεις την επιλογή σου.

Στο παρόν θέμα συζητάμε για τη συσκευή του τίτλου και σε όλο το φόρουμ γενικότερα δεν είμαστε εδώ για να κρίνουμε τους άλλους γιατί παραβιάζουμε τους κανόνες που αποδεχτήκαμε κατά την εγγραφή μας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα σε ολους,ψάχνω ασύρματο φορτιστή να φορτίζω κινητό και Apple Watch 8αρι. Δεν θέλω δώσω πάλι τόσα λεφτά και να πάρω και δεύτερο φορτιστή και μπλέκω με καλώδια και πολύμπριζα. Έχει να προτείνει κάποιος κάτι αξιόπιστο ή τι να κοιτάξω πριν αποφασίσω;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, mparotsis said:

Καλημέρα σε ολους,ψάχνω ασύρματο φορτιστή να φορτίζω κινητό και Apple Watch 8αρι. Δεν θέλω δώσω πάλι τόσα λεφτά και να πάρω και δεύτερο φορτιστή και μπλέκω με καλώδια και πολύμπριζα. Έχει να προτείνει κάποιος κάτι αξιόπιστο ή τι να κοιτάξω πριν αποφασίσω;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Προσωπικά σαν μία από τις καλύτερες λύσεις, προτείνω αυτόν της ESR που έχει και ανεμιστηράκι για ψύξη της συσκευής κατά τη φόρτιση.

Εναλλακτικά θα συνιστούσα να κοιτάξεις προς επώνυμες μάρκες όπως προτείνουμε συνήθως σε αντίστοιχες ερωτήσεις, βλέπε Anker, Satechi, Belkin, Aukey, Ugreen.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

(Με νέο account, γιατί το παλιό DON δεν ισχύει πια απ' ό,τι κατάλαβα. Κρίμα και ήμουν από τους "αρχαίους" χρήστες 😁).

Έχω το εξής θέμα: Λαμβάνω κανονικά SMS, άλλα δε μπορώ να στείλω. Έχω Cosmote και το κινητό έχει και την τελευταία ενημέρωση iOS. Έχω δοκιμάσει διάφορες λύσεις, αλλά τίποτα δεν έχει αποδώσει. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου, τίποτα. Έκλεισα τo imessage, τίποτα. Μίλησα με Cosmote, τίποτα. Κάποια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, DON_DS said:

(Με νέο account, γιατί το παλιό DON δεν ισχύει πια απ' ό,τι κατάλαβα. Κρίμα και ήμουν από τους "αρχαίους" χρήστες 😁).

Στείλε μου ένα pm να το επαναφέρουμε. 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την επαναφορά αγαπητέ athanaso77 .

Ως προς το θέμα που αντιμετωπίζω, έχετε κάποια ιδέα;

Λαμβάνω κανονικά SMS, άλλα δε μπορώ να στείλω. Έχω Cosmote και το κινητό έχει και την τελευταία ενημέρωση iOS. Έχω δοκιμάσει διάφορες λύσεις, αλλά τίποτα δεν έχει αποδώσει. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου, τίποτα. Έκλεισα τo imessage, τίποτα. Μίλησα με Cosmote, τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DON said:

Ευχαριστώ πολύ για την επαναφορά αγαπητέ athanaso77 .

Ως προς το θέμα που αντιμετωπίζω, έχετε κάποια ιδέα;

Λαμβάνω κανονικά SMS, άλλα δε μπορώ να στείλω. Έχω Cosmote και το κινητό έχει και την τελευταία ενημέρωση iOS. Έχω δοκιμάσει διάφορες λύσεις, αλλά τίποτα δεν έχει αποδώσει. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου, τίποτα. Έκλεισα τo imessage, τίποτα. Μίλησα με Cosmote, τίποτα.

Σε άλλο κινητό δουλεύουν κανονικά τα sms με αυτή τη sim? Επισης αν βάλεις άλλη sim στο iphone δουλεύουν τα SMS??

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σαν μία από τις καλύτερες λύσεις, προτείνω αυτόν της ESR που έχει και ανεμιστηράκι για ψύξη της συσκευής κατά τη φόρτιση.
Εναλλακτικά θα συνιστούσα να κοιτάξεις προς επώνυμες μάρκες όπως προτείνουμε συνήθως σε αντίστοιχες ερωτήσεις, βλέπε Anker, Satechi, Belkin, Aukey, Ugreen.

Αυτός της ESR που έχει το ανεμιστηράκι κάνει βαβούρα ;Φορτίζω βράδυ και το κινητό το έχω στο προσκεφάλι μου,μην το πάρω και δεν με αφήνει να κοιμηθώ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DON said:

Ευχαριστώ πολύ για την επαναφορά αγαπητέ athanaso77 .

Ως προς το θέμα που αντιμετωπίζω, έχετε κάποια ιδέα;

Λαμβάνω κανονικά SMS, άλλα δε μπορώ να στείλω. Έχω Cosmote και το κινητό έχει και την τελευταία ενημέρωση iOS. Έχω δοκιμάσει διάφορες λύσεις, αλλά τίποτα δεν έχει αποδώσει. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου, τίποτα. Έκλεισα τo imessage, τίποτα. Μίλησα με Cosmote, τίποτα.

Μπορεί να χρειαστεί να κανείς επαναφορά την συσκευή γενικά τότε αν δεν βοήθησε καμία άλλη λύση 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...