Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, toxotis70 said:

Σε iOS δεν έχει…

Φίλε μου σου είπα ακριβώς πιο πάνω ότι δεν χρειάζεται να χρησιμοποιησεις του SwiftKey. Μια χαρά μπορείς της Apple. Σου έβαλα και φωτογραφία!

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, toxotis70 said:

αλλο αυτο...

 

το θεμα ειναι οτι δεν θελω να εχω 2 πληκτρολογια.

Είδες τη φωτογραφία που έβαλα;  δεν χρειάζεται να χρησιμοποιησεις το πληκτρολόγιο της Apple. Απλά πατάς το εικονίδιο κάτω δεξία.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ήθελα να ρωτησω το εξής. Αν δεν έχω κάρτα sim στο tray παρά μόνο την e-sim το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά για κλήσεις ή πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει μια κάρτα sim μέσα; 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, alxdr74 said:

Καλημερα, ήθελα να ρωτησω το εξής. Αν δεν έχω κάρτα sim στο tray παρά μόνο την e-sim το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά για κλήσεις ή πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει μια κάρτα sim μέσα; 

Λειτουργεί κανονικά 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανεισ το κινητό από vodafone? Ρωτάω γιατί το δείχνει σε καλή τιμή αλλά από διαθεσιμότητα ούτε καν. Κλασσικό διαφημιστικό κόλπο?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fenderiarhs said:

Έχει πάρει κανεισ το κινητό από vodafone? Ρωτάω γιατί το δείχνει σε καλή τιμή αλλά από διαθεσιμότητα ούτε καν. Κλασσικό διαφημιστικό κόλπο?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ήταν κραχτης, υπήρξαν ελάχιστα διαθέσιμα κομμάτια και έφυγαν από την πρώτη στιγμή που βγήκε η προσφορά.

Προφανώς τα πήραν με τιμολόγιο για να σπρώξουν αργότερα στις αγγελίες με το ανάλογο κέρδος.

Πάντως ήταν καλή τιμή, βέβαια να ξεστοκάρουν ήθελαν εν όψει της έλευσης του 14 Pro Max σε 2 μήνες....

Link to comment
Share on other sites

Για τα τιμολόγια δε θα διαφωνήσω αλλά την πρώτη εβδομάδα είχε κομμάτια.
Έψαχνα να βρω το λευκό/ασημί 128άρι και δε μπορούσα με τίποτα, πράσινο-χρυσό και μπλέ έπαιζαν.
Από το πολύ ψάξιμο βέβαια την έφαγα .... και πήρα 256 μπλε

Τώρα βλέπω ας πούμε και ενώ δεν είχε διαθέσιμο το SE 2022 σε 64άρι, το έχει και αν το κόψεις τιμολόγιο είναι κάτω από τα 350 ευρώ, το οποίο το βρίσκω πάρα πολύ καλή τιμή για κάποιον που ψάχνει ένα τέτοιο κινητό

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Υπήρξε κανονικά διαθεσιμότητα στην αρχή για όλες τις συσκευές και όλες τις εκδόσεις. Απλά η προσφορά κράτησε πολύ καιρό και δεν θα ήταν δυνατό να υπάρχουν τόσα πολλά κομμάτια για όλο αυτό το διάστημα. Ήταν καλή προσφορά πάντως, ακόμα και για αγορά χωρίς τιμολόγιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορω να χρησιμοποιήσω το google one αντί του icloud? και αν αγοράσω χώρο στο google one  μπορώ να μεταφέρω τις φωτο από το icloud σε αυτό?

nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 ώρες πριν, elias74gr said:

μπορω να χρησιμοποιήσω το google one αντί του icloud? και αν αγοράσω χώρο στο google one  μπορώ να μεταφέρω τις φωτο από το icloud σε αυτό?

Ναι, μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποίο θέλεις…

https://support.google.com/googleone/answer/9149304

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2022 at 12:35 ΜΜ, athanaso77 said:

Υπήρξε κανονικά διαθεσιμότητα στην αρχή για όλες τις συσκευές και όλες τις εκδόσεις. Απλά η προσφορά κράτησε πολύ καιρό και δεν θα ήταν δυνατό να υπάρχουν τόσα πολλά κομμάτια για όλο αυτό το διάστημα. Ήταν καλή προσφορά πάντως, ακόμα και για αγορά χωρίς τιμολόγιο.

Τα 128αρια έφυγαν τις πρώτες ημέρες από παντού σε όλα τα χρώματα, μετά έπαιζαν όλα τα υπόλοιπα μεγέθη μέχρι να εξαντληθούν και αυτά....καλά έκαναν και τα έσπρωξαν στο κάτω κάτω ποιος πάει να το πάρει στην αρχική τιμή 2 μήνες πριν βγει το 14αρι και πόσο μάλλον από την βοντα...

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποίο θέλεις…
https://support.google.com/googleone/answer/9149304
Καλημέρα, σε ευχαριστώ πολύ.
Διάβασα πολλά άρθρα για να καταλάβω τι παίζει, αλλά ήθελα να ξέρω την εμπειρία χρήσης από όσους τα έχουν χρησιμοποιήσει. Γιατί όσο να ναι, το icloud πρέπει να κουμπώνει καλύτερα στο apple οικοσύστημα από ότι το google one.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, elias74gr said:

Καλημέρα, σε ευχαριστώ πολύ.
Διάβασα πολλά άρθρα για να καταλάβω τι παίζει, αλλά ήθελα να ξέρω την εμπειρία χρήσης από όσους τα έχουν χρησιμοποιήσει. Γιατί όσο να ναι, το icloud πρέπει να κουμπώνει καλύτερα στο apple οικοσύστημα από ότι το google one.

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν υπάρχει σύγκριση. iCloud με κλειστά μάτια. Ειδικά αν έχεις κι άλλες συσκευές του οικοσυστήματος. Επίσης, δε θα εμπιστευόμουν ποτέ τη Google για να ανεβάσω τις φωτογραφίες μου.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. 3-4 μέρες όταν το κλειδώνω παρατηρώ μια καθυστέρηση και στην οθόνη να κλείνει πιο αργά και στον ήχο που ακούγεται. Το έχει δει και καποιος άλλος η είναι η ιδέα μου;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 ώρες πριν, elias74gr said:

Γιατί όσο να ναι, το icloud πρέπει να κουμπώνει καλύτερα στο apple οικοσύστημα από ότι το google one.

Εννοείται αυτό. Αν παραμείνεις στο iOS, δεν έχει αντίπαλο το iCloud.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2022 at 9:09 ΠΜ, nk_46 said:

Καλημέρα σε όλους. 3-4 μέρες όταν το κλειδώνω παρατηρώ μια καθυστέρηση και στην οθόνη να κλείνει πιο αργά και στον ήχο που ακούγεται. Το έχει δει και καποιος άλλος η είναι η ιδέα μου; emoji28.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλημέρα ,μήπως πρόσθεσες κάρτα για πληρωμές στο wallet ενώ δεν είχες πρίν; 

:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, stergios_ath said:

Καλημέρα ,μήπως πρόσθεσες κάρτα για πληρωμές στο wallet ενώ δεν είχες πρίν; 

όταν βάζεις την επιλογή να πληρώνεις ασύρματα νομίζω μετά εμφανίζει αυτήν την καθυστέρηση στο κλείδωσε-ξεκλείδωσε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, athanaso77 said:

Εννοείται αυτό. Αν παραμείνεις στο iOS, δεν έχει αντίπαλο το iCloud.

Στο ios δεν είμαι ακόμα, έβαλα την γυναίκα, εντυπωσιάστηκα σε αρκετά, η νυκτερινή φωτογραφία είναι απίστευτη, σε κάποια όπως την απουσία back button έχω χαλαστει, είμαι στη φάση της τελικής απόφασης αλλά θέλω να είμαι σίγουρος.

Αναφέρομαι στη συνδρομή των 2tb για να γίνεται διαμοιρασμός του χώρου και στα τάμπλετ των παιδιών που εννοείται δεν είναι ipad, και στον υπολογιστή μου που δεν είναι (ακόμα) mac. 

Όλη αυτή η διαλειτουργικότητα δεν ξέρω αν θα δουλέψει στο icloud. 

nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης επιτρέψτε μια ακόμα ερώτηση πέραν του icloud.

Πρόσφατα σε παραλία με το 12αρι της γυναίκας σε μέγιστη φωτεινότητα δεν έβλεπα σχεδόν τίποτα σε αντίθεση με το ταπεινό xiaomi 3ετιας. Το πρόβλημα αυτό αναφέρεται και στο νήμα του 12 pro max.

Ελπίζω να  έχει λυθεί πλέον το πρόβλημα (η' όχι)!

nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

όταν βάζεις την επιλογή να πληρώνεις ασύρματα νομίζω μετά εμφανίζει αυτήν την καθυστέρηση στο κλείδωσε-ξεκλείδωσε 

ακριβώς αυτό έγινε παιδιά τώρα που το λέτε. Αλλά δεν μπυ πήγε καθόλου το μυαλό ότι θα είναι από αυτό πραγματικά.

Σας ευχαριστώ πολύ και τους 2


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, elias74gr said:

Επίσης επιτρέψτε μια ακόμα ερώτηση πέραν του icloud.

Πρόσφατα σε παραλία με το 12αρι της γυναίκας σε μέγιστη φωτεινότητα δεν έβλεπα σχεδόν τίποτα σε αντίθεση με το ταπεινό xiaomi 3ετιας. Το πρόβλημα αυτό αναφέρεται και στο νήμα του 12 pro max.

Ελπίζω να  έχει λυθεί πλέον το πρόβλημα (η' όχι)!

Μήπως έχεις επάνω κάποιο τζάμι;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...